Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-01-02, 09:34   #871
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Malenstwo Marakusia mogla to zrobic w Wawie poniewaz ta dziewczyna ma tam duzo swoich klientek, dlatego tez regularnie jezdzi do Wawy aby przedluzac wloski. Ja juz mam zrobione i efekt jest suuuuuuper ! Pozdrawiam
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-02, 17:01   #872
kate25
Raczkowanie

GG do kate25
Question Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie dziewczyny, baaardzo kusi mnie przedłużenie, ale... trochę obawiam się o kondycję moich własnych włosów. Kilka miesięcy temu miałam problemy z włosami, wypadały na maksa. Teraz przestały wypadać i odrastają (ratowałam się WAXem i vitapilem). Chcę zapuścić włosy i nie wyobrażam sobie zniszczenia ich przez taki zabieg - choć pewnie cieszyłabym się pięknymi włosami przez 2-3 miesiące, ale co potem jeśli znów zacznę gubić własne?
Doradźcie proszę, która metoda przedłużania (jeśli wogóle taka istnieje) jest najmniej inwazyjna i nie szkodzi włosom, z góry dzięki!

P.S. Lacoste, czy mogłabyć wkleić fotkę swoich nowych, pięknych włosów? ) Pozdrawiam!
kate25 jest offline  
Stary 2007-01-02, 17:35   #873
maleństwo
Raczkowanie

Przyłączam się do prośby, o Twoje zdjęcie Lacoste
Mam zamiar przedłużyć sobie włosy jednak ciągle trochę się waham. Chciałabym nosić je jak najdłużej, ale podobno maxymalnie metodą na taśmę można je nosić 5-8 tygodni?
maleństwo jest offline  
Stary 2007-01-02, 22:46   #874
klaudine83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez basia2837 Pokaż wiadomość
jasie wybieram w poniedzialek w Krakowie na przedłużenie.. Aż sie boje ,ale moze nie bedzie tak źle, mam co prawda cienkie włoski,ale wiem,ze swoich nigdy nie zapuszcze,wiec moze kilka pasemek, krzywdy im nie zrobi??
Ja też mam cienkie i rzadkie włosy. Lekarka poleciła mi zagęszczenie ich na mikroringi, bo u dołu pojawiały się takie konkretne prześwity. Pasemek mam ok.50 powyżej tych miejsc i jestem zadowolona. Załozyłam je 3 miesiące temu i tydzień temu podniosłam pasemka wyżej. Co prawda sam zabieg ściągania i rozczesywania nie należy do przyjemnych i widok moich włosów po zdjeciu doczepionych przeraził mnie ... ale po ponownym założeniu znowu wszystko wygląda ładnie. Jedyny minus jaki widzę, to cena (płaciłam 800 zł za założenie i teraz 400 zł za podniesienie 50 pasemek naturalnych) i "ciągnięcie" przy myciu, kiedy włosy są mokre, no ale nie jest to nie do wytrzymania
klaudine83 jest offline  
Stary 2007-01-03, 13:58   #875
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

wklejam link do zdjęcia na allegro http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=154085110 ja wlosy kupowalam u Pani która mi je robila, jak narazie jestem bardzo zadowolona . pozdrawiam
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-03, 14:33   #876
ry-bcia
Zadomowienie

Dziewczyny 5 dni temu przedłużyłam włosy metodą "na taśmę". Mam w poprzek głowy zrobione 3 warkoczyki i do tego przyszyte 6 taśm - po 2 na każdy warkoczyk. Efekt rewelacja, ale... pierwsze dni koszmar. Warkoczyki ciagneły strasznie - cała głowa mnie bolała. Spanie podobne do spania w papilotach. Teraz juz jest lepiej. Nie wiem czy jestem taka delikatna czy to jest normalne, ale powaznie sie zastanawiam czy jak juz bede miala odrosty i bede musiala sciagnac to czy zaloze je znowu.
Zaletą na pewno jest to że włosy sa bardzo dobrze przymocowane do głowy, czesze je normalna szczotka albo grzebieniem i pielegnuje nomalnymi kosmetykami a wiec nie wydaje dodatkowej kasy
Włosy mam naturalne , europejskie, 100 g kupilam je sobie sama a doplatała mi je afrykańska fryzjerka - zna sie na rzeczy bo zrobione jest super
ry-bcia jest offline  
Stary 2007-01-03, 15:07   #877
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny 5 dni temu przedłużyłam włosy metodą "na taśmę". Mam w poprzek głowy zrobione 3 warkoczyki i do tego przyszyte 6 taśm - po 2 na każdy warkoczyk. Efekt rewelacja, ale... pierwsze dni koszmar. Warkoczyki ciagneły strasznie - cała głowa mnie bolała. Spanie podobne do spania w papilotach. Teraz juz jest lepiej. Nie wiem czy jestem taka delikatna czy to jest normalne, ale powaznie sie zastanawiam czy jak juz bede miala odrosty i bede musiala sciagnac to czy zaloze je znowu.
Zaletą na pewno jest to że włosy sa bardzo dobrze przymocowane do głowy, czesze je normalna szczotka albo grzebieniem i pielegnuje nomalnymi kosmetykami a wiec nie wydaje dodatkowej kasy
Włosy mam naturalne , europejskie, 100 g kupilam je sobie sama a doplatała mi je afrykańska fryzjerka - zna sie na rzeczy bo zrobione jest super

Ja tez mam 3 warkoczyki z tylu glowy i takich obiawów nie mam, moze za mocno Ci je splatala. Mam 3 warkocze a do nich przyszytą taśme( balam sie tego na paczatku ale dalam sie przekonac i nie zeluje) zamiesc fotki jak masz to zrobione pozdrawiam
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-03, 15:34   #878
maleństwo
Raczkowanie

Lacoste masz bardzo fajnie przedłużone włosy, bardzo mi się podobają Właśnie też się zastanawiam czy nie przedłużyć włosów u tej samej dziewczyny co Ty Masz włosy naturalne czy syntetyczne? I ile zapłaciłaś jeśli mogę spytać?
maleństwo jest offline  
Stary 2007-01-03, 15:45   #879
ry-bcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lacoste13 Pokaż wiadomość
Ja tez mam 3 warkoczyki z tylu glowy i takich obiawów nie mam, moze za mocno Ci je splatala. Mam 3 warkocze a do nich przyszytą taśme( balam sie tego na paczatku ale dalam sie przekonac i nie zeluje) zamiesc fotki jak masz to zrobione pozdrawiam
a jakie szerokie masz te warkoczyki?? kiedys czytalam jak dziewczyny pisaly ze maja mniej wiecej 1 cm szerokosci a moje są bardzo cieniutkie i zasadniczo wiecej w nich sztucznych włosów niz moich (tzn fryzjerka wziela pasemko sztucznych włosów i z kilku cieniutkich pasemek moich zrobila cieniutki warkoczyk)
fotek nie mam ale zrobie i wkleje
ry-bcia jest offline  
Stary 2007-01-03, 16:48   #880
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Lacoste, śliczne włoski! pięknie to wygląda...
jak długo można nosić takie włosy na taśmę?
kate25 jest offline  
Stary 2007-01-03, 18:42   #881
maleństwo
Raczkowanie

Ja czytałam na stronie Reni, że 5-8 tygodni. To trochę krótko... :/
maleństwo jest offline  
Stary 2007-01-03, 19:54   #882
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

rzeczywiście troszkę krótko chciałabym zrobić włosy taką techniką, żeby wytrzymały 4-6 miesięcy i żeby nie zrujnowały mi włosów (ani kieszeni) - a takie rzeczy to pewnie tylko w erze...
kate25 jest offline  
Stary 2007-01-03, 20:16   #883
gizela
Raczkowanie

ry-bcia w jakim salonie w Poznaniu przedłużałaś sobie włosy? jesli mogę spytać ile zapłaciłas za ich przedłużenie? i na jak długo one wystarczają?
gizela jest offline  
Stary 2007-01-03, 21:16   #884
anielka1980
Przyczajenie

GG do anielka1980
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

WITAM juz od jakiegos czasu czytam wasze wypowiedzi od 2 miesiecy mam przedłuzone włoski.Tydzien temu zdecydowałysmy sie z siostra zrobic korekte heheh bardziej z ciekawosci czy nam wyjdzie i wiecie co wyszło super to naprawde nie jest takie trudne .Dodam ze mam długie falowane 140 pasemek metoda doczepiania na mikrolingi.Moje włoski wczesniej to była jedna wielka katastrofa a teraz hmm nie mnie to oceniac ale inni twierdza ze super a ja jestem zadowolona a to chyba najwazniejsze teraz mam zamiar oczywiscie nie od razu bo mam włoski naturalne i nic sie z nimi nie dzieje wiec za jakis czas doczepic proste,ale juz same to zrobimy tylko musze znalezc dobre włoski i brac sie do roboty Pozdrawiam
anielka1980 jest offline  
Stary 2007-01-04, 00:54   #885
beauty_sleep
Raczkowanie

GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep

cześć dziewczyny... czy któraś z Was ma może namiary na osobę robiącą włosy metodą na przeplatane taśmą (czy jakbykolwiek to sie nie nazywało) w Lublinie bądz w Wawie lub gdziekolwiek w promieniu 200-300km od Lublina?? z tego co czytałam na tym forum a było to prawie 30 stron... ufff... ta metoda wydaje sie byc najmniej szkodliwa i uciążliwa. bede bardzo wdzieczna za pomoc. buziaki
beauty_sleep jest offline  
Stary 2007-01-04, 07:21   #886
szati
Raczkowanie

Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cześc dziewczyny!!Ja zakupiłam sobie włoski na tasmie ,mam zamiar ja pociąć i założyć na ringi z silikonem.Pytanko-wiecie na jak długie kawałki pociąć taśmę by przeszła przez microrig??

www.biszap.republika.pl
szati jest offline  
Stary 2007-01-04, 08:36   #887
ry-bcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gizela Pokaż wiadomość
ry-bcia w jakim salonie w Poznaniu przedłużałaś sobie włosy? jesli mogę spytać ile zapłaciłas za ich przedłużenie? i na jak długo one wystarczają?
Przedłużałam w Afro Claudine na ul. Winogrady. Jesli wezmiesz wlosy od nich to za doczepienie 1 tasmy o długosci 40 cm zapłacisz 100 zł.
Ja włosy kupiłam sobie sama ,a za doczepienie 6 tasm zapłaciłam 240 zł.

A jesli chodzi o to ile mozna to nosic to wszytsko chyba zalezy od tego jak szybko Ci rosna wlosy. W kazdej metodzie jest przeciez tak samo, ze po jakims czasie miejsce doczepienia "oddala" się od głowy. Smiac mi sie chce z tych wszytskich dziewczyn które opowiadaja o tym ze mozna wlosy nosic 6 miesiecy. Pewnie i mozna tylko jak to wyglada.

Jak mi prezedłużała to przyszła do salonu dziewczyna do podciagniecia tasm. Miała je 2 miesiace i wygladala na zadowolona
ry-bcia jest offline  
Stary 2007-01-04, 09:29   #888
gizela
Raczkowanie

dzięki ry-bcia za odpowiedź.Dziewczyny a która metoda jest lepsza w doczepianiu pasemek? na zimno czy na gorąco? Proszę o odpowiedź
gizela jest offline  
Stary 2007-01-04, 11:16   #889
maurakasia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez maleństwo Pokaż wiadomość
Hmm.. Maurakasiu, pisałaś, że przedłużałaś włosy u Pani z Warszawy, dlaczego swoje zdjęcie, które tu wkleiłaś, znajduje się na allegro, na aukcji o przedłużaniu włosów pani z Katowic?? Do której linka podawała wcześniej lacoste13?

Dokładnie tak, ta Pani jest z okolic Katowic ale często przyjeżdza do Warszawy. Robi rewelacyjnie i polecam!! Minął już miesiąc i jest ok.
Pani Renia ma być w Warszawie w styczniu więc radze szybko się zapisywać.
maurakasia jest offline  
Stary 2007-01-05, 08:01   #890
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Ry-bcia nie chce Cie martwic ale proponuje Ci iść do tej dziewczyny i niech jak najszybciej w ramach reklamacji rozplata Ci te wloski i splata na nowo. Rozmawialam wczoraj na ten temat ze specjalista w tej metodzie i to że Cię to ciągnie to jeszcze nic, jezeli masz cieniutkie warkoczyki naturalnym moze byc że Twoje wlosy Ci wypadna i zostaną lyse placki. Nie lekceważ tego bo sprawa jest naprawde poważna. Ja mam warkoczyki ponad 1 cm szerokie i w miare luzne ( przy czesaniu, ruszaniu glową, plywaniu, nie czuje wogóle ciągniecia. Radze Ci potraktuj to powaznie bo to sa Twoje wlosy a lyse placki to powazna sprawa. Pozdrawiam serdecznie
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-05, 08:07   #891
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

wklejalam wczesniej link do strony gdzie znajdziesz kontakt na dziewczyne która jest z Katowic ale ma swoje klientki w Wawie i tam bardzo czesto jezdzi Dziewczyna robi rewelacyjnie nie piszac juz o tym jak mila i sympatyczna jest osoba. Najwazniejsze jest to ze podchodzi do sprawy od strony klienta i nie wciska kitu ze wlasnie ta metoda na której robi jest najlepsza ( bo robi wszystkimi metodami i jest jej to obojętne) . Ja mam tasme przyszyta do warkocza (wczesniej mialam wplatana w warkocz) i polecam to w 100%. Na bokach mam tasme na mikro ringi no bo tam to byc juz warkoczyk bylo widac. Pozdraiwam serdecznie i polecam
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-05, 08:13   #892
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez maleństwo Pokaż wiadomość
Lacoste masz bardzo fajnie przedłużone włosy, bardzo mi się podobają Właśnie też się zastanawiam czy nie przedłużyć włosów u tej samej dziewczyny co Ty Masz włosy naturalne czy syntetyczne? I ile zapłaciłaś jeśli mogę spytać?
ja mam wloski naturalne, zakupione u Pani Renatki ja robilam na podstawie aukcji ktora wowczas kosztowala 450zl juz ze wszystkim. Nie zaluje a nawet zastanawiam sie jak do tej pory moglam zyc bez tych wlosków ( zapuszczal z bardzo bardzo krótkiej fryzurki Nie zastanawiaj sie ani minuty bo WARTO Jest to naturalne ze korekte nalezy robic co 5-7 tygodni bo mimo tego ze nam sie wydaje ze nasze wloski nie rosna to dopiero pozniej widac efekt ze jednak rosna, i to dosyc szybko
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-05, 15:42   #893
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Smiac mi sie chce z tych wszytskich dziewczyn które opowiadaja o tym ze mozna wlosy nosic 6 miesiecy. Pewnie i mozna tylko jak to wyglada.
Prosze bardzo,pierwsza ofiare juz masz.Nie powiem glosno ,co mnie tutaj smieszy bo zepsuje klimat a mnostwo fajnych babeczek tu jest.

Mialam najpierw 6 miesiecy a pozniej ok 7 miesiecy .Kobieta ,ktora mi zakladala tez miala ok 6 miesiecy i w super stanie.Fakt,sploty sie znizyly,jednak byly regularnie rozdzielane i wyjatkowo zadbane ,wiec koltunow bylo brak.Trzeba bylo je umiejetnie ukrywac,jednakze "swieze" zgrzewy tez trzeba ukrywac,bo to tajemnica kobiety,ze wlosy sa przedluzone.
Ja mam tendencje do wypadania ,wiec po ok 5 mies musze przyznac ,ze byly brzydkie.Popelnilam mase bledow.Tym razem rowniez przetrzymam je jak najdluzej bo widzialam jak wygladaja wlosy "zadbane" po takim czasie.
Lepsze 6miesieczne zgrzewy niz niechlujna fryzura lub tluste klaki.
Xenia jest offline  
Stary 2007-01-06, 09:20   #894
incognito_99
Przyczajenie

Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam wszystkie PANIE.Zgadzam sie z faktem że włosy przdłużane im bardziej zadbane tym ładniejsze.Można oczywiście nosić zgrzewy pół roku i przy odpowiedniej pielęgnacji beda wyglądały ładnie ale ukrycie ich wówczas jest chyba bardziej kłopotliwe, prawda? ponadto z doświadczenia wiem że zgrzewy keratynowe w ultrafiolecie świeca. Samia miałam i matko!! ale wstyd był jak sie pokapowałam..ciągle ktoś chciał mi grzebac we wlosach bo coś tam było..zdjęłam je jak najszybciej. Dla bywalczń dyskotek czy pubów NIE POLECAM!!! Mam włosy zrobione teraz na warkocz splatany i jetsem baaardzo zadowolona .Nuczyłam sie dbać o nie i przedewszystkim ważne jest nawilanie i rozczesywanie.Pierwszy raz jak miałam załozone to ograniczyłam sie tylko do "lizania" je szczotka z wierzchu no i pod spodem zrobily sie kołtuny.Jak zaczęłam rozczesywac warstawmi to już było bez problemu. Teraz rozczesuje włosy na noc dokładnie i 0 problemów mam.Warkoczyk ma okolo 1 cm . Zaczyna sie cieniutko i konczy nieco grubiej . I tak z dwóch stron . Zakończony gumką. Nic mnie nigdy nie ciągneło i zero skutków ubocznych.Wydaje mi się że Rybcia ma za cienki warkoczyk i jeszcze te dwie taśmy na jednym...ajajj..twoje włosy chyba są bardzo obciążone a przeciez przedłużenie ma sprawiać nam frajde a nie ból. I nie prawda jest ze im ciaśniej i bardziej boli tym lepiej zrobione...bynajmniej.War koczyk powinien być takiej grubosci żeby utrzymał taśme jak sa dwie to musi byc grubszy .Tak myśle.Jak sobie jeszzce coś przypomne to dam znać..pozdrwiam i zycze wiele radości z nowych włosów.
incognito_99 jest offline  
Stary 2007-01-06, 10:23   #895
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Prosze bardzo,pierwsza ofiare juz masz.Nie powiem glosno ,co mnie tutaj smieszy bo zepsuje klimat a mnostwo fajnych babeczek tu jest.

Mialam najpierw 6 miesiecy a pozniej ok 7 miesiecy .Kobieta ,ktora mi zakladala tez miala ok 6 miesiecy i w super stanie.Fakt,sploty sie znizyly,jednak byly regularnie rozdzielane i wyjatkowo zadbane ,wiec koltunow bylo brak.Trzeba bylo je umiejetnie ukrywac,jednakze "swieze" zgrzewy tez trzeba ukrywac,bo to tajemnica kobiety,ze wlosy sa przedluzone.
Ja mam tendencje do wypadania ,wiec po ok 5 mies musze przyznac ,ze byly brzydkie.Popelnilam mase bledow.Tym razem rowniez przetrzymam je jak najdluzej bo widzialam jak wygladaja wlosy "zadbane" po takim czasie.
Lepsze 6miesieczne zgrzewy niz niechlujna fryzura lub tluste klaki.
Napisz w takim razie jakie bledy popelnialas, moze uchronisz nas przed popelnieniem tych samych no i przede wszystkim jakie kosmetyki polecasz aby wloski byly ladne ;0
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-01-06, 13:01   #896
beauty_sleep
Raczkowanie

skontaktowalam sie z pania renia z katowic... teraz tylko musze znalezc jeszcze 2-3 chetne osoby z wawy.... dziewczyny - jakies zdecydowane??
aaaa.... czy wiecie gdzie w lublinie ewentualnie wawie mozna kupic wlosy naturalne na tasmie?
Stary 2007-01-06, 15:00   #897
vanilia_ninja
Rozeznanie

a czy wiecie może czy wiek jest ważny przy przedłużaniu?
czy w każym wieku można?
vanilia_ninja jest offline  
Stary 2007-01-06, 18:50   #898
beauty_sleep
Raczkowanie

wydaje mi sie ze u osob mlodych nie ma to wiekszego znaczenia... przeciwskazania sa zawsze takie same - oslabione wlosy, z tendncja do wypadania, włosy cienkie i kruche... itd..
Stary 2007-01-06, 19:51   #899
Bett2006
Raczkowanie

Hey czy moze znacie w warszawie zaklady fryzjerskie, ktore przedluzaja wlosy na tasmie?
Ja mialam przedluzane za pomoca mikro rings i niestety nie polecam. Zniszczyly mi sie moje i tak cienkie wlosy. Slyszalam, ze na tasmie najmniej niszcza i ze jest mozliwosc przyczepic je tylko z tylu glowy. Czy tak przyczepione z tylu wlosy beda dobrze wygladaly?
Slyszalam, ze sa rozne metody sczepiania wlosow na tasmie. Poradzcie co wybrac i gdie mozna to zrobic w Warszawie. Pa
Bett2006 jest offline  
Stary 2007-01-06, 20:16   #900
Bett2006
Raczkowanie

Poprosze o namiary na ta pania. Pozdrawiam
Bett2006 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości