Z造 kolor u fryzjera - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-29, 17:30   #1
ana141
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Question

Z造 kolor u fryzjera

Hej... Mam wielka prosbe dorad嬈ie mi co mam zrobic: by豉m u fryzjera i powiedzia豉m ze chc zafarbowac w這sy na kolor ja郾iejszy ni mia豉m wcze郾iej (a mialam czekolade)... Gdy fryzjerka skonczy豉 wszystko robic moim oczom ukaza sie kolor o wiele ciemniejszy niz chcia豉m i mia豉m ostatnio, a fryzjera na moja uwage odparla ze kolor troche sie zmyje a jak nie to zebym przyszla i dorobi mi jeszce kilka jasnych pasemek (iz mam jeszce zrobione jasniejsze refleksy).... I wlasnie nie wiem co zrobic bo moim zdaniem kolor az tak mi sie przeciez nie zmyje a dorobienie kilku jasniejszych refleksow nic nie da bo "spod" dalej bede miala ciemny... Jak myslicie moge sie ubiegac zeby mi od nowa zafarbowala wlosy bo przeciez zrobila mi nie to co chcialam...
ana141 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 17:56   #2
annfas
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 588
Dot.: Z造 kolor u fryzjera

kolor na pewno sie zmyje, wiec ja bym nie panikowala az tak bardzo, jak ja farbowalam w這sy na br您 to zaraz po wyj軼iu od fryzjera mialam prostycznie czarne, dopiero po oko這 3 myciach kolor sie ustabilizowa i by sporo ja郾iejszy ni te pierwotny

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 18:41   #3
gadmarka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 215
GG do gadmarka

2 mce temu zafarbawalam blondem, wyszly ciemniaste, kolor sie sp逝ka i mam brazowo-rudziaste (no i chc zmiany )
Stary 2006-04-29, 19:59   #4
Kasiek1987
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 157

Je郵i przed farbowaniem mia豉 czekolad, to w徠pi, 瞠by kolor wyp逝ka si do ja郾iejszego od tej czekolady - chyba 瞠 fryzjerka rozja郾ia豉 je wcze郾iej?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 21:58   #5
xgosik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 312

Kolor napewno sie wyp逝cze z czasem.
Ja zawsze robie pasemka w kolorze mocca lub czekolada i jak wychodze od fryzjera, to wygl康am jakbym czarne mia豉 , ale tak po oko這 trzech myciach kolor jest ja郾iejszy i taki jakiego oczekiwa豉m.
Moze poczekaj troszk, a moze akurat sie zmieni i bedzie ci odpowiada, a i tak warto poczekac troszke przed nastepnym farbowaniem zeby w這ski odpocze造.
ale je郵i kolor nie bedz8ie cie satysfakcjonaowa to oczywiscie idz na reklamacje takie jest Twoje prawo i warto sie domaga
xgosik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.