Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-03, 11:15   #3181
Renihair
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez n_omi Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie do przedluzajacych sobie włosy metoda tulejek: 1.czy to jest widoczne w sensie łączenie? 2. Czy wyczuwa sie tulejki w dotyku?
przedewszystkim tulejki powinny być z brazu. wówczas to zamyka sie je na 2 x i tym samym powstaje malutkie łączenie. jest to najmniejsze łączenie jakie mozemy uzyskac.aczkolwiek w dotyku wyczujesz ze cos masz na głowie. tego sie uniknac nie da. do takich tulejek powinno soe wkladac cieniutkie pasemka aby wlasnie zamknieta tulejka byla jak najmniejsza. dobrze zamnkieta tulejka trzyma sie w 100%.tulejki z brązu nie uczulaja i sa bez silikonu wśrodku.
Renihair jest offline  
Stary 2007-06-03, 19:27   #3182
madi195
Raczkowanie

GG do madi195
Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Nio hej kobitki
Tak jak obiecałam mam fotkę po przedłużeniu,niestety nie zrobiłam przed bo zapomniałam(byłam tak podniecona tym przedłużaniem że zapomniałam wybaczcie) Włoski przed założeniem przefarbowałam.Dzisiaj je umyłam ale niestety nie mam żadnej odżywki bez alkoholu więc nic nie nakładałam tylko przeciągnęłam troszkę po całości serum na zniszczone końcówki z avonu.Troszkę mam suche końcówki ale to jutro kupie jedwab i będę go wcierać.Z tego cio tu wyczytałam to dobra jest na końcówki oliwka dla dzieci to prawda?We wtorek pojadę do hurtowni fryzjerskiej i kupie odżywkę goldwell i po każdym myciu będę ją używać tak jak tu polecałyście.Ogólnie jestem zadowolona i polecam włoski od d_o_n_y.Aaaa bym zapomniała ta noc była niezbyt fajna dlatego bo troszkę mnie ciągnęły łączenia ale wydaje mi się że to minie i się przyzwyczaję Całuję dziewczynki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AM24_DSC00831.jpg (10,9 KB, 246 załadowań)

Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline  
Stary 2007-06-03, 20:33   #3183
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madi195 Pokaż wiadomość
Nio hej kobitki
Tak jak obiecałam mam fotkę po przedłużeniu,niestety nie zrobiłam przed bo zapomniałam(byłam tak podniecona tym przedłużaniem że zapomniałam wybaczcie) Włoski przed założeniem przefarbowałam.Dzisiaj je umyłam ale niestety nie mam żadnej odżywki bez alkoholu więc nic nie nakładałam tylko przeciągnęłam troszkę po całości serum na zniszczone końcówki z avonu.Troszkę mam suche końcówki ale to jutro kupie jedwab i będę go wcierać.Z tego cio tu wyczytałam to dobra jest na końcówki oliwka dla dzieci to prawda?We wtorek pojadę do hurtowni fryzjerskiej i kupie odżywkę goldwell i po każdym myciu będę ją używać tak jak tu polecałyście.Ogólnie jestem zadowolona i polecam włoski od d_o_n_y.Aaaa bym zapomniała ta noc była niezbyt fajna dlatego bo troszkę mnie ciągnęły łączenia ale wydaje mi się że to minie i się przyzwyczaję Całuję dziewczynki

Wg mnie włoski wyszły ładnie. Kolor śliczny i nie widać że to przedłużone. Jedynie ja bym może wolała troszke gęściejsze te końcówki. Poza tym bosko
tually jest offline  
Stary 2007-06-03, 21:26   #3184
AniaBrunetka
Rozeznanie

koncowki moze bym jakos pocieniowala wloski wyszly bardzo ladnie no i tak jak napisala moja poprzedniczka, nie widac ze sa przedluzane daj znac jak sie sprawuja po myciu!
Stary 2007-06-03, 22:33   #3185
POLUSIA87
Przyczajenie

Cytat:
Nio hej kobitki
madi a ile mialas wlosow?? ile gramow w sumie ??
POLUSIA87 jest offline  
Stary 2007-06-03, 23:21   #3186
agnesn
Przyczajenie

GG do agnesn
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja przedluzylam sobie wloski miesiac temu u Renihair- jestem bardzo zdowolona mam chyba jako nieliczna z Was syntetyki robone na racoon. Nie moge ich prostowac, krecic etc, ale za to mam tylko 48 pasemek ktore sa duzo lzejsze od naturalnych -wiec moje cebulki nie cierpia :P natomiast efekt bujnych wlosow jest co jest zaleta wlasnie syntetykow.
Jedyne o co sie martwie to to, ze moje wloski przy glowie sie skoltunily i zapewne po zdjeciu zgrzewow przezyje koszmar z ich rozczesaniem
Niestety nie mam zdjec samych wloskow , ale mozecie sobie zobaczyc mniej wiecej jak to wyglada na tych 5 fotkach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01a.jpg (93,3 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (66,3 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (83,1 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03a.jpg (36,1 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06a.jpg (92,0 KB, 269 załadowań)
agnesn jest offline  
Stary 2007-06-04, 07:08   #3187
madi195
Raczkowanie

GG do madi195

W sumie zamówiłam 140 pasemek a zużyłam z ok 100 ale dzisiaj będę jeszcze dokładać pasemka bo wydają mi się za żadkie.Wczoraj je umyłam i było wszystko oki oprócz tego że końcówki miałam suche ale to dzisiaj kupie jedwab i oliwke dla dzieci i będę tym je smarować.Jaki szampon uzywacie i jakie odżywki?Bo ja chce kupić jutro odżywke goldwell w hurtowni fryzjerskiej.Fajnie że się Wam podobają moje kłaczki to robota moja i mojej koleżanki

madi195 jest offline  
Stary 2007-06-04, 07:46   #3188
AniaBrunetka
Rozeznanie

ja juz nie moge sie doczekac swoich ;D ale jszcze troche... jak myslcie ile pieniedzy powinnam na to mniej wiecej przeznaczyc? chce przedluzyc na ringi z silikonem albo tujelki z silikonem. jak myslicie co jest lepsze? chyba tulejki sa mniejsze,prawda? nie chcialabym kupic jakis zlej jakosci wlosow i materialow dlatego zastanawiam sie ile powinnam wydac przypominam chce przedluzyc lekko za lopatki falowanymi (nie kreconymi) wlosami, aby efekt byl jak najbardziej naturalny
Stary 2007-06-04, 08:49   #3189
vanilia_ninja
Rozeznanie

Madi195,ślicznie wyszły te włosy

szkoda tylko,że takie drogie,bo od razu bym poleciała przedłużyć
ale jak uzbieram to kto wie

vanilia_ninja jest offline  
Stary 2007-06-04, 09:01   #3190
madi195
Raczkowanie

GG do madi195

Cytat:
Napisane przez vanilia_ninja Pokaż wiadomość
Madi195,ślicznie wyszły te włosy

szkoda tylko,że takie drogie,bo od razu bym poleciała przedłużyć
ale jak uzbieram to kto wie
Dziękuję bardzo Dzisiaj nauczę mame zakładać pasemka i dołoży mi ich troszkę więcej

madi195 jest offline  
Stary 2007-06-04, 10:10   #3191
tually
Raczkowanie

Agnesn, włoski śliczne. Nie widać ani troche ze sztuczne czy doczepiane. Jesli chodzi o mnie, to i tak wolalabym naturalne bo ja prostuję...
tually jest offline  
Stary 2007-06-04, 10:13   #3192
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

kurcze w ogole nie widac ze to syntetyki - sama bym sie na takie zdecydowala gdybym wiedziala ze tak fajnie to wyglada, ale duzo zlych opinii o nich slyszalam

a tak na marginesie - jestes piekna dziewczyna
Svinecka jest offline  
Stary 2007-06-04, 10:48   #3193
madi195
Raczkowanie

GG do madi195

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
Ja przedluzylam sobie wloski miesiac temu u Renihair- jestem bardzo zdowolona mam chyba jako nieliczna z Was syntetyki robone na racoon. Nie moge ich prostowac, krecic etc, ale za to mam tylko 48 pasemek ktore sa duzo lzejsze od naturalnych -wiec moje cebulki nie cierpia :P natomiast efekt bujnych wlosow jest co jest zaleta wlasnie syntetykow.
Jedyne o co sie martwie to to, ze moje wloski przy glowie sie skoltunily i zapewne po zdjeciu zgrzewow przezyje koszmar z ich rozczesaniem
Niestety nie mam zdjec samych wloskow , ale mozecie sobie zobaczyc mniej wiecej jak to wyglada na tych 5 fotkach.
Bardzo ładnie wyglądają Twoje włoski A jakiego masz fajnego Pana obok siebie

madi195 jest offline  
Stary 2007-06-04, 10:52   #3194
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

a czy to nie Saleta?
Svinecka jest offline  
Stary 2007-06-04, 12:03   #3195
tually
Raczkowanie

Tak, to na pewno on
tually jest offline  
Stary 2007-06-04, 12:05   #3196
madi195
Raczkowanie

GG do madi195

No proste że on

madi195 jest offline  
Stary 2007-06-04, 12:33   #3197
tually
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję bardzo Dzisiaj nauczę mame zakładać pasemka i dołoży mi ich troszkę więcej

Madi, ile w sumie wyszło cie to przedłużanie?
tually jest offline  
Stary 2007-06-04, 13:52   #3198
agnesn
Przyczajenie

GG do agnesn

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a czy to nie Saleta?

hehe tak to Przemek Saleta Pracowalam z nim na planie filmowym i zrobilismy sobie razem zdjecie.Bardzo symaptyczny z niego czlowiek.
A co do wloskow to naprawde na te moje syntetki nie narzekam...i dzieki temu ze nie moge uzywac prostownicy nie niszcze swoich wlosow (a wierzcie mi to jedyny dla nich ratunek - tak sa zniszczone ) Jedyne co mnie przeraza to to, ze mam skoltunione wlosy midzy glowa a zgrzewami i boje sie ze nie da sie tego rozczesac po zdjeciu zgrzewow.
Dziekuje Wam dziewczynki za komplementy-odrazu jest mi milej
agnesn jest offline  
Stary 2007-06-04, 13:55   #3199
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

nie martw sie - ja mam naturalne wlosy i tez mam skoltunione miedzy glowa a zgrzewem - to chyba normalne i mysle ze przy sciaganiu nie bedzie z tym problemow
Svinecka jest offline  
Stary 2007-06-04, 15:05   #3200
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agnesn Pokaż wiadomość
hehe tak to Przemek Saleta Pracowalam z nim na planie filmowym i zrobilismy sobie razem zdjecie.Bardzo symaptyczny z niego czlowiek.
A co do wloskow to naprawde na te moje syntetki nie narzekam...i dzieki temu ze nie moge uzywac prostownicy nie niszcze swoich wlosow (a wierzcie mi to jedyny dla nich ratunek - tak sa zniszczone ) Jedyne co mnie przeraza to to, ze mam skoltunione wlosy midzy glowa a zgrzewami i boje sie ze nie da sie tego rozczesac po zdjeciu zgrzewow.
Dziekuje Wam dziewczynki za komplementy-odrazu jest mi milej
nie martw sie. to tylko takie polątanie na tym odroscie jest, ale to łatwo sie daje rozczesac.a walsciwie to sie palcami rozdziela. troche to moze trwa ale naprawde to żadna tragedia
Renihair jest offline  
Stary 2007-06-04, 15:06   #3201
lablaja
Przyczajenie

jstr w takm razie albo zle zrozumialam albo napisalas jakos tak nie tak....sluchajcie czy ta odzywka goldwella to wyglada tak:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=200306619

??
lablaja jest offline  
Stary 2007-06-04, 15:10   #3202
Renihair
Raczkowanie

jeśli zas chodzi o te syntetyki. to sa świetnej jakosci , cena jednak ich nie jest niska , lecz jakosciowa sa lepsze od niejednych włosów naturalnych Remy.
Renihair jest offline  
Stary 2007-06-04, 18:28   #3203
ppinka7
Raczkowanie

Dziewczyny co myślicie o tych włoskach i sprzedającym? warto się pokusić?

http://www.allegro.pl/item199059889_...kroringi_.html

oferta wygląda zachęcająco , ale czy warto ?
ppinka7 jest offline  
Stary 2007-06-04, 18:37   #3204
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ppinka7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tych włoskach i sprzedającym? warto się pokusić?

http://www.allegro.pl/item199059889_...kroringi_.html

oferta wygląda zachęcająco , ale czy warto ?
Juz pisalam ze mam włosy od tego uzytkownika. Tzn leża w półce bo są dla mojej mamy. Robiłam probe jak sie beda zachowywać po umyciu i nic specjalnego sie z nimi nie dzialo procz tego ze duzo włosów wypadło. W każdym razie, wydaje mi sie ze ta obecna oferta jest z innego zrodla niz te włosy wystawiane wczesniej przez 4greathair. Moge tylko dodac ze przesyłka bez problemów. Pytałam juz czy ktos cos wie o tych włosach i dowiedzialam sie ze skoro przy myciu wypaduja to zły znak. Ale jak pisałam nie wiem czy to te same włosy bo były zamawiane 1,5 miesiaca temu.
tually jest offline  
Stary 2007-06-04, 18:54   #3205
n_omi
Rozeznanie

ah mnie juz tak napadło na te włoski ze nie moge musze jeszcze 2 miechy poczekac nie zrobie sobie przeciez ekstra fryzury na miesiac wykopalisk w srodku lasu i na bagnach :-D ;-P po powrocie z wykopu mam tylko 4 dni przed wyjazdem na urlop i musze zdazyc je zrobic nie wiem tylko co lepsze tulejki czy zgrzew i czy syntetyki czy naturalne wogole jestem zupelnie skołowana a wy dziewczyny ktore robily kilkoma metodami co mozecie polecic?
n_omi jest offline  
Stary 2007-06-04, 19:10   #3206
ppinka7
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź
ppinka7 jest offline  
Stary 2007-06-04, 21:20   #3207
Rzynusia
Przyczajenie

ej dziewczyny a np jakbym poszla do salonu i powiedziaa ze chce np tylko 4 czy 3 pasemka... bo chce przedluzyc grzywke to by mi to zrobili??
Rzynusia jest offline  
Stary 2007-06-04, 23:09   #3208
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Rzynusia Pokaż wiadomość
ej dziewczyny a np jakbym poszla do salonu i powiedziaa ze chce np tylko 4 czy 3 pasemka... bo chce przedluzyc grzywke to by mi to zrobili??
zrobiliby pewnie....ale to nie bedzie wygladac za fajnie i bedzie widac ze masz przedluzona
Svinecka jest offline  
Stary 2007-06-05, 09:43   #3209
majaaa111
Przyczajenie

Mi załozono microringi, i tez sie zrobily kotłuniki przy odroscie. Niestety po miesiącu musialam je zdjac bo zrobily sie takie wstretne.... nie dało sie ich rozczesac... to był koszmar.. pozbylam sie połowy włósów... nie doprowadzcie swoich włosów do takiego stanu jak moje
majaaa111 jest offline  
Stary 2007-06-05, 09:45   #3210
majaaa111
Przyczajenie

ja polecam metoda na tasme przyszytą do warkoczyka. niedawno zrobilam i jestem zachwycona(mało powiedziane) nic nie boli, nie uwiera, same plusy
majaaa111 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości