przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 173 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 20:29   #5161
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Pani Reniu-a czy z Dome maja krecone na tasmie syntetyki?

Kiedy bedzie Pani w Wawie w listopadzie,bo musze przeciez cos oddac...


maja. ale nie na tasmie. a kiedy bede? 25-26 pazdziernik. a w listpadzie jeszcze nie wiem. zalezy ja sie klientki zbiora. natomiast jesli jestes zadowolona z wlosów na spinkach i dajesz sobie rade to chyba wystarczy moj nr konta? po co masz taki kawal drałowac. jeszcze wypadniesz z pociągu i znów złamiesz noge
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 20:36   #5162
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a tak wogóle to zaczełam wspópracowac z perukarnia i przerabiaja mi włosy słowinaskie na taśme. bardzo fajna sprawa bo ta tasma, ktora oni robia ma zaledwie 3 milimetry i jest tak malutko wyczuwalna...bajer. widzialam u nich taka jasna kite znaczy jasny blond 60 cm włosy , piękne fale 35 dkg. coś pięknego.cena wysoka ale za taka gramature to sie opłaca. wystraczy na 2 głowy jak nic . ta informacja jest dla zwolenniczek tasmy i włosów słowianskich , ktore do tej pory dostepne byly tylko w kitkach.zatem mozna miec teraz i jedno i drugie
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:25   #5163
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
hmmmm to jaki cel miala Aneta-polish w oczernianiu Ciebie?
sama zajmuje sie przedluzaniem włosów?
jesli sama przedluza to czemu przedluzała u Ciebie?
Malwiiinko droga,Aneta-polish przedłuża włosy w Poznaniu na os.Przemysława...Nie wiem,w czym akurat mój salon jej przeszkadza,ale przecież miasto jest duże,ja bynajmniej na brak pracy nie narzekam.Aneta-polish już w dniu,kiedy do mojego salonu przyszla,pod moją chwilową nieobecność podpytywała się jednej z pań u nas pracującej,czy personel jest zatrudniony i po ile godzin pracują...O tym dowiedziałam sę jednak dopiero po jej wyjściu...Więc skoro salon jest legalny,sprawy personalne również to chora głowa postanowiła z innej strony...Taka moja mała dygresja przy okazji do anety-polish.Jak chcesz moja droga w taki sposób z konkurencją to najpierw ureguluj swoje sprawy..Bo salon,który tak reklamujesz nim nie jest.Płać moja droga ZUS-y,podatki,weż odpowiedzialność za pracowników a dopiero potem kop pod kimś dołki...Bo sama w nie kiedyś wpadniesz..Widocznie masz tak mało moja droga polish pracy,że bardzo się nudzisz i nie myślisz już logicznie...
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:36   #5164
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki najpierw może zróbmy tak. Aneta-polish jest obecną kiedyś na tym forum MajaPoznań oraz Andzią 2007,rozszyfrowana została przez Jesterkę oraz gage.Jest allegrową KatarzynkąPMI,póżniej katmey a obecnie hollywood.Jest intrygantką i oszustką.Jej ofiarą padła między innymi Jesterka,opisała tą osobę zresztą w swoich postach.Wystarczy je przejrzeć,wejść na odpowiedni link i porównać numer telefonu z obecnym allegrowym holywood...Powiem krótko.Niech się może wypowiedzą osoby,które miały do czynienia z p.Kasią z Poznania,z os.Przemysława.Bo właśnie aneta-polish nią jest.A co do przedłużania włosów w moim salomie to tylko fakt,iż miała tą usługę wykonaną jest prawdą.Jej dwulicowość nie zna granic.O tej całej reklamacj i jej niezadowoleniu dowiedziałam się z tego właśnie forum.Zresztą kontaktowałam się z kilkoma Wizażankami,które doskonale wyczuły jej intencje i to dzięki nim właśnie teraz piszę.Dziękuję dziewczyny
O mało nie padłam jak to przeczytałam.Jaka katarzynkapmi,Jesterka itd??Co Ty piszesz kobieto??Wciszkasz ludziom kit i masz czelnosc jeszcze tu bruzdzić??!zalozyłas mi szajs na głowe za 1tys zł -wlosy spadały ,po pierwszym myciu były szorstkie i sztywne jak mop!prosze drogie Wizazanki=mam smsy tej oszustki do wglądu!jesli jestescie z Poznania to same mozecie stan wlosow po 2 tyg.Ja juz sie wzielam za salonik tej oszustki i zamierzam kazdemu odradzac.chcialam zaplacic by mi cos zrobila na glowie bym jakos wygldala a ta mi napisała "zegnam"i to chyba z 30 razy.Ja do tego salonu trafilam zpolecenia kobiety jak sie okazalo sama slepo wierzy w ta"fryzjereczke".Jak popytalam to wyszlo kto to jest i wogole skad jej przygoda z wlosami.Jestes zenująca!!!do zobaczenia niebawem

aha,ta kobieta to jest maniaczka zusów itp spraw.Nie uwaza fryzjerek typu Renihair itd.Moja droga nie trzeba miec niewiadomo jakiego salonu by dobrze cos robic.ale do kogo to pisze FRYZJERKO STULECIA Z SALONU na przedmiesciu
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 21:47   #5165
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a ja radze , zebyscie swoje prywatne sparwy zalatwialy nie na forum..tylko prywatnie
to chyba bardziej kulturalne rozwiazanie?choc nie bardzo wiem czy obie potraficie to pojac?
jest cos tajkiego jak priv ...
a poza tym...i tak Was nie znamy i ja pzrynajmniej teraz to wogole nie pojelabym sie oceny kto jest komu co winny...
prosze zakonczcie te rozgrywki na forum..inaczej bede musiala zareagowac..ostzregam..na razie tu na forum
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:09   #5166
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
a ja radze , zebyscie swoje prywatne sparwy zalatwialy nie na forum..tylko prywatnie
to chyba bardziej kulturalne rozwiazanie?choc nie bardzo wiem czy obie potraficie to pojac?
jest cos tajkiego jak priv ...
a poza tym...i tak Was nie znamy i ja pzrynajmniej teraz to wogole nie pojelabym sie oceny kto jest komu co winny...
prosze zakonczcie te rozgrywki na forum..inaczej bede musiala zareagowac..ostzregam..na razie tu na forum
przepraszam,ale wlos mi sie na głowie jezy jak to czytam...Ja mam jedno tu konto-i nigdy nie mialam innych.A ta wypisuje cuda...Zostałam oszpecona i ta kobieta mi za to zaplaci.ja juz na tym koncze -kto chce niech wierzy-kto nie-ja nic na to nie poradze.Jednak ja mam dowody-a ona same kłamstwa.pozdrawiam wszystkich
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:10   #5167
doris82
Przyczajenie
 
Avatar doris82
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczynki kochane a wy same mocujecie sobie te tasmy??? cz ktos wam pomaga???
doris82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 22:17   #5168
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Przepraszam,byłaś na wątku dotyczącym przedłużania w sosnowcu.Faktycznie nie wspomniałaś o nim pisemnie.Wbrew pozorom forum to odwiedzają inteligentne wizażanki,które zresztą pozdrawiamszczególnie Panią Renię oraz Jasterkę
Ty to jednak bezczelna jestes.Jak siedzialm na krzesle i zakladalas mi wlosy to smiałas sie w głos wraz ze swoimi fryzjerkami z p.Reni i osob ktore w domach innym włosy robia.jak to p.Renia guru wizazu...Masz tupet...
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:21   #5169
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
O mało nie padłam jak to przeczytałam.Jaka katarzynkapmi,Jesterka itd??Co Ty piszesz kobieto??Wciszkasz ludziom kit i masz czelnosc jeszcze tu bruzdzić??!zalozyłas mi szajs na głowe za 1tys zł -wlosy spadały ,po pierwszym myciu były szorstkie i sztywne jak mop!prosze drogie Wizazanki=mam smsy tej oszustki do wglądu!jesli jestescie z Poznania to same mozecie stan wlosow po 2 tyg.Ja juz sie wzielam za salonik tej oszustki i zamierzam kazdemu odradzac.chcialam zaplacic by mi cos zrobila na glowie bym jakos wygldala a ta mi napisała "zegnam"i to chyba z 30 razy.Ja do tego salonu trafilam zpolecenia kobiety jak sie okazalo sama slepo wierzy w ta"fryzjereczke".Jak popytalam to wyszlo kto to jest i wogole skad jej przygoda z wlosami.Jestes zenująca!!!do zobaczenia niebawem

aha,ta kobieta to jest maniaczka zusów itp spraw.Nie uwaza fryzjerek typu Renihair itd.Moja droga nie trzeba miec niewiadomo jakiego salonu by dobrze cos robic.ale do kogo to pisze FRYZJERKO STULECIA Z SALONU na przedmiesciu
Nie życzę sobie,abyś poruszała temat Renihair,ponieważ profesjonalizmu tej osobie z pewnością nie brakuje..Ja powiedziałam wyrażnie.Ty ureguluj swoje sprawy.A na marginesie.Grunwald jest jedną z centralnych dzielnic Poznania
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 22:36   #5170
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Nie życzę sobie,abyś poruszała temat Renihair,ponieważ profesjonalizmu tej osobie z pewnością nie brakuje..Ja powiedziałam wyrażnie.Ty ureguluj swoje sprawy.A na marginesie.Grunwald jest jedną z centralnych dzielnic Poznania
Grunwald tak-a twoj salonik smieszny na peryferiach. ja radze,bys przestała oszukiwac ludzi i oddała mi pieniadze!i rada ode mnie-nie po dziewczyny zapuszczaja wlosy bys je na koniec ciachała brzytwa.dziewczyny spojrzcie na fotki w jej galerii.wszystkie robi na siebie-sama wygladasz tragicznie-pozwol innym wygladac dobrze!!!moje wlosy sa tragicznie pociete.do wgladu sa fotki przed przedluzaniem i po zdjeciu wlosow-dla zainteresowanych oczywiscie
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 23:00   #5171
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Szanowne Panie zwracam sie do Was z prosba ogromna - zaprzestancie publicznego prania brudow, bo to sie robi powoli bardzo niesmaczne. Chcecie ze soba walczyc, to robcie to, ale prywatnie. Ja nie wiem po ktorej stronie lezy prawda i co jest najlepsze - mnie to absolutnie nie interesuje, bo wasza wojna jest wasza prywatna sprawa i sadze ze wiekszosc osob przyzna mi w tej kwestii racje. Choc ze smutkiem musze stwierdzic ze publiczne obrzucanie sie blotem to chyba jakas polska cecha narodowa To czy ktos placi skladki, podatki i inne publiczne haracze czy tez tego nie czyni - mnie to lata i powiewa - jego sprawa. Wezcie zacznijcie zachowywac sie powaznie - jak dorosli ludzie, a nie jak dzieci. Do rozwiazywania takich spraw sluzy mediacja, ugoda, a jak to nie dziala to droga sadowa dochodzenia swych roszczen, a nie forum internetowe.

A teraz konkrety - Pani Reniu kochana wiem ze Pani w pazdzierniku bedzie w Warszawie, a czy jakis inny termin przyjazdu do Wawy lub w okolice Bialegostoku (hehe Wawa to dla mnie okolice Bstoku) planuje Pani przed koncem roku Bo ja mialam sie w grudniu do Pani na robienie nowych wloskow zglosic ale ja nie przyjade juz na Slask w tym roku A ja swoje wlosy tylko w Pani rece oddam
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 23:23   #5172
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Grunwald tak-a twoj salonik smieszny na peryferiach. ja radze,bys przestała oszukiwac ludzi i oddała mi pieniadze!i rada ode mnie-nie po dziewczyny zapuszczaja wlosy bys je na koniec ciachała brzytwa.dziewczyny spojrzcie na fotki w jej galerii.wszystkie robi na siebie-sama wygladasz tragicznie-pozwol innym wygladac dobrze!!!moje wlosy sa tragicznie pociete.do wgladu sa fotki przed przedluzaniem i po zdjeciu wlosow-dla zainteresowanych oczywiscie
Pokasowanie swoich aukcji wraz z telefonem zrobiłaś zbyt póżno Za daleko to zaszło moja droga Zainteresowani sprawdzili co napisałam rano
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 23:40   #5173
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a tak wogóle to zaczełam wspópracowac z perukarnia i przerabiaja mi włosy słowinaskie na taśme. bardzo fajna sprawa bo ta tasma, ktora oni robia ma zaledwie 3 milimetry i jest tak malutko wyczuwalna...bajer. widzialam u nich taka jasna kite znaczy jasny blond 60 cm włosy , piękne fale 35 dkg. coś pięknego.cena wysoka ale za taka gramature to sie opłaca. wystraczy na 2 głowy jak nic . ta informacja jest dla zwolenniczek tasmy i włosów słowianskich , ktore do tej pory dostepne byly tylko w kitkach.zatem mozna miec teraz i jedno i drugie

Oooo-to cudownie-a zdradzisz Reniu ile taka tasma kosztuje<to juz zaczne zbierac fundusze;>tzn. tak np.150 cm tasmy ile by kosztowalo? Numer konta-jakos zapomnialam,ze takie cos istniejeTylko ze dopiero po 11.11....tzn. jakbys byla to ja bym nawet tak przylazla -jesli masz to chociaz zobaczyc te slowany....
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:15   #5174
aneta_polish
Raczkowanie
 
Avatar aneta_polish
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Pobiedziska
Wiadomości: 104
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Pokasowanie swoich aukcji wraz z telefonem zrobiłaś zbyt póżno Za daleko to zaszło moja droga Zainteresowani sprawdzili co napisałam rano
Dzis lub jutro zamieszcze swoje zdjecie włosow.Po zdjeciu twoich.A obok zdjecie moich przed przedluzeniem-niech inni osądzą.Ciekawe co wtedy powiesz kłamczucho.
__________________
A.
aneta_polish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:40   #5175
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aneta_polish Pokaż wiadomość
Dzis lub jutro zamieszcze swoje zdjecie włosow.Po zdjeciu twoich.A obok zdjecie moich przed przedluzeniem-niech inni osądzą.Ciekawe co wtedy powiesz kłamczucho.
Moja Droga tylko nie zrób sobie krzywdy nożyczkami jak będziesz ten swój fryz tworzyć tonący,brzytwy się chwyta
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 10:40   #5176
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny skonczcie juz!!!!!! Ile macie lat????? Chyba a malo,zeby brac udzial na forum!!!!!
Teraz to juz w ogole mam pojecia kto jest kto, i ktora z Was ma racje!!!!!
Mi wlosy spartoliła Katarzynka PMI i jezeli Ja kiedys spotkam to kopne ja porzadnie w tylek i tyle!!!
A obecnie mam wlosy zrobione przez Ranie i sa cudowne-wiec laskawie odwalcie sie od niej!!!!!! Wkurza mnie na maxa jak wciagacie w swoje spory osoby trzecie-zupelnie z tym nie zwiazane!!!!!Kompletna dzecinada!!!!Na tym koncze. Bez odbioru!!!

Edytowane przez jesterka
Czas edycji: 2007-10-23 o 10:43 Powód: literowka
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:05   #5177
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak czytam to wszystko, Bogu dziękuje ze mieszkam na prowincji. może i jestem małomiasteczkową fryzjerką ale wolę tak aniżeli borykac sie z takimi problemami jak wy. ponadto ja również płace , zusy podatki prowadze swoja jednoosobowa firme i fakt że nie posiadam jeszcze swojego salonu raczej nie powinno mi w niczym uwałaczać...

hmmm..właściwie jednak..skoro mówi sie o mnie w tak "prestiżowych" salonach jak wasze to powinnam sie raczej cieszyć ze moja "sława" sięgnęła az tak daleko.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:16   #5178
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zaraz tu pewnie gaga wkroczy ale tak się zastanawiam... Nie da się nic zrobić z takim zachowaniem ? Może dziewczyny wymieńcie się numerami gadu i tam konwersujcie bo nie wiem jak inny ale ja tu przychodze juz z przyzwyczajenia a takiej atmosfery tu nie było hoho
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:33   #5179
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Zaraz tu pewnie gaga wkroczy ale tak się zastanawiam... Nie da się nic zrobić z takim zachowaniem ?
Da sie wymazac z tego tematu cala ta beznadziejna dyskusje , majaca na celu udowodnic NAM , kto ma racje .

Tymczasem po tym wszystkim skutek jest odwrotny od zamierzonego . Ja nie wiem juz Nic.

Proponuje zatem , o ile moderatorzy sie zgodza :
- usunac niepotrzebne wiadomosci aby nie straszyc ich trescia nowoprzybylych do tego tematu gosci ( a i miejsca przybedzie )

- ciagnac dalej dyskusje o przedluzaniu.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 12:34   #5180
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Oooo-to cudownie-a zdradzisz Reniu ile taka tasma kosztuje<to juz zaczne zbierac fundusze;>tzn. tak np.150 cm tasmy ile by kosztowalo? Numer konta-jakos zapomnialam,ze takie cos istniejeTylko ze dopiero po 11.11....tzn. jakbys byla to ja bym nawet tak przylazla -jesli masz to chociaz zobaczyc te slowany....
oj oj. to bardzo droga inwestycja kotek. az strach powiedziec ile..
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:37   #5181
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Da sie wymazac z tego tematu cala ta beznadziejna dyskusje , majaca na celu udowodnic NAM , kto ma racje .

Tymczasem po tym wszystkim skutek jest odwrotny od zamierzonego . Ja nie wiem juz Nic.

Proponuje zatem , o ile moderatorzy sie zgodza :
- usunac niepotrzebne wiadomosci aby nie straszyc ich trescia nowoprzybylych do tego tematu gosci ( a i miejsca przybedzie )

- ciagnac dalej dyskusje o przedluzaniu.
podpisuje sie pod tym postem.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:44   #5182
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

cześć,
śledze ten wątek od kilku już dni, przeczytałam conieco, aktualnej awantury nie komentuję > nie chcę się wtrącać, nie moja sprawa

zdecydowałam się przedłużyć włosy. myslałam żeby zrobic to u Reni (pozytywnych komentarzy bez liku ), ale ostatecznie pierwszy raz zrobię to w salonie gdzie bywam od dwóch lat i który przedłuża włosy już kilka lat włosami DOME na warkoczyk a później zgrzewem, gdzie jakby coś mi się działo, to będę miała do nich rzut beretem.

jeśli można, to ja z pytaniem się zwracam. jakie kosmetyki byscie mi doradziły do moich nowych włosów. pomijając oczywiście jedwab. chodzi mi o szampony, odzywki. dotychczas używałam kosmetyków profesjonalnych i chcialabym wypróbować jeszcze coś z tych:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5856

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16606

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1319

może z któryms macie juz jakieś doświadczenia.
oczywiscie dorzuciałabym jeszcze do tego odżywkę z tej samej serii.

pzdr.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:47   #5183
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
jak czytam to wszystko, Bogu dziękuje ze mieszkam na prowincji. może i jestem małomiasteczkową fryzjerką ale wolę tak aniżeli borykac sie z takimi problemami jak wy. ponadto ja również płace , zusy podatki prowadze swoja jednoosobowa firme i fakt że nie posiadam jeszcze swojego salonu raczej nie powinno mi w niczym uwałaczać...

hmmm..właściwie jednak..skoro mówi sie o mnie w tak "prestiżowych" salonach jak wasze to powinnam sie raczej cieszyć ze moja "sława" sięgnęła az tak daleko.
Kochana Reniu , Ty to nawet nie powinnas sie takimi wiadomosciami przejmowac .
Tobie zadna konkurencja nie zaszkodzi i slawy nie odbierze.
Jak ktos trafnie zauwazyl , jestes GURU tego forum i nim pozostaniesz
a chocby i dlatego , ze jestes soba .
Ty nie reklamujesz SIEBIE , to zadowolone klientki reklamuja Ciebie.

Nigdy niczego nachalnie nie reklamowalas , nigdy nie wciskalas ludziom kitu , zawsze chetnie sluzysz dobra rada i jestes chetna do pomocy , bez wzgledu na to , czy ktoras robi wlosy u Ciebie czy tez nie . To sie nazywa profesjonalizm.


Ps. Osobiscie wole przedluzac wlosy w domowym zaciszu fryzjerki i przytulnym kacie ...niz w olbrzymim salonie , obserwowana z kazdej strony przez starszych panow czy panie , ktore sceptycznym wzrokiem patrza na " wymysly mlodych" i zbyt latwo poznaja tajemnice piekna wlosow dzisiejszych kobiet.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:56   #5184
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
cześć,
śledze ten wątek od kilku już dni, przeczytałam conieco, aktualnej awantury nie komentuję > nie chcę się wtrącać, nie moja sprawa

zdecydowałam się przedłużyć włosy. myslałam żeby zrobic to u Reni (pozytywnych komentarzy bez liku ), ale ostatecznie pierwszy raz zrobię to w salonie gdzie bywam od dwóch lat i który przedłuża włosy już kilka lat włosami DOME na warkoczyk a później zgrzewem, gdzie jakby coś mi się działo, to będę miała do nich rzut beretem.

jeśli można, to ja z pytaniem się zwracam. jakie kosmetyki byscie mi doradziły do moich nowych włosów. pomijając oczywiście jedwab. chodzi mi o szampony, odzywki. dotychczas używałam kosmetyków profesjonalnych i chcialabym wypróbować jeszcze coś z tych:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5856

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16606

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1319

może z któryms macie juz jakieś doświadczenia.
oczywiscie dorzuciałabym jeszcze do tego odżywkę z tej samej serii.

pzdr.
domyslam sie ze mówisz o włosach syntetycznych? jesli tak to sa to włosy monofibre. otoz one bardzo lubia wszelkie odzywki ..goldwell kerasilk jest swietny. rownie dobre sa kosmetki kerastate ( chociaz drozsze). wsyztsko co do włosów suchych i zniszczonych mozesz pakowac na nie.ale uwazaj..bo beda wygladac lepiej niz twoje. proponuje rowniez od razu zakupic sobie nablyszczczacz do włosów aby potem swoje spryskac . efekt ikapitalny. naprawde. lsniace , zdrowe włosy.polecam.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 12:58   #5185
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Kochana Reniu , Ty to nawet nie powinnas sie takimi wiadomosciami przejmowac .
Tobie zadna konkurencja nie zaszkodzi i slawy nie odbierze.
Jak ktos trafnie zauwazyl , jestes GURU tego forum i nim pozostaniesz
a chocby i dlatego , ze jestes soba .
Ty nie reklamujesz SIEBIE , to zadowolone klientki reklamuja Ciebie.

Nigdy niczego nachalnie nie reklamowalas , nigdy nie wciskalas ludziom kitu , zawsze chetnie sluzysz dobra rada i jestes chetna do pomocy , bez wzgledu na to , czy ktoras robi wlosy u Ciebie czy tez nie . To sie nazywa profesjonalizm.


Ps. Osobiscie wole przedluzac wlosy w domowym zaciszu fryzjerki i przytulnym kacie ...niz w olbrzymim salonie , obserwowana z kazdej strony przez starszych panow czy panie , ktore sceptycznym wzrokiem patrza na " wymysly mlodych" i zbyt latwo poznaja tajemnice piekna wlosow dzisiejszych kobiet.
nie wiem co powiedziec..chyba tylko:dziękuje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:04   #5186
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

tak, tak, bede miała włosy syntetyczne. jednak nie zdecydowałam się na naturalne za pierwszym razem, chyba po prostu trochę szkoda mi aż tyle kasiory .
hm, nabłyszczacz mówisz, a takie rzeczy nie wysuszaja włosów, nic im nie szkodzą? a jeśli już to poleć mi pliska jakiś, to se od razu zamówię kupując resztę
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 13:11   #5187
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

jak juz wspominalam kupilam kilka pasm włosow na probe,wczoraj doczepiła mi je moja fryzjerka kilka na tulejki ,kilka na ringi z silikonem.
Ku mojemu zdziwieniu tulejki okazały sie lepsze,poniewaz z rinow przy zaciskaniu wylatywał silikon
kiedy załozyła mi tulejki stwierdzilysmy ze nie bedziemy zasiskac ich na ,,ksiażeczke" ,poniewaz i tak sie dobrze trzymaja(prosze sie nie nabijac)-to taki eksperyment
wszytsko bylo ok,jednak dzisiaj rano spadły mi 3 pasma,wytrzymaly 12 godzinheh.Zostały mi teraz tylko 2.
Mam pytanko,czy beda sie lepiej trzymały jak zacisniemy na ksiazeczke?
pasma ktore doczepiłam sa oczywiscie mojej dlugoscie włosow.
Juz zgłupialam calkowicie,powiedzcie prosze ktora metode lepiej wybrac??ringi/tulejki czy kupic zgrzewarke i machnąc na keratyne:confus ed:
zrezygnowałam narazie z przedłuzania,chce samo zagęszczanie mojej fryzurki ala V.B
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:18   #5188
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
tak, tak, bede miała włosy syntetyczne. jednak nie zdecydowałam się na naturalne za pierwszym razem, chyba po prostu trochę szkoda mi aż tyle kasiory .
hm, nabłyszczacz mówisz, a takie rzeczy nie wysuszaja włosów, nic im nie szkodzą? a jeśli już to poleć mi pliska jakiś, to se od razu zamówię kupując resztę
polecam loreal tecni.art.gloss.control.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 14:57   #5189
Anika-na
Raczkowanie
 
Avatar Anika-na
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Opole-Chester
Wiadomości: 112
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzisis a co sie tutaj dzieje??? masakra.
Klócą sie dwie wciagając jeszcze osoby trzecie czyli naszą Renie.
Dziewczyny jesteście żalosne obie! Robicie sobie taką reklamę,ze na pewno kazda z wizazanek mieszkająca w pokolicach Poznania bedzie Was omijała z daleka.
Idzcie sie pokłócić w sądzie a nie zasmiecajacie forum. Bo nas nie interesuja Wasze problemy i to ja sie obrzucacie sie błotem.


Reniu ja teraz jade na wycieczke, gdzie słoneczka bedzie duuzo ale wloski nie dojda mi juz raczej przed wyjazdem wiec powiedz mi tylko kochana jak o nie zadbac tam? jakie produkty kupic zeby ochronic przed sloneczkiem, i morska bardzo słona wodą. no i czy np. kapiąc sie w morzu po wyjsciu musze biec co sil do hotelu suszyc suszrka? czy moge im pozwolic lagodnie wyschnąć?
Powiedz mi jak myslisz jak zgrzewy zareaguja na wysoka temperature??
__________________
Facet ma pasować do butów
Anika-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 15:11   #5190
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzięki Renia

życzę szybkiego ostudzenia atmosfery.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.