to juz nawet nie sa w這sy... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-02, 12:47   #1
lolili
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

to juz nawet nie sa w這sy...

hej dziewczynki! moje w這sy sa w tak fatalnym stanie ze mam wrazenie ze chyba nic juz ich nie uratuje prostowalam je od jakis 2 lat tak z 2 razy w tygodniu, oczywiscie uzywa豉m odzywek i specjalnych prearat闚. jakies 2 miesiace temu zafarbowa豉m sobie w這ski u fryzjera i teraz sa fatalne!!!! prze豉muja sie w po這wie rozdwajaja, wog鏊e mam wrazenie ze jak wezme pojedynczy w這s to jest tak nie r闚nomiwrnyw swojej strukturze- tu grubszy tu cienki.. plakac mis ie chce!!? ale musze je jakos uratowac!! mam zamiar nie prostowac juz w這s闚, podciac je troszke no i.. wlasnie.. doradzcie czy kupic sobie ta serie reconstructora z joico? boje sie ze moje w這sy sa za bardzo zniszczone i ze to im zbytnio nie pomoze no a sporo kosztuje!! moze znacie cos bardziej odpowiedniego dla mnie?? moze jakies zabiegi u fryzjera?? cena nie gra roli... pomo盧ie!!!
lolili jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 12:52   #2
Ewcia**
BAN sta造

Wiadomo軼i: 15
Dot.: to juz nawet nie sa w這sy...

Moim zdaniem powinna jak najszybciej i嗆 do dobrego fryzjera na zabieg regeneracyjny, dok豉dnie nie wiem na czym polega bo nigdy go nie robi豉m ale s造sza豉m od kolezanki k鏎a mia豉 podobny problem ze bardzo jej pom鏬..
G這wa do g鏎y jako si je da podratowa!
Ewcia** jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 13:11   #3
madm豉zel_chanell
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 350

hej
Tez prostuje wlosy i tez s b. zniszczone do tego strasznie wypadaj :/
Prubowalam naprawde b duzo od篡wek etc.

Jesli cena nie gra roli to polecam Rigenol ( dost瘼ny na estylu i w salonach fryzjerskich).

Sporo dziewczyn na wizazu poleca takze Wax ale mnie osobiscie nie pomogl, wlosy po nim mi wypadaj, s suche i popl徠ane.

Pantene zlota linia ale maska - nie od篡wka (ok 16 z) na moich wlosach efekty s doskonale, wlosy wydaj si zdrowe i lsni帷e, nie jestem jendak przekonana czy to moim wlosom pomaga tzn czy poprawia kondycje wlosow, w kazdym razie wygl康aj na duuuzo zdrowsze.

Jesli chodzi o szampon to polecam Matrix'a seek look - ladnie wygladza wlosy. ( szampon dost瘼ny w salonach fryzjerskich)

Super, 瞠 odstawiasz prostownice, to napewno b. wa積y krok w kuracji.

G這wa do g鏎y

madm豉zel_chanell jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 13:52   #4
mila1658
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 171

no jezeli masz az tak zniszczone wlosy to chyba rzeczywiscie powinnos isc do fryzjera na ta kracje a potem zaczac uzywac specjalnych odrzywek i w ogole najlepiej bedzie jak fryzjerka robiaca ci zabieg powie czego powinnas uzywac wiadomo kazdy wlos jest inny powodzenia i mam nadzieje ze ci sie uda
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 14:14   #5
leetee1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do leetee1

Po piewsze to zero farbowania. Mo瞠 to nie jest zbyt pocieszajace , ale gdy mi wychodzily garsciami wlosy to odzywki etc. nie dawaly zadowalajacych rezultat闚.Teraz , po ok , 7 mc bez farby moge smialo powiedziec ze stan wlosow sie poprawi diametralnie. Oczywiscie rozne kuracje odzywcze warto stosowac (w umiarze), no i pamietaj o witaminach , ja aktualnie biore tran w kapsulkach , cynk i revalid. Daj swoim wlosom czas na regeneracje i ich nie katuj. Pozdrawiam.
leetee1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 14:51   #6
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Mia豉m podobn sytuacj na g這wi. Od tamtej pory min掖 prawie rok i w這ski s o niebo lepsze. To co Ci polec to:
1) Odstaw prostownic (najlepiej te i suszark)
2) Zr鏏 d逝ug przerw w malowaniu w這sk闚
3) Zacznij stosowa profesjonalne od篡wki (polecam Absolut Repair)
4) Jedz du穎 witaminek
5) Zr鏏 regeneracj w dobrym salonie fryzjerskim
Po kilku miesi帷ach efekt murowany!
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 17:14   #7
lolili
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 74

dzieki dziewczyny, troche mnie pocieszy造scie... jedna z najgorszych decyzji jakie musze podjac to jest w豉snie odstawienie prostownicy... moje w這ski sa krecone i dlatego jecze z natury bardziej przesuszone. W豉snie zacze豉m 造kac revalid bo s造sza豉m ze jest do嗆 dobry (wczesniej stosowa豉m silice ale jakos nie by豉m zachwycona..) Przedemna d逝gi czas regeneracji ale wiem ze bedzie warto! musi! buziaki
lolili jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 19:54   #8
shockwaves
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 698

Je瞠li jak mowisz cena nie gra roli, to jesli nie pomoze Revalid to sprobuj tabletek INNEOV - ponoc swietne, ale cena tez... 90 zl za miesieczna kuracje, stosowac trzeba conajmniej 3 miesiace. ale ponoc efekty sa swietne, byl gdzies tu watek na forum o tym.

Polecam tez odzywke : Goldwell, Kerasilk, Ultra Rich Care Treatment (ok 36z)

i oczywiscie Henna Treatment Wax (ok 20-25 z w aptece)
shockwaves jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 22:36   #9
leetee1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99
GG do leetee1

Cytat:
Napisane przez shockwaves
i oczywiscie Henna Treatment Wax (ok 20-25 z w aptece)

Henna Treatment Wax to sprawa do嗆 kontrowersyjna, na jednych dzia豉 a na innych wrecz odwrotnie.Ja nie polecam,u mnie wypadnie w這s闚 podczas kuracji tym specyfikiem by這 podw鎩ne . Tak swoj droga przy stosowaniu odzywek tez nalezy pamieta o umiarze i nie mieszac wszelkich mozliwych ,bo to mija si z celem.
leetee1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 22:37   #10
paulinksien
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

witaj!
mnie fryzjer ostatnio tak zniszczyl wlosy, robi帷 jedn trwa陰 po drugiej, ze ba豉m si wyj嗆 z domu; tymczasem zacz窸am stosowa od篡wk i mask z granatowej serii DOVE do bardzo zniszczonych w這s闚 - POLECAM!!! wiadomo jednak, 瞠 od篡wki to chemia, a 瘸dna chemia
nie jest w 100% dobra;

szczeg鏊nie polecam mask w wykonaniu w豉snym: 造磬a miodu, par kropel cytryny i 鄴速ko; nak豉dasz j na g這w na jakie 20 - 30 minut, po czym sp逝kujesz; POLECAM, PO JEDNYM RAZIE MOJE SIANO NA G袞WIE ZACZ窸O PRZYPOMINA W袞SY!!!

pozdrawiam
paulinksien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.