Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-06-29, 10:51   #301
nataniela
SPAMER
Nieopłacona reklama

Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez nataniela
w sumie to nie salon znam, ale taka dziewczyna robi w domu swoim, ma tam włosy i sprzęt (metoda microRing), przedłuża zagęszcza, robi bardzo dobrze i w miare tanio (granica 400-500zł).. jak cos moge dać Ci na nia namiar, mieszka pod wrockiem w Lubinie, cius! ;*
ps jak ona zagęszcza włosy to sa one tak ok. 2 razy grubsze niz przed zabiegiem, druga taka ilośc włosów jak ma sie na swojje głowie ona doczepia.. ja mialam przedłużane u niej i zagęszczane, wiem, ze u niej laski z Poznania, Szczecina były
nataniela jest offline  
Stary 2006-06-29, 16:55   #302
missbarbie
Raczkowanie

Dzwonilam do tej Ani z Poznania nie robi lokowanych kto wie gdzie w poznaniu robia lokowane?((((((((((
missbarbie jest offline  
Stary 2006-06-29, 17:02   #303
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

A moze znacie kogos z Gdanska kto przedluza wlosy??
podziomka jest offline  
Stary 2006-06-29, 17:10   #304
natalas5
Zadomowienie

ja mam jeszcze jedno pytanko moja kumpela przedluzyla se na microringi i byla zadowolona do czasu az poszla do swojego fryca zrobic fryzurke i jej fryc tylko pokrencil glowa bo jak scinal to te wlosy mialy jakies takie dziwne bilae puszki
natalas5 jest offline  
Stary 2006-06-29, 17:11   #305
natalas5
Zadomowienie

podziomka ja znam z gdyni
natalas5 jest offline  
Stary 2006-06-29, 17:29   #306
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

To daj mi namiar na pw bede wdzieczna. Jesli jednak ktos zna kogos z Olsztyna to tez bede wdzieczna.Nie chce mi sie troszke jechac tak daleko ,ale czego sie nie robi dla urody.
podziomka jest offline  
Stary 2006-06-29, 17:36   #307
natalas5
Zadomowienie

a i jeszcze mi sie przypomnialo w elblagu fajnie przedluzaja w salonie angel, sama tam robilam i w sumie tyle samo zaplacilam co w gdyni
natalas5 jest offline  
Stary 2006-06-30, 11:36   #308
nataniela
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Napisane przez natalas5
ja mam jeszcze jedno pytanko moja kumpela przedluzyla se na microringi i byla zadowolona do czasu az poszla do swojego fryca zrobic fryzurke i jej fryc tylko pokrencil glowa bo jak scinal to te wlosy mialy jakies takie dziwne bilae puszki
niałe...co?? ojejku, nie wiem nawet o co chodzi to ci nie odpowiem <białe puszki>? a co to? z czego? ja mam na microRing no i, no nie wiem co mam wogóle napisać, bo nie wiem z czgo, jak i co to sa te puszki heh
nataniela jest offline  
Stary 2006-06-30, 11:42   #309
nataniela
SPAMER
Nieopłacona reklama

[quote=missbarbie]Dzwonilam do tej Ani z Poznania nie robi lokowanych kto wie gdzie w poznaniu robia lokowane?(((((((((([/quote
w lubinie (ok.3h drogi pociągiem od poznania) jest laska ktora robi syntetyczne loki, loczki, fale za 250zł-300zł za calutka głowę..
nataniela jest offline  
Stary 2006-06-30, 12:23   #310
missbarbie
Raczkowanie

jejku mozesz mi podac jakies namiary na nia??????????
missbarbie jest offline  
Stary 2006-06-30, 13:49   #311
Xenia
Rozeznanie

Dziewczyny a ja juz drugi raz mam przedluzone wlosy.Mam zgrzewane,naturalne i falowane.
Jestem zadowolona.Tym bardziej ,ze czytam ,ze niektore narzekaja na wlosy zgrzewane connektorem.
Robilam za granica.Pierwszy raz mialam 133 pasemka i bylo super.Nikt nie zauwazyl.Mialam geste wlosy i nawet bez ukladania i suszenia byly piekne.
Przetrzymalam az..6 miesiecy.Zalowalam tego podczas zdejmowania.
Moja nieodpowiednia pielegnacja i przenoszenie tych odrostow sprawilo,ze mialam koltuny i a´la dredy.Jednak udalo sie rozczesac.Przez caly okres pomimo tego ,ze "nie dbalam" tzn farbowalam,suszylam,prost owalam -wypadlo mi zaledwie jedno pasemko.
Teraz mam 110 pasemek i juz nie jestem tak zadowolona.Bo wydaje sie ich malo.Zludzenie optyczne w porownaniu z poprzednimi.
Sa krecone lecz przewaznie je prostuje.Jedynym moim zmartwieniem jest to,ze moje wlosy troche wypadaja (leki hormonalne) i na czarnych wlosach widac biale cebulki.Po dwoch miesiacach sa juz brzydkie i w zasadzie nalezaloby wymienic.
Tak przy okazji.Znacie kogos kto robi ladnie i "okazyjnie" w okolicach Katowic,Gliwic lub ewent. Warszawy?
Xenia jest offline  
Stary 2006-06-30, 23:32   #312
olivia1234
Przyczajenie

Hej! chce przedluzyc sobie wlosy i potrzebuje rady, bo wiem ze robilas to kilka razy,czy wlosy naturalne po sciagnieciu wygladaja fatalnie,jaka metodami robilas, ktora jest najlepsza i na jak dlugo trzymaja sie Ci te wlosy?przepraszam za tyle pytan,ale bardzo mi zalerzy na opinii kogos kto robil sobie a nie fryzjerek!!dziekuje z gory za odpowiedz.pozdrawiam..
olivia1234 jest offline  
Stary 2006-07-01, 10:12   #313
nataniela
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Napisane przez missbarbie
jejku mozesz mi podac jakies namiary na nia??????????
jeśli chodzi o namiary na te laskę to ma stronę na necie, jej adres e-mail natania7@o2.pl..to tyle, napisz tak o do niej, ona ma tez z tego co wiem oferty gdzies w internecie na ogłoszeniach.. pozdro!
nataniela jest offline  
Stary 2006-07-01, 10:58   #314
natalas5
Zadomowienie

przeciez to ty jestes robisz autoreklame stale, pisalas ze to kto inny a adres masz identyczny co nick no moze ostanie literki,a to juz jest chyba lamanie regulaminu co??!!
natalas5 jest offline  
Stary 2006-07-01, 11:17   #315
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Napisane przez nataniela
jeśli chodzi o namiary na te laskę to ma stronę na necie, jej adres e-mail natania7@o2.pl..to tyle, napisz tak o do niej, ona ma tez z tego co wiem oferty gdzies w internecie na ogłoszeniach.. pozdro!
Podajesz swojego maila i piszesz o sobie samej w trzeciej osobie. Stosując Twoją gramatykę:

On jest administratorem, który zgodnie z regulaminem zabanował ją za łamanie regulaminu forum (reklama, kryptoreklama).

Żegna ją
zlosliwiec jest offline  
Stary 2006-07-01, 15:43   #316
anastazjaa
Zadomowienie

jaka kretynka z tej dziewczyny, mogla chociaz zmienic maila.... jak ona jest tak srednio rozgarnieta, to nie radze u niej robic wlosow, bo moze sie okazac ze pomyli PRZEDLUZANIE Z OBCINANIEM... kolejna karierowiczka na wizazu. DZIEWCZYNY UWAZAC!!!!
anastazjaa jest offline  
Stary 2006-07-01, 17:28   #317
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
jaka kretynka z tej dziewczyny, mogla chociaz zmienic maila.... jak ona jest tak srednio rozgarnieta, to nie radze u niej robic wlosow, bo moze sie okazac ze pomyli PRZEDLUZANIE Z OBCINANIEM... kolejna karierowiczka na wizazu. DZIEWCZYNY UWAZAC!!!!
Ale ją podsumowałaś Pięknie
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline  
Stary 2006-07-04, 09:12   #318
smirky
Raczkowanie

Dot.: pasemka syntetyczne...

Witam!
Takie pasemka można kupić na allegro z gotowymi zakończeniami do microringów, ale trzeba przewidzieć, że już po 1 myciu końcówki tych włosów się "zmierzwią" - nie wiem jak to nazwać.
smirky jest offline  
Stary 2006-07-04, 10:11   #319
roxsi
Raczkowanie

Dot.: pasemka syntetyczne...

Ja osobiście czegoś takiego nie polecam , kiedyś miałam taki zestaw firmy Top Choice kosztował ok 200 zł. ale pasemek było dość sporo jest dostępny w dwóch wersjach naturalnej ( gdzie znajdziesz kolory : blond , czarny , brąz i rudy ) oraz w wresji w fantazyjnej gdzie znajdują się wszystkie kolory tenczy.Niestety syntetyk z jakich zrobione są włosy jest bardzo kiepskiej jakości i z włosów bardzo szybko robi się tzw. siano i trzeba je podcinać , poza tym te obrączki nie trzymają najlepiej i pasma niestety się wyczesują mimo iż na opakowaniu producent zapewnia iż włosy wraz i microringami nadają się na trzy podciągnięcia.
Lepiej wybiesz się do fryzjera , w salonach mają dużo lepszej jakości włosy i różne długości pasm . Zwykle zakładach fryzjerskich pasmo kosztuje ok 10-15 zł. choć ja ostatnio znalazłam za 8 zł. i to na prawde bardzo dobrej jakości.
roxsi jest offline  
Stary 2006-07-04, 10:15   #320
casuelle
Przyczajenie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Anastazjaaa bardzoo prosze o namiar do dziewczyny która przedłużała Ci włosy. Wysłałam do Ciebie maila, ale nie wiem czy dojdzie, jakis dziwny komunikat mi sie pojawił. Będe bardzo wdzięczna
casuelle jest offline  
Stary 2006-07-04, 14:10   #321
anastazjaa
Zadomowienie

hehe, dzieki
anastazjaa jest offline  
Stary 2006-07-04, 14:36   #322
anastazjaa
Zadomowienie

oki
anastazjaa jest offline  
Stary 2006-07-04, 15:27   #323
bess
Zakorzenienie

a czy dajecie sie masowac po glowie swoim TZ-tom???
bess jest offline  
Stary 2006-07-04, 17:16   #324
olaober
Przyczajenie

ej laski a moja kumpela sobie tez przedłuzyła tylko ze naturalne pasemka ma czy cos moze z ni mi wszystko robic i jest ogólnie bardzo zadowolona tylko tyle ze ona ma czarne włosy a te doczepiane maja kolor cerwony takze wyglada superrr!!!!!!!!! polecam!!!!!!!!!1
olaober jest offline  
Stary 2006-07-05, 11:23   #325
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl

Wpisy w blogu: 7

Cytat:
Tutaj nie używamy takich określeń jak "kretyn" pod adresem któregokolwiek z użytkowników.
Również nagonki w stylu prezentowanym przez Ciebie są nam całkowicie obce. Sugeruję zmianę stylu pisania oraz uprzednie zapoznanie się z regulaminem forum.
zlosliwiec jest offline  
Stary 2006-07-06, 15:22   #326
anastazjaa
Zadomowienie

to nie jest nagonka. kretynizm to choroba a nie wulgaryzm. denerwuja mnie "uzytkowniczki" ktore sa tu tylko po to, zeby wcisnac nam jakies buble. jedyne coz tym zrobiliscie to tyle, ze to nieoplacona reklama, mail nadal dostepny... SMIECHU WARTE
anastazjaa jest offline  
Stary 2006-07-06, 15:23   #327
anastazjaa
Zadomowienie

Ja kiedys na moich naturalnych mailam czerno czerwony balejaz - SUPER! Tylko z naturalnych czerwony szybciutko sie wymywa
anastazjaa jest offline  
Stary 2006-07-10, 22:07   #328
czarny kot
Zakorzenienie

Cytat:
to nie jest nagonka. kretynizm to choroba a nie wulgaryzm. denerwuja mnie "uzytkowniczki" ktore sa tu tylko po to, zeby wcisnac nam jakies buble. jedyne coz tym zrobiliscie to tyle, ze to nieoplacona reklama, mail nadal dostepny... SMIECHU WARTE
Reklama czy nie, kultura obowiazuje...

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline  
Stary 2006-07-11, 18:49   #329
olivia1234
Przyczajenie

Witam!ja choruje na przedluzanie od dluzszego czasu....ale jak pzrezczytalam co sie dzieje po sciagnieciu ich to ja juz nie wiem.Pytanie do anastazji :jaka metoda masz robione(czy na przyszywanie sztucznych do naswoich wlosow)pozdrawiam!
olivia1234 jest offline  
Stary 2006-07-11, 21:42   #330
RENATA1234
Raczkowanie

Hej Anastazjo a twoje wlosy przed przedluzeniem i zageszczeniem byly slabe ? pytam bo ja mam bardzo cienkie a bardzo chce przedluzyc Ja mieszkam w UK planowalam isc tam do salonu ale po przeczytaniu twojej wiadomosci chyba bym sie zdecydowala na robienie w Polsce u tej samej dziewczyny u ktorej ty robilas.Czy moglabys podac jakis kontakt do tej dziewczyny .Z gory dziekuje a Twoje wlosy przedluzone wygladaja super.
RENATA1234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości