Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-07, 11:51   #4201
kokuryu
Rozeznanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie czy byłaś w tym salonie o który mi chodzi. Fakt, że dawno tam nie byłam, ale ostatnio jak przejeżdzałam tamtendy, to mieli WIELGACHNY SZYLD - PRZEDLUŻANIE WŁOSÓW!!!
Zaraz poszukam na necie ich nazwy...

To chyba
Blumsien. Studio fryzur, solarium

53-671 Wrocław, Legnicka 21
pow.Wrocław, woj. dolnośląskie

http://www.blumsien.wroc.ws/ - zobacz na stronie internetowej maja nawet te przedluzanie. Stąd moje zdziwienie, albo znalazłam innego fryzjera na Legnickiej, albo panny mają totalną olewkę na klienta.

Sprawdziłam na mapce i to na bank ten fryzjer Blumsien, aż mi sie nie chce wierzyć, że tak olewają klienta! Taką kase im się płaci ZA NIC gdzie mają kilkukrotne przebicie, a oni jeszcze traktują swojego klienta jak petenta w sklepie mięsnym. SZOK!!!

Uff, przynajmniej dziewczyny z Wrocławia wiedzą, gdzie nie chodzić. Tyle dobrego.

Ja we wrocławiu byłam jeszcze pytać się KIEDYŚ w studio blue na Hallera, tylko nic mi nikt nie powiedział, bo z fryzjerką trzeba było się umawiać na teklefon żeby przyjechała do pracy i wkońcu jej nawet nie widziałam.
To raczej zabawne, ale chyba trafiłam do salonu budynek wcześniej.
Nie szłam dalej, sądząc, że to salon o którym pisałaś.
Może w salonie Blumsien nie podchodzą tak do klienta. Dziś to sprawdzę.
Dzięki!
Ach, i jeszcze pytanie, czy włosy przedłużone metodą microring można myć jedynie 2 razy w tygodniu (ta wyczytałam na jednej ze stron)?
kokuryu jest offline  
Stary 2007-09-07, 14:15   #4202
MYSIACZKA
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Odwiedziłam salon na legnickiej, za jedno pasmo życzą tam sobie 15 zł (nie mają wzornika kolorów, raczej nie wykonują zbiegu przedłużania zbyt często, gdyż fryzjerka wyciągała akcesoria ze starej torby, upchniętej gdzieś wśród szpargałów). W salonie na nożowniczej przedłużają włosy tylko metodą racoon, czy któraś z pań zna może inne wrocławskie salony które zajmują się metodą microring?

Dodatkowo chciałabym zapytać o cenę podciągnięcia ringów.
Dziewczyno sama sobie podciagnij ! kup sobie cazki i heja .(ok.9 zl) Nic trudnego .
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-07, 14:18   #4203
MYSIACZKA
Raczkowanie

Chcialam jeszcze dodac ze jest to bardzo wygodne gdyz jak Ci spadnie chociaz jedno pasmo to nie musisz go sciagac czy tez latac do fryzjerki tylko robisz to sama.Albo jak nie dosiegniesz z tylu to dzwon po kolezanke i tyle ! to jest najprosztsza metoda wrecz banalna .
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-07, 16:56   #4204
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez chantall24 Pokaż wiadomość
witam SVINECKA u kogo kupilas wloski na allegro??
Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Ja tez zapytuje od kogo kupilas wloski? No to super,ze sie nie rozprostowalywlasni e czegos takiego szukam-bo to co mialam niestety sie prostuje.....
http://www.allegro.pl/item230995342_...e_latrend.html
prosze bardzo

ja kupilam akurat kolor 27

i tez jestem w szoku ze sie nie wyprostowaly bo przewaznie tak sie dzieje
nawet moja fryzjerka byla przekonana ze tak sie stanie a jednak sie nie stalo
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-07, 18:36   #4205
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item230995342_...e_latrend.html
prosze bardzo

ja kupilam akurat kolor 27

i tez jestem w szoku ze sie nie wyprostowaly bo przewaznie tak sie dzieje
nawet moja fryzjerka byla przekonana ze tak sie stanie a jednak sie nie stalo

Svinecka-dziekuje<My>za adress Nawet kiedys dzwonilam do tej Pani,ktora je sprzedaje i rzeczywiscie byla zdziwiona ,ze wlosy sie prostuja,bo podobno u niej jakos nikt takich zazalen nie zglaszalTroche drogie,ale skoro dobre to chyba warto-az nie wierze ze sie nie rozprostowalyAni troszke???Powtorz mi to WIELKIMI LITERAMI-bo nie uwierzeTo Ty kupowalas wloski na tasmie-a potem ta tasme cielas na pasemka,tak?
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-09-07, 21:09   #4206
kami828
Zadomowienie

włosy od BetaHair naturalne są dobre?gęste?

zastanawiam się czy jak zrobie sobie dwa warkocze i przyszyje do nich włosy to czy to wogóle mi zagęści bo przecież do tych warkoczyków pójdzie troche moich włosów a jeśli te na taśmie nie są gęste to mi nie zagęszczą wogóle...może lepiej będzie przypiąć je na klipsy?tyle że musiałabym chyba codziennie je zakładać? jak myślicie? bo chce wkońcu kupić jakieś włosy...

mam te na oku......

http://www.allegro.pl/item230015179_..._latrend_.html
kami828 jest offline  
Stary 2007-09-07, 21:25   #4207
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
włosy od BetaHair naturalne są dobre?gęste?

zastanawiam się czy jak zrobie sobie dwa warkocze i przyszyje do nich włosy to czy to wogóle mi zagęści bo przecież do tych warkoczyków pójdzie troche moich włosów a jeśli te na taśmie nie są gęste to mi nie zagęszczą wogóle...może lepiej będzie przypiąć je na klipsy?tyle że musiałabym chyba codziennie je zakładać? jak myślicie? bo chce wkońcu kupić jakieś włosy...

mam te na oku......

http://www.allegro.pl/item230015179_..._latrend_.html

Zawsze mozna przyszyc tasme podwojna-tzn. tak jakbys przyszywala dwie tasmy do jednego warkocza. Z tego co widzialam,to tasma z wlosami jest tak skonstruowana,ze zageszcza wlosy -nawet jak swoje sa uzyte do warkocza-to przeciez sa cienkie.....U mnie na przyklad prawie w ogole nie ma na wierzchu wlosow moich-i caly tyl ktory mam to wlosy doszyte i jest ich naprawde duzo. Bedziesz sama sobie robic te warkocze i doszywac?
Stary 2007-09-07, 22:59   #4208
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Svinecka-dziekuje<My>za adress Nawet kiedys dzwonilam do tej Pani,ktora je sprzedaje i rzeczywiscie byla zdziwiona ,ze wlosy sie prostuja,bo podobno u niej jakos nikt takich zazalen nie zglaszalTroche drogie,ale skoro dobre to chyba warto-az nie wierze ze sie nie rozprostowalyAni troszke???Powtorz mi to WIELKIMI LITERAMI-bo nie uwierzeTo Ty kupowalas wloski na tasmie-a potem ta tasme cielas na pasemka,tak?
NIE ROZPROSTOWALY SIE ANI TROCHE
nawet sa ladniejsze - jutro bede myc drugi raz to dam znac

co do ceny - mozesz kupic krotsza tasme - zalezy co chcesz zrobic

ja z tasmy 140cm zrobilam ok 120 grubych pasemek i jeszcze z 30cm tasmy mi zostalo nie pocietej
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-08, 03:02   #4209
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
NIE ROZPROSTOWALY SIE ANI TROCHE
nawet sa ladniejsze - jutro bede myc drugi raz to dam znac

co do ceny - mozesz kupic krotsza tasme - zalezy co chcesz zrobic

ja z tasmy 140cm zrobilam ok 120 grubych pasemek i jeszcze z 30cm tasmy mi zostalo nie pocietej

Tak,tak-daj koniecznie znac A czym wloski myjesz i czy cos na nie nakladasz?
Leeee-mi to tasma pasuje jak najbardziej-bo ja mam doszyte do warkoczyka
Stary 2007-09-08, 12:27   #4210
agusiamatyldka
Raczkowanie

Cześć dziewczynkistarałam sie przegladnąc wszytskie strony tego tematu ale niestety nie udalo mi siena tych co przegladnelam a bylo ich sporo nie znalazlam niestety nic o metodzie japonskiej.....czy ktoras z was miala jakies doswiadczenia z ta matoda???mam zamiar zageszczac wlosy w krakowie... bylam juz na konsultacji u pani ktora robi ta matoda japonskai wydawala mi sie sensowna.... mozecie mi polecic jakies miejsca w krakowie i metody jakimi tam robia??....i jeszcze jedno pytankio czy samo zageszczenie wlosow duzo mniej obciaza wlosy niz przedluzenie?chodzi mo o to czy samo zgesczenie je mniej uszkodzi..
agusiamatyldka jest offline  
Stary 2007-09-08, 12:55   #4211
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynkistarałam sie przegladnąc wszytskie strony tego tematu ale niestety nie udalo mi siena tych co przegladnelam a bylo ich sporo nie znalazlam niestety nic o metodzie japonskiej.....czy ktoras z was miala jakies doswiadczenia z ta matoda???mam zamiar zageszczac wlosy w krakowie... bylam juz na konsultacji u pani ktora robi ta matoda japonskai wydawala mi sie sensowna.... mozecie mi polecic jakies miejsca w krakowie i metody jakimi tam robia??....i jeszcze jedno pytankio czy samo zageszczenie wlosow duzo mniej obciaza wlosy niz przedluzenie?chodzi mo o to czy samo zgesczenie je mniej uszkodzi..

Metoda na warkoczyki japońskie - mały 1 cm warkoczyk zapleciony tuż przy skórze i zakończony gumką
-to cytat ze strony Renihair-ktora bywa tez w Krakowie
Stary 2007-09-08, 13:03   #4212
kami828
Zadomowienie

Cytat:
Zawsze mozna przyszyc tasme podwojna-tzn. tak jakbys przyszywala dwie tasmy do jednego warkocza. Z tego co widzialam,to tasma z wlosami jest tak skonstruowana,ze zageszcza wlosy -nawet jak swoje sa uzyte do warkocza-to przeciez sa cienkie.....U mnie na przyklad prawie w ogole nie ma na wierzchu wlosow moich-i caly tyl ktory mam to wlosy doszyte i jest ich naprawde duzo. Bedziesz sama sobie robic te warkocze i doszywac?

No właśnie też o tym myślałam żeby przyszyć podwójną ale mi nie starczy chyba :/ ta taśma którą sobie upatrzyłam ma 95cm a chce zrobić dwa warkocze,jeden na górze a drugi na dole,oczywiście nie sama bo nie jestem w stanie sama tego zrobić heh kurde ja już sama nie wiem...poszukam chyba dłuższej taśmy mam tylko nadzieję że włosy będą gęste...
kami828 jest offline  
Stary 2007-09-08, 18:13   #4213
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

umylam znow glowe - falki cudo
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-09, 00:44   #4214
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

DZIEWCZYNY a co to jest ta metoda na warkoczyk??? i jakie sa wady i zalety??
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-09, 08:12   #4215
byliczka
Zakorzenienie

Jako że przelustrowałam cały wątek stwierdzam iż niezaszkodzi cofnąć się kilka (naście) stron wcześniej a wszystko tam będziesz mieć opisane.
http://www.renihair.pl/main.html?src=%2F ten link był już chyba podawany tu z 10 razy więc naprawde warto czytać )
Stary 2007-09-09, 13:16   #4216
MYSIACZKA
Raczkowanie

Cchce kupic WŁOSY KRECONE BLOND i nie wiem gdzie pomozcie moze wy znacie kogos kto sprzedaje wlosy krecone cm blonnd
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 13:22   #4217
byliczka
Zakorzenienie

Cczarna błagam o fotkii Pani Renia mieszka dość daleko więc jeśli ta Pani z KRK ładnie Ci zrobiła włosy to skorzystam Tylko prosze wklej te zdjęcia
Stary 2007-09-09, 13:43   #4218
MYSIACZKA
Raczkowanie

LUDZIE R A T U N K U !! CHCE KUPIS WLOSY BLOND KRECONE dlugie *NA MICRO RINGI czyli z ta koncowka i nigdzie nie ma ! sa wlosy ale bez koncowek ... i nie wiem co robic ... bo Slyszalam kiedys ze mozna robic te koncowki na micro ringi samemu ale jak ? i co mi potrzebne ?? POMOCY
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 14:03   #4219
MYSIACZKA
Raczkowanie

A CZY TO PRAWDA ZE NA METODE MICRO RINGS WCALE NIE POTRZEBA MIEC KONCOWEK NA MICRO RINGI TYLKO MOZNA ZLOZYC NA POL I ZACISNAC ? BO TUTAJ TAK PISZE ---->http://visage.frx.pl/info_pages.php?pages_id=7 JAK TAK TO CHYBA LEPIEJ BO SA GRUBSZE ODPISZCIE . Z GORY DZIEKUJE WTEDY ZAOSZCZEDZE CZASU
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 14:19   #4220
MYSIACZKA
Raczkowanie

Chce z tej strony kupic wlosy ale wszedzie pisze metoda warkoczykowa .. ale ja nie rozuiem. przeciez to sa wlsoy sztuczne wiec chyba m,oge je sobie slozyc na pol i zrobic na micro ringi prawda ?? co o tym sadzicie ===> http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=9&
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 14:22   #4221
MYSIACZKA
Raczkowanie

o cos takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg curly%20braid-22-m[1].jpg (4,7 KB, 31 załadowań)
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 14:57   #4222
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
umylam znow glowe - falki cudo

No to superek Chyba tez sie skusze na te wloski.
Stary 2007-09-09, 14:58   #4223
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Cchce kupic WŁOSY KRECONE BLOND i nie wiem gdzie pomozcie moze wy znacie kogos kto sprzedaje wlosy krecone cm blonnd
Ja sie interesuje wlosami kreconymi bo sama takich szukam-tylko ze na tasmie-jak bede widziala takie jak Cie interesuja to dam znac
Stary 2007-09-09, 16:18   #4224
anastazjaa
Zadomowienie

Wklejam galerie ze strony Warszawskiej firmy sprzedajacej włosy. Ta galeria pokazuje dlaczego wole włosy na taśmie http://www.wlosyonline.pl/gallery.php
I jeszcze jedna bardzo ciekawa rzecz. Mają na stronie dostępne włosy na TAŚMIE SYLIKONOWEJ!!! Zakłada sie je metodą :kanapkową: i można nią przedłużać nawet GRZYWKĘ: http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=91
Dla początkujących dziewczyn: bardzo ładnie też pokazane jest krok po kroku jak przedłuzyć włosy na mikrorings http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=8
To ta stronka, którą podała MYSIACZKA
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-09, 16:56   #4225
MYSIACZKA
Raczkowanie

Wiecie co juz rozumiem a jak sie myle to poprawcie mnie .Metoda MICRO RINGS mozna robic "pasemkami"-(czyli gotowe pasma wystarczy tylko wlozyc :P) i na "wlosy luzem"-czyli zginamy na pol wlosy syntetyczne i nawlekamy za pomoca szydelka .http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=6 <----- WSZYSTKO TU JEST WYTLUMACZONE krok po kroku tak jak mowi anastazjaa rowniez mysle ze to jest fajna stronka dla poczatkujacych dziewczyn. I serio polecam pozniewaz robila mi kolezanka tylko ze gotowymi pasmami na micro ringi.Ale teraz kupie wlosy i bede robic na pol "wlosy luzem" mysle ze wyjdzie taniej niz gotowe pasma i beda grubsze. Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-09, 17:48   #4226
Smile_Smile
BAN stały

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Jako że przelustrowałam cały wątek stwierdzam iż niezaszkodzi cofnąć się kilka (naście) stron wcześniej a wszystko tam będziesz mieć opisane.
http://www.renihair.pl/main.html?src=%2F ten link był już chyba podawany tu z 10 razy więc naprawde warto czytać )
Dzieki ale wszystko na tej stronce przeczytalam juz dawno temu
A chcialam sie cos dowiedziec od kogos kto to ma na glwoie a nie z opisu metody

p.s czy jest jakis rodzaj sztucznych ktore dlugo sie trzymają?
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-09, 18:04   #4227
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Wiecie co juz rozumiem a jak sie myle to poprawcie mnie .Metoda MICRO RINGS mozna robic "pasemkami"-(czyli gotowe pasma wystarczy tylko wlozyc :P) i na "wlosy luzem"-czyli zginamy na pol wlosy syntetyczne i nawlekamy za pomoca szydelka .http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=6 <----- WSZYSTKO TU JEST WYTLUMACZONE krok po kroku tak jak mowi anastazjaa rowniez mysle ze to jest fajna stronka dla poczatkujacych dziewczyn. I serio polecam pozniewaz robila mi kolezanka tylko ze gotowymi pasmami na micro ringi.Ale teraz kupie wlosy i bede robic na pol "wlosy luzem" mysle ze wyjdzie taniej niz gotowe pasma i beda grubsze. Pozdrawiam
Ta metoda o której mówisz wygląda logicznie, ale pamietaj, że jak weźmiesz grubsze pasma, to odpowiednio grubsze muszą być twoje - te do których doczepisz. Potrzeba ci będzie wieksze mikroringi, anie zwykłe S lub M, a z tego co wiem, L są trudno dostepne z sylikonem w środku. A moim zdaniem im mniejsze twoje pasma i doczepione tym mniej widoczne przedłużenie. Zauważ, że na tej stronie tam gdzie jest galeria pasma są grube i częśc dziewczyn wygląda jak "zmokłe kury". Najlepszy efekt daje zagęszczenie, a nie tak jak jedna pani w golębich wlosach - z 7 cm swoich zrobiła sobie 50 cm - osiągneła przez to efekt na "czeskiego metala". Nieobrażając oczywiście tej Pani.
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-09, 18:09   #4228
anastazjaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Dzieki ale wszystko na tej stronce przeczytalam juz dawno temu
A chcialam sie cos dowiedziec od kogos kto to ma na glwoie a nie z opisu metody

p.s czy jest jakis rodzaj sztucznych ktore dlugo sie trzymają?

Raz mialam kilka pasm na mikroringi sztucznych z kucyka pony. niestety nie jestm przekonana do syntetyków, ale zapewne tylko i wyłącznie dlatego, ze nie widziałam naprawdę dobrych. A podobno dobry syntetyk jest lepszy od naturalnych włosów bo nie wysycha, nie traci struktury, koloru, nie plącze sie.
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-09, 21:24   #4229
vanessacrazy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Wklejam galerie ze strony Warszawskiej firmy sprzedajacej włosy. Ta galeria pokazuje dlaczego wole włosy na taśmie http://www.wlosyonline.pl/gallery.php
I jeszcze jedna bardzo ciekawa rzecz. Mają na stronie dostępne włosy na TAŚMIE SYLIKONOWEJ!!! Zakłada sie je metodą :kanapkową: i można nią przedłużać nawet GRZYWKĘ: http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=91
Dla początkujących dziewczyn: bardzo ładnie też pokazane jest krok po kroku jak przedłuzyć włosy na mikrorings http://www.wlosyonline.pl/info_pages.php?pages_id=8
To ta stronka, którą podała MYSIACZKA
Anastazjaa-czy orientujesz sie moze na czym polega ta ''metoda kanapkowa''? nigdzie nie znalazlam opisu do niej....ciekawa jestem tez jak mozna tym sposobem przedluzyc sobie grzywke....
Stary 2007-09-09, 21:32   #4230
Smile_Smile
BAN stały

hmm........ to moze ktos zna te super wytrwale sztuczne wloski i powie?? (firma itp)
Smile_Smile jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości