co ja mam na g這wie :/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-02, 15:03   #1
Czarna23
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

co ja mam na g這wie :/

witam!!
Mam problem i nie wiem jak go rozwiazac...
Mam w這sy przefarbowane na czano. Tak oko這 dwa lata temu mia豉m trwa豉 ale szybko mi sie znudzila i zaczelam czesto prostowac w這sy. Terez prosze o pomoc bo caly czas prosowalam zwyk豉 prostownica i teraz mam strasznie suche, a koncowki to juz wogole szkoda s這w. Nie wiem jakich mam zaczac uzywac odzywaek do mych w這sow? I tez zastanawialm sie nad trwa造m prosowaniem. Bo w tym momecie to mam siano i caly czas mi sie kreca a nie chce ich ciagle prosowac moze w豉snei trwale prostowanie by mi pomog這 nie wiem juz prosze o rade i pozdrawiam
Czarna23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 15:11   #2
iziaczek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 252
Dot.: co ja mam na g這wie :/

po pierwsze powinnas podci帷 konc闚ki,bo takie zniszczone jak napisa豉 napewno nieestetycznie wygl康aj i jest je ci瞛ko "odbudowac",do reszty w這sk闚 uzywaj jakis odzywek(profesjonalnych bo skuteczniejsze) np. rigenol albo z loreala absolute repair i daj w連okom odpocz帷 od zabieg闚 fryzjerskich;wydaje mi sie ze trwa貫 prostowanie to nienajlepszy pomys teraz
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-02, 15:48   #3
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
Dot.: co ja mam na g這wie :/

ja te uwa瘸m, 瞠 teraz trwa貫 w og鏊e jakiekolwiek prostowanie to nienajlepszy pomys, podetnij zniszczone ko鎍e i zacznij uzywa silnych masek odbudowuj帷ych i regeneracyjnych najlepiej profesjonalnych- 篡cz powodzenia
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.