Grzywka a kszta速 twarzy... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-04-30, 00:49   #1
Ka$iuniaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50
GG do Ka$iuniaaa

Grzywka a kszta速 twarzy...

Mam takie pytanko...

Ot騜 mam twarz.. hmm.. no w豉郾ie nie wiem jak , gdy pytam si kolezanek, jedne m闚i,瞠 "osmiok徠n"inne,瞠 okr庵陰, inne,瞠 kwadratow, no i sama nie wiem ...
Do陰czam zdj璚ia mojej twarzy.. niestety zas這nionej grzywk, no ale innych nie mam...

No i tutaj pytanko bo jak ju wiecie, nosz grzywk na bok, tak jak na zdj璚iach. Mysle o gzrywce takiej prostej ci皻ej kilka milimetr闚 za brwiami (bo podobno s teraz b. modne)

I pytanko czy pasowa豉by mi taka grzywka??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,7 KB, 21 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (49,7 KB, 18 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6yhhyu6.jpg (20,5 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg uu.jpg (20,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 999.jpg (7,3 KB, 258 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ramka.JPG (8,9 KB, 18 za豉dowa)
Stary 2006-04-30, 15:57   #2
shewa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 978
Dot.: Grzywka a kszta速 twarzy...

Mi sie wydaje, 瞠 bedzie Ci pasowa Po zdj璚iach my郵e, 瞠 masz twarz kwadratow, ale tego sie tak nie da ocenic, a ekspertem nie jestem
Ja sama mam twarz kwadratow, a mia豉m ju kilka rodzaj闚 grzywek Zupe軟ie prost, prost ale 軼i皻 pod skosem, grzywke na bok kr鏒k, troche d逝窺z, zupe軟ie d逝g A teraz mam niby prost niby to na bok, i jako nie moge sie przyzwyczai.
Je郵i chcesz mie tak grzyweczke to 鄉ia這 Ja zaryzykowa豉m i teraz sie przyzwyczajam Je郵i ci sie nie spodoba, zawsze mo瞠sz podpina No a grzywki maj to do siebie, 瞠 szybko odrastaj Wi璚 nie 瘸逝j w這sk闚 Moim zdaniem bedzie ci taka grzyweczka pasowa, ale ju sama musisz wiedziec czy chcesz miec tak czy nie
shewa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-30, 18:01   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Hej Moim zdaniem masz kwadratow buzi A je瞠li chodzi o grzywk to taka r闚na przed lini brwi podkre郵a oczy i uwydatnia ko軼i policzkowe. Sama jestem posiadaczk grzywki od ok, 2 lat Jedna fryzjerka stwierdzi豉,瞠 wcale nie b璠zie mi pasowa , i 瞠 nigdy nie zrobi豉by jej do mojej twarzy Zmieni豉m fryzjerk Okaza這 si, 瞠 mi pasuje zacze豉m od takiej jak ty masz, d逝窺zej zaczesanej na bok Potem coraz bardziej odwa積e najbardziej ekstremalna to taka na 2,5 centymetra r闚no przyci皻a z troch d逝窺z wierzchni warstw My郵e, 瞠 warto spr鏏owa czego nowego Przecie je瞠li nie b璠ziesz si sobie podoba to mo積a j 軼ieniowa tak 瞠by uk豉da豉 si na bok Pozdrawiam serdecznie
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-30, 22:04   #4
Ines-ka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 906

Kwadratow popadaj帷 w owaln Ale to chyba wra瞠nie kiedy si u鄉iechasz Wi璚 chyba zgodz si z poprzedniczkami 瞠 kwadratow
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.