Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-18, 18:47   #2341
Monisia_666
Rozeznanie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

aa i jeszcze jedno powiem ci ze 100 pasemek to moim zdaniem minimum tez myslalam ze to duzo ale to tylko srednio 5-6dag to naprawde nie wiele
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-18, 20:49   #2342
__czarna__
Raczkowanie

Czesc dziewczyny. Byłam dzisiaj zdjąć włoski (miałam na taśme) i jestem załamana! Straciłam połowe włosów! I wiem, że to naturalny efekt, że dużo włosów wychodzi, ale ja wiem ile włosów miałam a ile mi zostało. Pare sterczących piórek które wyglądają dramatycznie. Płakać mi się chce! Chciałam sobie po zdjęciu założyć na mikroringi z silikonem. Już mam w domu ringi, i włoski do ringów w drodze, ale teraz boje się że wtedy już nic mi na głowie nie zostanie. A z drugiej strony z tym co teraz mam na głowie nie pokaże się publicznie. Dziewczyny błagam doradźcie co ja mam teraz zrobić?
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-18, 20:59   #2343
Monisia_666
Rozeznanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem jak to jest ale czytalaman forum ze falowane wlosy trzeba myc w siatezce na glowie zeby nie stracily ksztaltu, moze sprobuj?
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-18, 21:01   #2344
__czarna__
Raczkowanie

Czesc dziewczyny! Byłam dzisiaj zdjąć włoski. Miałam na taśme klejone klejem. Po trzech tygodniach taśma strasznie się zaczęła zsuwać. Ale zanim mi się udało skontaktować z fryzjerką taśma wisiała na pojedyńczych kosmykach jakieś 10 cm od głowy. Miałam kołtuny więc fryzjerka długo je czesała. Efekt? Jestem załamana :'( Straciłam połowe włosów! I wiem, że to naturalny efekt, że dużo włosów wychodzi, ale ja wiem ile włosów miałam a ile mi zostało. Pare sterczących piórek które wyglądają dramatycznie. Płakać mi się chce! Chciałam sobie po zdjęciu założyć na mikroringi z silikonem. Już mam w domu ringi, i włoski do ringów w drodze, ale teraz boje się że wtedy już nic mi na głowie nie zostanie. A z drugiej strony z tym co teraz mam na głowie nie pokaże się publicznie. Dziewczyny błagam doradźcie co ja mam teraz zrobić?
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-18, 21:02   #2345
Monisia_666
Rozeznanie

hmm mysle ze zostaje ci regeneracja ewentualne poznniejsze przedluzenie ( jesli uwazasz ze to konieczne) sprobj odzywke wax jest dla ludzi po chemii sama uzywalam do zregenerowania wlosow i bylam bardzo zadowolona, troche pracochlonne to jest bo trzeba miec glowe w cieple ale sie oplaca do tego lykaj jakies witaminki jedz duzo warzyw owocow imoze wstrzymaj sie na 2-3 miesiace z pzedluzeniem a potem zdecydujesz czy zakladasz na nowo czy nie. a tak wogole jak mialas ta tasme przyczepiona?? nie zalamuj sie bedzie dobrze!
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-18, 21:13   #2346
__czarna__
Raczkowanie

Dłuższe kawałki taśmy przyklejone klejem jakimś do moich naturalnych. Nie wiem dokładnie. Ale nic skomplikowanego. Ale kurcze ale jak dla mnie naprawde strasznie to wygląda Tym bardziej, że moje włoski wcale nie były krótkie. pasowało by mi je teraz obciąć, ale wtedy to już wogóle bym się czuła jak jakiś wypłosz. Ach...
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-18, 22:26   #2347
Monisia_666
Rozeznanie

wiesz generalnie kaz adziewczyna po zdjeciu wlosow przezywa szok jest ich 2 razy mniej ijeszcze wlosy ktorew yadala przez en czas wypadaja naraz dajac "zmasowany atak" regeneruj sie i staraj sie przyzwyczaic eh a co do kleju to slyszalam o wiele zlych opinii eh niestey wada tej metody trzymaj sie
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 07:07   #2348
maurita
Raczkowanie

_czarna_ nie zalamuj sie. zajmij sie szybka regeneracja i jakby co na dolnych partiach glowy zaloz sobie ok 20 pasemek na ringach i skroc do normalnej dlugosci. ja mysle ze u mnie bedzie podobnie bo wiedze ze (jak zwykle na wiosne) zaczynam "liniec"- tragedia bo ostatanio kolezanka mi zagladala do rongow i tam sa setki moich wloskow z cebulkami ktore wypadly- no ale trudno. wydaje mi sie ze to nie od ringow. ja czesto mam takie problemy z wypadanim wlosow. a na wiosne sie to nasila. moglam moze wstrzymac sie z przedluzaniem do lata, ale.....
maurita jest offline  
Stary 2007-04-19, 07:59   #2349
__czarna__
Raczkowanie

Dzięki dziś rano już mam troszke lepszy nastrój. Szkoda mi najbardziej że długimi włoskami cieszyłam się tylko miesiąc, a kosztowało mnie to taką strate moich własnych
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-19, 08:29   #2350
doridori
Raczkowanie

Nie zakładaj ringów, odetną resztę twoich włosów i nic nie zostanie, ja miałam ringi i tak sie skończyło . Podetnij swoje włoski i poczekaj aż troszke odrosną. Chyba że masz jakieś zaskórniaki to załóż włosy metodą racoon u Pani Reni.
Rozumiem Cie dokładnie proszę nie przejmuj się będzie ok.

Pozdrawiam,
Dorota
doridori jest offline  
Stary 2007-04-19, 08:58   #2351
milcia23
Raczkowanie

__czarna__ czemu po miesiącu zdjełaś włosy?

Ja też się boje jak będe wyglądać jak zdejme włosy teraz jak mam założone te 130 pasemek to wcale nioe wyglądają gęsto nawet te od głowy, wyglądają tak samo gęsto jak przed założeniem, pewnie jak zdejme to dopiero zobacze różnice .

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline  
Stary 2007-04-19, 09:05   #2352
__czarna__
Raczkowanie

Włoski zdjęłam po miesiącu bo niestety trafiłam na beznadziejną fryzjerke która poleciła mi metode taśma na klej. Zaufałam. Jak po trzech tygodniach miałam już 7 cm odrost zaczęłam czytać i okazało się że ta metoda jest tylko tymczasowa. Nie dłużej niż miesiąc. Fryzjerka chciała mi je podciągnać, ale nie będę chodzić do poprawki co dwa tygodnie. Pomyślałam, że ściągne i założe inną metodą. I tak się cieszę że zdjęłąm bo jak bym podciągneła to następnym razem musiałabym kupić peruke
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-19, 10:02   #2353
Cczarnula19
Raczkowanie

ja rowniez radze ci nie zakladac wloskow na ringi obawiam sie ze moze byc jeszcze gorzej niz teraznie iwem jak innym ale mi ringi poprzecinaly wlosy ,powyrywaly z cebulkami!!powaznie!bylam w szoku dobrze ze mialam tylko kilka pasemek!

wczoraj farbowalam klaczki(czarny kolor)a to dlatego ze zamowilam sobie wloski na tasmie na allegro.Maja mi przyjsc jeszcze w tym tygodniunie moge sie juz doczekacTylko mam problem jaka metode wybracmoze mi cos doradzicie ....???buziaki
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-04-19, 10:14   #2354
__czarna__
Raczkowanie

W takim razie zrezygnuje narazie z ringow, wloski do ringow niech sobie zaczekają. Założe je za jakiś czas racoon. A do tych na taśmie przypne spinki i narazie jakiś czas tak przechodzę, aż moje mi się moje troszkę zregenerują, a za ten czas uzbieram fundusze
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-19, 11:01   #2355
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
ja rowniez radze ci nie zakladac wloskow na ringi obawiam sie ze moze byc jeszcze gorzej niz teraznie iwem jak innym ale mi ringi poprzecinaly wlosy ,powyrywaly z cebulkami!!powaznie!bylam w szoku dobrze ze mialam tylko kilka pasemek!

wczoraj farbowalam klaczki(czarny kolor)a to dlatego ze zamowilam sobie wloski na tasmie na allegro.Maja mi przyjsc jeszcze w tym tygodniunie moge sie juz doczekacTylko mam problem jaka metode wybracmoze mi cos doradzicie ....???buziaki

Ja moge poradzic metode najmniej inwazyjna dla wlosa to jest tasma przyszywana do warkoczyka, nie ma ingerencji z chemia tylko nitka i warkoczyk sama natura.Ja nie narzekam i z tego co przejrzalam te forum zadna z Pan nie marudzila co do tej metody.Jedna tylko mowila ze strasznie ciagnely ja warkoczyki ale moze ma wrazliwa skore glowy nie wiem.Mnie nic nie boli i nic nie ciagnie wlosy z tasmy sie nie wyczesuja mam ta sama ilosc caly czas na glowie - zero problemow z utrzymaniem ich w czystosci nie martwie sie myjac i czeszcac ze zaraz mi cos odpadnie. U mnie tasm wogole nie widac ale to zasluga pewnie mojej ilosci wlosow na mojej glowie
Uwazam , ze jest to najlepsza metoda - jak dla mnie .
wklejam fotki metody na mojej glowie, wczesniej na str 2 fotki calosci.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie051.jpg (45,4 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie052.jpg (42,2 KB, 183 załadowań)
nathanek jest offline  
Stary 2007-04-19, 11:01   #2356
ciekawa
Przyczajenie

hejka, troche mnie tu nie było, ale chcę tylko napisać od kogo kupowałam włosy na allegro i przed kim radzę się ustrzegać, ja zawsze kupuje włosy jasne w kol 60,613,22 i 24
nie kupujcie od
d_o_n_a
beutyshop7

włosy od nich wyglądają bosko zaraz po wyjęciu z paczki, ale wystarczy 1 mycie i już sie kończy radość
nie chcę robić nikomu antyreklamy ale poprostu chcę Was przestrzec
Stary 2007-04-19, 12:51   #2357
nicole1985
Przyczajenie

Suuper....!! a ja właśnie kupiłam włosy od d_o_n_a ..... kolor bardzo ciemny brąz
Stary 2007-04-19, 13:10   #2358
pestka1830
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ciekawa Pokaż wiadomość
hejka, troche mnie tu nie było, ale chcę tylko napisać od kogo kupowałam włosy na allegro i przed kim radzę się ustrzegać, ja zawsze kupuje włosy jasne w kol 60,613,22 i 24
nie kupujcie od
d_o_n_a
beutyshop7

włosy od nich wyglądają bosko zaraz po wyjęciu z paczki, ale wystarczy 1 mycie i już sie kończy radość
nie chcę robić nikomu antyreklamy ale poprostu chcę Was przestrzec
ja mam włoski od beutyshop7 kolor czarny i jestem zadowolona.
-A while..."
pestka1830 jest offline  
Stary 2007-04-19, 13:32   #2359
__czarna__
Raczkowanie

Ja też kupiłam od d_o_n_a 1B (prawie czarne) 20 pasemek na próbe, umyłam i są naprawde ok i zamówiłam sobie jeszcze więcej
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-19, 13:39   #2360
Renihair
Raczkowanie

a ja jestem po kolejnym szkoleniu..tym razem kerawax).to co zachwalałą nam nasza wizażowa koleżanka Savinecka. Pasemka zarbia sie takiej "linijki" i zgrzewa. można tworzyć małe lub większe łączenia. trochę więcej zachodu niż z rcoonem ale metoda całkiem..całkiem...tyle że sciąganie troche bardziej kłopotliwe.a własnie Savinecka...ty miałam miec dodatkowo zagęszczane swoje włoski ..mozesz mi powiedziec jak pani ci siągała i jak to wyglądało w twoim przypadku? bede wdzieczna
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-19, 13:45   #2361
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a ja jestem po kolejnym szkoleniu..tym razem kerawax).to co zachwalałą nam nasza wizażowa koleżanka Savinecka. Pasemka zarbia sie takiej "linijki" i zgrzewa. można tworzyć małe lub większe łączenia. trochę więcej zachodu niż z rcoonem ale metoda całkiem..całkiem...tyle że sciąganie troche bardziej kłopotliwe.a własnie Savinecka...ty miałam miec dodatkowo zagęszczane swoje włoski ..mozesz mi powiedziec jak pani ci siągała i jak to wyglądało w twoim przypadku? bede wdzieczna
bardzo chetnie bym Ci powiedziala ale jeszcze nei bylam nie mam ostatnio czasu za bardzo wiec jeszcze sie nie umowilam na konkretny termin.
ale juz niedlugo, jak bede miala luzniejszy dzien to pojde - i napewno napisze

ale moja fryzjerka mowila mi ze sciaga sie to tak jak zgrzewa - czyli zgrzewarka sie rozpouszcza zgrzew a reszte kerawaxu z wlosow usuwa sie wlasnie specjalnym plynem do tej metody
Svinecka jest offline  
Stary 2007-04-19, 16:11   #2362
Monisia_666
Rozeznanie

nathanek a ile masz tych warkoczykow i w jakich miejscach sie je plecie?? ile tasmy masz zuzyte?? nie widac tasm przy wiaterku?
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 17:46   #2363
maurita
Raczkowanie

ciekawa a od kogo polecasz wloski??
ja ostatanio mialam problem z sianem i musze powiedziec ze tym razem po myciu nie suszylam ich suszarka i wygladaja juz lepiej. ale nadal strączkują :/
maurita jest offline  
Stary 2007-04-19, 18:04   #2364
Monisia_666
Rozeznanie

maurita niestey wszystkie wlosy w pasemach sie rozdzilaja i robia sie brzydkie straki nie ma na to rady - tylko czesac
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 18:10   #2365
Monisia_666
Rozeznanie

pytanko do reni ile gram tasmy potrzeba (i najlepiej ile to ma byc cm , lepiej dluga tasma ale malo wloskow czy krotsza ale cięższa?) na przedluzenie sredniej gestosci wlosow , mam teraz na ringach 120 grami to jest tak akurat choc moglo by byc wiecej ale nie mam juz miejsca na glowie na ringi:P nastepnym razem chciala bym na tasme przyszyta do warkoczyka i chcem sie zorientowac jak duzo wlosow potrzeba? a jak sie te warkoczyki zakancza? ( chodzi mi o ta metode ktora ma nathanek zrobione) gmeczka, zgrzewarka czy czym?? z gory dziekuje
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 18:58   #2366
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
pytanko do reni ile gram tasmy potrzeba (i najlepiej ile to ma byc cm , lepiej dluga tasma ale malo wloskow czy krotsza ale cięższa?) na przedluzenie sredniej gestosci wlosow , mam teraz na ringach 120 grami to jest tak akurat choc moglo by byc wiecej ale nie mam juz miejsca na glowie na ringi:P nastepnym razem chciala bym na tasme przyszyta do warkoczyka i chcem sie zorientowac jak duzo wlosow potrzeba? a jak sie te warkoczyki zakancza? ( chodzi mi o ta metode ktora ma nathanek zrobione) gmeczka, zgrzewarka czy czym?? z gory dziekuje
tasmy potrzeba ok 100-110 gram. na metry to bedzie jakies 130-150 cm. w wrakoczykach nie ma zadnych gumek ani zgrzewów. poprostu je sie zszywa
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-19, 19:00   #2367
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
bardzo chetnie bym Ci powiedziala ale jeszcze nei bylam nie mam ostatnio czasu za bardzo wiec jeszcze sie nie umowilam na konkretny termin.
ale juz niedlugo, jak bede miala luzniejszy dzien to pojde - i napewno napisze

ale moja fryzjerka mowila mi ze sciaga sie to tak jak zgrzewa - czyli zgrzewarka sie rozpouszcza zgrzew a reszte kerawaxu z wlosow usuwa sie wlasnie specjalnym plynem do tej metody
no wlasnie tak mi pokazano. ale wolałam zapytac. dziekuje.
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-19, 19:11   #2368
Monisia_666
Rozeznanie

dzieki reniu jestem coraz bardziej przekonana do tej metody a powiedz mi jeszcze co ile trzeba robic poprawki??
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 19:30   #2369
Monisia_666
Rozeznanie

dziewzyny co sadzicie o wlosach azjatyckich?
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-19, 20:22   #2370
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dzieki reniu jestem coraz bardziej przekonana do tej metody a powiedz mi jeszcze co ile trzeba robic poprawki??
zalezy...na wlosach grubych, zdrowych i śliskich co 5 tyg, na wlosach porowatych i bardziej zniszczonych co 10-12 tyg.
Renihair jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości