Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-29, 13:01   #2551
pestka1830
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

a ja wczoraj zdjęłam włoski i chyba narazie dam sobie spokój z kolejnym przedłużaniem
-A while..."
pestka1830 jest offline  
Stary 2007-04-29, 13:09   #2552
Xenia
Rozeznanie

Ja mieszkam w Niemczech i robilam tutaj wlosy u fryzjerek z salonu .
One mialy swoje wlosy , wiec ciezko powiedziec skad. Pierwszy raz mialam metoda ultradzwiekowa wlosy Tempel a drugie keratyna wlosy Remy ( Socap).
Tym razem jestem przekonana na to aby przedluzyc wlosy u pani Angeli , ona wystawia rowniez na allegro i jak narazie , tylko te wlosy mnie stamtad przekonuja.
Jakie beda sie okaze ale juz dzis czytajac opis wszystko zapowiada sie rewelacyjnie , wiec gdybym ja miala sama kupic to tez u niej.
Zreszta sami poczytajcie
http://www.allegro.pl/item187632811_...edluzanie.html

A ja mialam drugi raz przedluzone tak : zdjecie zaraz po przyjezdzie.Nastepnego dnia wygladaly jeszcze lepiej ,bo nawet moje zaczely sie falowac .Tym razem chyba nie wzielabym pasemek ,bo jednolity kolor chyba bedzie lepszy. Mam tam 110 pasemek.Nosilam je prawie 7 miesiecy ale byly juz niechlujne ,wiec ostatni miesac tylko w kucyku.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e9d7d523e.html
Xenia jest offline  
Stary 2007-04-29, 14:14   #2553
Anika-na
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny swoje wlosy mam slabiutkie...pasemko ktore wyszlo trzymalo sie na kilku wloskach.kurcze caly czas sie boje zeby reszta mi nie wyszlaNo ale jakbysmy dały z Pania Renia mniej wlosow nie byloby zadnego efektu...
Teraz delikatniej je czesze i spinam
Swoje wlosy mam z natury cieniutkie i malo wiec byc moze sa za bardzo obciazone dlatego ciagnie...
Ale ich nie sciagne!!!!hehe No chyba,ze jeszcze jakies wyleca.Miejmy nadzieje,ze nie.
Svinecka a ile sie Tobie wyczesywalo na poczatku???
Anika-na jest offline  
Stary 2007-04-29, 15:12   #2554
alex.andra
Przyczajenie

A ja mam takie male pytanko. Gdzie mozna kupic tanio wlosy REMY, bo boje sie troche kupowac na allegro, bo podobno jest duzo podrobek - pisza, ze to wlosy remy a okazuje sie, ze to azjatyckie podroby. Macie moze namiar na kogos kto sprzedaje naturalne wloski REMY i nie drogo??
alex.andra jest offline  
Stary 2007-04-29, 15:23   #2555
ciekawa
Przyczajenie

alex.andra prawdę mówiąc chyba wszykie mamy podobny problem, bo te na allegro to w większości są oszukane, w każdym razie ja nikogo Ci nie polece
Stary 2007-04-29, 15:59   #2556
alex.andra
Przyczajenie

No wlasnie to jest ten problem. Nie wiadomo gdzie kupowac, ja raz kupilam wlosy to po pierwszym myciu mialam jeden wielki koltun. Masakrrrra, musialam wszystke obciac, bo mozliwosci na rozczesanie nie bylo Teraz mam zalozone wlosy przez fryzjerke, ale ta przyjemnosc za duzo kosztuje , dlatego myslalam o kupnie wlosow na wlasny rachunek...
alex.andra jest offline  
Stary 2007-04-29, 16:01   #2557
alex.andra
Przyczajenie

Ciekawa ja rowniez pozdrawiam
alex.andra jest offline  
Stary 2007-04-29, 16:25   #2558
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl

a ja mam takie pytanie tendencyjne....czy samemu można zdjąc racoon? powiem szczerze, że nosze racoon od miesiąca...i zauwazyłam, że faktycznie trzeba dokładnie suszyć miejsca łaczeń. Po miesiacu wypadły mi 3 pasemka, dwa "naturalnie" a jedno wyszarpałam z moimi włosami no i w jednym miejscu zrobił mi się mały kołtun....ech
Stary 2007-04-29, 18:04   #2559
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Renia73 - dzięki muszę przyznać że włoski są super w dotyku 2 dni nie miałam jedwabiu bo spóźniała się przesyłka i fakt były trochę "suche" ale jak już nałożyłam to jest wszystko ok wczoraj miałam "loki" i wyglądało fajnie mało widać łączenia co mnie bardzo cieszy a ta PANI która mówiła że włosy jasne od d o n a są kiepskie to się myliła - póki co jest wsystko ok.

Tylko zastanawiam się czy to normalne że dużo tych włosów wypada bo boję się że za 3 mce będę łysa z przyczepianych włosów
jak duzo wypada ci wlosow i ile razy dziennie je czeszesz.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-04-29, 18:07   #2560
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez argissa Pokaż wiadomość
Renia w dotyku są rewelacyjne , ja bralam ciemny braz,czarne i kilka burgundu.U mnie po myciu,suszeniu i prostowaniu zachowują sie idealnie.Nic a nic sie z nimi nie dzieje.Można nawet czesać gęstym grzebieniem,ani razu nie zrobił się kołdun Na wrażenia klientki czekam (po myciu ma mi dać znać).To jest moja 'stara dobra klientka'...porozdawała juz moj numer tekefonu laskom z pracy i zaczynają wydzwaniać..ja sie nie wyrabiam z wlasną praca więc z tymi włosami to moze tak z doskoku bede robiła.Teraz zacząl sie okres slubów i mam mnóstwo prób makijażu ,tipsów itp pierdól pracuje od 8.30-21...
ja tez chce ciemny braz , czy te wloski sa latwe w modelowaniu. a jaka metoda mialas bo ja chce na keratyne ale chodza sluchy ze przy tej metodzie sie duzo wyczesuje i mam zgryz.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-04-29, 20:33   #2561
marciaaaa
Przyczajenie

Witam wszystkich stałych bywalców tego forum... przeczytałam całe 60stron i strasznie dużo się dowiedziałam... jesteście super, że dzielicie się swoimi doświadczeniami...no i te fotki.. rewelacja))

Oczywiście mam pytanie do Reni.... wiem, że preferujesz metodę warkoczyk i taśma. Moja fryzjerka przedłuża włosami na taśmie silikonowej ale klejonej na klej. Piszesz tylko, że można ją tak mocowac ale nic wiecej czy Ty tez tak robisz?. Czy mozesz mi powiedzie jak to się ma do metody przyszywania taśmy do warkoczyka? Czy jest tak samo trwała? i czy to sie nie odkleja? czy jest również mało inwazyjna i już ostatnie czy mocno widac samą taką przyklejoną taśmę?

z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
marciaaaa jest offline  
Stary 2007-04-29, 21:25   #2562
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie tendencyjne....czy samemu można zdjąc racoon? powiem szczerze, że nosze racoon od miesiąca...i zauwazyłam, że faktycznie trzeba dokładnie suszyć miejsca łaczeń. Po miesiacu wypadły mi 3 pasemka, dwa "naturalnie" a jedno wyszarpałam z moimi włosami no i w jednym miejscu zrobił mi się mały kołtun....ech
sciaga sie go acetonem i rozgniata. czyżby powrót do tasmy?
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-29, 21:35   #2563
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marciaaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich stałych bywalców tego forum... przeczytałam całe 60stron i strasznie dużo się dowiedziałam... jesteście super, że dzielicie się swoimi doświadczeniami...no i te fotki.. rewelacja))

Oczywiście mam pytanie do Reni.... wiem, że preferujesz metodę warkoczyk i taśma. Moja fryzjerka przedłuża włosami na taśmie silikonowej ale klejonej na klej. Piszesz tylko, że można ją tak mocowac ale nic wiecej czy Ty tez tak robisz?. Czy mozesz mi powiedzie jak to się ma do metody przyszywania taśmy do warkoczyka? Czy jest tak samo trwała? i czy to sie nie odkleja? czy jest również mało inwazyjna i już ostatnie czy mocno widac samą taką przyklejoną taśmę?

z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
tasma klejona ma jedna wade a mianowicie nie jest trwała.po 2 tygodniach zaczynaja odklejac sie rogi i trzeba korygowac. sama sobie robilam kiedys tym sposobem ale klej zawsze mialam w domu .mam znajome ktore przedłużaja ta metoda i zawsze mowia o jednym problemiedklejaniu...
tasma przyszyta sie nie odkleja poniewaz nie uzywa sie do niej kleju tylko igła i nici.
preferuje ta metode ponad inne poniewaz nie wyrzadza wlosom krzywdy jak pozostale metody...i nie uzyskasz przy żadnej innej metodzie pasemkowej takiego efektu jak przy tasmie.nie ma takiej możliwosci
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-29, 21:36   #2564
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
hmmm nie myc przez 7dni? nie wyobrazam sobie. ja mylam na 3 dzien po nalozeniu. no i ta odzywke tez do tej pory nakladalam na laczenia, a wlosy mam dwa i pol miesiaca i zgrzewy cale. to wszystko chyba zalezy od wlosa, od glowy (od plynow jakie ona wydziela), nie wiem. co do plynu to nie wiem czy jest gorszy, po prostu moja fryzjerka powiedziala ze jej on nie pasuje i nie jest do niego przekonana. a z tym wyczesywaniem to chyba przy kazdej metodzie pasemkowej tak jest. poza tym ja mialam malutenkie zgrzewy bo sie uparlam i mi sie wyczesywaly, teraz mi je pogrubila i o wiele wiele wlosow mniej zostaje na szczotce

ps. Reniu za kazdym razem przekrecasz moj nick,ja jestem Svinecka a nie Savinecka
a to przepraszam..Svinecka
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-30, 00:13   #2565
agnesn
Przyczajenie

GG do agnesn

Zrobilam dzis włoski u Reni - Monofibre
Sa cudowne lekkie i mam efekt burzy loków-jestem zachwycona. Postaram się szybko wkleić zdjęcia.
Ale....Mam pytanie, 4 godziny po załozeniu zgrzewy zaczeły mnie ciagnąć-czy to normalne? Czy szybko mi przejdzie uczucie ciagnięcia?
agnesn jest offline  
Stary 2007-04-30, 08:57   #2566
meyham
Raczkowanie

Renia73 - czesze je przed kąpielą - po kąpieli - później robie sobie loki i czeszę dopiero wieczorem bo jak rozczesze loki to mam na głowie siano - strandard przy kręceniu włosów. A wypada ich no... trochę.. ale wypadają tylko jak je czesze.. dziwne...

Xenia - chciałabym kręconymi, ale przyznam że na to nie wpadłam

I dlaczego one są takie suche? Mimo odżywki i jedwabiu? To normalne? Zwłaszcza końcówki...

Ale się nie plączą!
meyham jest offline  
Stary 2007-04-30, 09:04   #2567
beauty_sleep
Raczkowanie

GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep

Reni hair - nie wiem czy odczytałas moja wiadomosc..... odezwij sie szybko, prosze, bo zarczyna mi sie dred robic przy tasmie i chyba sie rozpalacze :/
beauty_sleep jest offline  
Stary 2007-04-30, 10:10   #2568
Anika-na
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 11

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
co do kerawaxu..i swedzenia skóry...to nie robie zgrzewów przy skórze tylko wlasnie niżej zeby nie odstawały...jesli pasemko wypadło t z włosami to oczywiście oze byc tak ze za mało wzietych zostało włosów (aczkolwiek zwracam na to szczególna uwage), jednak dodam ze nie jestem w stanie przewidziec wytrzymałosci włosów klientki. to okazuje sie dopiero po czasie. w takim przypadku nalezy włosy sciągnąć i zadbac o ich kondycje.
Pani Reniu to co mam sciagnac???Nie chceNarazie to tylko jedno pasemko.I tak jak napisalam wczesniej bylo na bardzo slabiutkich wlosach.Moze za mocno pociagnelam albo cos tam i sie wyrwalo.Nie wiem.Poczekam,zobacze Jakby co bede sie ewakuowac do Pani)

Dzisiaj ide farbowacJakies rady????
Ps. Nie wkleilam fotek jeszcze mojego dziela na glowie ale postaram sie to zrobic jak najszybciej
Anika-na jest offline  
Stary 2007-04-30, 10:22   #2569
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Dziewczyny swoje wlosy mam slabiutkie...pasemko ktore wyszlo trzymalo sie na kilku wloskach.kurcze caly czas sie boje zeby reszta mi nie wyszlaNo ale jakbysmy dały z Pania Renia mniej wlosow nie byloby zadnego efektu...
Teraz delikatniej je czesze i spinam
Swoje wlosy mam z natury cieniutkie i malo wiec byc moze sa za bardzo obciazone dlatego ciagnie...
Ale ich nie sciagne!!!!hehe No chyba,ze jeszcze jakies wyleca.Miejmy nadzieje,ze nie.
Svinecka a ile sie Tobie wyczesywalo na poczatku???
no wiesz ciezko powiedziec ile mi sie wyczesywalo bo nie sciagalam kazdego wlosa ze szczotki i nie liczylam. ale po myciu bylo ich calkiem duzo. jak sciagalam wlosy pozniej ze szczotki to mialam ich w reku taka garstke. teraz przy grubszych laczeniach wypada mi doslownue kilka wloskow - jak przy moich naturalnych. pasemko mi nie spadlo zadne a zaraz beda 3miesiace jak mam wloski
Svinecka jest offline  
Stary 2007-04-30, 10:36   #2570
emila820
Przyczajenie

hej no to w końcu od kogo się opłaca zamówić pasemka pod mikroringi takie co po paru myciach są tak samo w świetnym stanie jak na początku, może ktoś mi kogoś poleci.Pozdrawiam!!!!!!
emila820 jest offline  
Stary 2007-04-30, 12:00   #2571
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anika-na Pokaż wiadomość
Pani Reniu to co mam sciagnac???Nie chceNarazie to tylko jedno pasemko.I tak jak napisalam wczesniej bylo na bardzo slabiutkich wlosach.Moze za mocno pociagnelam albo cos tam i sie wyrwalo.Nie wiem.Poczekam,zobacze Jakby co bede sie ewakuowac do Pani)

Dzisiaj ide farbowacJakies rady????
Ps. Nie wkleilam fotek jeszcze mojego dziela na glowie ale postaram sie to zrobic jak najszybciej
W RAZIE PROBLEMOW DZWONIC
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-30, 12:02   #2572
Renihair
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
Reni hair - nie wiem czy odczytałas moja wiadomosc..... odezwij sie szybko, prosze, bo zarczyna mi sie dred robic przy tasmie i chyba sie rozpalacze :/
A MÓWIŁAM ZEBY NIE PRZENOSIC...WIADOMOSC MASZ NA PRIV
Renihair jest offline  
Stary 2007-04-30, 17:40   #2573
BubiGirl
Rozeznanie

GG do BubiGirl

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
ja tam nadal myślę, że racoon jest ok....tylko trochę wymaga uwagi, a ja ostatnio z ręką na sercu trochę sobie odpuściłam i mam tego efekt 1 kołtunik moja wina....przyznaję...
Stary 2007-04-30, 18:20   #2574
maurita
Raczkowanie

pestka
a jaka metoda mialas wloski robione ze na razie dajesz sobie spokoj z kolejnym przedluzaniem?? czy zniszczyly sie Twoje naturalne wloski???
maurita jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:03   #2575
pestka1830
Zakorzenienie

miałam microringi. w sumie to nie zniszczyły mi się, troszkę wypadło ale to chyba normalne. A narazie daję sobie spokój bo znudziły mi się długie włoski teraz mam ochotę na jakąś fajną fryzurkę
-A while..."
pestka1830 jest offline  
Stary 2007-04-30, 19:08   #2576
marciaaaa
Przyczajenie

Ślicznie dziękuję za tak szybką odpowiedz Reniu... tak myslalam ze z ta tasma klejona to za ciekawie nie jest..... problem w tym ze jeszcze nie znalazlam nikogo z Gdańska lub okolic kto by doszywał tasme(( Chyba odwiedze rodzinke w Katowicach a moze Ty wybierasz się nad Morze?
pozdrawiam
marciaaaa jest offline  
Stary 2007-05-01, 14:40   #2577
milcia23
Raczkowanie

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:09
milcia23 jest offline  
Stary 2007-05-01, 16:47   #2578
Apoteoza
Przyczajenie

Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez laura_9 Pokaż wiadomość
Witam
Zajmuję się przedłużaniem włosów nową amerykańską metodą. Ceny wykonywanych przeze mnie usług są konkurencyjne. W razie pytań proszę osoby zainteresowane o kontakt pod numerem telefonu: ...
Pozdrawiam
a na czym polega ta metoda?
Apoteoza jest offline  
Stary 2007-05-01, 17:41   #2579
milcia23
Raczkowanie

A teraz już mi włosy wyschły i miałam przez godzine zapleciony warkocz, efekt podoba mi sie chociasz te końcówki po warkoczu są proste jak druty. Pozdrawiam

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

Edytowane przez milcia23
Czas edycji: 2007-06-14 o 15:08
milcia23 jest offline  
Stary 2007-05-01, 18:47   #2580
Ammbra
Przyczajenie

dziewczynki!! mam pytanko do tych ktore mialy przedluzane wlosy metoda microrings. Dzis przedluzalam sobie wlosy i i czuje lekkie obciazenie na glowie i ciagniecie. glowa sie zrobila jakby "wrazliwa na dotyk"czy to jest normalne??czy takie przyzwyczajanie sie do tych wlosow trwa dlugo? i jak radzilyscie sobie ze spaniem bo jak zauwazylam jest troche niewygonie ale tez mam nadzieje ze to kwestia przyzwyczajenia. z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam
Ammbra jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości