Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-08-16, 17:04   #3931
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ehhh....niestety niewiadomo gdzie kupic dobre wlosy
a tak chcialabym sie dowiedziec
Svinecka jest offline  
Stary 2007-08-16, 17:54   #3932
lina111
Przyczajenie

jennifer777 - ja ci moge doradzic ze za 300 euro ultradzwieki to dobra cena. tylko ile pasm ta cena dotyczy? ja w tej chwili mam ultradzwiekami geart lengths i tydzien temu przedluzalam pierwszy raz. mialam dlugosc po przedluzeniu 45cm i w poniedzialek chcialam zeby mi podciela jednak konce tych wlosow przedluzonych i ta klientka sciela mi okoo 10cm teraz jestem taka zla ze masakra bo wlosami nawet calego tygodnia sie nie nacieszyłam. nie ma szefowej bo jest na urlopie i mi robila to pracownica i chyba musze cos z tym zrobic bo tyle kasy poszlo w błoto... a chcialam tylko 2cm podciac, a teraz lipaaaaa
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-16, 18:53   #3933
beauty_sleep
Raczkowanie

GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ehhh....niestety niewiadomo gdzie kupic dobre wlosy
a tak chcialabym sie dowiedziec

svinecka mam na allegro sprawdzona osobe, ktora ma bardzo dobrej jakosci wlosy na tasmie. i powiem szczerze ze bije sie teraz po mojej pustej glowie ze uparlam sie na dluzsze wlosy od niewiadomo-kogo a nie odrazu kupilam od tej pani. moje kolezanki maja wlosy od niej ponad miesiac i dzis porownywalysmy je z tymi ktore dzis dostalam w przesylce. sa identyczne. po miesiacu regularnego ich katowania prostownica wlosy wygladaja jak nowe. z czystym sumieniem moge Ci ja polecic.
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=5074707
beauty_sleep jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:04   #3934
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

dzieki bauty
ale
no wlasnie jest to ale - to sa wlosy "zblizone genetycznie do wlosa europejskiego" czyli wlasnie jakies tam wlosy niby europejsko-podobne

troche boje sie takich wlosow

powiedz mi czy nosilas wlosy slowianskie? masz porownanie moze do tych wlosow?
Svinecka jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:13   #3935
beauty_sleep
Raczkowanie

słowiańskie niestety nie... bo nie ma ich na taśmie. ale mam porównanie do włosów europejskich i są dokładnie takie same - tak samo sie zachowuja i sa delikatne w dotyku. podejrzewam ze to wogole sa europejskie... najważniejsze ze te ktore teraz bede miala nie sa ani azjatyckie ani indyjskie...
jezeli szukasz wlosow slowianskich, skontaktuj sie z renihair, moze ona bedzie mogla Ci pomoc.
Stary 2007-08-16, 19:23   #3936
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

dzieki za informacje
a powiedz mi jeszcze - ile cm tasmy potrzebuje zeby zrobic z tego ok 100-120 pasemek? tak na cala glowe
Svinecka jest offline  
Stary 2007-08-16, 19:35   #3937
beauty_sleep
Raczkowanie

hmm... ile na 120 pasemek potrzeba? nie mam pojecia. na cala glowe moja kolezanka zuzywa srednio 100-120cm tasmy. ale mozna i cale 140
Stary 2007-08-16, 19:43   #3938
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

dziekuje
juz sie skontaktowalam z renia w sprawie slowianskich
Svinecka jest offline  
Stary 2007-08-16, 21:30   #3939
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Taje- wlasnie mysle ze chyba lepszym rozwiazaniem bede nawet te wlosy indyjskie ;] ale z pewnoscia nie jest tak zle ;P

vanessacrazy- ja sie ciagle zastanawiam czy przedluzac.

Wlasnie dopiero doczytalam
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-08-16, 22:30   #3940
wampirzyca:)
Raczkowanie

MYSIACZKA jak Ty te mikroringi podciagasz sama?Mi wypadło jedno pasemko ale sama nie wiem jak sie zabrac do tego by nie musiec latac do fryzjerki.

Do wszystkich:Ponawiam swoje pytanie dotyczace tego co robicie,co używacie by włosy sie nie puszyły.Wypróbowałam tyle wszystkiego a włosy ciagle sie pusza w mniejszym lub wiekszm stopniu.
wampirzyca:) jest offline  
Stary 2007-08-17, 00:10   #3941
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedź - to w takim razie zaopatrze się w ten z czerwonymi napisami na butelce (i z czerwoną nakrętką). Pani Reniu a jak z tym olejkiem rycynowym - można stosować czy lepiej nie eksperymentować A tak w ogóle to jestem wściekła - zaopatrzyłam się na allegro w te odzywkę z norki (od razu 3 słoiki kupiłam bo uznałam że bardziej opłacalnie wychodzi niż w tych małych woreczkach) a tu zonk - ta odżywka pachnie zupełnie inaczej i ma zupełnie inną konsystencje niż ta odżywka w woreczku która Pani Renia dała mi na wypróbowanie. Zastanawiam się czy nie zostałam oszukana przez tego allegrowicza od którego kupiłam. Poza tym któraś z dziewczyn pisała że zamówiona przez nią na allegro odżywka w dużym opakowaniu pachnie inaczej niż ta w woreczkach - czyli jest nas oszukanych więcej

To ja pisalam o tych norkach.Tez kupilam w wiekszym sloiku i Pani Renia tez powiedziala,ze tamte w malych byly inne....
Byc moze to nawet nie oszustwo-tylko taka sama sprawa jak z jedwabiem z Biosilku....te w malych opakowaniach sa inne niz te w wiekszych,choc niby firma ta sama....
Ale ta moja norka tak czy inaczej do dup*,bo wlosy-nawet moje naturalne sa po tym jeszcze gorsze niz przed nalozeniem....wiec w ogole tego dziadostwa nie nakladam;/ Zastanawiam sie tylko czy kupic z allegro te w malym opakowaniu....nie chcialabym znowu wyrzucac kasy w bloto....
Stary 2007-08-17, 00:11   #3942
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Taje- wlasnie mysle ze chyba lepszym rozwiazaniem bede nawet te wlosy indyjskie ;] ale z pewnoscia nie jest tak zle ;P

vanessacrazy- ja sie ciagle zastanawiam czy przedluzac.
Wlasnie dopiero doczytalam A chcesz przedluzyc falowanymi?
Stary 2007-08-17, 09:40   #3943
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
To ja pisalam o tych norkach.Tez kupilam w wiekszym sloiku i Pani Renia tez powiedziala,ze tamte w malych byly inne....
Byc moze to nawet nie oszustwo-tylko taka sama sprawa jak z jedwabiem z Biosilku....te w malych opakowaniach sa inne niz te w wiekszych,choc niby firma ta sama....
Ale ta moja norka tak czy inaczej do dup*,bo wlosy-nawet moje naturalne sa po tym jeszcze gorsze niz przed nalozeniem....wiec w ogole tego dziadostwa nie nakladam;/ Zastanawiam sie tylko czy kupic z allegro te w malym opakowaniu....nie chcialabym znowu wyrzucac kasy w bloto....
no to dobrze kojarzyłam że któraś z dziewczyn też miała problemy z tą odżywką z norek w dużym opakowaniu. Ja też boję się używać tego ustrojstwa bo włosy robią się jakieś dziwne Myślałam że je sobie powyrywam próbując je rozczesać. Wczoraj próbowałam je jakoś po tych norkach ratować i nałożyłam to co akurat w łazience miałam czyli granatową odżywkę Dove ( tą do włosów suchych i zniszczonych). Nałożyłam ją na włosy na ponad pół godziny (mimo Ze powinno się ją po około minucie spłukać) i jestem mile zaskoczona - włoski są mięciutkie i super się rozczesują.
Też zastanawiam się czy ryzykować z tymi norkami w małych woreczkach na allegro, bo ta co mi Pani Renia dała była rewelacyjna, a to coś w tym dużym opakowaniu nie dość że ma zupełnie inny zapach to jeszcze konsystencje ma inną i poważnie się zastanawiam czy w tym opakowaniu jest rzeczywiście odżywka do włosów
zaba84 jest offline  
Stary 2007-08-17, 10:09   #3944
beauty_sleep
Raczkowanie

w małych woreczkach norki sa calkiem fajne. kupilam kilka opakowan na allegro i w sumie jestem zadowolona. jak na cene dzialaja bardzo dobrze. choc to jeszcze nie jest cudony srodek ktorego szukam caly czas
Stary 2007-08-17, 11:22   #3945
Xenia
Rozeznanie

Dziewczyny a nie smierdzi ta odzywka ? Czytam o niej wiele dobrego , nawet znalazlam szampony z jej dodatkiem ale jestem glupia ...mam opory psychiczne. Brzydze sie tego jakos i szkoda mi tych norek.

Pamietam kiedys w Niemczech kupilam szampon do psa i cos tam pisalo o tych norkach . Nigdy w zyciu nie mial tak zadbanej siersci jak wtedy .Wtedy to tez myslalam , ze to jakis wyciag z jakichs roslin dzis skorzarzylam fakty.
Xenia jest offline  
Stary 2007-08-17, 12:50   #3946
faraula
Raczkowanie

no dobra bede miala przedluzane ale dopiero za ok 3 tyg. bardzo sie ciesze i dam znac jakie bede efekty (licze ze tlyko swietne)

Edytowane przez faraula
Czas edycji: 2007-08-17 o 13:37
faraula jest offline  
Stary 2007-08-17, 14:35   #3947
zaba84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie smierdzi ta odzywka ? Czytam o niej wiele dobrego , nawet znalazlam szampony z jej dodatkiem ale jestem glupia ...mam opory psychiczne. Brzydze sie tego jakos i szkoda mi tych norek.

Pamietam kiedys w Niemczech kupilam szampon do psa i cos tam pisalo o tych norkach . Nigdy w zyciu nie mial tak zadbanej siersci jak wtedy .Wtedy to tez myslalam , ze to jakis wyciag z jakichs roslin dzis skorzarzylam fakty.
nie śmierdzi. wręcz przeciwnie - ma bardzo przyjemny zapach. serio. tylko nie radzę kupować ją w dużych opakowaniach bo jak pisałam wyżej - jest jakaś dziwna. Ja od razu kupiłam 3 sloiki i wyrzuciłam pieniądze w błoto bo boję się jej używać. najlepiej kuipować tą odżywkę w tych małych woreczkach - jest naprawde świetna. Włoski po niej były ciudowne a po tej w sloiku są po prostu dziwne i dlatego boję się jej używać. muszę się zaopatrzyć w tą odżywkę jeszcze raz ale tym razem w małych woreczkach. a co do oporów psychicznych przed jej stosowaniem - nikt nie zabija norek po to by robic z nich odżywkę, biedne norki zabijają bo nawiedzone baby chcą nosić futra z norek a do takiej odżywki wykorzystuje się "resztki" to samo jest z odżywką ze szpiku konskiego.
zaba84 jest offline  
Stary 2007-08-17, 14:40   #3948
jennifer777
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lina111 Pokaż wiadomość
jennifer777 - ja ci moge doradzic ze za 300 euro ultradzwieki to dobra cena. tylko ile pasm ta cena dotyczy? ja w tej chwili mam ultradzwiekami geart lengths i tydzien temu przedluzalam pierwszy raz. mialam dlugosc po przedluzeniu 45cm i w poniedzialek chcialam zeby mi podciela jednak konce tych wlosow przedluzonych i ta klientka sciela mi okoo 10cm teraz jestem taka zla ze masakra bo wlosami nawet calego tygodnia sie nie nacieszyłam. nie ma szefowej bo jest na urlopie i mi robila to pracownica i chyba musze cos z tym zrobic bo tyle kasy poszlo w błoto... a chcialam tylko 2cm podciac, a teraz lipaaaaa

ojej... kurcze to lipa;/;/ a moge spytac ile Ty placilas? ja za 300euro mam miec 25 pasemek, to duzo czy malo... kompletnie sie nie znam
edit. 25 pasemek, albo pasemka 25 centymetrowe hahaha juz sie gubie w tym wszystkim;p
Stary 2007-08-17, 15:45   #3949
Teje
Rozeznanie

25 pasemek to w zasadzie nic. Przy normalnym przedłużaniu zakłada się ich minimun 150. Bywa, że i 200. 25cm jako długośc włosó to tez nie jest dużo. To tak naprawdę włosy do ramion.
Teje jest offline  
Stary 2007-08-17, 15:47   #3950
Glamour_girl
Raczkowanie

Dziewczynki, a czym wy czeszecie swoje wlosy?? bo ja w sumie zwyklym grzebieniem i troche mi sie zniszyly.. Niby sa to remy, ale strasznie sie placza.. Podobno trzeba czesac szczotka z naturalnego wlosia..
Glamour_girl jest offline  
Stary 2007-08-17, 15:51   #3951
Teje
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a czym wy czeszecie swoje wlosy?? bo ja w sumie zwyklym grzebieniem i troche mi sie zniszyly.. Niby sa to remy, ale strasznie sie placza.. Podobno trzeba czesac szczotka z naturalnego wlosia..
Owszem. Zwykłym grzebieniem je sobie tylko powyciągasz.
Teje jest offline  
Stary 2007-08-17, 15:57   #3952
Glamour_girl
Raczkowanie

Teje dzieki za odpowiedz musze sie zaopatrzyc w taka szczotke
Glamour_girl jest offline  
Stary 2007-08-17, 18:22   #3953
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
no to dobrze kojarzyłam że któraś z dziewczyn też miała problemy z tą odżywką z norek w dużym opakowaniu. Ja też boję się używać tego ustrojstwa bo włosy robią się jakieś dziwne Myślałam że je sobie powyrywam próbując je rozczesać. Wczoraj próbowałam je jakoś po tych norkach ratować i nałożyłam to co akurat w łazience miałam czyli granatową odżywkę Dove ( tą do włosów suchych i zniszczonych). Nałożyłam ją na włosy na ponad pół godziny (mimo Ze powinno się ją po około minucie spłukać) i jestem mile zaskoczona - włoski są mięciutkie i super się rozczesują.
Też zastanawiam się czy ryzykować z tymi norkami w małych woreczkach na allegro, bo ta co mi Pani Renia dała była rewelacyjna, a to coś w tym dużym opakowaniu nie dość że ma zupełnie inny zapach to jeszcze konsystencje ma inną i poważnie się zastanawiam czy w tym opakowaniu jest rzeczywiście odżywka do włosów

Co Ty teraz biedna zrobisz z tymi odzywkami?Nie wiem jak Twoje wlosy-ale moje byly po tym jakies dziwnie....niesliskie-nawet ciezko opisac jakie,ale w kazdym razie beznadziejne. Blee A czy ta allegrowiczka od ktorej kupowalas to moze Pani z Zakrzewa? Ja nigdy nie mialam tej odzywki w malych torebkach,ale dziewczyny tak chwala ze tez chcialabym zobaczyc....mysle,ze najlepiej poszukac jakiejs hurtowni i tam kupic te norki-wtedy chociaz wiadomo jaka jest zawartosc-tylko,ze ja szukam i na razie takiej hurtowni nie znalazlam.
Dove rzeczywiscie jest super-ja mam spray taki rozowy z tej firmy-kosztowal niecale 10zl ,polecila mi to jakas dziewczyna tutaj na forum i rzeczywiscie wloski sa duzo milsze w dotyku i nie tak sztywne.
Podobno super sa kosmetyki firmy Dome-tyle ze sa drogie.Osobiscie poluje na jakas odzywke w sprayu,ktora nawilza-kiedys Pani Renia miala takie cudo-profesjonalne-ale niestety juz tego nie ma w hurtowniach;/
Stary 2007-08-17, 18:24   #3954
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
w małych woreczkach norki sa calkiem fajne. kupilam kilka opakowan na allegro i w sumie jestem zadowolona. jak na cene dzialaja bardzo dobrze. choc to jeszcze nie jest cudony srodek ktorego szukam caly czas
Beauty_sleep -a mozesz podac od kogo konkretnie kupilas?
Stary 2007-08-17, 21:06   #3955
lina111
Przyczajenie

Cytat:
ojej... kurcze to lipa;/;/ a moge spytac ile Ty placilas? ja za 300euro mam miec 25 pasemek, to duzo czy malo... kompletnie sie nie znam
edit. 25 pasemek, albo pasemka 25 centymetrowe hahaha juz sie gubie w tym wszystkim;p
Ja mam 80 pasemek, jedno pasmo placilam 20zł. wiec jesli ty masz okazje robic w Niemczech to tam jest drozej bo moja siotra tam sobie robi. spytaj sie jakie to wlosy za tą cene jesli to jest 25 pasemek.
lina111 jest offline  
Stary 2007-08-17, 21:24   #3956
bb165
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałabym odradzić kupowanie włosów indyjskich "remy" na allegro od pewnej Pani (dla zainteresowanych nazwe urzytkownika podam na prv). dziś zdejmuje moje koszmarki z głowy. powiem szczerze że jestem strasznie zła na siebie że dałam się nabrać. włosy okazały się być mieszanką włosów naturalnych i sztucznych, a mialy byc naturalne remy...w dodatku sa szorstkie i niemile w dotyku... udalo mi sie je zmiekczyc na pare dni odzywkami, ale wrocily do "normy" i juz mam dosyc. zlozylam skarge na allegro gdyz bezczelna sprzedajaca nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci by wymienic wlosy na nowe lub oddac pieniadze. jej argumenty sa poprostu smieszne. "bo ona nosi i jest zadowolona" i ze "widocznie mialam bardzo drogie i bardzo dobrej jakosci wlosy".... zalosne.... certyfikatu, ktory rzekomo posiadaja te wlosy tez nie zobaczylam, "bo kiedy ktos zamawia pol tasmy nie wysylaja"... a to ciekawe bo ja zamowilam cala tasme. niewazne. pieniedzy nie odzyskam - 220zl w bloto, ale mam nauczke zeby nie kupowac z nieznanych zrodel a pani oszustka gorzko tego pozaluje.
JAK MOżNA KUPIC DOBRE WłOSY ZA 220 Zł, JAK CHCESZ DOBRE WłOSY I BYC PEWNA ZE SA NATURALNE EUROPEJSKIE TO TRZEBA TROCHE WIECEJ PIENIążKóW ZAPłACIC, JA ZA MOJE DALAM ZA PACZKE WłOSóW 540 ZL I SA SUPER, MAM JE MIESIAC I ROBIE Z NIMI WSZYSTKO, NAWET JUZ JE FARBOWAłAM, FAKT ZE JAK ICH NIE NAWILZE RANO TO SA SZTYWNE, ROWNIEZ OD UPALU ALE POZTYM JEST WSZYSTKO OK, POZDRAWIAM WSZYSTKICH))
bb165 jest offline  
Stary 2007-08-18, 16:53   #3957
Neska1301
Przyczajenie

Hej Dziewczynki!
Proszę poratujcie mnie i wyslijcie mi adres stronki Pani Reni, bo przeglądam i ciągle mi umyka. Z gory dziekuje
Neska1301 jest offline  
Stary 2007-08-18, 16:59   #3958
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Neska1301 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki!
Proszę poratujcie mnie i wyslijcie mi adres stronki Pani Reni, bo przeglądam i ciągle mi umyka. Z gory dziekuje
http://www.renihair.pl/main.html?src=%2F
kaczorka jest offline  
Stary 2007-08-18, 17:28   #3959
Sylwinek
Przyczajenie

Hej dziewczyny - mam pytanie gdzie mozna kupic włosy na microringi i keratyne - oczywiscie dobrej jakosci. Moze macie jakies doswiadczenia mile?
Sylwinek jest offline  
Stary 2007-08-18, 17:33   #3960
chantall24
Przyczajenie

Talking Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam jakie wloski na tasmie z aukcjii na allegro polecacie najbardziej????
chantall24 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości