Farbownie ciemnobr您owych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-27, 10:35   #1
Maja1970
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Farbownie ciemnobr您owych w這s闚

Prosz o polecenie szamponu/farby do koloryzowania ciemnobr您owych w這s闚.Chodzi mi o uzyskanie koloru jasnobr您owego/ orzechowobr您owego/ciemnoblond. Odbarwienie i ufarbowanie na ten kolor nie wchodzi w rachub ( mam b. cienkie i delikatne w這sy i odbarwianie niszczy je i wysusza do tego stopnia, 瞠 zaczynaja si 豉ma i kruszy).
Maja1970 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 11:00   #2
cziki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 303
Dot.: Farbownie ciemnobr您owych w這s闚

Farbami raczej w這s闚 nie rozja郾isz chyba 瞠 ten ciemny kolor jest naturalny. Spr鏏鎩 mo瞠 farby Loreala ultrarozja郾iaj帷e tylko dla w這s闚 ciemnych
cziki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 11:06   #3
Maja1970
Przyczajenie

Chodzi mi o uzyskanie odcienia ca. skorupki orzecha w這skiego.W這sy mam natruralnei ciemne. Z pr鏏 z jasnym/sarnim br您em wysz豉m pokonana- jeszcze bardziej przyciemni造 naturalny kolor. Kt鏎a f-a produkuje farbe pt. karmelowa czekolada lub karmelowy br您, ale nie jestem pewna czy ten ton nie wyjdzie z這tawy/鄴速awy. Wszelkie rozja郾iania nie wchodz w gr- zbyt mocno niszcz mi w這sy.
Stary 2006-04-27, 11:12   #4
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maja1970
Chodzi mi o uzyskanie odcienia ca. skorupki orzecha w這skiego.W這sy mam natruralnei ciemne. Z pr鏏 z jasnym/sarnim br您em wysz豉m pokonana- jeszcze bardziej przyciemni造 naturalny kolor. Kt鏎a f-a produkuje farbe pt. karmelowa czekolada lub karmelowy br您, ale nie jestem pewna czy ten ton nie wyjdzie z這tawy/鄴速awy. Wszelkie rozja郾iania nie wchodz w gr- zbyt mocno niszcz mi w這sy.
Mo瞠 spr鏏uj z jakimi szamponami koloryzuj帷ymi albo co jak henna (?) Nie polecam Palette bo niszcz w這sy no i pami皻a trzeba 瞠by wybiera odcie jak najja郾iejszy bo efekt jest zazwyczaj du穎 ciemniejszy ni na opakowaniu.
Z farb mo瞠sz spr鏏owa t now Garbiera 100% kolor - podobno dobra i nie niszczy w這s闚
Stary 2006-04-27, 11:19   #5
Maja1970
Przyczajenie

Czyli ew. musia豉bym wzia ciemny blond- na to wychodzi.
Stary 2006-04-27, 11:35   #6
guia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 120
GG do guia

Maju, mam podobny problem, wiec jak sobie z nim poradzisz, to powiedz ktora farbka dala Ci jasny braz
guia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 11:50   #7
cziki
Zakorzenienie

Ciemny blond albo jaki inny ciekawy, musisz obejrze sobie na opakowaniu jakie efekty daje farba na konkretnym kolorze w這s闚.
Ja mam farbowane i ciemny blond wychodzi mi najpierw jak czarny a potem ciemnobr您owy A Tobie przy naturalnie ciemnych w這sach b璠zie 豉twiej co dobra. Podobno z Safiry s b. dobre farby i jest tam taki jasny.
Stary 2006-04-27, 11:50   #8
Maja1970
Przyczajenie

Dam zna, jak tylko wypr鏏uj. Pi瘯ny po造sk uzyskiwa豉m szamponetkami Palette, ale nie produkuj juz odcienia pt* czekolada*, kt鏎y najbardziej mi pasowa kolorystycznie, poniewa nie mia rudawych lyb z這tawych refleks闚. Poszperam zatem na p馧ce" ciemny blond" i dam zna o efektach.
Stary 2006-04-27, 11:56   #9
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maja1970
Dam zna, jak tylko wypr鏏uj. Pi瘯ny po造sk uzyskiwa豉m szamponetkami Palette, ale nie produkuj juz odcienia pt* czekolada*, kt鏎y najbardziej mi pasowa kolorystycznie, poniewa nie mia rudawych lyb z這tawych refleks闚. Poszperam zatem na p馧ce" ciemny blond" i dam zna o efektach.
O w豉郾ie! Ani czekoladki nie ma ani nawet jasnego br您u! Nie mam sobie czym zafarbowa odrost闚 teraz chlipp
Stary 2006-04-27, 12:03   #10
Mycha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 419

Ja te mam z natury w這sy ciemnobr您owe i jesli chodzi o uzyskanie koloru o kt鏎ym m闚isz(sama kiedy o takim marzy豉m)to nie jest to takie proste.Pr鏏owa豉m r騜nych farb,br您y wychodzi造 prawie czarne,a po ciemnych blondach w這sy fakt by造 ja郾iejsze,ale takie troche rudawe.Podobne efekty uzyskiwa豉m u fryzjera wi璚 ju wog鏊e zw徠pi豉m,瞠 to mo磧iwe heh.
Mycha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-27, 12:48   #11
Maja1970
Przyczajenie

Ech, no nie jest to pocieszaj帷e.Spr鏏uj moze zacz望 od szampon闚- zawsze to mniejsza ingerencja. Z farbowania u fyzjera by豉m zawsze niezadowolona, bo zawsze kolor wychodzi duzo ciemniejszy od tego, kt鏎y by prezentowny na pr鏏kach w這s闚 w katalowu.
Stary 2006-04-28, 12:22   #12
Cioccolatto Bianco
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Ja tez mam dosyc ciemne wlosy,bardzo ciemny br您 i marze o tym,zeby znowu wrocic do jasniejszego koloru,np ciemny blad lub bardzo jasny br您. Probowalam juz wielu farb,i zadna z nich nie pokry豉 moich wlosow,a jedynie odrosty (moje naturalne to ciemny blad),wiec nie wygladalam zbyt ciekawie...
Cioccolatto Bianco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-28, 12:29   #13
cziki
Zakorzenienie

Jak wida zostaje nam tylko czeka a w這sy odrosn, teraz mo瞠my tylko delikatnie szamponem koloryzuj帷ym wyr闚nywa kolor

Pocieszam sie tym, 瞠 na s這鎍u w這sy same ja郾iej
Stary 2006-04-28, 14:43   #14
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Ci篹ko rozja郾i ciemne w這sy ale je瞠li ten ciemny kolor jest naturalny tzn. nie ma na nim farby to my郵, 瞠 da si zrobi a skoro masz s豉be, 豉mliwe w這sy to zamiast kombinowa z kolorami w domu( zawsze istnieje ryzyko, 瞠 nie wyjdzie tak jak by chcia豉) lepiej wybra si na wziyt do fryzjera masz wtedy gwarancj,瞠 kolor b璠zie taki jak chcesz,a co najwa積iejsze nie zniszczysz w這s闚 Pozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-08, 17:55   #15
claudina666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
GG do claudina666
farbowanie:((((((

Wczoraj ufarbowalam sobie wlosy ciemnym naturalnym szatynem z garniera i niestety wyszedl mi strasznie czarny kolor, w ktorym nie czuje sie dobrze(a jeszcze w sobote studniowka) i mam pytania co zrobic, aby rozjasnic odrobine wlosy, chodzi mi o domowe sposoby, slyszalam, ze sok z cytryny wywabia kolor czy to prawda??
claudina666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-08, 18:32   #16
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: farbowanie:((((((

jejku farbowalas wlosy dopiero wczoraj. myj codziennie wlosy, kolor sie spierze. mi zawsze jak farbuje br您em wychodzi prawie czarny ale po kilku myciach kolor sie splukuje i zostaje ladny br您ik. tak wiec sie nie martw

poszukaj, s podobne tematy
Stary 2010-01-27, 13:49   #17
Kira_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Lightbulb Farbowanie z ciemnego blondu

Cze嗆
mniej wi璚ej 3 lata temu zacz窸am farbowa w這sy, sama. Farb z Joanny, na czarno. Farbowa豉m tak 2 lata, potem zmieni豉m kolor na burgund. Teraz mam resztki farby /palona kawa/ na w這sach.
Czy sama mog przefarbowa takie w這sy na blond? Zale篡 mi na odcieniu a la toffi szczeg鏊nie.
Jakich od篡wek, itd. u篡wa, 瞠by w這sy by造 l郾i帷e, odcie nie schodzi, a w這sy si nie 豉ma造?
Zmieni farb? Czy uda si do fryzjerki?
Mam blad sk鏎 i szarozielone oczy.

Edytowane przez Kira_
Czas edycji: 2010-01-27 o 13:50
Kira_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 14:14   #18
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Farbowanie z ciemnego blondu

Ja bym proponowa豉 uda ze do fryzjera i nie przeprowadza samemu eksperyment闚 schodzenia z koloru. Nie jedna juz zak豉da豉 w徠ek 瞠 w這sy sobie poniszczy造. Je郵i si nie ma zielonego poj璚ia co z czym si je to nie radze ryzykowa.

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 14:44   #19
przytulanka87
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 172
Wpisy w blogu: 1

No w ko鎍u sensowna rada..............
Tak jak wy瞠j.....podpisuj si pod tym nogami i r瘯ami
Autorko w徠ku id do fryzjera

18.08.2012 - 15.00

Bloguj sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj te prosz tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze

przytulanka87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-27, 14:46   #20
kiika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Wed逝g mnie zdecydowanie powinna skorzysta z us逝g fryzjerskich. Mn鏀two by這 w徠k闚 zar闚no na temat farbowania w這s闚 ciemnych na blond jak i o od篡wkach. Poszperaj w forum, na pewno znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych informacji.
kiika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-22, 20:15   #21
Karolajna1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 84
Farbowanie z ciemnego blondu do blondu. Dekoloryzacja itd

Witam. Naturalny m鎩 kolor to ciemny blond. Jednak od kilku lat farbuje na brazy itd. W這sy farbuje co p馧 roku mniej wiecej. W styczniu farbowalam ostatni raz na ciemny br您. W這sy kiedy cz瘰to prostowalam od roku prostuje do嗆 rzadko i tylko ko鎍e i w這sy z przodu twarzy dlatego ko鎍e sa troche suche. Mam duzo masek do wlosow. W這sy sa d逝gie, si璕aj za 這kcie. Miesi帷 temu zrobi豉m pasemka blond. U g鏎y sa jasne u do逝 jak to bywa na farbie ciemniejsze. AKtualnie chce ZOSTA BLONDYNKA. Mysle nad dekoloryzacja. I stad pytanie czy w這sy sie od tego niszcz i wysuszaja? Po dekoloryzacje chcia豉bym na這篡 od razu farb z jakim odcieniem blondu 瞠by by造 jasne a po miesi帷u znowu pofarbowac farba na jaki jasny ciep造 blond. Nie ma mowy o rozjasniaczu. Chce doj嗆 do tego farbami blond. Dodam ze moje w這sy 豉two 豉pi kolor. Co polecacie? Maci jakie do鈍iadczenia z dekoloryzacja i takim farbowaniem?

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Up
Karolajna1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-22, 20:22   #22
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Farbowanie z ciemnego blondu do blondu. Dekoloryzacja itd

Watek o dekoloryzacji, wystarczy poszukac http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
blond, ciemny blond, dekoloryzacja, farbowanie - rozjasnianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.