Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-25, 20:55   #4681
anastazjaa
Zadomowienie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
w skrecie maja 60 cm oto one ---->
http://www.afroshop.pl/product_info....products_id=80

Tak chce je zalozyc na tulejki(sylikonowe) rozmiar "L" oczywiscie poniewaz slyszalam ze sa lepsze niz mikroringi
koniecznie musisz fotke rzucic po przedłużeniu. strasznie jestem ciekawa jak beda wygladały sztuczne włosy!
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-09-25, 21:11   #4682
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Aneta_polish efekt fajnie. Byle włoski sie sprawdziły :P
abercrombie&fitch jest offline  
Stary 2007-09-25, 21:28   #4683
MYSIACZKA
Raczkowanie

nie wiem czy to prawda ale slyszalam ze dobry syntetyk jest lepszy od prawdziwego wlosa... Hmmm teraz to co sciagam to byly najtansze syntetyki ale i tak nosilam 3 miechy.. Jak zaloze krecone to zrobie fotki czemu nie
MYSIACZKA jest offline  
Stary 2007-09-25, 21:32   #4684
karolka21
Raczkowanie

a ja chcialam sobie przedluzyc al nie iwme kompletnie jaka metode wybrac mam bardzo geste wlosy do polowy plecow
hmmm za duzo tych metod i neiw iek co wybrac :/
karolka21 jest offline  
Stary 2007-09-25, 21:48   #4685
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
ja tak z innej beczki, co masz wspolnego z abercrombie? bo ja jestem maniakiem ciuchów z tej firmy
sprzedajesz je?
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-25, 22:05   #4686
kaja_1985r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
czyli zakladasz metoda easy hair.jesli skladane na dwa razy to sama nie sciagniesz,chyba ,ze razem z włosami
Dziękuje jeszcze raz. A czy ta metoda jest dobra? Będę miała przedłużone tylko boki, bo mam dosc duż dysproporcje miedzy włosami z boku a tyłem.
kaja_1985r jest offline  
Stary 2007-09-25, 22:36   #4687
Smile_Smile
BAN stały

ale wpadlam na super pomysl!! kupie brąz na tasmie (clip in) a pasemka jasne i balejaz odzielnie zrobie na tulejki koniec z rozjasnianiem czemuz ja na to wczesniej nie wpadlam.......
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-25, 22:45   #4688
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Renihair... ale Ty jestes profi... widac po wypowiedziach, ze znasz sie tym co robisz jak mało kto, na Twojej stronie widac Twoją pracę
i to ze przyjmujesz wdomu, lub w domu klienta,nie nic wspolnego np z tym co ja napisalam
mysle ze wiesz o co mi dokladnie chodzi o jakie to wykonawczynie,po kursach z plyt...z allegro np
potem chodza i wykonuja "usługi"...za pol ceny ze z wlosow najnizszej jakosci i niewiadomego pochodzenia wspominajac o jakosci wykonania pracy, czesto nie znajac sie wogole na tym co robic aby nie zniszczyc wlosa i nie "uszkodzic " klientki
Stary 2007-09-25, 22:46   #4689
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

tasma i tulejki jednoczesnie na glowie?? hmmm nie fajnie mi sie to widzi
i napewno nie bedzie to sie rozkladac ladnie tak jak powinno
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-25, 22:48   #4690
Smile_Smile
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
tasma i tulejki jednoczesnie na glowie?? hmmm nie fajnie mi sie to widzi
i napewno nie bedzie to sie rozkladac ladnie tak jak powinno
wiem co masz na mysli, ale jako ze dawac bede jeden poziom tasmy to tueljki bedą nad taśmowymi wlosami rowniez w rządku ulozone, anie cala glowa, po prostu 20 pasemek blondu,mysle ze bedzie okey
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-26, 07:55   #4691
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Renihair... ale Ty jestes profi... widac po wypowiedziach, ze znasz sie tym co robisz jak mało kto, na Twojej stronie widac Twoją pracę
i to ze przyjmujesz wdomu, lub w domu klienta,nie nic wspolnego np z tym co ja napisalam
mysle ze wiesz o co mi dokladnie chodzi o jakie to wykonawczynie,po kursach z plyt...z allegro np
potem chodza i wykonuja "usługi"...za pol ceny ze z wlosow najnizszej jakosci i niewiadomego pochodzenia wspominajac o jakosci wykonania pracy, czesto nie znajac sie wogole na tym co robic aby nie zniszczyc wlosa i nie "uszkodzic " klientki
dziękuje.prawdą jednak jest że mój salon dopiero powstaje. troche to potrwa ale mam nadzieje ze na wiosne juz bede mogła sie cieszyć swoim wymarzonym lokum. a co do dziewczyn po kursach z allegro..hmm..koleżankom można zrobic ale żeby ogłaszac sie jako "profesjonalne" przedłużanie to chyba troche trzeba więcej .
Renihair jest offline  
Stary 2007-09-26, 08:00   #4692
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
wiem co masz na mysli, ale jako ze dawac bede jeden poziom tasmy to tueljki bedą nad taśmowymi wlosami rowniez w rządku ulozone, anie cala glowa, po prostu 20 pasemek blondu,mysle ze bedzie okey
mozesz równiez poprostu wszyc jedna tasme w kolorze z ktorego chcesz zrobic pasemka. na to samo ci wyjdzie a nie musisz robic dwóch metod.jesli jednak wolisz pasemka to tez bedzie dobrze. ja czesem tez mieszam dwie metody i naprawde mozna ładnie pokombinowac
Renihair jest offline  
Stary 2007-09-26, 08:32   #4693
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
hmmm no nie wiem czy to musi byc do konca az tyle

chodzi o to zeby byly dlugie (ok50cm) no i dobrze sciete czyli nie tak ze czesc ma 20cm a czesc 50 po rozplataniu z kitki

no i zeby starczylo na ok 120pasemek

i zalezy mi na wlosach scietych z glowy - czyli nie poddawanych zadnym zabiegom chemicznym itp.....czy ta firma dome ma takie wlosy?
i jakie sa koszta?

a te brazowe ktore masz to jaka dlugosc i grubosc i czy sa niefarbowane?
ponawiam pytanie
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-26, 09:37   #4694
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
ponawiam pytanie
kurcze , przepraszam cie ale to nie są włosy na sprzedaż. trudno o takie włosy i naprawde nie chce sie ich pozbywac. jesli chcesz to zamowie ci z firmy "dome". tam 1 dkg. włosów 50 cm kosztuje 192 zl. w takim jasnym kolorze.od razu dodam , ze sa to ceny podane w cenniku a nie mój wymysł.
Renihair jest offline  
Stary 2007-09-26, 10:00   #4695
bb165
Przyczajenie

[quote=aneta_polish;537800 2]

hej Dziewczyny.

dzis kolezanka poprosiła mnie bym jej załozyła włoski.Kupila w sklepie internetowym za 350zl-115 gram wloskow.Powiem szczerze,ze ładnie wyglada.zobaczymy jak wloski beda sie zachowywacjak narazie to ona jest w siodmym niebie-pierwszy raz zakladala,wiec nie ma co sie dziwić.pozdrawiam[/quote

masz może link tej strony, ja te włoski zakładam w salonie ale jak widzę to dużo więcej za nie płacę, wolałabym sama je sobie kupic i założyć, tasma na tulejki, te włoski są super, nosze je juz prawie 3 miesiące i sa mięciutkie.
bb165 jest offline  
Stary 2007-09-26, 10:03   #4696
Smile_Smile
BAN stały

[quote=bb165;5382137]
Cytat:

hej Dziewczyny.

dzis kolezanka poprosiła mnie bym jej załozyła włoski.Kupila w sklepie internetowym za 350zl-115 gram wloskow.Powiem szczerze,ze ładnie wyglada.zobaczymy jak wloski beda sie zachowywacjak narazie to ona jest w siodmym niebie-pierwszy raz zakladala,wiec nie ma co sie dziwić.pozdrawiam[/quote

masz może link tej strony, ja te włoski zakładam w salonie ale jak widzę to dużo więcej za nie płacę, wolałabym sama je sobie kupic i założyć, tasma na tulejki, te włoski są super, nosze je juz prawie 3 miesiące i sa mięciutkie.
http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=73
Smile_Smile jest offline  
Stary 2007-09-26, 10:20   #4697
aneta_polish
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
zgadzam sie w 100%Ja jakies 2 lata temu gdy pierwszy razaz przedluzalam wlosy to tez taka "profesjonalistke"znalazl am na allegro.Mowila,ze po kursach itd.Obkleiła mi glowe tasma( zajelo jej to jakies 20min) i skasowała mnie 800zł!
Umyłam glowe rano ....no i zostalam z mopem Ta dziewczyna do dzis na allegro wystawia aukcje z wlosami-tylko,ze ja wtedy nie mailaam konta na allegro...Tak to bym jej wysmarowala komentanie odebrala juz nigdy telefonu a gdy dzwonilam z innego to rozłaczała sie...Tego na allegro jest pełno niestety;(
[/B]
Stary 2007-09-26, 10:23   #4698
aneta_polish
Raczkowanie

Cytat:
no mysle,ze nie jest zle.Teraz kuzynce bede przedluzac .Jutro zamieszcze fotki.Tym razem jednak metoda easy hair(tulejki na ksiazeczke skladane tak zwane.Teraz zmykam juz z moja yorcia na strzyzonko pozdrowka
Stary 2007-09-26, 14:16   #4699
jesterka
Raczkowanie

Cytat:
zgadzam sie w 100%Ja jakies 2 lata temu gdy pierwszy razaz przedluzalam wlosy to tez taka "profesjonalistke"znalazl am na allegro.Mowila,ze po kursach itd.Obkleiła mi glowe tasma( zajelo jej to jakies 20min) i skasowała mnie 800zł!
Umyłam glowe rano ....no i zostalam z mopem Ta dziewczyna do dzis na allegro wystawia aukcje z wlosami-tylko,ze ja wtedy nie mailaam konta na allegro...Tak to bym jej wysmarowala komentanie odebrala juz nigdy telefonu a gdy dzwonilam z innego to rozłaczała sie...Tego na allegro jest pełno niestety;(
[/b]

Niestety ja rowniez bylam ofiara oszustki z allegro (chyba juz nawet o niej pisalam tu kiedys) zalozyla mi wlosy za 800 zlotych-jako słowanskie....no Renia pomagal mi sciagnac te "słowianskie" wlosy-wiec widziala jak one wygladaly po 3 tygodniach noszenia. Po ktoryms tam myciu zrobil mi sie jednen wielki koltun i nie bylo wyboru jak tylko je poobcinac
Wiec sory ale jak slysze tekst,ze klientki nie potrafia sie obchodzic z wlosami po zalozeniu to mnie trafia!!!!!!
Ja ze swojej strony zrobilam wszystko;myłam odpowiednio, uzywalam kosmetykow, ktore mi ow "stylistka od przedluzania" polecila a mialam na glowie mopa!!!! Wlosy rozpuszczone mialam jeden raz-jak wyszlam od niej z przedluzania-pozniej juz tylko zostawal mi warkocz.
Poznan to chyba jednak pechowe miasto
pozdrawiam
Jesterka
jesterka jest offline  
Stary 2007-09-26, 14:32   #4700
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
ja tak z innej beczki, co masz wspolnego z abercrombie? bo ja jestem maniakiem ciuchów z tej firmy
sprzedajesz je?

jedynie uwielbiam :P
Stary 2007-09-26, 14:51   #4701
aneta_polish
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
Niestety ja rowniez bylam ofiara oszustki z allegro (chyba juz nawet o niej pisalam tu kiedys) zalozyla mi wlosy za 800 zlotych-jako słowanskie....no Renia pomagal mi sciagnac te "słowianskie" wlosy-wiec widziala jak one wygladaly po 3 tygodniach noszenia. Po ktoryms tam myciu zrobil mi sie jednen wielki koltun i nie bylo wyboru jak tylko je poobcinac
Wiec sory ale jak slysze tekst,ze klientki nie potrafia sie obchodzic z wlosami po zalozeniu to mnie trafia!!!!!!
Ja ze swojej strony zrobilam wszystko;myłam odpowiednio, uzywalam kosmetykow, ktore mi ow "stylistka od przedluzania" polecila a mialam na glowie mopa!!!! Wlosy rozpuszczone mialam jeden raz-jak wyszlam od niej z przedluzania-pozniej juz tylko zostawal mi warkocz.
Poznan to chyba jednak pechowe miasto
pozdrawiam
Jesterka
a gdzie robiłas te włosy?bo do mnie przyjechała dzieczyna do domu.na allegro ma nick EdaD czy jakos tak...
Stary 2007-09-26, 17:25   #4702
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
kurcze , przepraszam cie ale to nie są włosy na sprzedaż. trudno o takie włosy i naprawde nie chce sie ich pozbywac. jesli chcesz to zamowie ci z firmy "dome". tam 1 dkg. włosów 50 cm kosztuje 192 zl. w takim jasnym kolorze.od razu dodam , ze sa to ceny podane w cenniku a nie mój wymysł.
ojjj to za drogo dla mnie
nie stac mnie - swoja droga lekko przesadzili z tymi cenami

no coz bede szukac wloskow od kogos z glowy
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-26, 17:43   #4703
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Heh.. ja truje mojej koleżance z klasy która ma świetne włosy (długie tak do 3/4 pleców proste jak druty, grube i ciemny blond) żeby je sprzedała bo może nieźle zarobić. Ona i tak zastanawia sie żeby je ściąć :P
PS to nie jest oferta tylko taka anegdotka
Stary 2007-09-26, 18:10   #4704
aneta_polish
Raczkowanie

hehe niedługo bedziemy czytac w necie,jak jakies dziewczyny biegaja po ulicach z nożycami i scinaja warkocze))
Stary 2007-09-26, 18:16   #4705
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

hehe powiem Ci ze juz mialam takie pomysly w glowie hehe
Svinecka jest offline  
Stary 2007-09-26, 18:19   #4706
jesterka
Raczkowanie

Cytat:
a gdzie robiłas te włosy?bo do mnie przyjechała dzieczyna do domu.na allegro ma nick EdaD czy jakos tak...

ja przedluzalam u KatarzynkiPMI
W sumie to po czeci moja wina bo w tytule ma napisane,ze przedluzanie wlosami słowianskimi a potem w tresci,ze uzywa TYLKO wlosow naturalnych zawierajacych formue TINGLE FREE! No skoro sa slowianskie to o jakiej formule mowa-chyba,ze zle pisze to prosze poprawcie mnie-ale na zdrowy rozum jak slowianskie to chyba sciete z czyjejs glowy, nieprawdaz??
Echhh człowiek cale zycie sie uczy a i tak umiera glupi
jesterka jest offline  
Stary 2007-09-26, 18:30   #4707
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Mysiaczka, pisałaś że twoja mama doczepiała ci włosy. Właśnie mnie taka myśl naszła że może moja by spróbowała. Tylko ona nie jest zbytnio w takich sprawach uzdolniona :/ Ja to jest z twoją... no powiedzmy lubi robić fryzurki itp czy kompletnie zielona jest i miałyście spore problemy?

Tonący brzytwy się chwyta :P
Stary 2007-09-26, 18:33   #4708
kami828
Zadomowienie

ściągnęłam reszte włosów (z warkocza) i teraz siedze i przyszywam spinki do taśmy...ciekawe jak będzie sie to nosić...oby sie trzymało...jutro robie nowego warkocza bo tamten mi sie już po dwóch tygodniach poluzował :/

macie jakiś sposób na ten warkocz żeby nie był taki gruby na końcu i trzymał sie długo???

Edytowane przez kami828
Czas edycji: 2007-09-26 o 20:14
kami828 jest offline  
Stary 2007-09-26, 18:44   #4709
aneta_polish
Raczkowanie

Cytat:
Mysiaczka, pisałaś że twoja mama doczepiała ci włosy. Właśnie mnie taka myśl naszła że może moja by spróbowała. Tylko ona nie jest zbytnio w takich sprawach uzdolniona :/ Ja to jest z twoją... no powiedzmy lubi robić fryzurki itp czy kompletnie zielona jest i miałyście spore problemy?

Tonący brzytwy się chwyta :P
a jaka metodą bedziesz zakładac??
Stary 2007-09-26, 18:48   #4710
aneta_polish
Raczkowanie

Cytat:
hehe powiem Ci ze juz mialam takie pomysly w glowie hehe
ja musze kogos namwic do zciecia swoich kłaczków

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości