Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-22, 18:56   #1411
Renia73
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzieki dziewczyny za odpowiedz .juz wszystko wiem .robie za tydzien tam gdzie wy i tak jak wy .zrobie fotki jak juz je bede miala.jesli umnie bedzie tak ladnie jak u was to maz mnie z domu nie wypusci.pozdrawiam.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-22, 18:56   #1412
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
Renatko a planowalas juz jakis wypad do warszawy w kwietniu?? bo ja juz bym chciala sie zapisac na spotkanie
no ba...mysle ze sie zjawie.napewno dogadamy sie na końcu marca
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-22, 18:58   #1413
Renia73
Raczkowanie

bubigirl mialas gdzies swoje fotki zeby zobaczyc , bo u beautysleep jest super.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:03   #1414
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

42 strona....tak wygladalam zaraz po przyjsciu do domu od pani renatki...wlasnie nosze sie z zamiarem wklejenia nowych fotek...tylko nie mam kiedy narazie...
Stary 2007-02-22, 19:06   #1415
Renia73
Raczkowanie

bubigirl jest taki sklep akcesoria fryzjerskie i kosmetyki na ursynowie przy "obi" inny na pulawskiej rog raclawicka i dwa na koszykowej zakladam ze jestes z wawy.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:13   #1416
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
jak tylko włosy dojdą to przyjade na pewnokosmetyki jakie w tej chwili posiadam to seria z goldwell. niestety tego szmponu o ktorym mowily dziewczyny(creme of nature)nigdzie nie ma. a przesyłka z USA przekracza granice przyzwoitosci.Ale mam koleżanke w Anglii i juz tam rozpoznaje terenpoki co ..widzimy sie 4-tego
Reniu, Dziewczyny, co prawda sama jeszcze się nie zdecydowałam na przedlużenie choć baaaardzo chcę ale znalazłam ten szampon Creme of Nature na stronie: http://www.wlosyonline.pl/index.php?...sort=2a&page=2
nawet nie jest drogi, może komuś się przyda
kate25 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:15   #1417
Renia73
Raczkowanie

renihair tem szmpon creme of nature to cala jego nazwa czy jest jeszcze cos mam mozliwosc go dostac juz w kwietniu jesli to taka rewelacja.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:26   #1418
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
Reniu, Dziewczyny, co prawda sama jeszcze się nie zdecydowałam na przedlużenie choć baaaardzo chcę ale znalazłam ten szampon Creme of Nature na stronie: http://www.wlosyonline.pl/index.php?...sort=2a&page=2
nawet nie jest drogi, może komuś się przyda
tia..ale oni tego nie maja..tzn..maja w ofercie ale w magazynie brak
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:32   #1419
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
renihair tem szmpon creme of nature to cala jego nazwa czy jest jeszcze cos mam mozliwosc go dostac juz w kwietniu jesli to taka rewelacja.
on sie nazywa "creme of nature"regular hair. taki biały z żółta nakrętka. fakt faktem jest bardzo, bardzo ...moze nawet bardziejja go używam od dawna i znam go jak z najlepszej strony jesli jest taka możliwość..to ja oczywiscie chetna jestem na kilkanascie sztuk, dla moich przyszłych klientek(hmmm..chyba takie jeszcze będa )warto go miec w swojej łazience bo jest niedrogi i skuteczny..co prawda Goldwell jest równie dobry aczkolwiek drogi .
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:40   #1420
Renia73
Raczkowanie

zobacze co da sie zrobic.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:51   #1421
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
zobacze co da sie zrobic.
dziękuje Pani Reniu bede dzwięczna..tfu! wdzięczna oczywiście..
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-22, 19:54   #1422
kate25
Raczkowanie

GG do kate25

Cytat:
tia..ale oni tego nie maja..tzn..maja w ofercie ale w magazynie brak
uuups nie wiedziałam...
kate25 jest offline  
Stary 2007-02-22, 20:09   #1423
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kate25 Pokaż wiadomość
uuups nie wiedziałam...
ech..ja też dałam sie nabrac
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-22, 20:24   #1424
amstafy
Raczkowanie

Cytat:
jak tylko włosy dojdą to przyjade na pewnokosmetyki jakie w tej chwili posiadam to seria z goldwell. niestety tego szmponu o ktorym mowily dziewczyny(creme of nature)nigdzie nie ma. a przesyłka z USA przekracza granice przyzwoitosci.Ale mam koleżanke w Anglii i juz tam rozpoznaje terenpoki co ..widzimy sie 4-tego

mam wielką nadzieję że włoski przyjdąinnej możliwości nie mabo już nie mogę się doczekać, tyle dziewczyn zachwala Pani włoski, że i ja chcę je wypróbować
a jeśli chodzi o szampony to goldwell to o ten chodzi:
http://www.allegro.pl/item166041970_..._goldwell.html
są do niego odżywki, a cena chyba jest w miarę przystępna?

pozdrawiam i będziemy w kontakcie
amstafy jest offline  
Stary 2007-02-22, 20:33   #1425
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
mam wielką nadzieję że włoski przyjdąinnej możliwości nie mabo już nie mogę się doczekać, tyle dziewczyn zachwala Pani włoski, że i ja chcę je wypróbować
a jeśli chodzi o szampony to goldwell to o ten chodzi:
http://www.allegro.pl/item166041970_..._goldwell.html
są do niego odżywki, a cena chyba jest w miarę przystępna?

pozdrawiam i będziemy w kontakcie
kurcze..rzeczywiście tanio...a ja znów przepłaciłam.ech..co ja bym bez was robiła
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-23, 06:41   #1426
amstafy
Raczkowanie

Pani Renatko , oglądałam Pani galerię i ostatnie zdjęcie, takie bląd włoski, to są falowane,czy kręcone,i to są te 55cm?
bo ja myślę że do moich to chyba coś takiego by pasowało, a jak Pani sądzi?
wiem , że na tych zdjęciach ,które przesłałam do Pani ,mało widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,8 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (113,5 KB, 60 załadowań)
amstafy jest offline  
Stary 2007-02-23, 06:51   #1427
amstafy
Raczkowanie

a takie włoski miałam wcześniej, jak miałam przedłużone 50cm.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (70,3 KB, 178 załadowań)
amstafy jest offline  
Stary 2007-02-23, 07:19   #1428
Aluśkaaa
Przyczajenie

Pani Reniu czy przyjeżdża Pani do Krakowa?
Chciałabym przedłużyć włoski taśmą + ewentualnie mikroringi. Ile to kosztuje? Jak długo się utrzymuje?
Aluśkaaa jest offline  
Stary 2007-02-23, 08:07   #1429
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

piszecie o tych wiatrach i innych takich a ja wam powiem ze mi tez jest wiatr nie straszny. mam zgrzewy na kerawax (nie wiem czy tak sie pisze). i nie widac ich jak wiatr wieje czy jak wlosy sa mokre. moge chodzic na solarium, saune, suszyc wlosy i je prostowac.

wychwalacie metode na tasme bo taka macie zrobiona i widocznie reni sie w niej najlepiej specjalizuje ale wierzcie mi jesli macie dobrze zrobione wlosy na zgrzewy to rowniez nie ma z nimi najmniejszych problemow. ja moge robic z nimi wszystko i sa super.

a przede wszystkim w ogole nie widac ze sa przedluzone i nie widac zgrzewow jestem zachwycona
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 08:09   #1430
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
svinecka... kolezance nie widac laczen, ale mimo tego sie martwi.. taki typ chyba

renia - zeby zobaczyc tasme trzeba sie porzadnie przyjzec a tego z reguly nikt nie robi. przyrozpuszczonych nie widac wogole, nawet jak wieje wiatr, w kucyku kiedy nie chce mi sie podpiac moich krociutkich bokow wsowkami czasami cos przeswituje, ale len ze mnie straszny poza tym wychodze z zalozenia, ze nawet jezeli juz ktos zauwazy, niech mu bedzie i tak pewnie zazdrosci

jakie to uczucie? na poczatku dziwne... jeszcze sie przywyklam do dlugich wlosow.... ani warkoczykow ani tasm juz nie czuje, chyba ze dotkne rozlozona dlonia do glowy, ale juz sie do nich przyzwyczailam i chyba dziwnie czulabym sie bez na poczatku po zalozeniu troche niewygodnie sie spi, bo warkoczyki sa napiete, ale to tak 2-3 noce... poza tym mnie swedziala skoraa w miejscu warkoczykow. przygotuj sie tez na nieznosna ilosc komplementow i meskich spojrzen i damskich choc juz bardziej zazdrosnych . no coz to chyba tyle "minusow"
co do spojrzen zgadzam sie w 100%. faceci ogladaja sie za dlugimi wlosami nie milosiernie. ciekawe czemu
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 08:55   #1431
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
piszecie o tych wiatrach i innych takich a ja wam powiem ze mi tez jest wiatr nie straszny. mam zgrzewy na kerawax (nie wiem czy tak sie pisze). i nie widac ich jak wiatr wieje czy jak wlosy sa mokre. moge chodzic na solarium, saune, suszyc wlosy i je prostowac.

wychwalacie metode na tasme bo taka macie zrobiona i widocznie reni sie w niej najlepiej specjalizuje ale wierzcie mi jesli macie dobrze zrobione wlosy na zgrzewy to rowniez nie ma z nimi najmniejszych problemow. ja moge robic z nimi wszystko i sa super.

a przede wszystkim w ogole nie widac ze sa przedluzone i nie widac zgrzewow jestem zachwycona
no muszę Cie zmartwic...specjalizuje sie we wszystkich metodach..i teraz dojdzie kolejna metoda Racoon.tak że przykro mi że cie rozczarowałam...ale nie m co tu sie kłócić ...jesteś zadowolona..reszta pań też i niech tak zostanie.
Renihair jest offline  
Stary 2007-02-23, 10:13   #1432
Renia73
Raczkowanie

dziewczyny najwazniejsze jest samopoczucie i to czy jestesmy zadowolone ze swojego nowego wizerunku.dodatkowo jesli podobamy sie innym do swietnie.wazne jest jaka metota osiagnelysmy zadowolenie i kazda z nas woli swoja metode to zrozumiale. KILKA LAT TEMU MIALAM ZROBIONE NA WARKOCZYKI ALE TAKIE W ZDLUZ I DOPLATANY DO TEGO KOSMYK SYNTETYCZNY BO NATURALNE BYLY ZBYT DROGIE .NOSILAM JE 5 MIESIECY I BYLAM ZADOWOLONA.MOJA ZNAJOMA W TYM CZASIE ZALOZYLA TEZ SYNTETYKI NA JAKIES PRZYPINANE KLIPSIKI DO WIELOKROTNEGO UZYTKU .ZAPLACILA BAJECZNA SUME I ZROBIL JEJ SIE KOLTUN PO 3 MIESIACACH MIMO IZ DBALA O NIE BARDZO DOBRZE.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-23, 13:15   #1433
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
no muszę Cie zmartwic...specjalizuje sie we wszystkich metodach..i teraz dojdzie kolejna metoda Racoon.tak że przykro mi że cie rozczarowałam...ale nie m co tu sie kłócić ...jesteś zadowolona..reszta pań też i niech tak zostanie.
nie zmartiwlas mnie niestety...wiem w ilu metodach sie specjalizujesz i widzialam nawet Twoja strone ale chodzi mi o to ze w tej na tasme najbardziej i najczesciej ja robisz i najbardziej ja lubisz - tak wywnioskowalam

a klocic sie nie chce.

moje zdanie jest tylko takie ze metoda na kerawax jest cudowna i fantastyczna. najlepsze jest to ze ludzi ktorzy mnie bardzo dawno nie widzieli mysla ze zapuscilam wlosy kocham moja czuprynke
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 13:20   #1434
Frozia
Raczkowanie

GG do Frozia

to by bylo troche dolujace jak bys byla niezadowolona z metody za 2000 zl (;
Frozia jest offline  
Stary 2007-02-23, 13:25   #1435
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Frozia Pokaż wiadomość
to by bylo troche dolujace jak bys byla niezadowolona z metody za 2000 zl (;
no byloby ale nie jest to niemozliwe bo przeciez dziewczyny robia i za 3000zl i sa potem niezadowolone.

na szczescie ja wiedzialam za co place i ze zrobi mi to naprawde swietnie dlatego zdecydowalam sie wydac na to taka kase
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 13:43   #1436
Renia73
Raczkowanie

svinecka mialas duzo szczescia ze masz taka fryzjerke. idac do salonu gdzie nie masz znajomego nie wiadomo czy nie sciemniaja bo jesli robia na czysta keratyne to dobrze ale jesli dodaja do niej wosk zeby zaoszczedzic to po niedlugim czasie spojenie zaczyna sie wykruszac i odpada caly kosmyk. mimo iz w salonie zapewniaja cie ze jest ok. my laicy nie jestesmy w stanie tego odroznic niestety i ryzykujemy.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-02-23, 13:48   #1437
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
svinecka mialas duzo szczescia ze masz taka fryzjerke. idac do salonu gdzie nie masz znajomego nie wiadomo czy nie sciemniaja bo jesli robia na czysta keratyne to dobrze ale jesli dodaja do niej wosk zeby zaoszczedzic to po niedlugim czasie spojenie zaczyna sie wykruszac i odpada caly kosmyk. mimo iz w salonie zapewniaja cie ze jest ok. my laicy nie jestesmy w stanie tego odroznic niestety i ryzykujemy.
dokladnie! moja kumpela dala mi czysta keratyne - zreszta przy mnie "zarabiala" nia koncowki bo nie kupuje gotowych pasemek.

a co do woski to rzeczywiscie jest lipa bo pasemka sie sklejaja brrr i mozna zapomniec o solarium czy saunie
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 17:01   #1438
xfrida
Zakorzenienie

reni ja mam pytanie a co sadzisz wlasnie o metodzie raccon?czy jest to w miare bezpieczne dla wlosow i czy zgrzewy sa bardzo widoczne?z tego co wyczytalam wczesniej zamierzasz czy tez uczeszczasz juz na kurs raccona.jestem ciekawa co mozesz powiedziec o tej metodzie.komu mozna ja polecic i jak te wlosy pielegnowac?wciaz szukam najlepszej metody.narazie najbardziej podoba mi sie metoda swinecki ale chcialabym jeszcze dowiedziec sie czegos o racconie najlepiej od osby ktora ma z ta metoda kontakt.
xfrida jest offline  
Stary 2007-02-23, 18:09   #1439
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

a wlasciwie na czym polega ta metoda o ktorej piszecie?
Svinecka jest offline  
Stary 2007-02-23, 18:21   #1440
sa_renka
Raczkowanie

GG do sa_renka

Czesc Dziewczynki moje Kochane
dawno sie juz tutaj nie udzielalam, ostanie moje wypowiedzi to swiezo po przedluzeniu, hmmm naczytalam sie troche o roznych metodach ale musze troche wrzucic odemnie, a mianowicie
- pierwsze moje doswiadczenie z przedluzaniem to byla metoda na ringach
- druga na warkoczyki
- w miedzyczasie (jako dodatek) byly kosmyki klejone na klej
To czy jakas metoda jest OK czy nie to zalezy tak naprawde od włosów. Od ich stanu i reakcji na dana metode.
Ja "cwiczylam" z roznymi metodami po to, aby wlasnie dostosowac metode do wlosow, a nie wlosy do metody.
I fakt jesli komus odpowiada taka a nie inna to poprostu trafil w sedno i to jest piekne .
Jesli tak nie jest to trzeba probowac czegos innego. Tak bylo u mnie
Za to dziekuje wszystkim "czarodziejkom" i "czarodziejom" i oczywiscie "konsultantkom":paz urki:
p.s. Acha moj avatarek zmienia sie razem ze mna.
Pozdrawiam Was Wszystkie i zycze pozytywnych wibracji i nastawienia do zycia - to jest to co Wzmacnia Nas Kobiety
sa_renka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości