Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-04-23, 11:12   #1
Zarazoszaleje
Przyczajenie

Exclamation

Łupież i brzydkie włosy ! pomocy

Już sam nie wiem czego mam spróbować więc mam nadzieję, że tutaj ktoś mi doradzi.

Od 1,5 roku mam problem z włosami, po umyciu mam łupież, nie jest jakiś obfity ale wystarczy, że ruszę dłonią włosy to się sypie tego pełno dodatkowo wypadają pojedyncze wlosy. (łupież koloru białego, małe "płatki" łupieżu są tuż przy skórze, oraz bardzo bardzo małe wielkości ostrza najmniejszej igły są we włosach od skóry do połowy włosa, na powierzchni prawie nic nie ma)
Po umyciu włosy się strasznie puszą i wyglądają jakby były jakieś połamane, postrzępione wyglądają jak suche połamane siano !

Z tego wszystkiego nawet nie wiem jaką mam skórę głowy, włosy myje 2-3 razy w tygodniu- zależy. Po 2-3 dniach są już tłuste i muszę je umyć bo się nigdzie z takimi nie pokaże.

Stosowałem różne szampony, odżywki, metody i nic nie pomaga już sam nie wiem co zrobić oszeleje zaraz. Błagam pomóżcie nawet do dermatologa nie mogę iść bo w moim mieście dermatolodzy to dno dna, 5 latek już bardziej pomoże niż on
Zarazoszaleje jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-24, 14:36   #2
Rysia16
Wtajemniczenie

Dot.: Łupież i brzydkie włosy ! pomocy

Cytat:
Napisane przez Zarazoszaleje Pokaż wiadomość
Już sam nie wiem czego mam spróbować więc mam nadzieję, że tutaj ktoś mi doradzi.

Od 1,5 roku mam problem z włosami, po umyciu mam łupież, nie jest jakiś obfity ale wystarczy, że ruszę dłonią włosy to się sypie tego pełno dodatkowo wypadają pojedyncze wlosy. (łupież koloru białego, małe "płatki" łupieżu są tuż przy skórze, oraz bardzo bardzo małe wielkości ostrza najmniejszej igły są we włosach od skóry do połowy włosa, na powierzchni prawie nic nie ma)
Po umyciu włosy się strasznie puszą i wyglądają jakby były jakieś połamane, postrzępione wyglądają jak suche połamane siano !

Z tego wszystkiego nawet nie wiem jaką mam skórę głowy, włosy myje 2-3 razy w tygodniu- zależy. Po 2-3 dniach są już tłuste i muszę je umyć bo się nigdzie z takimi nie pokaże.

Stosowałem różne szampony, odżywki, metody i nic nie pomaga już sam nie wiem co zrobić oszeleje zaraz. Błagam pomóżcie nawet do dermatologa nie mogę iść bo w moim mieście dermatolodzy to dno dna, 5 latek już bardziej pomoże niż on
Poszukaj w innym mieście. Są dermatolodzy, albo też kosmetolodzy, którzy robią wcierki albo przepisują takie na zamówienie albo poszukaj trychologa w Twojej okolicy,

Może zbyt długo przetrzymujesz włosy? Nie chcę Ci źle doradzać, ale jeśli od 1,5 roku masz łupież/wypadanie a myjesz co 2-3 dni to może po prostu za rzadko. Może wydaje Ci się, że są okej, ale skóra może faktycznie potrzebuje oczyszczenia?

Spróbuj jeszcze naturalne sposoby, jakieś wcierki przeciwłupieżowe (odwiedź strony z półproduktami, np. Zrób sobie krem i tam poczytaj o tym).
Rysia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-21, 18:34   #3
RadekM1211
Przyczajenie

Dot.: Łupież i brzydkie włosy ! pomocy

Witam, jeśli chodzi o Twój problem to polecam się wybrać na konsultacje do trychologa, który napewno powie ci co robić.
Miałem podobny problem i jedynym dobrym rozwiązaniem było zrobienie kuracji przeciwłupieżowej, sam szampon siarkowy, który zakupiłem na początku całej przygody z łupieżem na stronie www.skleptrychologiczne.pl chociaż bardzo skuteczny podczas używania nie daje dłuższych efektów, na długi czas pomogło mi zrobienie peelingu przeciwłupieżowego, który niemal zupełnie zlikwidował mój łupież, całkowicie jednak zlikwidowało mój łupież dopiero zrobienie całej kuracji przeciwłupieżowej, nie będę się rozpisywał na czym ona dokładnie polega polecam obczaić stronę i przeczytać o kuracji
produkty zakupiłem na stronie : www.skleptrychologiczne.pl
Pozdrawiam, mam nadzieje że pomogłem

Edytowane przez RadekM1211
Czas edycji: 2017-06-21 o 18:41
RadekM1211 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
łupież, włosy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości