Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-09, 13:05   #121
paulina_metelska
Przyczajenie

Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Keratyna się gryzie z henną? Zamierzam sobie zrobić encanto, ale mam włosy pofarbowane henną i nie wiem, czy nie zrobię sobie krzywdy...
Ja ryzykuję tak już od dłuższego czasu, robię encanto i po dwóch tygodniach henna khadi red , jeszcze nie wyszły mi zielone ani razu
paulina_metelska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-10, 09:22   #122
aldonka6
Przyczajenie

Hej dziewczyny,

czy mogłabym Was prosić o wskazanie jakiegoś godnego Sprzedawcę produktów do keratynowego prostowania włosów Encanto?
Czy któraś z was kupowała produkty od allegrowicza uvcosmetics i były one ok? Ew. który z allegrowiczów [ew. innych Sprzedawców] jest tani i godny polecenia.

z góry b.dziękuję
aldonka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 00:55   #123
Wiola1q
Przyczajenie

Cześć dziewczyny
Mam pytanie do tych, które wykonywały Encanto - stara formułę.
Czy zdarzało Wam się wykonać zabieg trochę inaczej niż zaleca producent?
Chodzi mi tu np o mieszanie od razu keratyny z tą odżywka i nakładanie jej razem na włosy - ma to na celu skrócenie całego zabiegu.
Widziałam film jak jedna z dziewczyn właśnie to uczyniła i jestem ciekawa jak to wygląda na innym rodzaju włosa i czy rzeczywiście utrzymuję się to tak dobrze jak u tej kobiety.
Moje kolejne pytanie jest takie - co myślicie o myciu włosów zaraz po nałożeniu keratyny i wyprostowaniu ? Czy to jest konieczne i czy nie można od razu przejść do nakładania odżywki i ponownego prostowania? Po ponownym myciu tym szamponem nie mogłam sobie poradzić z rozczesaniem włosów, to było straszne Jestem bardzo ciekawa czy stosowałyście taką metodę i jak ewentualnie wpłynęło to na wytrzymałość tego zabiegu ?
Dziękuję bardzo
Wiola1q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 12:07   #124
basia0707
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magd0s Pokaż wiadomość
Dziewczyny od jakiś 2 lat robię keratynowe prostowanie Encanto. Moje włosy przed pierwszym zabiegiem wyglądały jak na zdjęciu. Dalej prostowałabym Encanto gdyby nie to, że im więcej robię zabiegów tym widzę słabszy efekt. Zastanawiam się nad zmianą Encanto na Global keratin albo na Inoar. Reszta firm z tego co czytałam mają słabsze keratyny. Myślicie, że powinnam zmienić keratynę? Jak tak to na jaką?

Ps. Wybaczcie brudne ściany, ale prostowałam włosy w piwnicy.
Ja regularnie co około 6 miesięcy mam robione włosy keratyną inoar i dla mnie jest najlepsza mam mega nawilżone i proste włosy przed długi czas
basia0707 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości