Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-07, 21:47   #3871
Xenia
Rozeznanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

A ja dziewczyny jestem juz tak zmeczona , ze nie da sie tego opisac.
Jak juz moj maz , tata i siostra powiedzieli szczerze , ze tym razem mi wyjatkowo brzydko ...to tak faktycznie jest.
To bylo moje trzecie przedluzanie.
Trzeci raz postawilam na wlosy indyjskie , bo znalam ich jakosc i wiedzialam czego sie moge spodziewac i to ,ze moge przetrzymac spokojnie do 6-7 miesiecy a tym razem ?!
Zachwalone cudo zmienilo sie po kilku myciach w szorstkiego , poplatanego mopa.
I nie mam wyrzutow sumienia , ze narzekam ,ze krytykuje , bo mam prawo do prawdziwej opinii i nazwania rzeczy po imieniu !
Z takim czyms sie jedzie do reklamacji , niestety kawal drogi a i nie mam ochoty zrobic po raz drugi tego samego.
Zycze Wam abyscie sie cieszyly jak najdluzej swoimi super wlosami i nie oddawaly sie w niepowolane rece .
Dzis podczas serialu wyjelam sobie 21 pasemek , calkiem swobodnie , delikatnie .
Spoczely one obok kilkunastu wyjetych jakis czas wczesniej.
Zgrzewy z cudownej keratyny zmienily sie w biala gume do zucia i bija po oczach kazdego , kto spojrzy w moje czarne wlosy.
Prawdopodobnie zdejme sobie wlosy na dniach , bo nie mam juz sily malowac czarnym mazakiem wszystkich zgrzewow , nie mam sily prosic sie kogos aby stal za mna z lustrem , no i nie mam sily tego rozrywac aby rozczesac. Mam nauczke .
Nastepne wlosy robie u Reni ,musze jednak najpierw odpoczac , bo mi niedobrze na widok tej slomy.
Jednak musze przyznac , ze pierwszego dnia wygladaly ladnie i to mi zostanie na pamiatke , ot tyle pociechy.
Xenia jest offline  
Stary 2007-08-07, 21:53   #3872
Teje
Rozeznanie

Jeszcze jedno pytanie : dotychczas miałam pwłosy przedłużone metodą keratynową i jestem z niej raczej zadowolona, bo zgrzewek zupełnie nie widać. Myśałam jednak o microringach, bo podobno dzięki temu, że co miesiąc się je przesuwa, nie tworzą się kołtuny nad zgrzewkami. Prawda to? Słyszam jednak również, że przy tej metodzie widać ringi, a to w moim przypadku całkowicie eliminuje tę metodę. A więc: prawda czy fałsz?
Teje jest offline  
Stary 2007-08-07, 22:19   #3873
Renihair
Raczkowanie

dobrze dobrany mikroring nie bedzie rzucał sie w oczy. ja postawiłabym jednak na tulejki bo sa skladane na 2x, sa miejsze i przedewszytski-nie uczulaja. fakt faktem mozesz sobie co 4-5 tyg. podciągac wyżej tym samym unikajac dredowania ...ale można tego uniknac stosując specjalną szczotke. no i nie bać sie czesania. szczotki tak zostaly skonstruowane zeby rozczwsywac odros pomiedzy skóra głowy a miejscem łaczeń.
Renihair jest offline  
Stary 2007-08-07, 22:40   #3874
Teje
Rozeznanie

Tak??? Ja miałam sie czesać tylko szczotkami z miękkiego włosia i włosy mi się kołtunią mna zgrzewkami, bo nie ma ich jak rozczesać.
Teje jest offline  
Stary 2007-08-08, 07:46   #3875
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wampirzyca:) Pokaż wiadomość
Do Vanessacrazy zalezy jaki kolor masz przedłużanych włosów bo ja kupujac kosmetyki kierowałam sie tym zeby odzywka byla silnie nawilajaca a jednocesnie do wlosów rozjaśnianych,blond.Wedłu g mnie najlepsza póki co odżywka byla odżywka Dove color care(mgiełka wygładzanie i blask)taka różowa.Do tego jest niedroga zapłaciłam w rosmanie za nia około 9 zł a sprawdziła sie lepiej niż wyszukane specyfiki znacznie droższe.
No to musze sprobowacDzieki Ja mialam spray z Gliss Kura-plynny jedwab-tez taki rozowy,ale on tylko ladnie pachnie.....nic poza tym....
Moje wlosy to blond pomieszany z brazem-wiec powinno byc ok

A co myslicie o tym?

http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=5&
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-08-08, 08:14   #3876
lina111
Przyczajenie

haloooooooooo. czy ktos przedłużał włoski ultradzwiekami? metoda great lengths???????
prosze dajcie znac bo jestem ta metoda bardzo zainteresowana i nie wiem jak te wloski po miesiacu sie zachowuja. czekam na odpowiedz
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-08, 09:14   #3877
sandra77
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Jakie sa gatunki Syntetykow ????? czy te najtansze to szajs ??
Koleżanka nosi włoski syntetyczne, kupuje je na allegro od pani, która ma nick "superwlosy", nie kołtunią jej się wcale i naprawdę się pięknie noszą. Podobno ważne z jakiego tworzywa są zrobione, najlepsze są z kanekalonu, bo właśnie się nie plączą i wyglądają bardzo naturalnie
sandra77 jest offline  
Stary 2007-08-08, 09:22   #3878
sandra77
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lina111 Pokaż wiadomość
haloooooooooo. czy ktos przedłużał włoski ultradzwiekami? metoda great lengths???????
prosze dajcie znac bo jestem ta metoda bardzo zainteresowana i nie wiem jak te wloski po miesiacu sie zachowuja. czekam na odpowiedz
Zanim trafiłam do pani Asi (pisałam o moim przedłużeniu wcześniej) nosiłam już na głowie niemal wszystko Ultradźwięki to nic innego jak zastąpienie typowej zgrzewarki urządzeniem emitującym ultradźwięki, dzięki którym tworzy się zgrzew, ale oczywiście nie sam z siebie, jest to zgrzew keratynowy lub inny w zależności jaką metodą się przedłuża włoski i wygląda bardzo podobnie do typowego zgrzewu tworzonego zgrzewarką. Żadna rewelacja, a włoski trzymały się krótko i szybko zaczęły spadać.
Ostatnio pisłam o moim przedłużeniu, które mam teraz, pierwszy raz z włosków syntetycznych i po tym czasie nie zmieniłam zdania, jest to po prostu rewelacja, włoski lekkie, żadnego puszenia, wyglądają jak naturalne, wreszcie mam to na co czekałam po 3 latach eksperymentów , pani Asia jest po prostu rewelacyjna w tej materii
sandra77 jest offline  
Stary 2007-08-08, 09:33   #3879
sandra77
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
widze że nikt mi nie pomoże...nie wiem jakie włosy kupić i jką metodą najlepoej zrobić a bardzo chce nie tyle przedłużyć co zagęścić włosy bo mam cienizne ale cóż...sama chyba musze coś wybrać...
Jeśli masz cienkie włoski, to bardzo polecam te włoski syntetyczne, które ja teraz noszę. Wcześniej nosiłam prawie 3 lata włoski naturalne, różnych producentów i gatunków i wszystkie naturalne sa faktycznie dużo cięższe niż syntetyki, nie mówiąc już o problemie z pielęgnacją, czesaniem, puszeniem... Moje włoski po kilku tygodniach noszenia nie puszą sie w ogóle, łatwo sie rozczesują i wszyscy znajomi mówią, że wyglądają o niebo lepiej niż moje poprzednie naturalne Tyle lat prób i wydanej kasy, czasami całkiem sporej i wreszcie mam to co chciałam. Polecam panią Asię, ale nie wiem jak daleko do klientów dojeżdza do mnie miała około 120 km, za paliwo nie płaciłam, bo oprócz mnie przedłużała włoski również moja kuzynaka, dlatego dojazd był gratis
sandra77 jest offline  
Stary 2007-08-08, 09:53   #3880
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sandra77 Pokaż wiadomość
Jeśli masz cienkie włoski, to bardzo polecam te włoski syntetyczne, które ja teraz noszę. Wcześniej nosiłam prawie 3 lata włoski naturalne, różnych producentów i gatunków i wszystkie naturalne sa faktycznie dużo cięższe niż syntetyki, nie mówiąc już o problemie z pielęgnacją, czesaniem, puszeniem... Moje włoski po kilku tygodniach noszenia nie puszą sie w ogóle, łatwo sie rozczesują i wszyscy znajomi mówią, że wyglądają o niebo lepiej niż moje poprzednie naturalne Tyle lat prób i wydanej kasy, czasami całkiem sporej i wreszcie mam to co chciałam. Polecam panią Asię, ale nie wiem jak daleko do klientów dojeżdza do mnie miała około 120 km, za paliwo nie płaciłam, bo oprócz mnie przedłużała włoski również moja kuzynaka, dlatego dojazd był gratis
A masz moze jakas fotke?Czy to prawda ze wloski syntetyczne na poczatku bardzo nienaturalnie sie blyszcza a z czasem dopiero blask nie jest tak intensywny i wygladaja bardziej naturalnie? Od kogo kupujesz te wloski i jakiej firmy? Ja mam teraz wlosy naturalne ale szukam syntetykow,tylko ze mam problem-bo nie chce innej metody-tylko przyszycie wlosow na tasmie do warkoczyka-a wlasnie syntetyki jesli juz sa na tasmie to maly wybor a kreconych lub falowanych w ogole nie widzialam;( a szukam kreconych badz falowanych-bo naturalne sa krecone tylko na poczatku a potem sie niestety rozprosowuja jak druty;/ I non stop musze cos z nimi robic-albo zaplatac w warkoczyki albo na walki albo lokowka....a syntetyki podobno nie zmieniaja struktury nawet po myciu
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-08-08, 10:52   #3881
MYSIACZKA
Raczkowanie

wielki dZieki wkoncu ktos mi odpisal BuSsSsKA
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-08-08, 10:56   #3882
MYSIACZKA
Raczkowanie

a tak swoja droga to ja mam tey szntetyki i sa super nie pusza sie ani nic jak naturalne !!
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-08-08, 11:02   #3883
Xenia
Rozeznanie

Mi wlosy robione ultradzwiekami trzymaly sie najdluzej.Nosilam ok 7 miesiecy , jednak nie polecam , bo po tak dlugim zwlekaniu zgrzewy sa juz niziutko i bardzo ciezko jest rozczesywac je , bo sie koltunia i dreduja. Mialm dredy i pozniej podczas zdejmowania stracilam troche wlasnych.
Wlosy robione ta metoda najmniej mi sie wyczesywaly i ogolnie bylabym bardzo zadowolona , bo zgrzewy plaskie , prawie niewidoczne ...niestety mialam troche niechlujnie zrobione i pasemka byly troche nieestetyczne, jedne grubsze , jedne ciensze , niektore "zwiazane " ze soba pojedynczymi wloskami, trzeba bylo porozrywac.
Podsumowujac, ja bylam zadowolona z tej metody i gdyby nie cena , zapewne chetnie przedluzylabym ponownie. Wlosy mialam indyjskie (typ Tempel-klasztorne).
Xenia jest offline  
Stary 2007-08-08, 11:56   #3884
beauty_sleep
Raczkowanie

GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep

dziewczyny chciałam pochwalić się Wam moim najnowszym odkryciem.... kilka tygodni temu założyłam włosy indyjskie... z mieszanymi uczuciami... były sztywne, dziwnie się błyszczały i ogólnie wyglądały jak syntetyki... przez ten cały czas próbowałam znaleźć kosmetyki które zmiękczyłyby mi włosy i w koncu sie udało!
home instytute france maska cappiliare - cudo. włosy są śliczne błyszczące mięciutkie. a ja nie mam już szczotki na włosach
milego dnia wszystkim.
beauty_sleep jest offline  
Stary 2007-08-08, 14:45   #3885
karolka21
Raczkowanie

Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no hej dziewczyny.
tak sobie piszecie o tych wloskach i az mnie naszla ochota, sama chce sobie przedluzyc wlosy metoda na tasme, tylko za bardzo nie wiem jak zrobic tego warkoczyka zeby przyszyc do niego wlosy to chodzi o warkoczyka zaplecionego poziomo na wlosach cos ale murzynki nosza takie zaplecione przy skorze to o cos takiego chodzi chodzi bo ja juz nie wiem moze ktoras z was moglaby mi doradzic bylabym wdzieczna
karolka21 jest offline  
Stary 2007-08-08, 19:54   #3886
wampirzyca:)
Raczkowanie

Do VanessaCrazy dzis jeszcze zakupilam sobie mleczko wygładzajace Garnier Fructis style i ladnie prostuje i nie puszy włosów wiec tez moge ci chyba polecic dzis wlosy sa po nim slicne zobaczymy jak to dziala na dłuzsza mete
wampirzyca:) jest offline  
Stary 2007-08-08, 21:12   #3887
faraula
Raczkowanie

o ja tez chce zagescic i przedluzyc nieco wlosy.

i odwieczne pytanie jaka metoda? mam wlosy dlugie (za ramiona) ciemny szatyn w braz, po ciazy mi sie troche przezedzily i dlatego chce zagescic.

i mam dylemat tak chwalicie syntetyki, a ja nie wyobrazam sobie swoich wlasnych wlosow bez stylizacji najpierw na szczotke a nastepnie zelazko lub lokowka... wiec chyab syntetyki odpadaja tak?

drugie pytanie, jaka metoda jest najbardziej naturalana w wygladzie? chodzi mi o to ze jak widze takie przedluzane wlosy co to od razu widac ze sa przedluzone to mi sie odechciewa sobie robic bo nie chce tak wygladac.

i ostatnie: kogo polecice z czystym sumieniem w warszawie?

czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
Stary 2007-08-09, 05:50   #3888
enya32
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałam pochwalić się Wam moim najnowszym odkryciem.... kilka tygodni temu założyłam włosy indyjskie... z mieszanymi uczuciami... były sztywne, dziwnie się błyszczały i ogólnie wyglądały jak syntetyki... przez ten cały czas próbowałam znaleźć kosmetyki które zmiękczyłyby mi włosy i w koncu sie udało!
home instytute france maska cappiliare - cudo. włosy są śliczne błyszczące mięciutkie. a ja nie mam już szczotki na włosach
milego dnia wszystkim.

Beauty_sleep...a gdzie ją dostać?
enya32 jest offline  
Stary 2007-08-09, 08:55   #3889
anna.oramus
Przyczajenie

dziewczyny,trochę zboczę z tematu,ale myślę ,że to niejednej się przyda...
chodzi o pasemka włosów i ich niejednokrotnie odstręczający wygląd-i wiem dokładnie co mówię ,bo często pracuję przy sesjach zdjęciowych,a tam modelki z regóły mają przedłużane włosy i większość niestety wygląda tak ,jak w większości opisujecie-początek ładny ,a później coś takiego dzieje się z włosami ,że strach patrzeć.Albo co gorsze widoczne doczepianie pasemek...no i oczywiście po ich ściągnięciu kondycja włosa....bez komentarza.
Ja mam włosy dość krótkie i zawsze marzyłam o ich przedłużeniu,ale widząc różne konsekwencje -zrezygnowałam.No do czasu oczywiście
Zdecydowałam się przedłużyć włosy naturalnymi pasmami ze Wschodu i metodą ...zaraz ,chyba tulejkową.Idę za ok.2 tyg.Właściwie to przekonał mnie wygląd jednej klientki ,która od 10lat przedłuża sobie włosy i przeszła już niejedno z nimi,a teraz ją spotkałam i od 8 miesięcy ma te same włosy ,pięknie wyglądające i drobniutko doczepione(co dla mnie jest baardzo ważne) naturalne oczywiście.Sprowadza sobie te pasma od jakiejś kobiety i rzeczywiście są super i co dla mnie istotne cenowo też,bo w Polsce jeszcze ich ogólnie dostępnych nie ma.Mogę Wam je z czystym sumienim polecić.Jeśli chcecie kontakt ,to piszcie na priv
anna.oramus jest offline  
Stary 2007-08-09, 09:17   #3890
lina111
Przyczajenie

witam, wlasnie jestem po przedłużeniu włosów ultradzwiekami-wlosami indyjskimi. wczoraj przedluzalam wiec jeszcze nie wiem jak sie beda zachowywac po miesiacu. co najgorsze mam swoje włosy cienkie i mam zalożone 80 pasm 40cm i jak patrze w lustrze z przodu widze swoje włosy za ramiona. czemu? czy mam za mało pasm???? czy to jest spowodowane ze z przodu nie mam wycieniowanych???? czekam na pomoc
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-09, 09:19   #3891
lina111
Przyczajenie

jeszcze chce zapytac czy włosy przedłuzane muszą byc obcinane specjalnymi nożyczkami przeznaczonymi do przedłuzania??????czy moga byc zwyklymi fryzjerskimi?
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-09, 09:20   #3892
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lina111 Pokaż wiadomość
witam, wlasnie jestem po przedłużeniu włosów ultradzwiekami-wlosami indyjskimi. wczoraj przedluzalam wiec jeszcze nie wiem jak sie beda zachowywac po miesiacu. co najgorsze mam swoje włosy cienkie i mam zalożone 80 pasm 40cm i jak patrze w lustrze z przodu widze swoje włosy za ramiona. czemu? czy mam za mało pasm???? czy to jest spowodowane ze z przodu nie mam wycieniowanych???? czekam na pomoc
jeśli dobrze wycieniujesz przedłużone włosy, to nie będzie widać różnicy. Większość dziewczyn nie chce cieniować, bo wiadomo nie po to przedłużały, żeby je ścinać, ale po dobrym wycieniowaniu nie będzie widać różnicy
PS czekamy na fotki
kaczorka jest offline  
Stary 2007-08-09, 23:42   #3893
MYSIACZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
jeśli dobrze wycieniujesz przedłużone włosy, to nie będzie widać różnicy. Większość dziewczyn nie chce cieniować, bo wiadomo nie po to przedłużały, żeby je ścinać, ale po dobrym wycieniowaniu nie będzie widać różnicy
PS czekamy na fotki
kurcze to mnie zainteresowalo...moze to mi tez pomoze... rzreczywiscie pocieniowanie jest dobre daje naturalniejszy wyglad...hmmm moze sie skusze aczkolwiek szkoda troche ale jakbzm tak lekko tob moze nie bzlo bz roznicz..a dodam ze mam 140 pasm ... braz i blond mieszane ... a swoje mam ciemnz braz i niestetz sie odznaczaja C O R O B I C ?? Pozdrawiam i BU
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-08-09, 23:44   #3894
MYSIACZKA
Raczkowanie

Buska
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-08-09, 23:46   #3895
MYSIACZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
kurcze to mnie zainteresowalo...moze to mi tez pomoze... rzreczywiscie pocieniowanie jest dobre daje naturalniejszy wyglad...hmmm moze sie skusze aczkolwiek szkoda troche ale jakbzm tak lekko tob moze nie bzlo bz roznicz..a dodam ze mam 140 pasm ... braz i blond mieszane ... a swoje mam ciemnz braz i niestetz sie odznaczaja C O R O B I C ?? Pozdrawiam i BU

SORKI KLAWIATURA MI SIE PRZEMIENILA :[ MAM NADZIEJE ZE SIE ROZCZYTACIE
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-08-10, 08:51   #3896
Gwiazdeczka90
BAN stały

GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90

Hej niedługo zdejmuje pasemka, bo juz troche sa przesuszone i w ogole, szukam jakiegos produktu tzn szamponu odzywki, co "odnowi" te włoski.. podobno cos takiego istnieje bo jakos jeszcze nie chce kupywac nowych wloskow,chociaz zamowilam z allegro ale tylko 80 pasm ale i tak nie wiem czy beda kolorem pasowaly do moich obecnych,ale zobaczy się
Gwiazdeczka90 jest offline  
Stary 2007-08-10, 10:52   #3897
lina111
Przyczajenie

Pytanko do dziewczyn co mają przedłużone włosy. napiszcie mi czy wy tez od razu po przedłuzeniu mialyscie kończe bardzo suche???? nie wiem jak je nawilzyc zeby takiego siana nie bylo. duzo daje serum- jedwabiu ale to bardzo nic nie pomaga. kurde tyle kasy włosy a nie sa warte tych pieniedzy.czekam na pomoc. co zrobic???????????
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-10, 10:53   #3898
lina111
Przyczajenie

wlosy przedluzalam w srode i juz wczoraj myłam bo myslalam ze trzeba umyc i bedzie ok ale to nic nie pomogło. i chyba najlepiej te wlosy kręcic niz prostowac?? jutro mam wesele i jestem w kropce zeby to wygladało ok. pozdrowienia
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-10, 11:18   #3899
niusiaa21
Przyczajenie

Exclamation Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam wszystkich!
W TYM TYGODNIU CO TERAZ BEDZIE ZAMIERZAM PRZEDłUZYC SOBIE WLOSKI JAKA METODE MI POLECACIE I JESLI KTRAS JEST Z WROCłAWIA LUB OKOLIC TO PROSZE POLECIC MI DOVY SALON Z FORY DZIEKUJE WSZYSTKIM.BUZKA ANIA
niusiaa21 jest offline  
Stary 2007-08-10, 11:34   #3900
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez niusiaa21 Pokaż wiadomość
witam wszystkich!
W TYM TYGODNIU CO TERAZ BEDZIE ZAMIERZAM PRZEDłUZYC SOBIE WLOSKI JAKA METODE MI POLECACIE I JESLI KTRAS JEST Z WROCłAWIA LUB OKOLIC TO PROSZE POLECIC MI DOVY SALON Z FORY DZIEKUJE WSZYSTKIM.BUZKA ANIA
kazdy chwali sobie inna metode......
kwestia indywidualna
kaczorka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości