Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jako軼i 篡cia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-02, 18:18   #1
gosiaska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 084
Rodzaje aparatow sta造ch ??

Pytanko jakie sa rodzajae aparat闚 sta造ch bo slyszalam o roznych np z prorcelany itd. Podajcie mi prosze wszystkei rodzaje i jakie s r霩nice w uzytkowaniu, okres leczenia i roznice cenowe Dzi瘯uje mam nadzieje ze w tmy roku bede juz miec na zabkach
gosiaska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 12:30   #2
gosiaska
Zadomowienie

Dot.: Rodzaje aparatow sta造ch ??

upup prosze o odpowiedzi
Stary 2006-05-03, 12:46   #3
Chibusa
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 63

hmm...sama nosi豉m aparat sta造 ale zwyk造 z wymiennymi gumeczkami ;] <tak to si chyba nazywa;]> w por闚naniu do porcelanowego jest tani <ok.1200 z chyba za jeden>

Zreszt zmiana gumeczek to frajda

Szczerze m闚i帷 nie polecam porcelanowego, wg mnie wygl康a zncznie gorzej ni zwyk造..
Chibusa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 16:32   #4
gosiaska
Zadomowienie

z gumeczkami tzn taki przezroczysty - niewidoczny ?? 1200 za gorny 逝k + dolny ?? a porcelanowy jak wyglada ??
Stary 2006-05-03, 16:48   #5
gosiaska
Zadomowienie

Czytalam o roznych rodzajach np aparaty ortodontyczne Stockfisha, Klamta, p造tkowy i blokowy czym sie roznia i jakie sa ceny ?? ile kosztuje jeden逝k aparatu sta貫go przezroczystego i czy jakos sie wydluza proces leczenia jesli sie go uzywa ?????
Stary 2006-05-03, 18:19   #6
moskirz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
GG do moskirz

gosiaska.. zamiast zadawa takie pytania wypo篡cz sobie ksi捫k z ortyodoncji dla student闚..

za duuuuuuuuuuuuuu穎 pisania zeby wyt逝maczy..
moskirz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:30   #7
kaytie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Talking Dot.: Rodzaje aparatow sta造ch ??

Tam gdzie si lecz czyli w Chrzanowie - k. Krakowa - aparat prze廝oczysty kosztuje 1700 za 1 逝k. Istnieje te mo磧iwo嗆 za這瞠nia prze廝oczystych zamk闚 na z瑿y od 3-do 3 i wtedy cena aparatu wynosi 1500. Ja s造sza豉m o 2 rodzajach takich mniej widocznych aparat闚 - szafirowym i porcelanowym. Podane ceny dotycz aparat闚 szafirowych. Oczywi軼ie w wi瘯szych miastach te ceny mog by sporo wy窺ze i si璕a nawet 2500. Moim zdaniem aparat szafirowy wygl康a lepiej. Porcelanowe zamki daj taki jakby odblask i wyglada jakby si mia這 co brzydkiego na z瑿ach;/ Tak jakby w這篡 tak kremow po造skuj帷 p造tk...widzia豉m na zdj璚iu - tak to wygl康a這, mo瞠 w rzeczywisto軼i lepiej tego nie wiem. Co do d逝go軼i leczenia - podobno tyle samo to trwa. S造sza豉m te, 瞠 zamki w aparatach z szafiru czy porcelany s grubsze i bardziej odstaj - r闚nie widzia豉m na zdj璚iu, wi璚 to chyba prawda. Ja osobi軼ie my郵a豉m nad takim niewidocznym ale skusi豉m si na metal i kolorowe gumki bo nie lubi monotonii a to mi da pole do popisu heh
kaytie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-20, 23:11   #8
pylinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

a wiec tak
ja mam aparat szafirowy i jest przesliczny
jest on duzo lepszy od porcelanowego poniewaz zamki sa naprawde przezroczyste i z daleka niewidoczne ,a w porcelanowym tak jak juz ktos pisal... wyglada jakby sie mialo cos brzydkiego na zebach ;/ wiec tego nie polecam szafirowy aparat jest tak samo mocny i wytrzymaly jak zwykly, metalowy. Niestety , duzo drozszy , ja za 1 逝k place 2500. ( chociaz za metalowy u mojej orto placi sie 1800 wiec znowu nie az tak duzo doplacilam ) Ale naprawde warto
wyglada tak jakby sie mialo jakies perelki na zabkach... Szafirowe zamki nie przebarwiaja sie bo sa wykonane z naturalnego kamienia ( a zamki porcelanowe sie przebarwiaja! ), jedyne co w aparacie szafirowym ( jak w kazdym ) sie przebariwa to gumki jesli zakladamy przezroczyste , biale badz perlowe... zolkna po jakims czasie m.in od kawy i curry ;p ale gumki wymienia sie co wizyte wiec da sie przezyc... ewentualnie jesli ktos nie chce zeby bylo widac ostatnio jest dobry trik z janoniebieskimi podobno malo widac a nie barwia sie... no albo jak tkos lubi - kolorowe , te sie nie barwia
a to co czasem sie slyszy ze aparaty kosmetyczne sa gorsze od zwyklych itp...nieprawda.. faktycznie zamki sa troche inne niz w metalowych , moze troszke bardziej wypukle ,ale to nic nie przeszkadza moje usta prawie wogole sie nie zmienily...
a czas noszenia jest dokladnie taki sam. Bo pytalam ortodontki na poczatku czy ktoryms wyprostuje zabki szybciej. Maja taka sama sile dzialania
wiec ja polecam szafirowy jesli ktos nie lubi coby za duzo bylo widac... a moi znajomi, nawet Ci ktorzy maja metalowe - sie tez napatrzec nie moga
no ale co kto lubi
pozdrawiam!
pylinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 11:49   #9
kinesja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Czy ktoras z Was moze mi powiedziec cos na temat aparatu porcelanowego? Czy sie przebarwia i takie tam, wie nie wiem czy jest sens wybrzydzac i moze lepiej zostac przy metalowym...??
Jesli macie jakies fotki porownawcze to bede wdzieczna.

Edytowane przez kinesja
Czas edycji: 2009-01-09 o 16:19
kinesja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Medycyna estetyczna

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a