Farba do w這s闚 z這ty blond, karmel, ciemny blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-04-08, 00:27   #31
zajaczek81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Farba dco w這s闚 z這ty blond, karmel, ciemny blond

:rolleyes :
Cytat:
Napisane przez *AvRiLkA* Poka wiadomo嗆
O matko, ile czasu Ci zaj窸o pisanie tego posta, bo wydaje mi si, 瞠 u篡wanie na przemian ma造ch i du篡ch liter, troch utrudnia pisanie na klawiaturze.. ale sorry za OT.

W豉郾ie zastanawiam, si nad zmian koloru na miodowy. Pami皻am jak kiedy szala豉m za kolorem w這s闚 si鏀tr Olsen i w豉郾ie wpad豉m na pomys, czy nie spr鏏owa zmieni czego na roztrzepanej, korzystaj帷 z okazji, 瞠 fryzjerka do mojej mamy przychodzi
Mam rozja郾iane w這sy, do tego myj je codziennie, wi璚 zastanawiam si czy ten ca造 Casting nie zmyje si z moich w這s闚 jeszcze szybciej.. Bezczelnie podczepi si do tego w徠ku, bo kolory na do陰czonych przez autork zdj璚iach r闚nie mi si podobaj, tylko jakiej firmy farba..
polecam bardzo te miodowe kolorki ,ale efekt jest najlepszy na jasne blondy ,wiec polecam wczesniej rozjasnic wloski,moze jakes pasemka,ja tak zrobilam i rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!! !ja robilam miodowy blond casting ,na dluzsze wloski 2 opakowania,bo lepiej pokryje
---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Szybka decyzja - Casting Creme Gloss Miodowy Blond 832. A co mi tam. Pono do 28 my
zajaczek81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-08, 11:54   #32
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 334
Dot.: Farba do w這s闚 z這ty blond, karmel, ciemny blond

jest caly watek o tych kolorach!

karmelkowe wlosy sie nazywa
Stary 2010-05-04, 23:46   #33
kasia_balu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

dziewczyny ja mam na g這wie teraz z這cistomiedziany blond garmniera (pomarancza krotko mowiac) jak myslicie, miodowy blondzik uda sie na moich wlosach??
kasia_balu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-10, 16:24   #34
Ani_qa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 346

• Cytat:
    Napisane przez tula1980 Poka wiadomo嗆
    Jak to daltonistka?Daltonizm to przypad這嗆 m篹czyzn nie kobiet.
to wcale nie przypad這嗆 m篹czyzn, bo znam kobiet kt鏎a jest daltonistk.
Stary 2012-03-27, 11:14   #35
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

Moze mi ktos poradzi co mam zrobic by mi wyszly takie wloski jak zal 1 ? bo takie chyba latwiej mi bedzie uzyskac niz takie (zal2) bo takie tez mi sie podobaja. a moje naturalne to zal3. prosze o pomoc
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaa oxTAAZa-makeosver.jpg (46,3 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg aaa ladnyyyyyy.jpg (44,0 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jaaa.jpg (62,4 KB, 20 za豉dowa)
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-27, 11:17   #36
shiza91xx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 255
GG do shiza91xx

aha i moje wlosy sa naturalne nigdy nie farbowane.. jedynie moze ze 4 razy w zyciu szamponetka ale ostatni raz to bylo na studniowke takze teraz sa w stu% naturalne

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

i w og鏊e wie kto jak sie nazywaj te odcienie? bo nawet nie wiem jak mam to powiedziec fryzjerce jakbym sie zdecydowala do niej pojsc.. zloty blond? miodowy? karmelowy? hmm..
shiza91xx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-15, 18:04   #37
Szulamitka92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Kochana ja podobnie pragn miodowego, z這tego blondu i szukam farby ktora da豉by mi taki odcien. Je郵i masz naturalne w這ski to masz najwieksze szanse na wymarzony kolor ja mam blond pasemka zmieszane z ciemnym blondem.

Do tej pory wiekszo軼 farb jakich uzywalam dawaly ciemniejszy efekt niz na opakowaniu.. czy kt鏎as z Was ma moze taki kolor? (miodowy) i mog豉by zdradzi jak farb go uzyska豉?

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka wiadomo嗆
aha i moje wlosy sa naturalne nigdy nie farbowane.. jedynie moze ze 4 razy w zyciu szamponetka ale ostatni raz to bylo na studniowke takze teraz sa w stu% naturalne

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

i w og鏊e wie kto jak sie nazywaj te odcienie? bo nawet nie wiem jak mam to powiedziec fryzjerce jakbym sie zdecydowala do niej pojsc.. zloty blond? miodowy? karmelowy? hmm..
moze wydrukuj zdjecie z tym kolorem jaki chcesz i pokaz fryzjerce

ja jakies 2 lata temu powiedzialam miodowy blond a fryzjerka zrobila mi taki jasny miedziany rudy ;/
Szulamitka92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.