Dobra offlinowa apteka - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-29, 14:47   #91
_magdzia_
BAN stały

Dot.: Dobra offlinowa apteka

Lublin:
Jak dla mnie świetną apteką jest otwarta niedawno w stokrotce przy ul. Męczenników Majdanka apteka. Ceny są naprawdę dużo niższe niż w innych w których bywałam (porównywalne ceny jak aptek internetowych czyli około 4zł na produkcie mniej niż w innych). Panie są bardzo pomocne i zawsze dostanę próbki nawet się o nie nie upominając. Ostatnio kupując jedynie krem nawilżający iwostin (który tam kosztuje jedyne 20 zł) dostałam próbki fluidu LRP, filtru również tej firmy i jeszcze inne które zużyłam od razu Także serdecznie polecam
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 21:08   #92
palomino
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pal, ja kupuje tam te rzeczy, o których wiem, że np. w Rossmannie czy aptece mi znanej mają akurat na dany towar wyższe ceny. A fakt różnie z tym bywa. Czasem w Rossmannie czy Drogerii Natura, mam na myśli szampony, balsamy, żele itd. jest sporo taniej niż w Superpharmie.

Yo
o rany a ty skąd sie tu wziełas ? Dawno cie nie widzialam

A wracajac do tematu to ja z tego Superpharmu wynioslam wrazenia jak najgorsze W rossmanie rzadko bywam wiec nie umiem ocenic na takich zwyklych kosmetykach - raczej na aptecznych. To co zobaczylam to mnie troche zmrozilo
Poza tym chodzi o podejscie do klienta -w "mojej" aptece, jak kobieta nie miala probek Flexiliftu Vichy w saszetkach, to mi dala taki sloiko-tester ichniejszy zebym tylko sobie mogla w domu wyprobowac (co prawda to bylo dla Buni ale liczy sie fakt ).
A w tych molochach to te sprzedawczynie chyba mysla ze ich bede po rekach calowac za jakakolwiek probke. Wrr
Stary 2007-09-30, 00:13   #93
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez palomino Pokaż wiadomość
Yo
o rany a ty skąd sie tu wziełas ? Dawno cie nie widzialam

A wracajac do tematu to ja z tego Superpharmu wynioslam wrazenia jak najgorsze W rossmanie rzadko bywam wiec nie umiem ocenic na takich zwyklych kosmetykach - raczej na aptecznych. To co zobaczylam to mnie troche zmrozilo
Poza tym chodzi o podejscie do klienta -w "mojej" aptece, jak kobieta nie miala probek Flexiliftu Vichy w saszetkach, to mi dala taki sloiko-tester ichniejszy zebym tylko sobie mogla w domu wyprobowac (co prawda to bylo dla Buni ale liczy sie fakt ).
A w tych molochach to te sprzedawczynie chyba mysla ze ich bede po rekach calowac za jakakolwiek probke. Wrr
No ja staram się być aktywną Wizażanką hehehe

Ja mało kiedy kupuję w Superpharmie, bo u nas jest jeden w manufakturze i mi nie po drodze ale będąc kiedyś w stolicy szukałam balsamu brązującego, a że nie wiem, gdzie jakieś te drogerie są, a była akurat Superpharma kupiłam balsam z cenie 25zł, który gdzie indzien bez promocji kosztował by mnie max.19zł. Nie miałam wtedy wyjścia, ale już wiem, że tam nie jest konkurencyjnie No i Omegę chyba kupiłam i tokovit E i tez było drożej niż w "zwykłej" aptece, więc ja tam chodze tylko oglądać zasadniczo
Niestety koło mnie nie ma nigdzie małej, fajnej apteki - w sensie cen i próbek

Iwonalodz jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:34   #94
Rayne
Wtajemniczenie

A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy, chciałabym kupić następny, ale jakoś na razie wszędzie, gdzie pytałam, odsyłają mnie do aptek internetowych a zważywszy na cenę żelu, wolałabym jednak aptekę stacjonarną
Stary 2007-10-02, 13:15   #95
palomino
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No ja staram się być aktywną Wizażanką hehehe
No popatrz - ja tez tylko wykonanie wychodzi mi jak zwykle
Zaproponowalam stworzenie froum wydluzajacego dobe w ramach cudownych wlasciwosci Wizazu, ale chyba nikt nie podchwycil pomyslu - widocznie to ja jakos malo zorganizowana jestem

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy, chciałabym kupić następny, ale jakoś na razie wszędzie, gdzie pytałam, odsyłają mnie do aptek internetowych a zważywszy na cenę żelu, wolałabym jednak aptekę stacjonarną

w jakich dzielnicach sie obracasz? bedzie latwiej
Stary 2007-10-02, 15:39   #96
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol? Kończy mi się żel pod oczy
mozesz pójść do najbliższej apteki i poprosić o zamówienie dla ciebie tego żelu- powinien być do odbioru najpóźniej następnego dnia.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 09:56   #97
Jennys
Raczkowanie

Dziewczyny, czy przypadkiem jest juz gdzieś wątek o promocjach aptecznych? Nie mogę się doszukać, a może warto byłoby założyc taki? Aktualne promocje w aptekach offlinowych...
Stary 2007-10-03, 11:19   #98
_magdzia_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przypadkiem jest juz gdzieś wątek o promocjach aptecznych? Nie mogę się doszukać, a może warto byłoby założyc taki? Aktualne promocje w aptekach offlinowych...
Również myślę że to dobry pomysł Tylko należałoby również wyszczególniać miasta
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 11:29   #99
anna1112
Zadomowienie

załączm link może to nie jest o promocjach ale warto czasami go przejrzeć
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=24176&page=24
anna1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 12:07   #100
Jennys
Raczkowanie

Dzieki Anna, link ok, poczywiście znam go. Myslałam raczej o wątku, w którym wpisywałybyśmy aktualne promocje w realowych aptekach - miasto, lokalizacja, no i oczywiscie opis. Czasem mozna kupić coś naprawdę w hiper-okazyjnych cenach albo zestawach, nawet taniej niż w sieci.
Czy myślicie, że jest sens?
Stary 2007-10-04, 13:38   #101
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
Napisane przez Jennys Pokaż wiadomość
Dzieki Anna, link ok, poczywiście znam go. Myslałam raczej o wątku, w którym wpisywałybyśmy aktualne promocje w realowych aptekach - miasto, lokalizacja, no i oczywiscie opis. Czasem mozna kupić coś naprawdę w hiper-okazyjnych cenach albo zestawach, nawet taniej niż w sieci.
Czy myślicie, że jest sens?
Ja też bym była zainteresowana takimi realnymi promocjami, a nie tylko wirtualnymi
Iwonalodz jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:37   #102
istari
Paul's girl

Wrocław
polecam Zielony Bluszcz na ul. Oławskiej
ponadto muszę pochwalić Superpharm na tej samej ulicy. Tylko tutaj mają kosmetyki Flos Lek i to w cenach niemal identycznych jak na www producenta

Chcę.
istari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:42   #103
istari
Paul's girl

Cytat:
Napisane przez corpse-bride Pokaż wiadomość
witam moze wiedza panie gdzie mozna kupic yasmin we wroclawiu taniej niz na szewskiej (tam za 39zl) ? pozdrawiam
w aptece joannitów za Dworcem Głównym PKP - ulicy nie pamiętam jest na samym rogu, stojąc tyłem do Dworca po lewej. Yasmin kosztuje tam 35zł

Chcę.
istari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:16   #104
Zuźka200
Przyczajenie

WROCŁAW

Tak jak tu ktoś wspomniał naprawde dobra jest ta apteka Śródziemnomorska na rogu Ruskiej i Kazimierza Wlk od strony Rynku . Mają bardzo szeroką oferte SVR , Vichy , Nuxe , Biodermy , Galenica , La Roche , Avene , Eris itp. Próbki dostałam za darmo i to wiele . No i to co powiedziała mi znajoma , pracuje tam dermokonsultantka która pracowała w Carrefourze , a ona jest jedną z najlepszych w mieście , bardzo fachowa osoba , rozmowe toczyła ze mną ok 35 minut pokazując wszystko co chciałam ! Również kilka nowych rzeczy się od niej dowiedziałam apropos skóry . Naprawde bardzo porządna apteka . Ceny mają praktycznie te same co w bluszczu i tam też zaglądam często ale jak narazie uwazam , że wieksza wiedza dermokosmetyczna w srodziemnomorskiej . No i ta pani mówiła coś ze mają dostać specjalistyczny sprzet to diagnostyki skóry w przeciągu miesiąca i wszelkie badania będą gratisowe !! Pani ma na imie Iwona i naprawde przekonała mnie do siebie , z tego co mówiła jest 10-18 poza weekendami . Mysle ze czasem warto tam zajrzeć , czasami takie mniej znane apteki chcą przyciągnąć czymś więcej niz cenami .
Zuźka200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:42   #105
fruttina
Raczkowanie

Wroclaw:

Apteka Joannitow jest najlepsza!
Jest tez jedna z najtanszych- niedawno dzwonilam do apteki na placu sw. macieja, zapytac o dostepnosc i ceny paru produktow, przykladowo active c kosztuje na macieja 74zl, na joannitow zaplacilam 69. Zestaw effaclar k + zel do mycia twarzy 39zl, drozsze kremy typu eulage, ysthal, ktore kosztuja ponad 100zl w superpharmach i innych duzych aptekach, tam sa po 80-pare zl.

No i najwazniejsza kwestia- obsluga. Ostatnio przy wcale nie tak duzych zakupach, dostalam bez proszenia cala mase probek. Poniewaz o tym nie wiedzialam, poprosilam przy okazji o probke interesujacego mnie filtru- nie bylo, dostalam dwie probki innych. Jestem zachwycona i nie szukam innej apteki. Naprawde polecam.
fruttina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 17:33   #106
Zuźka200
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fruttina Pokaż wiadomość
Wroclaw:

Apteka Joannitow jest najlepsza!
Jest tez jedna z najtanszych- niedawno dzwonilam do apteki na placu sw. macieja, zapytac o dostepnosc i ceny paru produktow, przykladowo active c kosztuje na macieja 74zl, na joannitow zaplacilam 69. Zestaw effaclar k + zel do mycia twarzy 39zl, drozsze kremy typu eulage, ysthal, ktore kosztuja ponad 100zl w superpharmach i innych duzych aptekach, tam sa po 80-pare zl.

No i najwazniejsza kwestia- obsluga. Ostatnio przy wcale nie tak duzych zakupach, dostalam bez proszenia cala mase probek. Poniewaz o tym nie wiedzialam, poprosilam przy okazji o probke interesujacego mnie filtru- nie bylo, dostalam dwie probki innych. Jestem zachwycona i nie szukam innej apteki. Naprawde polecam.
Byłam dziś znów w tej Śródziemnomorskiej i mają niewiele ale niższe ceny od tych co podałaś także Joanici nie najlepsi a napewno nie najtańsi Ale ważne że jest coraz więcej dobrze zaopatrzonych i tanich aptek !
Stary 2007-10-29, 18:23   #107
karinaaa
Zadomowienie

znalazlam apteke ,w kotrej ceny wygladaja na dosc niskie ,choc jeszcze internetowo nie skladalam zamowienia ale powoli planuje tymbardziej ze dla mieszkajacych w okolicach Bialegostoku mozliwy jest odbior osobisty a ceny dosc przystepne wiec warto. I kiedy kupuje osobiscie w cefarmie zawsze mozna liczyc na probki ,trzeba tylko poprosic
Cefarm24.pl
karinaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 09:15   #108
Patrilla
Zakorzenienie

TORUŃ
Pod łabędziem - tanio, super obsługa, ale zapomnijcie o próbkach ...
Obok Bumaru - promocji dużo, ale mega kolejki podobno tanio kosmetyki Vichy
Stary 2007-12-04, 09:20   #109
Audacieux
Wtajemniczenie

Kielce
Chciałam polecić aptekę na Piotrkowiej, koło antykwariatu( po schodach w górę).
Niektóre kosmetyki (np. Vichy) mają tańsze nawet o 7 zł od pozostałych aptek.
Stary 2007-12-05, 06:34   #110
Zuźka200
Przyczajenie

Apteka o której wspominałam uruchomiła swój sklep internetowy pod adresem

www.apteki.net.pl

Sklep jest w trakcie tworzenia ale to co już jest można zamawiać i od razu wysyłają , także polecam bo mimo że mają niskie ceny to w ich sklepie jest jeszcze taniej niż w aptece na półce , zwłaszcza że można zaznaczyć odbiór w aptece i wtedy odbierze się taniej niż nie przez sklep internetowy - dobre dla wrocławianek !
Stary 2008-01-16, 20:31   #111
Zuźka200
Przyczajenie

Dziś znów byłam w Śródziemnomorskiej i przeszłam pełną diagnostykę skóry i włosów na nowiutkim sprzęcie do diagnostyki dermatologicznej ! Super sprzęt tam mają i panią Iwonkę . Dostałam wszystkie wyniki na kartce + zalecenia dermatologiczne . I to wszystko tam jest za darmo !! Nawet widziałam jedną Panią dermatolog , która tam kupuje kosmetyki

Naprawdę ich baardzo polecam , rozwijają się fantastycznie . Dodatkowo mają teraz pełną oferte Lieraca , Nuxa i Galenica . Reszta firm też oczywiście jest .

Pozdrowienia dla załogi !
Stary 2008-01-16, 21:40   #112
noname12345TPa
Gość

Zgadzam się z Palomino. Ceny w superfahrm są zawyżone.
Tańsza apteka jest przy przystanku "Kino Femina".
Apteka się nazywa Cosmedica, a jest przy ulicy Jana pawła II 35 w Warszawie.
Przykład filtru LRP
Chciałam obejrzeć filtry w lato - sprawdziłam cenę między Superpharm Arkadia i Cosmedica - różnica 10 zł!
Tymczasem apteka w Wola parku - asortyment na późnej jesieni - słabiutki - niewiele La Roche i Avene, a filtrów to wcale.
Aptekę Cosmedicę poleciła mi koleżanka mojej siostry, której udało się w tej aptece (bez numeru pesel) kupić lek na receptę (miała w starej wersji receptę).
  Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 22:24   #113
aklat
Rozeznanie

Cytat:
A ja mam pytanie do Warszawianek, ew. osób robiących zakupy w aptekach w Warszawie. Gdzie w stolicy można kupić w offlinowej aptece produkty Agropharmu - seria Oeparol?
Nie wiem czy ci sie to jeszcze przyda ale Oeparol jest w niewielkiej drogerii na Woli przy skrzyzowaniu Wolkiej i Płockiej, kawalek dalej przy Młynarskiej jest kolejny sklep ze zdrowa zywnoscia i pewnie tez by mieli kosmetyki Oeparol

Cytat:
Napisane przez WeronikaWargulak Pokaż wiadomość
Z
Tymczasem apteka w Wola parku - asortyment na późnej jesieni - słabiutki - niewiele La Roche i Avene, a filtrów to wcale.
o to dziwne, bo niedawno bylam w tej aptece (tam jest chyba jedna tylko?) i filtry byly, moze nie wielki wybor, ale ogladalam Avene i Ivostin, inne mnie nie interesowaly akurat

aklat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 23:12   #114
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Warszawa
apteka w CH Reduta- kupiłam filtr avene cleanance http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20788 wszędzie kosztuje 50 zł, ja zapłaciłam 40 ^^ nie wiem jak z innymi produktami.
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:59   #115
bambinosek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
TORUŃ
Pod łabędziem - tanio, super obsługa, ale zapomnijcie o próbkach ...
Obok Bumaru - promocji dużo, ale mega kolejki podobno tanio kosmetyki Vichy
Patrilla, a możesz napisać gdzie dokładnie znajduje sie ta apteka obok Bumaru? bo ja szczerze mówiąc nigdy nie widziałam tam żadnej apteki, a chętnie bym się wybrała
bambinosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 23:25   #116
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ci sie to jeszcze przyda ale Oeparol jest w niewielkiej drogerii na Woli przy skrzyzowaniu Wolkiej i Płockiej, kawalek dalej przy Młynarskiej jest kolejny sklep ze zdrowa zywnoscia i pewnie tez by mieli kosmetyki Oeparol
A dziękuję, nie zauważyłam wcześniej przyda się przy następnych zakupach, nawet przypadkiem wiem dokładnie, gdzie to jest
Stary 2008-06-29, 14:55   #117
dumnie
Przyczajenie

humektan gdzie w krakowie???

witam
chcialabym sie dowiedziec w ktorej aptece w krakowie mozna kupic humektan zeby byl w regularnej sprzedazy w ostatecznosci na zamowienie tylko szybko realizowane bo wiekszosc pan w aptece robi duze oczy jak im mowie o tym kremie...
dumnie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:28   #118
kasssandra
Raczkowanie

Dot.: humektan gdzie w krakowie???

Ja swój egzemplarz bez problemu kupiłam w aptece przy Placu Wszystkich Świetych. (apteka niemal na przeciwko przystanku tramwajowego). Pozdrawiam
kasssandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 16:29   #119
Elfia4
Moderator DOMator

Wpisy w blogu: 2
Dot.: humektan gdzie w krakowie???

Pierwsza z brzegu apteka znaleziona w google, napewno wirygodna, bo pojawiała się wielokrotnie w wątku o aptekach intenetowych:
http://www.lekidlamnie.pl/e_apteka/i...sklep&szukaj=1
Pozatym www.☠☠☠☠☠☠☠ - zamawiasz to czego potrzebujesz i nastepnego dnia odbierasz w wybranej aptece należacej do sieci aptek dbam o zdrowie. Humektan jest tu w niemal identycznej cenie
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj
Elfia4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:05   #120
imposing
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kasiajka Pokaż wiadomość
  1. W woj. dolnośląskim
    – Apteka „Bankowa”, ul. Solna 1 w Jeleniej Górze.
Apteka jest dobra, tylko jak chce się kupić leki. Jeśli chodzi o kosmetyki - beznadzieja. ): Niewielki wybór, brak próbek i obsługa wogóle jakaś niedoinformowana. Orientuje się ktoś może w aptekach w Jeleniej Górze? ;>

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości