Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-04, 22:15   #4171
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam
Mm pytanie mianowicie czy włosy przedłuzone na warkocz,czyli doszyte do niego można pozniej zdjąc samej lub przy pomocy drugiej osoby?Czy konieczne jest umawianie się na zdjecie do osoby która przedłuzała włosy?Byłabym wdzięczna za odpowiedz
Stary 2007-09-04, 22:40   #4172
kami828
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
nie no ja wymiękam już...może mi ktoś polecić konkretne włosy na taśmie długość do 40 cm żeby były gęste i dobrej jakości...? bo sie zdecydowałam na metode z przyszytymi włosami do warkoczyka...może będzie sie dobrze nosić...

a jeszcze ostatnie pytanko,jest taka metoda na taśme dwustronna to sie wogóle trzyma??? niby ściąga sie takie włosy jakimś neutralizatorem czyli nie trzeba żadnych klejów?metoda podobno bardzo mało widoczna...zastanawia mnie tylko trwałość tej taśmy...czy sie nie odkleja..dla mnie to by była metoda jak znalazł do zagęszczenia bo se przykleje taśme tam gdzie potrzebuje prosze bardzo o odpowiedź

widzę że się nie dowiem...
kami828 jest offline  
Stary 2007-09-05, 06:57   #4173
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Mm pytanie mianowicie czy włosy przedłuzone na warkocz,czyli doszyte do niego można pozniej zdjąc samej lub przy pomocy drugiej osoby?Czy konieczne jest umawianie się na zdjecie do osoby która przedłuzała włosy?Byłabym wdzięczna za odpowiedz
można bez problemu. Ja kilka razy ściagałam sobie sama, ale doszyte, a nie doklejone. Mysle, że jak masz jeszcze kogoś (nawet całkiem bez "LEPSZA WIEDZA I PRAKTYKA W TYM TEMACIE??") to bez problemu ściągniesz włosy doszyte. Jeśli chodzi o klej, to nie mam dobrych doświadczeń z nim związanych, nie mam zielonego pojęcia jak sie go poprawnie sciąga.
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-05, 08:34   #4174
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Chciałam tylko nieśmiało zapytać co to jest ten CEMENT :d
cement jak sama nazwa wskazuje jest to materiał budujacy , inaczej mówiac sprawia ze wlos zniszczony jest jakby odbudowany i ubytki uzupełnione. jest to jednak kosmetyk dosć drogi, dlatego rzadko po niego sie siega, gdyz każdy liczy koszty. Jednak jak juz raz ktos spróbował wie ze rzeczywiscie moze pomóc zarówno wlosom naszym ja i tym doczepianym. wklejam link co, gdzie i za ile.
Renihair jest offline  
Stary 2007-09-05, 08:38   #4175
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
widzę że się nie dowiem...
tasme doszyta jak Anstazja wspomniala mozna sciagnąc samemu lub przy pomocy drugiej osoby. moje klietnki czesto dzien przed korekta same sciagaja zeby bylo szybciej. co do tasmy dwustronnej to widzialam to tylko raz. wygladało jak plaster, było brudne i niestetyczne , jak to sie sciaga? nie mam niestety pojecia. ale napewno jest to łatwe do załozeniawiec juz jakis +.
Renihair jest offline  
Stary 2007-09-05, 10:28   #4176
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

tak jak obiecalam wrzucam fotki

wloski jeszcze nie myte i nie farbowane - ale na zdjeciu chyba tak nie widac roznicy koloru

ciekawa jestem jak sie zachowaja po umyciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01153.JPG (116,7 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01160.JPG (65,9 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01158.JPG (70,2 KB, 228 załadowań)
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-05, 10:53   #4177
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

pisze posta bo odsubskrybowal mi sie watek niechcaco
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:07   #4178
byliczka
Zakorzenienie

Svinecko jak dla mnie bomba W sumie sama nie wiem na jakie wlosy się zdecydować czy proste czy falowane ...
A ile dałaś za wszystko?

Pani Reniu bo tego linka chyba nie ma Albo mi sie nie wyswietlił a zaintrygował mnie ten cement
Stary 2007-09-05, 12:22   #4179
Cczarnula19
Raczkowanie

sivecka super masz te wlsoki wogole nie widac roznicy!to keratyna?a ile cie wyszla calosc?ja pojde chyba do fryzjera zafarbowacsobie niektore biale pasemka na czarno bo mam ich za duzo da sie bez problemu tak>>???ja mam naturalne
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:03   #4180
byliczka
Zakorzenienie

Cczarnula a Ty wklejałaś fotki? Bo jak nie to ja chętnie zobacze
Stary 2007-09-05, 13:23   #4181
Nieogolona_Roza
Przyczajenie

Hej Dziewuszki W przyszlym tygodniu ide przedluzac wloski. Mam krotkie wloski i chcialabym zeby laczenia nie byly za bardzo widoczne a jednoczesnie dobrze sie trzymaly, nie kruszyly sie, wypadaly i zeby wloski nie za bardzo sie wyczesywaly. Co mi proponujecie? Nie chce za bardzo zniszczyc swoich wlosow wrecz przeciwnie mam nadzieje ze troszke odpoczna w trakcie noszenia doczepionych bo nie bede musiala ich maltretowac prostownica. Co jest lepsze racoon keratyna czy kera wax ? Buziaczki
Nieogolona_Roza jest offline  
Stary 2007-09-05, 18:46   #4182
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Svinecko jak dla mnie bomba W sumie sama nie wiem na jakie wlosy się zdecydować czy proste czy falowane ...
A ile dałaś za wszystko?

Pani Reniu bo tego linka chyba nie ma Albo mi sie nie wyswietlił a zaintrygował mnie ten cement
dziekuje
zaplacilam tylko za wlosy

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
sivecka super masz te wlsoki wogole nie widac roznicy!to keratyna?a ile cie wyszla calosc?ja pojde chyba do fryzjera zafarbowacsobie niektore biale pasemka na czarno bo mam ich za duzo da sie bez problemu tak>>???ja mam naturalne
dzieki
to kerawax

Cytat:
Napisane przez Nieogolona_Roza Pokaż wiadomość
Hej Dziewuszki W przyszlym tygodniu ide przedluzac wloski. Mam krotkie wloski i chcialabym zeby laczenia nie byly za bardzo widoczne a jednoczesnie dobrze sie trzymaly, nie kruszyly sie, wypadaly i zeby wloski nie za bardzo sie wyczesywaly. Co mi proponujecie? Nie chce za bardzo zniszczyc swoich wlosow wrecz przeciwnie mam nadzieje ze troszke odpoczna w trakcie noszenia doczepionych bo nie bede musiala ich maltretowac prostownica. Co jest lepsze racoon keratyna czy kera wax ? Buziaczki
dla mnie najlepszy jest kerawax bo zgrzewy sa mocne i nic sie z nimi nie dzieje nawet przez kilka miesiecy

keratyne odradzam gdyz zgrzewy sie kleja i w ogole sie ona jakos tak rozpuszcza

a racoonie pisala Renihair ze chyba zgrzewy sie krusza czy cos takiego ale nie jestem pewna
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-05, 19:28   #4183
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tak jak obiecalam wrzucam fotki

wloski jeszcze nie myte i nie farbowane - ale na zdjeciu chyba tak nie widac roznicy koloru

ciekawa jestem jak sie zachowaja po umyciu

Sliczne wloski a jak chcesz je farbowac? Takie sa super! Tez sie zastanawiam nad wlosami z LATREND -to syntetyki o ile dobrze pamietam? Jak umyjesz to napisz czy sie zmienily czy sa takie same-jak sie nie rozkreca to tez sie chyba skusze
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-09-05, 20:03   #4184
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
wklejam link co, gdzie i za ile.

prosze jeszcze raz o linka, bo nic mi sie nie wyswitla. Może to wina wizażu, bo już kilka razy forum mi nie chodziło dzisiaj...

na kwc nic nie am o tym cemencie, a na allegro ceny są od 70 do 200 pln, ale nie wiem czym sie kierowac przy wyborze. Na jednej aukcji napisane jest, że efekt (lśniące prężne wlosy) utrzymuje się tylko do nastepnego mycia..

tylko zawiera ceramidy i proteiny, czyli nie nadaje sie do metody racoon i innych woskowych zgrzewów i łączeń, podobno niektore kleje też zawierają pewne dodatki, które mają na celu pielęgnacje (mniejsze zniszczenie) włosa. A jak powszechnie wiadomo, proteiny po pewnym czasie niszczą, rozpuszczają tego typu łączenia...
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-05, 21:04   #4185
kokuryu
Rozeznanie

Witam,
mam zamiar wzbogacić swoją czuprynę o 10 pasemek na mikroringi. Jest to zastępstowo za wszelkie farby, które wywołują u mnie uczulenia. Włosy mam długie, gęste, w naturalnym średnim blondzie. Są one jedak dosyć cienkie. Zastanawiam się nad zakupem pasm w sklepie 4great-hair.com. Czy któraś z Pań miała z nimi do czynienia i czy są odpowiednie do włosów delikatnych?
Proszę też o informację, który salon we Wrocławiu fachowo podchodzi do przedłużania włosów.
Dzięki.
kokuryu jest offline  
Stary 2007-09-05, 21:35   #4186
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Witam,
mam zamiar wzbogacić swoją czuprynę o 10 pasemek na mikroringi. Jest to zastępstowo za wszelkie farby, które wywołują u mnie uczulenia. Włosy mam długie, gęste, w naturalnym średnim blondzie. Są one jedak dosyć cienkie. Zastanawiam się nad zakupem pasm w sklepie 4great-hair.com. Czy któraś z Pań miała z nimi do czynienia i czy są odpowiednie do włosów delikatnych?
Proszę też o informację, który salon we Wrocławiu fachowo podchodzi do przedłużania włosów.
Dzięki.
O ile włosy od 4great będą koloru ciemniejszego, anie blondy typu 613, 22, to moge polecić. Niestety blony nie są dobrej jakosci. Wydaje mi sie ze 10 pasemek na geste włosy to za mało. Może wyjśc efekt taki jak u wisniewskiego - 4 biale straczki wsród czerwonej czupryny.
Jeśli chodzi o salon, to jadąc od strony rynku za Cuprum (wyleciala mi nazwa ulicy... Legnicka!!) to po prawej stronie jest salon fryzjerski. Byłam tam raz, dziewczyny mają wzornik, ale za włosy 40 cm na mikroringi z 3 lata temu krzykneły mi 2500...
Ale myśle, że mogłabys sie tam umówic na dobranie koloru i "poradę"
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-05, 21:36   #4187
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Sliczne wloski a jak chcesz je farbowac? Takie sa super! Tez sie zastanawiam nad wlosami z LATREND -to syntetyki o ile dobrze pamietam? Jak umyjesz to napisz czy sie zmienily czy sa takie same-jak sie nie rozkreca to tez sie chyba skusze
chcialam zrownac kolor szmponem ale nie bede chyba

to nie syntetyki tylko naturalne - nigdy bym nie zalozyla syntetykow

juz mylam, napisalam o tym kilka postow wyzej
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-05, 22:02   #4188
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
tzn. firm a"Dome" przyszywa wlosy slowianskie na tasme. tylko pobiera taka kase za to ze bodajże sie ok 70 zl za 3 cm włosów. łaatwo policzyc. mozna wlosy slowianskie załozyc ale dlaczego akurat na keratyne??? powszechnie wiadomo ze z tych zgrzewowo( jak i takze zinnych) sie wyczesuja. Moim zdaaniem sa to zbyt drogie włosy aby je w ten sposób tracic.proponowalabym tulejki termokurczliwe albo cos innego - mozemy wybrac co nam sie podoba( wszak pracuje na kilku metodach_).czy uzyskamy taki sam efekt?? mysle ze da sie to zrobic. zwlaszcza ze wlosy krecone optycznie wyglądaja na "dużo więcej". w wawie bede 7=8.20=21 wrzesnia . prwadopodobnie tez 14 -tego.

O kurde molek-az tyle?No to chyba mnie nie stac;/ a raczej na pewno;/bede kombinowac dalej.....skontaktuje sie z Pania w okolicach tego 14 albo 20-21 wrzesnia,bo teraz nie dam rady....jeszcze jedno pytanko-z doswiadczenia-jaka jest zywotnosc wlosow syntetycznych? <przy dbaniu o nie>
Stary 2007-09-05, 22:05   #4189
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
chcialam zrownac kolor szmponem ale nie bede chyba

to nie syntetyki tylko naturalne - nigdy bym nie zalozyla syntetykow

juz mylam, napisalam o tym kilka postow wyzej
Nie widac roznicy-mi sie takie podobaja
Jakos nie doczytalam,ze naturalne.....
Szukam tego postu z myciem-ale albo ja slepa jestem-wszak mam wade wzroku-albo ten post zniknal

Mozesz zacytowac?
Stary 2007-09-05, 22:32   #4190
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Nie widac roznicy-mi sie takie podobaja
Jakos nie doczytalam,ze naturalne.....
Szukam tego postu z myciem-ale albo ja slepa jestem-wszak mam wade wzroku-albo ten post zniknal

Mozesz zacytowac?
no taaaaaaaaaaak - ja tez nie moge znalezc bo dopisek o myciu w przedostatnim poscie gdzies mi umknal biorac pod uwage to ze pisalam go kilka razy od nowa bo mnie ciagle rozlaczalo

otoz umylam glowe dzisiaj i jestem bardzo milo zaskoczona - wlosy nie rozprostowaly sie tak jak myslalam - wrecz przeciwnie - fale sa jeszcze ladniejsze

kompletnie nic sie z nimi nie stalo
jestem bardzo zadowolona
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-05, 22:37   #4191
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
O ile włosy od 4great będą koloru ciemniejszego, anie blondy typu 613, 22, to moge polecić. Niestety blony nie są dobrej jakosci. Wydaje mi sie ze 10 pasemek na geste włosy to za mało. Może wyjśc efekt taki jak u wisniewskiego - 4 biale straczki wsród czerwonej czupryny.
Jeśli chodzi o salon, to jadąc od strony rynku za Cuprum (wyleciala mi nazwa ulicy... Legnicka!!) to po prawej stronie jest salon fryzjerski. Byłam tam raz, dziewczyny mają wzornik, ale za włosy 40 cm na mikroringi z 3 lata temu krzykneły mi 2500...
Ale myśle, że mogłabys sie tam umówic na dobranie koloru i "poradę"
Dziękuję za odpowiedz.

Myślałam o blondach, lub kolorze bardzo zdecydowanym typu burgund/fiolet.

Zależy mi tylko na kilku, cieniutkich pasemkach, zatem na większą ilość (która troszkę mnie przeraża) raczej się nie zdecyduję.

Ile panie liczą sobie w tym salonie za poradę i dobór koloru?
kokuryu jest offline  
Stary 2007-09-06, 08:26   #4192
anastazjaa
Zadomowienie

nie wiem ile liczą, ja bylam tam tylko 1 raz i nic nie zapłaciłam. Możesz wziaść je pod wlos i powiedzieć, ze chcesz u nich przedłużyć, nie wydaje mi się, żeby wzieły cos za 15 minut opowiadania o wlosach i przytknięcia do głowy kolornika..

Cytat:
Dziękuję za odpowiedz.

Myślałam o blondach, lub kolorze bardzo zdecydowanym typu burgund/fiolet.

Zależy mi tylko na kilku, cieniutkich pasemkach, zatem na większą ilość (która troszkę mnie przeraża) raczej się nie zdecyduję.

Ile panie liczą sobie w tym salonie za poradę i dobór koloru?
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:44   #4193
chantall24
Przyczajenie

czesc a u kogo na aukcji kupilas wloski??
chantall24 jest offline  
Stary 2007-09-06, 12:55   #4194
chantall24
Przyczajenie

Cytat:
no taaaaaaaaaaak - ja tez nie moge znalezc bo dopisek o myciu w przedostatnim poscie gdzies mi umknal biorac pod uwage to ze pisalam go kilka razy od nowa bo mnie ciagle rozlaczalo

otoz umylam glowe dzisiaj i jestem bardzo milo zaskoczona - wlosy nie rozprostowaly sie tak jak myslalam - wrecz przeciwnie - fale sa jeszcze ladniejsze

kompletnie nic sie z nimi nie stalo
jestem bardzo zadowolona
witam SVINECKA u kogo kupilas wloski na allegro??
chantall24 jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:03   #4195
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
nie wiem ile liczą, ja bylam tam tylko 1 raz i nic nie zapłaciłam. Możesz wziaść je pod wlos i powiedzieć, ze chcesz u nich przedłużyć, nie wydaje mi się, żeby wzieły cos za 15 minut opowiadania o wlosach i przytknięcia do głowy kolornika..
Dzięki, wybieram się tam właśnie, zobaczymy co panie mi doradzą.
kokuryu jest offline  
Stary 2007-09-06, 13:12   #4196
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez chantall24 Pokaż wiadomość
witam SVINECKA u kogo kupilas wloski na allegro??

Ja tez zapytuje od kogo kupilas wloski? No to super,ze sie nie rozprostowalywlasni e czegos takiego szukam-bo to co mialam niestety sie prostuje.....
Stary 2007-09-06, 16:14   #4197
byliczka
Zakorzenienie

Co z Cczarną?? Wklei te fotki? Bo ja czekam na efekt pracy Pani z KRK
Stary 2007-09-06, 19:18   #4198
Cczarnula19
Raczkowanie

przeprazszam za to ze nie wkleilam jeszcze fotek ale nie mam aparatu,za kazdym razem zapominam o niego poprosic mojego chlopaka!ale dalam plame!ok jutro juz napewno sie postaram!soreczki.

sivecka fajnie ze ci sie nie rozprostowaly ja wlansie chcialam sobie przedluzyc kreconymi ale kazdu mowil ze i tak po 1 mysciu staja sie proste wiec zrezygnowalam,a jednak na twoim przypadku widze ze tak nie musio sie stac.Nio wloski naprawde super kolor tez nie wiem co ty tu chcialas poprawiac!pozdrawiam!
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-09-06, 22:26   #4199
kokuryu
Rozeznanie

Odwiedziłam salon na legnickiej, za jedno pasmo życzą tam sobie 15 zł (nie mają wzornika kolorów, raczej nie wykonują zbiegu przedłużania zbyt często, gdyż fryzjerka wyciągała akcesoria ze starej torby, upchniętej gdzieś wśród szpargałów). W salonie na nożowniczej przedłużają włosy tylko metodą racoon, czy któraś z pań zna może inne wrocławskie salony które zajmują się metodą microring?

Dodatkowo chciałabym zapytać o cenę podciągnięcia ringów.

Edytowane przez kokuryu
Czas edycji: 2007-09-07 o 01:23
kokuryu jest offline  
Stary 2007-09-07, 07:04   #4200
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Odwiedziłam salon na legnickiej, za jedno pasmo życzą tam sobie 15 zł (nie mają wzornika kolorów, raczej nie wykonują zbiegu przedłużania zbyt często, gdyż fryzjerka wyciągała akcesoria ze starej torby, upchniętej gdzieś wśród szpargałów). W salonie na nożowniczej przedłużają włosy tylko metodą racoon, czy któraś z pań zna może inne wrocławskie salony które zajmują się metodą microring?

Dodatkowo chciałabym zapytać o cenę podciągnięcia ringów.

Zastanawiam sie czy byłaś w tym salonie o który mi chodzi. Fakt, że dawno tam nie byłam, ale ostatnio jak przejeżdzałam tamtendy, to mieli WIELGACHNY SZYLD - PRZEDLUŻANIE WŁOSÓW!!!
Zaraz poszukam na necie ich nazwy...

To chyba
Blumsien. Studio fryzur, solarium

53-671 Wrocław, Legnicka 21
pow.Wrocław, woj. dolnośląskie

http://www.blumsien.wroc.ws/ - zobacz na stronie internetowej maja nawet te przedluzanie. Stąd moje zdziwienie, albo znalazłam innego fryzjera na Legnickiej, albo panny mają totalną olewkę na klienta.

Sprawdziłam na mapce i to na bank ten fryzjer Blumsien, aż mi sie nie chce wierzyć, że tak olewają klienta! Taką kase im się płaci ZA NIC gdzie mają kilkukrotne przebicie, a oni jeszcze traktują swojego klienta jak petenta w sklepie mięsnym. SZOK!!!

Uff, przynajmniej dziewczyny z Wrocławia wiedzą, gdzie nie chodzić. Tyle dobrego.

Ja we wrocławiu byłam jeszcze pytać się KIEDYŚ w studio blue na Hallera, tylko nic mi nikt nie powiedział, bo z fryzjerką trzeba było się umawiać na teklefon żeby przyjechała do pracy i wkońcu jej nawet nie widziałam.
anastazjaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości