Jak wrócić do mojego kolorku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-25, 19:05   #1
kasiek1331
Raczkowanie

Smile

Jak wrócić do mojego kolorku?

Historia moja i moich włosow jest mecząca i wyboista. Ale żebyście mi pomogły musze jej pewien fragment przytoczyć. No więc w październiku lub listopadzie 2005 zrobiłam sobie pasemka. Potem przez pewien szampon moje włosy uległu przyciemnieniu (pasemka nie za bardzo). No i wtedy rozjaśniłam je farbą rozjaśniającą pallete (nie polecam, to kurczakowate siano nie było warte nawet 2 zeta, a robiłam wszystko zgodnie z instrukcją, a kolor włosów też się zgadzał). W miejscach pasemek włosy wyszły nawet spoko. No i mam pewien problem, chciałabym wrócić do mojego naturalnego ciemnego blondu/jasnego brązu. Ale boję się, że moje włosy tego nie wytrzymają/kolor będzie... dziwny albo jeszcze coś innego. Poza tym do fryzjerki nie mam zbytniego zaufania i wole być przygotowana, żeby nie powiedzieć jej co o niej myśle . Więc napiszcie:
1. Jak wrócić do mojego naturalnego koloru?
2. Na co mogę być przygotowana? (co się z nimi stanie)
3. Inne uwagi.
Stary 2006-04-26, 18:52   #2
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: Jak wrócić do mojego kolorku?

to witam w klubie kobiet lubiących często zmieniać kolor włosów chyba z przyciemnieniem nie powinno być problemu a do naturalnego koloru niestety można wrócić tylko gdy odrosną ja po częstych farbowaniach i dekoloryzacji nakładałam maseczke Matrix do włosów farbowanych(kosztuje ok 40. zł w salonie) jest bardzo wydajna, a jak nie miałam czasu żeby trzymajć ją dłużej to zwyczajnie używałam jak zwykłej odżywki i spłukiwałam po minucie szybko wróciły do równowagi. Mysle, że jeżeli potraktujesz je jakąś dobrą farbą, a potem systematycznie bedziesz stosować odżywke to nic się im nie staniePozdrawiam
Stary 2006-04-26, 21:23   #3
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: Jak wrócić do mojego kolorku?

Witaj
Ja propnuje Ci nałożyc kolor farby w odcieniu zblizonym do Twojego,wiem z doswiadczenia ze ladnie wychodzi L'oreal popielaty blond(jak jasny sliczny braz) i aby dobrze pokryc te kolory które masz teraz radzę kupic dwa opakowania farby w tm samym odcieniu oczywiscie jesli bedziesz pewna co do koloru i nalozyc jedna po drugiej po uprzednim wysuszeniu i nalozeniu odzywkli.Wtedy bedziesz miała pewnosc ze ta zołc nie ebdzie przeswitywac, co mi się czesto zdarzało po dekoloryzacji i pofarbowaniu jednym opakowaniem farby.
Byłam tez zadowolona z Garniera 100
%kolor ale z brazu,wiec o blondach badz jasnych brazch sie nie wypowiem.
Według mnie to najlepsze rozwiazanie,albo wizyta u dobrego fryzjera jesli poczekasz na odrsoty on dopasuje farbe do Twojego odcienia.Do pielegnacji polecam olejek rycynowy,na noc co kilka dni aby jako tako wygladały oraz Wax.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości