Opuchlizna twarzy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-22, 19:56   #31
MsKatriss
Raczkowanie

Opuchnięta twarz!

Witam! Mam 24 lata. Moja twarz jest często zmieniona, czasem chyba mniej, a czasem bardzo... napuchnięta, nierównomierna, z trądzikiem, bardzo mocno blada, wrażliwa nie wiem czy nie alergiczna, z profilu i boku jest najgorzej, do tego duży, garbaty, krzywy nos, opuchniętę czasami, zmęczone małe oczy, wysokie czoło, no nie jestem ideałem, w dzieciństwie miałam normalną twarz i wyglądałam ładnie, zdrowo! teraz też czasem wyglądam lepiej, czasem nawet ładnie, a raz gorzej, tak mi się wydaje, nie wiem już tak naprawdę, różnie wychodzę na zdjęciach, a inaczej wyglądam w lustrach, nie wiem niestety jak wyglądam w realu, bo to mogą stwierdzić tylko inne osoby, od ok 11 lat codziennie nakładam sporą warstwę makijażu, by zatuszować trądzik i bladość, z makijażem nie wyglądam przez opuchnięcie ładnie, ale bez jest teraz już jeszcze gorzej, bo twarz jest zniszczona... do tego dochodzi długotrwały i silny stres, czasem przygnębienie... choruję na depresję przez ok. 10 lat brałam różnorodne leki antydepresyjne, po których tyłam i jeszcze bardziej puchłam, wyglądałam naprawdę brzydko, dziwnie i nienaturalnie, potem trochę chudłam, znów tyłam, ale to nic nie zmieniało, teraz nie biorę leków jakieś 4 miesiące, schudłam, ale i tak nie wiele to zmienia, nie wiem czy to po lekach moja twarz tak się zmieniła, czy po wieloletnim stosowaniu makijażu, czy może mam jakąś alergię, a może poprostu taka moja uroda, nie wiem co robić, wstydzę się komuś pokazać bez makijażu i dlatego nie mogę udać się do dermatologa, proszę o pomoc!!! W załączeniu zdjęcia, trochę obrazujące mój problem... ale moja twarz jest czasem jeszcze bardziej zmieniona, trochę dałnowata.... bo i z dużym.. krzywym i garbatym nosem nie wygląda to zbyt ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sochamalgosia_039.jpg (79,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesg.jpg (9,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesjjj.jpg (11,6 KB, 17 załadowań)

Szukam Estee Lauder Double Wear
Ziemi egipskiej BIKOR

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

Edytowane przez MsKatriss
Czas edycji: 2014-03-23 o 18:43
MsKatriss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:46   #32
Loyd
Zakorzenienie

Dot.: Opuchnięta twarz!

Może tarczyca?

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 11:01   #33
MsKatriss
Raczkowanie

Question Dot.: Opuchnięta twarz!

dziękuję za odzew robiłam badania i nic nie wykazały... może potrzebne by były bardziej szczegółowe...? nie wiem już sama co robić...

Ziemi egipskiej BIKOR

Stary 2014-03-23, 12:50   #34
delfix10
Zakorzenienie

jakie konkretnie badania robiłaś?
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 13:00   #35
MsKatriss
Raczkowanie

Na tarczycę TSH, które wynosiło 2,91 mU/I , przy zakresie 0,27 - 4,2, więc wyszło w normie...
wyszła mi też niedokrwistość, niski poziom żelaza IRON CROMAZUROL 38 ug/dl przy zakresie 45 - 175, WBC 11,94 (4.00 - 10.00), LYMPH 1.66 (6.00 - 7.00) - badania były robione w 2012r., ale poziom żelaza myślę, że nie ma tu większego znaczenia, bo i przy prawidłowych wynikach problem był ten sam....

Ziemi egipskiej BIKOR

Edytowane przez MsKatriss
Czas edycji: 2014-03-23 o 13:07
Stary 2014-03-23, 14:11   #36
delfix10
Zakorzenienie

na Twoim miejscu powtórzyłabym badania na tarczycę z tym że dokładniejsze, a nie samo tsh
ja mam podobny problem i tsh również w normie ale miałam porobione rozszerzone badania hormonów i wyszły nieprawidłowe
w sobotę idę prywatnie do endokrynologa zobaczymy co powie
delfix10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 14:26   #37
MsKatriss
Raczkowanie

dzięki za odpowiedz... tak chyba muszę się wybrać i poprosić o bardziej szczegółowe badania, narazie nie mam kiedy, a prywatnie niestety szkoda mi kasy, ale może spróbuję niedługo udać się do swojej lekarz...

Ziemi egipskiej BIKOR

Stary 2014-03-25, 17:24   #38
MsKatriss
Raczkowanie

może ktoś, ma jeszcze podobny problem i podzieli się radą, z góry dziękuję

Ziemi egipskiej BIKOR

Stary 2014-03-25, 21:20   #39
BasiaSmoter
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Kurcze wydaje mi się , że to może być kwestia hormonów które zatrzymują wode w organizmie i robią w nim rewolucje.
Stary 2014-03-26, 09:31   #40
Anna_Mint
Przyczajenie

No to uwaga dziewczyny przygotujcie się na prawdziwy HIT!!!
Od lat mam problem z opuchniętą twarzą choć teoretycznie mam niedowagę! Raz bywało lepiej raz gorzej, u mnie problem chyba dotyczy krążenia i limfy....ale do rzeczy! Zupełnie przypadkiem tydzień temu szukając o dziwo czegoś naturalnego i fajnego do włosów natrafiłam na przepis na maskę z siemienia lnianego...zwykłe siemie gotuje się 5-8 minut az zrobi się galaretowata papka, potem studzi. Przy okazji kładzenia tego na włosy położyłam również na twarz...jakie było moje zaskoczenie gdy praktycznie cała papka wchłonęła się w skórę napinając skórę twarzy, tak jakby odporwadziła z niej nadmiar płynu!!!! Nie dość tego, zaczęłam smarować się tym co dzień po 2-3 razy i po 5 dniach nie tylko moja twarz wygląda dużo smuklej ale w dodatku wyrównał się jej koloryt, jest bardziej promienna i to ja - zatwardziała fanka podkładów, która nigdy nie wyszłaby z domu bez położenia podkładu na twarz...ZREZYGNOWAŁAM WŁASNIE z uzywania podkladu! Nie muszę! Jedyne co robię zamiast tego to smaruję się tą galaretką siemieniową która czyni cuda!!! Nie muszę chyba wspominać, że jest mega zdrowa dla skóry i całego organizmu i zero chemii! Az musiłam się tym z kimś podzielić, mam nadzieję, że u was efekty będą też tak niesamowite jak u mnie! Namówiłam mamę żeby zaczęła stosować i u niej też po kilku dniach widać już efekty - jednolita cera,mniej zmarszczek, lekki efekt liftingu...!

Edytowane przez Anna_Mint
Czas edycji: 2014-03-26 o 09:36
Anna_Mint jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:36   #41
MsKatriss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BasiaSmoter Pokaż wiadomość
Kurcze wydaje mi się , że to może być kwestia hormonów które zatrzymują wode w organizmie i robią w nim rewolucje.
Dzięki za odzew Już sama nie wiem, nie umiem tego wyjaśnić i określić kiedy i od czego tak się dzieje, ale wiem jedno, że czasem jest gorzej, a raz lepiej, jednak twarz wydaje się być mimo wszystko cały czas zmieniona, czy to kwestia hormonów? nie wiem, być może... dlatego planuję niedługo może w wolnym czasie udać się na jakieś dokładniejsze badania... może one coś wyjaśnią. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna_Mint Pokaż wiadomość
No to uwaga dziewczyny przygotujcie się na prawdziwy HIT!!!
Od lat mam problem z opuchniętą twarzą choć teoretycznie mam niedowagę! Raz bywało lepiej raz gorzej, u mnie problem chyba dotyczy krążenia i limfy....ale do rzeczy! Zupełnie przypadkiem tydzień temu szukając o dziwo czegoś naturalnego i fajnego do włosów natrafiłam na przepis na maskę z siemienia lnianego...zwykłe siemie gotuje się 5-8 minut az zrobi się galaretowata papka, potem studzi. Przy okazji kładzenia tego na włosy położyłam również na twarz...jakie było moje zaskoczenie gdy praktycznie cała papka wchłonęła się w skórę napinając skórę twarzy, tak jakby odporwadziła z niej nadmiar płynu!!!! Nie dość tego, zaczęłam smarować się tym co dzień po 2-3 razy i po 5 dniach nie tylko moja twarz wygląda dużo smuklej ale w dodatku wyrównał się jej koloryt, jest bardziej promienna i to ja - zatwardziała fanka podkładów, która nigdy nie wyszłaby z domu bez położenia podkładu na twarz...ZREZYGNOWAŁAM WŁASNIE z uzywania podkladu! Nie muszę! Jedyne co robię zamiast tego to smaruję się tą galaretką siemieniową która czyni cuda!!! Nie muszę chyba wspominać, że jest mega zdrowa dla skóry i całego organizmu i zero chemii! Az musiłam się tym z kimś podzielić, mam nadzieję, że u was efekty będą też tak niesamowite jak u mnie! Namówiłam mamę żeby zaczęła stosować i u niej też po kilku dniach widać już efekty - jednolita cera,mniej zmarszczek, lekki efekt liftingu...!
Ooo.. dzięki za nowinkę, napewno nią nie pogardzę, być może mam alergiczną skórę, ale myślę, że siemie nie powino mi zrobić krzywdy, dzięki za radę, napewno wypróbuję... Pozdrawiam

Ziemi egipskiej BIKOR

Odpowiedz

Tagi
opuchlizna twarzy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości