Co ma myd這 do w這s闚? Zobacz ; ) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-26, 22:02   #1
spryciarka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Co ma myd這 do w這s闚? Zobacz ; )

Witajcie! Na forum znalaz豉m mn鏀two w徠k闚 na temat porostu w這s闚 ; ) A wi璚 i ja zak豉dam, lecz mam do przekazania cos nowego. Mo瞠 od pocz徠ku:
Tak dla "fazy" umy豉m g這w myd貫m. I jak si okaza這, by造 oklapni皻e a po pewnym czasie pojawi si 逝pie. Wi璚 z myd貫m da豉m sobie spok鎩. Troch czasu p騧niej z pewnego 穋鏚豉, dowiedzia豉m si, 瞠 przez myd這 w這sy staj si sztywniejsze. Ko鎍闚ki moich w這s闚 s podkr璚one, wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 umyje myd貫m tylko ko鎍闚ki. I rzeczywi軼ie, nie by造 ju podkr璚one ; ). ale nie w tym rzecz. Miesi帷 temu zauwa篡豉m, i moje w這sy uros造 niesamowicie szybko. Mia豉m je do ramion, a teraz mam za 這patki! I trzeba wzi望 pod uwag, 瞠 zacz窸am my ko鎍闚ki od lutego! Uwa瘸m, 瞠 taka kuracja jest bardziej op豉calna niz jakakolwiek inna. Ah, i musze doda, 瞠 nie mam zniszczonych w這s闚 (znaczy sie mam troche, ale TYLKO przez prostownice). Je郵i macie jakie pytania to piszcie ; )
Stary 2006-04-26, 22:06   #2
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
Dot.: Co ma myd這 do w這s闚? Zobacz ; )

hej nie wiem czy dobrze zrozumia豉m myjesz ko鎍闚ki w這s闚 myd貫m i przez to Ci szybciej w這sy rosn?
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 22:17   #3
Martek88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 701

przecie w這sy nie rosn od ko鎍闚ek tylko od sk鏎y g這wy ja nie rozmiem
Martek88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 22:19   #4
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 545

cos mi sie wierzyc nie chce ze urosly Ci w這sy bo my豉s koncowki mydlem przeciez co maja konce wlosow do porostu wlosow ? chyba szybciej jak skore glowy nacierasz i dajesz po cebulkach musi byc jakis inny powod tego ze Ci wlosy tak szybko ruszyly
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 22:32   #5
Anastazja85
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Pewnie wydaje ci si, 瞠 w這sy tak du穎 Ci uros造, bo wtedy mia豉 ko鎍闚ki kr璚one, a jak si je wyprostuje to zawsze b璠 d逝窺ze. I na pewno nie jest to sprawa myd豉, tym bardziej, 瞠 smarowa豉 ko鎍闚ki.
Stary 2006-04-26, 22:36   #6
spryciarka
Przyczajenie

Oh!... przepraszam najmocniej... omin窸am (zapomnia豉m napisa) o najwa積iejszej rzeczy ; P <!!!> (G逝pia ja, g逝pia ja). My豉m myd貫m te sk鏎 g這wy (ale tak porz康nie), ale potem jeszcze raz szamponem, bo po mydle jest 逝pie ; P
Stary 2006-04-26, 22:50   #7
eysi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Moja babcia uzywa szarego myd豉 od zawsze i do tej pory ma swoje czarne w這sy.. Zero siwizny.. To tego tak jej si 豉dnie 鈍iec w這ski ze az jej zazdroszcze... Dzisiaj kupi豉m sobie szare myd這, no nic, i ja b璠e je stosowa.. Wkoncu ma najwiecej witamin i jest.. podbno najzdrowsze
eysi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 23:09   #8
leukon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Oh!... przepraszam najmocniej... omin窸am (zapomnia豉m napisa) o najwa積iejszej rzeczy ; P <!!!> (G逝pia ja, g逝pia ja). My豉m myd貫m te sk鏎 g這wy (ale tak porz康nie), ale potem jeszcze raz szamponem, bo po mydle jest 逝pie ; P
Tylko jakim myd貫m my豉????
Szarym??

pozdrawiam
leukon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 00:24   #9
spryciarka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez leukon
Tylko jakim myd貫m my豉????
Szarym??

pozdrawiam
Tak, szarym ; )
Stary 2006-04-27, 00:35   #10
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

i mamy znowu codotworczy ,srodek na porost w這s闚
a moze tam szare mydlo plus rycyna.... plus ...hmmm...jeden pazur koguta, ,zabi jezyk...
chyba mam pomysl na rewelacyjny srodek na porost wlosow! i nie tylko , jak go opatentuje ... to dam znac
dla znajomych bedzie promocja w zakupie
gaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 00:44   #11
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga
i mamy znowu codotworczy ,srodek na porost w這s闚
a moze tam szare mydlo plus rycyna.... plus ...hmmm...jeden pazur koguta, ,zabi jezyk...
chyba mam pomysl na rewelacyjny srodek na porost wlosow! i nie tylko , jak go opatentuje ... to dam znac
dla znajomych bedzie promocja w zakupie
Stary 2006-04-27, 00:53   #12
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

moee ...z tym kichaniem to tez tak roznie... ja czesto nie kicham.. a moja klatka ...no ... dosc dosc... ale ja biore zycie pelnym oddechem to moze tez teoria.. "hahaha"
Stary 2006-04-27, 00:53   #13
agatus84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 434

Z tego co wiem, szare mydlo to produkt odpadowy, wiec nie wiem gdzie tu te "witaminy". Zreszta, po co witaminy w mydle??
agatus84 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 01:00   #14
moee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga
moee ...z tym kichaniem to tez tak roznie... ja czesto nie kicham.. a moja klatka ...no ... dosc dosc... ale ja biore zycie pelnym oddechem to moze tez teoria.. "hahaha"
ja za czesto tez nie kicham, ale kiedys uslyszalam ze musialam duzooo kichac w dziecinstwie
Stary 2006-04-27, 01:11   #15
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

moee , to mamy cos wspolnego.. a moze ja tezkichalam za mlodu..
Stary 2006-04-27, 01:14   #16
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

mydlo to 鈔odek mykjacy, wiec niewiele ma z witaminizowaniem czy dostarczaniem bodzcow do porostu wlsow, natomiast faktem jest ze ze szare mydlo nie podraznie skory , wiec czesto uzywano go dla osob z wrazliwa skora glowy, lub do prania ubran, poscieli dla alergokow skornych
Stary 2006-04-28, 15:23   #17
cute_girl0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:
Napisane przez gaga
mydlo to 鈔odek mykjacy, wiec niewiele ma z witaminizowaniem czy dostarczaniem bodzcow do porostu wlsow, natomiast faktem jest ze ze szare mydlo nie podraznie skory , wiec czesto uzywano go dla osob z wrazliwa skora glowy, lub do prania ubran, poscieli dla alergokow skornych
W豉郾ie! Zgadzam si! Moja kole瘸nka te kiedy umyla w這sy myd貫m, a potem szamponem. Wyobra嬈ie sobie, 瞠 nie mog豉 zmy tego myd豉! A z reszt jak ju zmy豉, to w這sy by造 t逝ste, niemi貫 w dotyku. Ale ona pr鏏owa豉 dalej! My豉 w這sy szarym myd貫m a 3 miesi帷e i nic! W這sy jej du穎 nie uros造 (w ci庵u 3 miesi璚y- 3,5cm-czyli tak, jak by這) Myd這 to oczywi軼ie 鈔odek myj帷y, nie jest to idealny przyspieszacz wzrostu w這s闚. Zgadzam si z dziewczynami- wyprostowa豉 w這sy, wydaj ci si na pewno d逝窺ze, nie dziwi si. Nie pr鏏uj oszukiwa wiza瘸nek!!! Myd這 preznaczone jest do sk鏎y (nie w這s闚)- i niech tak nadal zostanie! Kompletna bzdurA! Na wzrost w這s闚 nie wp造wa myd這 itp. Ka盥emu rosn inaczej!

Nie za鄉iecajcie forum niepotrzebnymi bzdurami!
POZDRAWIAM!
cute_girl0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 15:27   #18
cute_girl0
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:
Napisane przez cute_girl0
W豉郾ie! Zgadzam si! Moja kole瘸nka te kiedy umyla w這sy myd貫m, a potem szamponem. Wyobra嬈ie sobie, 瞠 nie mog豉 zmy tego myd豉! A z reszt jak ju zmy豉, to w這sy by造 t逝ste, niemi貫 w dotyku. Ale ona pr鏏owa豉 dalej! My豉 w這sy szarym myd貫m a 3 miesi帷e i nic! W這sy jej du穎 nie uros造 (w ci庵u 3 miesi璚y- 3,5cm-czyli tak, jak by這) Myd這 to oczywi軼ie 鈔odek myj帷y, nie jest to idealny przyspieszacz wzrostu w這s闚. Zgadzam si z dziewczynami- wyprostowa豉 w這sy, wydaj ci si na pewno d逝窺ze, nie dziwi si. Nie pr鏏uj oszukiwa wiza瘸nek!!! Myd這 preznaczone jest do sk鏎y (nie w這s闚)- i niech tak nadal zostanie! Kompletna bzdurA! Na wzrost w這s闚 nie wp造wa myd這 itp. Ka盥emu rosn inaczej!

POZDRAWIAM!
Co do tej wypowiedzi: myd這 nie zawiera witamin!!!! To prostu jaka 軼iema... Dlaczego autorka tego w徠ku najpierw napisa豉, 瞠 u篡wa豉 myd豉 na ko鎍闚ki w這s闚, a dopiero p騧niej na napisa豉, 瞠 na ca陰 g這w? Zapomnia豉? To niemo磧iwe! Co mi tu brzydko pachnie... oszustwem!
cute_girl0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 16:21   #19
sweet_mystery
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 742

Cytat:

POZDRAWIAM!

Cytat:
Co do tej wypowiedzi: myd這 nie zawiera witamin!!!! To prostu jaka 軼iema... Dlaczego autorka tego w徠ku najpierw napisa豉, 瞠 u篡wa豉 myd豉 na ko鎍闚ki w這s闚, a dopiero p騧niej na napisa豉, 瞠 na ca陰 g這w? Zapomnia豉? To niemo磧iwe! Co mi tu brzydko pachnie... oszustwem!

kto tu bzdury pisze?! daj se na wstrzymanie kobieto!!!!!!!!!! i pomysl zanim cos napiszesz :/:/;/;/;/ !!!!! forum jest po to zeby dzielic sie spostrzezeniami z innymi!!!! nie wiem co tutaj robisz skoro tego nie wiesz..
Stary 2006-04-28, 17:17   #20
pinksnickers
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 342

uuuu.. w tym w徠ku zapachnialo agresj.... boje sie
pinksnickers jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 19:53   #21
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

te si boj...
a myd貫m w這sy umy豉m tylko 2 razy - kiedy zapomnia豉m kupi szamponu.

gdyby myd這 by這 takim super 鈔odkiem na w這sy, to po co produkowano by szampony.

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 20:46   #22
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Dla pieniedzy Moja mama kiedy umy豉 w這sy szarym myd貫m(jeszcze za m這du) i m闚i豉, 瞠 nie mog豉 w這s闚 domy, by造 jakby umyte p造nem do mycia naczy-szorstkie, sianowate... Natomiast m鎩 dziadek myje w這sy i, uwaga, ca貫 cia這-proszkiem Zwyk造m proszkiem(zastanawiam si jak z miejscami intymnymi ) i ma naj豉dniejsze w這sy jaki widzia豉m u starszego pana Nawet fryzjerki sie zachwycaj-zero 造sych plack闚, w這sy g瘰te, mocne, ca趾owicie siwiute鎥ie Zaznaczam, ze dziadek myje tak w這sy ca貫 篡cie, wi璚 jest przyzwyczajony, ja tego bro Bo瞠 nie polecam, wiadomo ile proszek zawiera dra磧iwych detergent闚. Chcia豉m si tylko podzieli spostrze瞠niem A jak to jest z tym myd貫m? Mam na my郵i kwesti witamin- to delikatne myde趾o(psa nim myje, bo szampony go uczulaj ), ale zawiera jakie odpadki??
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 22:51   #23
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

sweet_mystery no wlasnie pomysl najpierw... kazdy moze wyrazic swoja opinie wiec inni tez to o co biegusia?
ja uwazam ze kazdy mozesie myc czym chce (proszek dziadka juz wogole mnie powali na ziemi) ale ja i tak na to patzre z pzrymrozeniem oka,
czy to zasmicanie watku?
moze... ale tego nie zmienimy, a pzrynajmniej jest sie z czego posmiacczy pozartowac jak kto woli, poi co tak reagowac? drapieznie?/

pzrez szre czy jakies tam myd這? :;
Stary 2006-04-29, 10:13   #24
mroczna_magnolia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Szare myd這 jest bardzo zdrowe...ja zawsze przemywam nim rany,a co do w這s闚...hmm...wiem, 瞠 dredy myj szarym myd貫m, aby 豉dnie sie zbi造 i szybciej dojrzewa造, bo po nim sa bardzo sztywne(a to plus) spr鏏uje nim umyc, w這s闚 nie wypali, a byc moze pomo瞠...i dziewczyny czy nie przesadzacie oskar瘸j帷 Spryciark, na forum wszyscy maj prawo, nawet obowi您ek wypowiedziec si na dany temat, ona po prostu chcia豉 podzieli si z Wami dobr nowin, by mo瞠 czym nowym i bardziej uniwersalnym, a tu biczowanie, zamiat pochwa豉. Zastan闚cie si czasem, bo jak zauwa篡豉m, to tworz si tu pewne grupki, kt鏎e atakuja niekt鏎e forumowiczki, no i strasznie si podlizuj. Pozdrawiam
mroczna_magnolia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 11:37   #25
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Ha ha ha proste sposoby zawsze najlepsze
Stary 2006-04-29, 15:45   #26
agatus84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sovilo
A jak to jest z tym myd貫m? (...) zawiera jakie odpadki??
"Sapo niger- mydlo szare, produkt zmydlania olejow roslinnych, tranu, tluszczow odpadowych, (...) Zastosowanie: do czyszczenia pomieszczen" Zrodlo: notatki z technologii postaci leku. Mnie to nie zacheca do uzycia, chociaz moja osobista babcia kiedys mnie probowala przekonac do umycia nim wlosow
pozdrawiam
Stary 2006-04-29, 15:54   #27
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

ziekuje za odpowied Ale psa dalej b璠 w tym my豉, przynajmniej to go nie uczula
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 16:30   #28
agatus84
Raczkowanie

Jasne, moja wyzej wymieniona babcia tez tylko nim myje wlosy. Z 2 przyczyn- po pierwsze wszystko oprocz mydla szarego ja uczula (wszystkie szampony, wszystkie kremy... nawet nivea! jest przez to problem z prezentem pod choinke ) a po drugie- przyzwyczaila sie, na pewno sa teraz kosmetyki dla alergikow ale wiadomo jak jest z przyzwyczajeniami starych ludzi... Skoro dla pieska jest to dobre, to jak najbardziej.
pozdrawiam
Stary 2006-04-29, 17:02   #29
*agniesia*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 367

fuuu nie da豉bym rady umy tym w這s闚. Dla mnie wszystkie myd豉 鄉ierdz a ju najbardziej te zapachowe
pozostaje przy znanych wiza瘸nych sposobach na przyspieszenie porostu w這s闚
*agniesia* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-29, 15:01   #30
tutti_frutti
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 77

M鎩 przyszywany dziadek myj w這sy szarym myd貫m, bo gdzie przeczyta 瞠 myd這 jest dobre na 逝pie. No i mu pomog這, Wcze郾iej pr鏏owa m.in. nizoralu i innych tego typu szampon闚 i mia jeszcze wi瘯szy 逝pie, a teraz nie ma wcale. Te bym spr鏏owa豉 tego myd豉, ale boj si 瞠 b璠 miala sztywne w這sy, u dziadka tego nie ma bo ma kr鏒kie
tutti_frutti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.