Kremy z filtrami na dzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-30, 15:11   #1
Wikingos
Przyczajenie

Angry

Kremy z filtrami na dzień

Mam 18 lat, jasna, blada cerę, niebieskie oczy i blond włosy - ten typ urody ma zawsze problemy ze sloncem I o ile wybieram sie na plaże, to stosuje na twarz emulsje SPF60, na ciało mniejsze. Ale mój problem dotyczy kremów na dzien - do pracy lub na spacer po mieście. Jakiego kremu uzywac?? No bo normalnie uzywam na dzien Laroche-Posay effaclar mat, ale nie mam pojecie czy on zawiera ten zwykly filtr spf15, co wiecej nic nie jest napisane na opakowaniu wiec pewnie nie A bądź co bądź nie mogę paradowac po mieście bez zadnej ochrony bo słonce chwyta mnie momentalnie, i jesli nie mam czerwonej twarzy to przynajmniej gwarantowane piegi. Wiec co polecacie?? Jakies zwykłe kremy na dzien z spf?? Dodam ze mam cerę wrazliwą, alergiczną i czasem na czole pojawiają mi sie pryszcze.
Wikingos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:19   #2
rzęsa
Zakorzenienie

GG do rzęsa
Dot.: Kremy z filtrami na dzień

bardzo dużo na temat kremów z fittrami znajdziesz na forum biochemia urody
pozdrawiam
rzęsa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 15:30   #3
Milka19
Zakorzenienie

Wink Dot.: Kremy z filtrami na dzień

Cytat:
Napisane przez Wikingos
Mam 18 lat, jasna, blada cerę, niebieskie oczy i blond włosy - ten typ urody ma zawsze problemy ze sloncem I o ile wybieram sie na plaże, to stosuje na twarz emulsje SPF60, na ciało mniejsze. Ale mój problem dotyczy kremów na dzien - do pracy lub na spacer po mieście. Jakiego kremu uzywac?? No bo normalnie uzywam na dzien Laroche-Posay effaclar mat, ale nie mam pojecie czy on zawiera ten zwykly filtr spf15, co wiecej nic nie jest napisane na opakowaniu wiec pewnie nie A bądź co bądź nie mogę paradowac po mieście bez zadnej ochrony bo słonce chwyta mnie momentalnie, i jesli nie mam czerwonej twarzy to przynajmniej gwarantowane piegi. Wiec co polecacie?? Jakies zwykłe kremy na dzien z spf?? Dodam ze mam cerę wrazliwą, alergiczną i czasem na czole pojawiają mi sie pryszcze.
Zapraszam na forum Biochemi http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=66 Jest tam sporo wątków na temat filtrów
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości