Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-19, 22:25   #2371
Cczarnula19
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziekuje bardzo za zdjeciai radymialam przedluzane wlosy ta metoda.(tasma przyszyta do warkocza)powiem tak ze ogolem najlepsza metoda jaka mialam przedluzone wlosy...aleja mam malo wlosow dodatkowo cienkie,po bokach sa zadkie.Jak fryzjerka zrobila mi warkoczyk z boku i doszyla do niego wlosy to doslownie pod ciezarem tej tasmy po okolo2tygodni wylecialy mi wlsoy razem, z cebulkami!!po bokach bo z tylu bylo wszytsko okdlatego mysle ze zdecyduje sie na ta metode ponownie tylko co ja zrbie z bokami...???pomozcie mi ringoi odpadaja moze gumki recepturki..hmm no nie wiem juz samajutro powinny mi dojsc wloski zamowilam na allegro od tehnix zobaczymy zdam relacje ..buziaki
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-04-19, 22:53   #2372
Monisia_666
Rozeznanie

a zamowilas tasme czy pasemka?
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 02:37   #2373
vanessacrazy
Raczkowanie

Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

hello! czy mozesz mi podac namiar na ta laske z wrocka? ps.z gory dzieki i bardzo prosze na maila nie tutaj vanessa.crazy@buziaczek.p l
ps. a jaka metoda masz doczepione?
vanessacrazy jest offline  
Stary 2007-04-20, 07:16   #2374
ciekawa
Przyczajenie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

pestka1830 ,__czarna__ jakzwruciłyscie na pewno uwage, obi kupiłyyście włosy ciemne lub czarne, a ja rozjasniane i jasne i od tych 2 allegrowiczów jasne sa fatalne i tyle
maurita z allegro nie polecę nikogo, bo jedna osoba od której kupowałam juz nie spredaje a miała na prawde rewelacyjne włosy, teraz chce spróbowac kupic od 4greathair z ta końcówka z latexu, ale to za jakiś czas na razie daje odpocząć włosom po tych poprzednich paskudach
Monisia_666 azjatyckie sa bardzie błogie w tym sensie że sie bardzie leja, przynajmniej ja na taki trafiłam
Stary 2007-04-20, 07:27   #2375
vanessacrazy
Raczkowanie

hello ponownie! kurde-jestem tu pierwszy raz i nie wiem czy te wiadomosci dolaza;P wiem ze juz sto razy pisalas o swoich super wloskach doczepionych-napisz mi prosze sto pierwszy raz na maila vanessa.crazy@buziaczek.p l albo na gg 162332 za ile pasemek jest jaka cena tam gdzie robisz i czy to jest we Wrocku,tak? z tego co przeczytalam..........a przeczytalam juz wszystko i wszystko mi sie pokrecilo;P i cze ta metoda na warkoczyk daloby sie wplesc wlosy krecone naturalne? zalezy mi na szybkiej odp-z gory dzieki Slonce! pozdrawiam kasia
Stary 2007-04-20, 07:29   #2376
vanessacrazy
Raczkowanie

o cholera-to chyba nie tak......
Stary 2007-04-20, 08:17   #2377
Monisia_666
Rozeznanie

vanessa spokojnie tu nikt nie siedzi o 3 w nocy zeby ci odpisac chodzi ci o wlosy nathanek?? pisz do kogo masz pytanie bo tu duzo odob sie wypowiada . Jelsi chodzi o nathanek to wlosy robila jej renia http://www.renihair.pl/ tu sie wszytskiego dowiesz. wlosy krecone chyba tez enia doczepia, troche wiecej cierpliwosci
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 08:18   #2378
Monisia_666
Rozeznanie

czas na razie daje odpocząć włosom po tych poprzednich paskudach
Monisia_666 azjatyckie sa bardzie błogie w tym sensie że sie bardzie leja, przynajmniej ja na taki trafiłam[/QUOTE]
ee nie bardzo zrozumialam leja sie w jakim sensie?? ze tak jak naturalne sie zachowuja czy wrecz przeciwnie??
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 08:55   #2379
argissa
Raczkowanie

GG do argissa

ciekawa ja mam włosy od "d o n n a" i uważam ze sa świetne!!!Zamówilam na próbe 20 szt,kolor 1B - przyczepilam sobie i skóciłam do własnej długości.Myje je,szarpie,nakładam odzwkę na zgrzewy,nie mam z nimi zadnego klopotu,czasem zapomne o nich i szarpne szczotką łączenie.Wczoraj zamówiłam kolejne 140szt p.s. wlosy myłam i prostowałam juz 4 razy i nie straciły ani kszty połysku
argissa jest offline  
Stary 2007-04-20, 09:01   #2380
nathanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
nathanek a ile masz tych warkoczykow i w jakich miejscach sie je plecie?? ile tasmy masz zuzyte?? nie widac tasm przy wiaterku?

Monisia ja moge tylko powiedziec jak to wyglada na moich wlosach juz wspominalam ze mam ich nie malo i uwierz mi ze przy tej ilosci wlosow nic nie widac jak wiatr zawieje czy jak sa mokre nic a nic
zeby komus pokazac jak to wyglada musze sie dokopac do warkoczykow wiec ja naprawde nie mam z tym problemow i stresow ze cos widac -

Pozatym ja naleze do osob estetycznych i zwracam b.duza uwage na takie rzeczy i gdyby bylo widac napewno bym sciagnela tasmy nie zaleznie od tego ile na nie przeznaczylam pieniazkow -poprostu bym sciagnela i juz bo taka ze mnie

bestia

jezeli chcesz sobie tylko przedluzyc wlosy to tasmy sa jak najbardziej wskazane

gdyz uwazam ze tasmy sa tylko dla przedluzenia wlosow nie zageszczania - natomiast jezeli chcesz je zagescic to najlepiej doradzi Reniaco i jak powinno byc zrobione poniewaz Renia ma swoje magiczne sposoby i np. laczy rozne metody jak tasmy do przedluzenia + racoon do zageszczenia tak zeby wszystko ladnie wygladalo i ladnie sie komponowalo

Warkoczykow teraz mam 3 lub 4 wiesz kurcze sama nie wiem i lie czego mam dokladnie - Renia wie moze cos podpowie.
nathanek jest offline  
Stary 2007-04-20, 09:51   #2381
meyham
Raczkowanie

argissa no właśnie

Ja w poniedziałek przedłużam włosy u niej wię nie pisać mi tu takich rzeczy no!
meyham jest offline  
Stary 2007-04-20, 10:05   #2382
Renia73
Raczkowanie

DO MONISIA 666

Ja tez mam zrobione tasmy tak jak nathanek w tej chwili mam 3 ,poniewaz na bokach mi przeszkadzly to renia boki i sam tyl glowy na dole zamiast ostatniej tasmy bo sie zabardzo obsuwala zrobila mi racoonem.
mozna laczyc metody i dobrze to wyglada.mozna tam zalozyc pasemka .

ja przekonalam sie do metody racoon i teraz chce mie ta metoda zrobiona cala glowe.laczenia sa bardzo cieniutkie i malutkie i nic nie widac nawed przy ogromnym wietrze.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-04-20, 10:42   #2383
ciekawa
Przyczajenie

dziewczyny czytajcie moje posty, napisałam wyraźnie, że kupiłam od nich kolory jasne!!! a wy kupujecie ciemny a nawet czarne, a to jest roznica!!!

Monisia_666 azjaty sa delikatniejsze i cieńsze, mi się je dobrze nosiło, bo oje włosy są cienkie ale gęste więc azjaty pasowały jak ulał
Stary 2007-04-20, 11:09   #2384
argissa
Raczkowanie

GG do argissa

to napisz ze nie polecasz jasnych włosów od tych sprzedawców a nie ze w ogole ich nie polecasz.
argissa jest offline  
Stary 2007-04-20, 11:54   #2385
ciekawa
Przyczajenie

bo nie polecam w ogóle, bo skoro jasne są złe to ciemne również też mogą być kiepskie, a skoro jest to forum i można udzielić informacji, to też to czynię, a jeżeli ktoś ma inne zdanie to jego sprawa, ja w każdym nie polecam i tyle
Stary 2007-04-20, 12:15   #2386
Monisia_666
Rozeznanie

a powiedzciemi po bokach tez jest tasma? mozna zrobic np tyl tasma a boki na ringi albo roccon i chyba ta by bylo dla mnie dobrze, jestem za tasma bo nie beda sie robic takie strai z wlosow a to mnie wkurza:P kurcze jestem juz w 99% zdecydowana na ta tasme ale to gdzies dopieo za miesiac bo narazie mam dopiero zalozone tulejki nie narzekam jest mi z nimi dobrze tylko trzeba czesto czasac bo sie robia straki tylko jeszcze musze znalesc kogos kto mi to zrobi renia niestety wmoich okolicach nie bywa ( dzisiaj chodze sobie w waleczkach od rana popoludniu wpada chlopak, zrobie dobry obiadek romantyczny wieczorek heh zobaczymy co powie na moje loki) ze slimakiem pobowalam ale nie zdarzyly mi dobrze wyschnac i je rozpuscilam wiec nie trzymaly sie zbyt dlugo i byly zakreone tylko od momentu gdzie sie wiaze kitke a przy zkoze proste jak druty ii wygladalo troche dziwnie, miejmy nadzieje, ze z walkami bedze super pozdrowka
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 12:19   #2387
Monisia_666
Rozeznanie

ciekawa ja tez mam wlosy dosc cienkie wiec chyba powinny byc dobrze chyba za miesiac dwa kupie tasme ( akurat 60cm widzalam azjatycka i w dobrej cenie) i zrobie tasme przysztyta do warkoczyka tylko musze jeszcze znalesc kogos w mojej okolicy kto to zrobi

dziewczyny spokojnie, to zwykle nieporozumienie ztymi wlosami ktore komentuje ciakwa poza tym Dobre czy zle to pojecie wzgledne dla kogos kto nosil slowainy to beda zle wlosy a jak ktos mial chinskie albo naqwwet europejskie slabej jakosci bedzie zadowolony , ja osobiscie tez mam od beautyshop i sa w porzadku, trroszke szorstkie zarazpo umyciu ale z maskami itd sa fajne szkoda nerwow
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 13:16   #2388
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
a powiedzciemi po bokach tez jest tasma? mozna zrobic np tyl tasma a boki na ringi albo roccon i chyba ta by bylo dla mnie dobrze, jestem za tasma bo nie beda sie robic takie strai z wlosow a to mnie wkurza:P kurcze jestem juz w 99% zdecydowana na ta tasme ale to gdzies dopieo za miesiac bo narazie mam dopiero zalozone tulejki nie narzekam jest mi z nimi dobrze tylko trzeba czesto czasac bo sie robia straki tylko jeszcze musze znalesc kogos kto mi to zrobi renia niestety wmoich okolicach nie bywa ( dzisiaj chodze sobie w waleczkach od rana popoludniu wpada chlopak, zrobie dobry obiadek romantyczny wieczorek heh zobaczymy co powie na moje loki) ze slimakiem pobowalam ale nie zdarzyly mi dobrze wyschnac i je rozpuscilam wiec nie trzymaly sie zbyt dlugo i byly zakreone tylko od momentu gdzie sie wiaze kitke a przy zkoze proste jak druty ii wygladalo troche dziwnie, miejmy nadzieje, ze z walkami bedze super pozdrowka
pisalam ci ze mozna ja tak mam ,boki i sam dol z tylu glowy mam racoonem
a reszte mam na 3 tasmach ,wiec jak spinam to tasm nie widac , laczen rowniez bo sa malenkie. masz racie wlosy na tasmie ladniej sie ukladaja nie pasemkuje sie tak jak na laczeniach.
jesli chcesz loki uzyj lokowki ja tak czasem robie a trzymaja sie do nastepnego mycia.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-04-20, 15:13   #2389
milcia23
Raczkowanie

moim zdaniem wszyscy mają swoją racje ja sama nie wiem jakie włosy mają ci sprzedawcy i czy te co mam na głowie są złe w porównaniu z innymi czy dobre poprostu nie mam żadnego porównania. Ważne że nie robią się kołtuny i da się je rozczesać oraz że wygladają jak moje i to mi wystarczy. Fakt wolałabym mieć włosy piękne i zdrowe jak w reklamie garniera ale wątpie żeby ktoś miał takie włosy przedłużone nawet najlepszej jakości bo to poprostu są martwe włosy i nie będą takie piękne jak zdrowe zadbane włosy nawet z toną jedwabiu. Ja się już z tym pogodziłam i ciesze się tym co mam, a jeszcze bardziej będe się cieszyć jak je zdejme i nie załamie mnie widok moich włosów ( bo ta świadomość ciąży mi niczym kamień na sercu)

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline  
Stary 2007-04-20, 19:09   #2390
ciekawa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Ważne że nie robią się kołtuny i da się je rozczesać oraz że wygladają jak moje i to mi wystarczy.
nowlaśnie ja tez nie wymagam nic więcej, ale żeby sie normalnie rozczesywały, a nie tak jak się to dzieję, plączą się tak, że trzeba je rozczesywać z 30 min, a myć głowę przecież trzeba, a do tego niestety nie ma możliwości chodzić w rozpuszczonych bo to już jest poprostu katastrofa, bo po 15 min robi się jeden wielki węzeł gordyjski, krótko mówiąc lipa, ale cieszę się, że Wy jesteście zadowolone,może porostu to ja mam pecha...
tera kupię na taśmie i zanim założę umyję je kilka razy jak będzie oki to je założe a jak nie to niestety odeśle sprzedawcy
Stary 2007-04-20, 21:24   #2391
Cczarnula19
Raczkowanie

czesc kupilam, na allegro wloski dzis mi przyszly...sa boskietylko troche dlugie ale reszte powiem po pierwszym myciu.mam na tasmie 60cm czarne.Bylam u fryzjera i pani zalozyla mi wlosy za 50zl(metoda tasma przyszyta do warkoczykow)czyli przedluzanie 60cm tasma 1,30m wyszlo mi razem 250zljak dla mnie bobmbA!!
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-04-20, 21:54   #2392
Monisia_666
Rozeznanie

czarnula a od kogo kupowalas wlosy?? i powiedz jak wrazenia po myciu
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-04-20, 22:05   #2393
emila820
Przyczajenie

Moje włosy też tak pięknie wyglądały jak je kupiłam jak mi założyła kumpela metodą mikroring to po 3 myciach się zrobiły szorstkie i skołtunione za 100 pasemek zapłaciłam 350 zł były to niby włosy o fakturze europejskiej i niby miały się nie wyczesywać ale się wyczesywały a robiłam tak jak zalecała ta sprzedawczyni z allegro teraz się zastanawiam co mam z tymi włosami zrobić siostra mi je teraaz zdjęła moczyłam w oliwce dla dzieci potem je myłam szamponem i nałożyłam odżywke i pasemczy ko po pasemku czewsałam na ręczniku ze 100 pasemek zotało 60 ale i tak wyglądają tragicznie nie są takie jak je kupiłam.Zastanawiam się czy nie kupić znowu ale czy z każdymi tak się włosami się tak dzieje czy tylko ja trafiłam na jakieś kiepskie włosy?
emila820 jest offline  
Stary 2007-04-20, 23:36   #2394
kajasiak
Raczkowanie

Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Witam
A ja chciałam zapytać, jak przedłużyć włosy "na chwilę" to znaczy na dwa dni, chciałam jakąś fajną fryzurkę na ślub, ale z moich"trzech" włosów ciężko chyba będzie coś zrobić. Mam cieniutkie włosy i jest ich niewiele, długość tuż za ramiona.
Dziękuję za pomoc
kajasiak jest offline  
Stary 2007-04-21, 08:05   #2395
meyham
Raczkowanie

Dobra wcale a wcale mnie nie pocieszyłyście ja robię kolor 18 i 4 bodajrze u d o n a w poniedziałek.. No nic raz się żyje zobaczymy co z tego będzie... Mam do niej niedaleko więc w razie czego będę reklamować
meyham jest offline  
Stary 2007-04-21, 08:54   #2396
__czarna__
Raczkowanie

Na chwile chyba nejlepsza będzie clip- in. Włosy na taśmie do której przyszyte są spineczki (można kupić na allegro, najlepsze będą takie z silikonem)przypinasz kilka takich kawałków i już Później możesz je wykorzystywać na każdą impreze. Tu jest chyba dokładnie opisana jest ta metoda. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176441
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-04-21, 08:55   #2397
argissa
Raczkowanie

GG do argissa

Ty sie ciociu nie przejmuj..inaczej jak robisz u kogos a inaczej jak nie znasz geby i zamawiasz na chybił trafił.Jak beda złe pojdziesz do niej i wywalczysz zwrot kasy
argissa jest offline  
Stary 2007-04-21, 09:23   #2398
ciekawa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez emila820 Pokaż wiadomość
Moje włosy też tak pięknie wyglądały jak je kupiłam jak mi założyła kumpela metodą mikroring to po 3 myciach się zrobiły szorstkie i skołtunione za 100 pasemek zapłaciłam 350 zł były to niby włosy o fakturze europejskiej i niby miały się nie wyczesywać ale się wyczesywały a robiłam tak jak zalecała ta sprzedawczyni z allegro teraz się zastanawiam co mam z tymi włosami zrobić siostra mi je teraaz zdjęła moczyłam w oliwce dla dzieci potem je myłam szamponem i nałożyłam odżywke i pasemczy ko po pasemku czewsałam na ręczniku ze 100 pasemek zotało 60 ale i tak wyglądają tragicznie nie są takie jak je kupiłam.Zastanawiam się czy nie kupić znowu ale czy z każdymi tak się włosami się tak dzieje czy tylko ja trafiłam na jakieś kiepskie włosy?
wlasnie chodzi o to ze nie wszytkie sie tak zachowuja, ale nie przejmuj sie ja na kupionych kilka tylko 1 byly oki
Stary 2007-04-21, 09:23   #2399
tually
Raczkowanie

a mozecie kogos polecić z allegro kto sprzedaje włosy dobrej jakości w gotowych pasemkach do przedłuzania keratyną?
tually jest offline  
Stary 2007-04-21, 09:35   #2400
milcia23
Raczkowanie

dziewczyny myśle że dobrze że poruszyłysmy temat jakości włosów ponieważ te dziewczyny ktore zastanawiają się nad przedłużeniem włosów w salonie lub samemu dowiedzą się że te włosy nie są takie jak nasze, a słowa że poprostu " zachowują się one inaczej niż nasze bo nie mają cebulek" to poprostu znaczy że się plączą, po paru myciach są szorskie i nie są takie ładne jak nasze. Ich czesanie wymaga dużej uwagi i cierpliwości, to nie jest już poprostu przejechanie grzebieniem i koniec. Trzeba je czesać ostrożnie zaczynając od dołu żeby rozczesać kołtuny nie szarpiąc ich. A czesanie włosów po umyciu to dopiero ( przynajmiej dla mnie jest zadanie) siedząc w wannie ja szybciej umyje całe ciało niż rozczesze wilgotne włosy ( ja zawsze czesze je jak mam nałożoną odżywkę do spłukania).

Ciekawa masz racje ja też myślałam że noszenie przedłużonych włosów będzie wyglądać stanowczo inaczej no ale jest jak jest i mam nadzieje że nie będzie jeszcze gorzej. Co do włosów rozpuszczonych ja też miałam z tym duży problem ( jak już pisałam o tym wcześniej) włosy strasznie się kołtuniły musiałam je czesać co 5 min bo normalnie miałam z tyłu jakiś kogelmogem dlatego jakiś czas chodziłam w warkoczu bo nawet jak miałam kitka to włosy mi się plątały i pod gumką miałam olbrzymiego koka. Ale zmieniło się to jak włosy po umyciu wysuszyłam suszarką i lekko wilgotne wyprostowałam prostownicą teraz cały dzień moge chodzić w rozpuszczonych i co prawda są stochę splątane ale przynajmiej tego nie widać.

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości