Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-12, 19:56   #1291
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl
Thumbs down Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem co jest nie chca mi sie wklejac zdjecia a nawet je zminimalizowalam do 70kb...chetnym podaje mail hollyhock@interia.pl no chyba ze ktos mi powie co robie zle....ale przedtem nie mialam problemow z wklejaniem
Stary 2007-02-12, 20:07   #1292
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wkoncu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aneta11.JPG (2,1 KB, 477 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aneta12.JPG (2,3 KB, 474 załadowań)
Stary 2007-02-12, 20:15   #1293
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg as.JPG (12,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg as2.JPG (17,4 KB, 153 załadowań)
Stary 2007-02-12, 20:21   #1294
Natalyyya
Zakorzenienie

GG do Natalyyya

super wygladasz)))) ja do Reni tyram w piateczek ;P
Natalyyya jest offline  
Stary 2007-02-12, 20:34   #1295
amstafy
Raczkowanie

ja miałam przedłużone włoski naturalnymi europejskimi, dbałam o nie jak głupia, nawet Anastazja przysłała mi szampon i odżywki ,ale niestety zdjęłam włoski już ponad 2 miesiące temu
nie dawałam sobie rady z tymi kołtunami, masakra , spałam w warkoczu , nakładałam tony jedwabiu i szczotkę nosiłam ze sobą wszędzie i nic
chyba pani Reni ma rację pisząc że jakość włosów ma duże znaczenie , ja miałam podobno dobrej jakości , ale wątpię w to

pani Renatko mam pytanie, ponieważ ja ciągle wzdycham do długich włosów , tylko że teraz mam kręcone po stylingu, a wtedy miałam proste, to chciałam zapytać czy może mi Pani polecić jakieś włosy dobrej sprawdzonej firmy, i chciałam chyba żeby były kręcone, choć nie wiem czy przy kręconych to dopiero będą się kołtuny robiły

kusi mnie przedłużenie ponownie ale tym razem chciałam kupić sama włoski dobrej jakości
z góry dziękuję za odpowiedź
amstafy jest offline  
Stary 2007-02-12, 21:20   #1296
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl

dziewczyny zasypie was moimi zdjeciami ale poprostu nie moge sie oprzec....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.JPG (43,8 KB, 117 załadowań)
Stary 2007-02-12, 21:55   #1297
gonka1
Przyczajenie

witam;
jestem tutaj pierwszy raz...
moim marzeniem jest przedłużenie włosów;
ale nie wiem jaką metodą mam je zrobić???
proszę doradzcie mi...tyle wiecie na ten temat;
ps.
poszukuję też dobrego fryzjera,aby mi je założył;
jestem z Wielkopolski-Konin
pozdrawiam serdecznie;
Małgorzata
gonka1 jest offline  
Stary 2007-02-12, 22:47   #1298
lencia2310
Raczkowanie

GG do lencia2310

Hej Znacie może kogos kto przedłuza ladnie wloski nie drogo i w okolicach Katowic? Z gory thx za odpowiedz Buzka
lencia2310 jest offline  
Stary 2007-02-13, 08:22   #1299
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez lencia2310 Pokaż wiadomość
Hej Znacie może kogos kto przedłuza ladnie wloski nie drogo i w okolicach Katowic? Z gory thx za odpowiedz Buzka
no jak to kto ....RENATKA
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-02-13, 08:47   #1300
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

BubiGirl bardzo Ci ladnie
ja tez nie moge sie oprzec zeby nie robic ciagle zdjec w nowej fryzurze
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-13, 08:51   #1301
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

to ja wrzuce swoj poranny nielad artystyczny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 1.jpg (42,3 KB, 261 załadowań)
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-13, 09:52   #1302
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl

Svinecka...super masz wloski...
a ja swoje dzisiaj 1 raz umylam i ulozylam i sa mieciutkie jak kaczuszka... zaraz ide do pracy....ciekawe co moich 15 kolegow z pracy powie....pewnie beda mysleli ze tak mi przez noc urosly opowiem wam jutro...
gonka lencia....przeszukajcie watek i odnajdzcie renihair...ja wlasnie znalazlam ja tu na wizazu i chyba przywiaze sie do jej nog i nie puszcze nigdy... bo renia to cudotworczyni... dopasowuje przedluza i fryzurke uklada dla przedluzonych wloskow...i tak bym mogla o reni mowic mowic...tak wlasnie zachowuje sie zadowolona klientka
Stary 2007-02-13, 10:19   #1303
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dzieki

ja swoje juz mylam dwa razy i prostowalam, sa swietne
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-13, 13:31   #1304
beauty_sleep
Raczkowanie

GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ja miałam przedłużone włoski naturalnymi europejskimi, dbałam o nie jak głupia, nawet Anastazja przysłała mi szampon i odżywki ,ale niestety zdjęłam włoski już ponad 2 miesiące temu
nie dawałam sobie rady z tymi kołtunami, masakra , spałam w warkoczu , nakładałam tony jedwabiu i szczotkę nosiłam ze sobą wszędzie i nic
chyba pani Reni ma rację pisząc że jakość włosów ma duże znaczenie , ja miałam podobno dobrej jakości , ale wątpię w to

pani Renatko mam pytanie, ponieważ ja ciągle wzdycham do długich włosów , tylko że teraz mam kręcone po stylingu, a wtedy miałam proste, to chciałam zapytać czy może mi Pani polecić jakieś włosy dobrej sprawdzonej firmy, i chciałam chyba żeby były kręcone, choć nie wiem czy przy kręconych to dopiero będą się kołtuny robiły

kusi mnie przedłużenie ponownie ale tym razem chciałam kupić sama włoski dobrej jakości
z góry dziękuję za odpowiedź

ja z przedłużonymi włoskami nie mam absolutnie zadnych problemow... no moze jeden minus... po godzinie od czasania wlosy staja sie chropowate... takie sztuczne w dotyku... ale rozczesane wracaja do normy. uzywam szamponu do wlosow bardzo suchych i zniszczonych karites czy jakos tak i odzywki z silikonem, niestety nie udalo mi sie jeszcze upolowac goldwella. oczywiscie jedwabiu i hotlissa.
czasami po myciu zapominam rozczesac wlosow i je poprostu susze, a mimo to zadnych koltunow nie ma.
to sie chyba nazywa "wlosy dobrej jakosci"
beauty_sleep jest offline  
Stary 2007-02-13, 14:52   #1305
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Svinecka efekt b.ladny pasuje ci dlugie wloski

Dziewczyny podobaja mi sie niektore efekty po przedluzeniu iporek niektore bardziej a niektore mniej ale jak dla mnie nie widzialam jeszcze takiego efektu ktory powalilby mnie na kolana tak abym sama zdecydowala sie na przedluzenie i zastanawiam sie w czym jest rzecz chyba jestem czepialska albo za bardzo zwracam uwage na estetyke .Nie wiem sama jak patrze na te wszystkie gwiazdunie amerykanskie i jak one maja te wlosy zrobione to naprawde wyglada bosko .I taki efekt chcialabym tez uzyskac na swojej glowce -cena jak dla mnie nie gra roli - rozumiem , ze nie wszystkich jest stac na wydatek ok.2000zl ale nawet patrzac na Panie ktore wydaly tyle lub nawet wecej to nie spotkalam takiej ktora mialaby te wloski zrobione na cudo w moim przekonaniu
wkeje Wam fotke aktorki jak ma zrobione wloski akurat taka mam na kompie ale nawet spojrzmy na JLO jakkolwiek ma je uczesne proste czy krecone to i tak wyglada to super.
nie wiem tylko jaka metoda ma przedluzane ponizej tak aktoreczka moze nasza forumowa guru Renihair pomoglaby w odroznieniu jaka metoda jest to zrobione.

PS . Do forumowej czarodziejki Renihair - mam pytanie - prosze podpowiedz jak to jest , czy to kwestia techniki czy tez kwestia ilosci pasemek czy tez moze ilosci wlosow jakie my mamy na glowie zeby wlosy wygaladaly wlasnie tak jak ponizej ? Ja mam sporo wlsow na czasce i jestem ciekawa czy moglabym uzyskac taki efekt?Ahhhhhhh i oczywiscie kiedy planujesz wizyte w Wawie??????????????

aa oto gwiazdunia
wyobraz sobie że masz osobistego fryzjera, który Cie czesze przed kazdym wyjsciem z domu..... czyz nie masz wowczas zawsze tak pieknej fryzury.

Ja ostatnio bylam ukladac wlosy i powiem Ci ze efekt byl oszalamiajacy, nigdy sama sobie tak nie zrobisz i jest to sprawa naturalna

Popatrz na zdjecia robione z zaskoczenia, nagle wielkie gwiazdy wygladaja.... no wlasnie wygladaja jak wygladaja pozdrawiam serdecznie
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-02-13, 14:55   #1306
lacoste13
Raczkowanie

GG do lacoste13

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Svinecka...super masz wloski...
a ja swoje dzisiaj 1 raz umylam i ulozylam i sa mieciutkie jak kaczuszka... zaraz ide do pracy....ciekawe co moich 15 kolegow z pracy powie....pewnie beda mysleli ze tak mi przez noc urosly opowiem wam jutro...
gonka lencia....przeszukajcie watek i odnajdzcie renihair...ja wlasnie znalazlam ja tu na wizazu i chyba przywiaze sie do jej nog i nie puszcze nigdy... bo renia to cudotworczyni... dopasowuje przedluza i fryzurke uklada dla przedluzonych wloskow...i tak bym mogla o reni mowic mowic...tak wlasnie zachowuje sie zadowolona klientka
znajac życie faceci nawet nie zauważą... chociaz u mnie zauwazyl jeden i przez dwa tygodnie dziwnie sie przygladal, no bo przeciez nie zapyta czemu mi tak szybko wloski urosly.... smieszne to bylo ( i do dzisiaj nie wie jak to sie stalo ) no ale przeciz kobieta musi miec swoje sekrety i w tym caly SEKRET buzki dla wszystkich
lacoste13 jest offline  
Stary 2007-02-13, 15:23   #1307
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

hhehe a mnie nikt nie poznaje, znajomi mi czesc na ulicy nie mowia. a ci ktorzy mnie bardzo dawno nie widzieli mysla ze zapuscilam swoje

warto bylo zaplacic kupe kasy
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-13, 15:51   #1308
Xenia
Rozeznanie

Svinecka a ile Ty masz pasemek?
A Bubbi ile Ty masz ?
Pytam z ciekawosci.
Ja mialam pierwszy raz 133 pasemka a nastepnym razem zapomnialam uprzedzic i kobieta tak rozdzielila pasemka,ze weszlo 110. Moze to i glupie ale czulam niedosyt i widzialam roznice.
Ostatnio widzialam dziewczyne,ktora miala najprawdopodobniej ok 80 pasemek i wygladala strasznie.Miala cienkie,dlugie wlosy.Brzydko to wygladalo.
Teraz robie sobie 150 pasemek.
Na ironie mam caly sprzet,kupilam wszystko ,nawet wlosy.Mam informacje,wiedze,praktyk e na glowce treningowej (zawsze cos) ale sama sobie nie zaloze.Znajome sie wycofaly ,maz tez a fryzjerka chce tyle co u innej za komplet...
Xenia jest offline  
Stary 2007-02-13, 15:59   #1309
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

ja mam ok 120 pasemek
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-13, 21:52   #1310
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gizela Pokaż wiadomość
Gaga i Renihair -jeśli możecie podajcie nazwy szamponów i odżywek do włosów pezedłużanych aby po myciu się dobrze rozczesywały i nie plątały, a najlepiej nazwe sklepu lub hurtownie ,gdzie można takie kosmetyki zamówić. Z góry dziękuję
proponuje kosmetyki goldweell. te do wlosow najbardziej zniszczonych. jest seria dla rozjasnianych. i te sa polecane przez p[roducenta wlosow jakie zakladam. odzywki tez zd tej serii ale mozna te z silikonem. link umiescilam wczesniej. sa to kosmetyki profesjonalen polecam osobiscie.
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-13, 22:02   #1311
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Svinecka efekt b.ladny pasuje ci dlugie wloski

Dziewczyny podobaja mi sie niektore efekty po przedluzeniu iporek niektore bardziej a niektore mniej ale jak dla mnie nie widzialam jeszcze takiego efektu ktory powalilby mnie na kolana tak abym sama zdecydowala sie na przedluzenie i zastanawiam sie w czym jest rzecz chyba jestem czepialska albo za bardzo zwracam uwage na estetyke .Nie wiem sama jak patrze na te wszystkie gwiazdunie amerykanskie i jak one maja te wlosy zrobione to naprawde wyglada bosko .I taki efekt chcialabym tez uzyskac na swojej glowce -cena jak dla mnie nie gra roli - rozumiem , ze nie wszystkich jest stac na wydatek ok.2000zl ale nawet patrzac na Panie ktore wydaly tyle lub nawet wecej to nie spotkalam takiej ktora mialaby te wloski zrobione na cudo w moim przekonaniu
wkeje Wam fotke aktorki jak ma zrobione wloski akurat taka mam na kompie ale nawet spojrzmy na JLO jakkolwiek ma je uczesne proste czy krecone to i tak wyglada to super.
nie wiem tylko jaka metoda ma przedluzane ponizej tak aktoreczka moze nasza forumowa guru Renihair pomoglaby w odroznieniu jaka metoda jest to zrobione.

PS . Do forumowej czarodziejki Renihair - mam pytanie - prosze podpowiedz jak to jest , czy to kwestia techniki czy tez kwestia ilosci pasemek czy tez moze ilosci wlosow jakie my mamy na glowie zeby wlosy wygaladaly wlasnie tak jak ponizej ? Ja mam sporo wlsow na czasce i jestem ciekawa czy moglabym uzyskac taki efekt?Ahhhhhhh i oczywiscie kiedy planujesz wizyte w Wawie??????????????

aa oto gwiazdunia
niestety ..nie wiem jaką metoda ma zrobione ta pani.obsatwiam laserale u nas w Polsce jeszcze zielono w tym temacie..efekt zalezy od ilosci zalozonych wlosów. ja zakladm np. od 150 pasemk wzwyz. nawet jesli pani ma wlosy takie normalne nie za duzo nie za malo to zakladam ok 180 sztuk bo efekt jest zajefajny. czasem dziewczyny przychodza do mnie juz ze swoimi wlosami i maja np 120 pasemek to jak to zalozymy to efekt jest taki sobie..dopiero powyzej 150 pasemek naprawde jest ślicznie.ale..kazdy lubi co innego..ja lubie duzo i potem cieniowac niz mało i zostawic takie nijakie.kiedy zakladam tasme to zakladam ja calą czyli cale 140 cm.jesli pani ma duzo wlosow wówczas zakladam póltorej tasmy. tyle zeby klientka byla zadowolona. ale jak widac na fotkach panie maja zalozne i 120 i 130 pasemek i sa zadowolone...i o to chodzi...kazdemy wg. potrzeb
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-13, 22:04   #1312
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
http://poczta.interia.pl/actions/get...Zdj_cie013.jpg

http://poczta.interia.pl/actions/get...Zdj_cie022.jpg

MAM NOWE WLOSKI DUZY CALUS DLA PANI RENATKI ZA NIESAMOWITE WYKONANIE...ONIEMIALAM... WLOSY SA SUUUUPERRR... JUZ DAWNO WIEDZIALAM ZE PANI RENATKA TO CZARODZIEJKA...I ZRESZTA POWIEDZIALAM JEJ ZE ZA TO WSZYSTKO CO DLA NAS ROBI POWINNYSMY ZLOZYC SIE NA NIESAMOWITE WAKACJE DLA NIEJ, BO POPROSTU DZIEWCZYNY PANI RENI SIE NALEZY!!!!
P.S. JESZCZE NIGDY W ZYCIU TYLU FACETOW W JEDNYM AUTOBUSIE SIE ZA MNA NIE OGLADALO
DLA WSYZSTKICH KTORE JESZCZE NIE ZNAJA PANI RENI MOGE TYLKO
POWIEDZIEC - ZALUJCIE
hmmm..pani władzy nie można sie sprzeciwiać...wiec przyjmuje wszystkie komplementy na "klatę" i bardzo sie cieszę że mogyśmy sie spotkać.bo było bardzo, bardzo sympatycznie.
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-14, 08:19   #1313
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lacoste13 Pokaż wiadomość
wyobraz sobie że masz osobistego fryzjera, który Cie czesze przed kazdym wyjsciem z domu..... czyz nie masz wowczas zawsze tak pieknej fryzury.

Ja ostatnio bylam ukladac wlosy i powiem Ci ze efekt byl oszalamiajacy, nigdy sama sobie tak nie zrobisz i jest to sprawa naturalna

Popatrz na zdjecia robione z zaskoczenia, nagle wielkie gwiazdy wygladaja.... no wlasnie wygladaja jak wygladaja pozdrawiam serdecznie

Lacoste13- w moim przypadku jest tak, ze wole sobie sama ulozyc fryzke i czuje sie lepiej w swoim ulozeniu niz jak wyjde od fryzjera zawsze jest tak ze jak wracam do domu to myje glowe i ukadam po swojemu nie nie mojemu fryzjerowi nic nie brakuje jest swietnym fryzjerem uwazam go za godnego polecenia fryzjera dlugo szukalam i nie zmienie napewno
Ok.jezeli chcialabym jakies fikusnie fryzurki to napewno sama tego nie zrobie i wtedy fryzjer jak najbardziej wskazany...

Jest zapewne tak jak Reni odpisala wszystko zalezy od ilosci pasemek nalozonych to raz a dwa , ze gwiazdy maja te wlosy takim systemem robione , ze napewno u nas temat jest i dlugo pozostanie tematem zielonym.
ale tez zgodze sie z Toba jezeli gwiazda ma w posiadaniu takiego magika to zawsze bedzie wygladac magicznie

Ja nie chce miec magika w posiadaniu ale chce wlasnie miec tak wloski zrobione zeby wygladalo to jak najbardziej estetycznie i prawdziwie i zeby byly zrobione najlepszym sposobem mozliwym.Jestem wymagajca i tyle jezeli cos juz zrobic to zrobmy to najlepiej i jezeli zaplacimy grube pieniadze to wymagajmy.
nathanek jest offline  
Stary 2007-02-14, 08:28   #1314
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
niestety ..nie wiem jaką metoda ma zrobione ta pani.obsatwiam laserale u nas w Polsce jeszcze zielono w tym temacie..efekt zalezy od ilosci zalozonych wlosów. ja zakladm np. od 150 pasemk wzwyz. nawet jesli pani ma wlosy takie normalne nie za duzo nie za malo to zakladam ok 180 sztuk bo efekt jest zajefajny. czasem dziewczyny przychodza do mnie juz ze swoimi wlosami i maja np 120 pasemek to jak to zalozymy to efekt jest taki sobie..dopiero powyzej 150 pasemek naprawde jest ślicznie.ale..kazdy lubi co innego..ja lubie duzo i potem cieniowac niz mało i zostawic takie nijakie.kiedy zakladam tasme to zakladam ja calą czyli cale 140 cm.jesli pani ma duzo wlosow wówczas zakladam póltorej tasmy. tyle zeby klientka byla zadowolona. ale jak widac na fotkach panie maja zalozne i 120 i 130 pasemek i sa zadowolone...i o to chodzi...kazdemy wg. potrzeb

Pani Renatko bardzo dziekuje za odpowiedz , sprawa jasna im wiecej tym lepiej (oczywiscie nie wiecejniz ma sie naturalnych ) - kwestia teraz wyboru techniki nalozenia. Jeszcze nie odpowiedziala Pani jaki termin przeiwduje pani na wizyte w warszawie
nathanek jest offline  
Stary 2007-02-14, 08:30   #1315
anastazjaa
Zadomowienie

AMSTAFY

wyslij m na priva twoj adres domowy. Ostatnio kupilam włosy w mikroringach, zeby przetestowac je jak beda sie sprawdzac na glowie. Narazie nic jeszcze nie doczepiałąm, bo miałąm sesje i jakbym z takimi pojedynczymi pasmami wyglądała. Mam obecnie indian remy pasemka po 1 gram proste i zastanawiam sie nad wlasnie kreconymi inidan remy zadnych jeszcze nie założyłam, bo boje sie efektu szczotki, jak zamocuje sobie kilka nascie różnych struktur włosów i kolorów. heheh. Wyslij mi swoj adres domowy, to zprezentuje ci w zwyklej kopercie kilka różnych pasemekj na mikrorings. Dobierzesz sobie przez to kolor i strukture włosa. Wczepisze sobie je na kilka dni i zobaczysz czy taki rodzaj włosów ci odpowiada. Właśnie tak mi poleciłą moja fryzjerka. Bo podobno nie wszystkie struktury doczepianych włosów pasują nie do wszystkich struktur naturalnych. Cokolwiej to znaczy. Ja nisety nie moge tych paczek wykorzystać, bo to nie moje kolory, a na allegro nie ma co wystawiać za bezcen, bo wstyd Mój TZ sie ze mnie śmieje. Hehe
Mam nadzieje, że tak skończa się twoje problemy z włosami :P
Nie pamietam jaki masz kolor swoich, ale tu chodzi o strukture, wiec jak pochodzisz z moimi kilkoma jasnymi, mi to nic ci sie nie stanie

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2007-02-14 o 09:06
anastazjaa jest offline  
Stary 2007-02-14, 10:25   #1316
aniaa_
Przyczajenie

GG do aniaa_

Dziewczyny,jestem od niedawna jedna z wizazanek.Interesuje mnie przedluzenie wlosow najlepiej u jakiejs zaufanej osoby,kontaktowej ktora mi cos poleci i zrobi to tanio- w warszawie:znacie jakies namiary???.Starałam sie przeczytac wszystkie wasze wypowiedzi zeby nie powtarzac pytnia ale jest ich strasznie duzo i mowiac szczerze troche sie pogubilam.Zreszta czesc z was dziewczyny pisze tak jakby przedluzanie wlosów bylo wydatkiem jednorazowym-a to przeciez trzeba poprawiac co jakis czas,prawda?Bede wam bardzo wdzieczna za odpowiedz bo na dlugie wloski jzu sie nakrecilam jakis czas temu ale cena jaka trzeba wydac co miesiac (z tego co zdazylam sie zorientowac) troche mnie zniechecila a tu widze ze wy sie wymieniacie namiarami na tanie i sprawdzone fryzjerki wiec i ja moze na tym skorzystam.pozdrawiam i czekam na odpowiedz!!!!
aniaa_ jest offline  
Stary 2007-02-14, 10:43   #1317
kosmita77
Zakorzenienie

Przepraszam jeśli już padło takie pytanie, ale przeszukałam ten wątek i nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje: ile pasemek da się zrobić z taśmy o długości mniej wiecej 70-80cm. tylko żeby one nie były takie cienkie i "naciągane". chyba lepiej kupić 2 taśmy, niż 1 i "dziadować" pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź. i czy te klipsiki do włosów na taśmie się oddzielnie dokupuje czy to razem jest?
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-02-14, 16:06   #1318
amstafy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
AMSTAFY

wyslij m na priva twoj adres domowy. Ostatnio kupilam włosy w mikroringach, zeby przetestowac je jak beda sie sprawdzac na glowie. Narazie nic jeszcze nie doczepiałąm, bo miałąm sesje i jakbym z takimi pojedynczymi pasmami wyglądała. Mam obecnie indian remy pasemka po 1 gram proste i zastanawiam sie nad wlasnie kreconymi inidan remy zadnych jeszcze nie założyłam, bo boje sie efektu szczotki, jak zamocuje sobie kilka nascie różnych struktur włosów i kolorów. heheh. Wyslij mi swoj adres domowy, to zprezentuje ci w zwyklej kopercie kilka różnych pasemekj na mikrorings. Dobierzesz sobie przez to kolor i strukture włosa. Wczepisze sobie je na kilka dni i zobaczysz czy taki rodzaj włosów ci odpowiada. Właśnie tak mi poleciłą moja fryzjerka. Bo podobno nie wszystkie struktury doczepianych włosów pasują nie do wszystkich struktur naturalnych. Cokolwiej to znaczy. Ja nisety nie moge tych paczek wykorzystać, bo to nie moje kolory, a na allegro nie ma co wystawiać za bezcen, bo wstyd Mój TZ sie ze mnie śmieje. Hehe
Mam nadzieje, że tak skończa się twoje problemy z włosami :P
Nie pamietam jaki masz kolor swoich, ale tu chodzi o strukture, wiec jak pochodzisz z moimi kilkoma jasnymi, mi to nic ci sie nie stanie
: cmok:dziękuję Anastazjo,Ty zawsze pomocną dłoń wyciągniesz na priva wszystko Ci dokładnie podam
amstafy jest offline  
Stary 2007-02-14, 18:06   #1319
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Pani Renatko bardzo dziekuje za odpowiedz , sprawa jasna im wiecej tym lepiej (oczywiscie nie wiecejniz ma sie naturalnych ) - kwestia teraz wyboru techniki nalozenia. Jeszcze nie odpowiedziala Pani jaki termin przeiwduje pani na wizyte w warszawie
bede 4-5 marzec. takie sa wstepne ustalenia
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-14, 18:07   #1320
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
Przepraszam jeśli już padło takie pytanie, ale przeszukałam ten wątek i nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi na pytanie które mnie nurtuje: ile pasemek da się zrobić z taśmy o długości mniej wiecej 70-80cm. tylko żeby one nie były takie cienkie i "naciągane". chyba lepiej kupić 2 taśmy, niż 1 i "dziadować" pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź. i czy te klipsiki do włosów na taśmie się oddzielnie dokupuje czy to razem jest?
ok 100 pasemek.porządnych
Renihair jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości