Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-01, 18:59   #2581
nuomo
Przyczajenie

Dot.: przedłużanie włosów

Witam!
Mam takie pytanie, może ktoś mi odpowie...
Jestem chłoapkiem i mam następujący problem-moje włosy po bokach i z tyłu głowy są gęste i dłuższe z kolei grzywka wogóle nie chcę rosnąć, a marzy mi sie długa (oczywiście bez przesady gęsta grzywka. Czy można przedłużyć tylko "przód głowy"? czy to będzie wyglądało naturalnie? Jaka metoda najmniej niszczy włosy i ile to będzie mniej wiecje kosztować? wielkie dziekiz góry przepraszam, ze tyle pytań, ale nie znam sie na temacie i nie znam osopbiście nikogo kto mógłby mi pomóc. Licze na Was! P.S. Jestem z łodzi, moze ktoś podjąłby się moich włosów;P?
nuomo jest offline  
Stary 2007-05-01, 19:04   #2582
tually
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

ślicznie
tually jest offline  
Stary 2007-05-01, 19:29   #2583
tually
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie włosów

Ja może tak dla podbudowania ogólnej opinii o przedłużaniu. Żadna metoda nie jest idealna ale na pewno jest to dla ludzi i wygląda fajnie. Nie każdy jest obdarzony cud włosami. Ja sama planuję przedłużenie metodą keratynową za ok 2-3 tygodnie. Włosy kupuję na allegro a zrobi mi znajoma fryzjerka, która robiła już mojej mamie.

a teraz coś ekstra nawet nadziane gwiazdy muszą się liczyć z wadami przedłużania. Na zdjęciach Nicole Richie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.JPG (21,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.JPG (18,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.JPG (32,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (38,1 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.JPG (17,4 KB, 49 załadowań)
tually jest offline  
Stary 2007-05-01, 19:40   #2584
redzina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
miałam microringi. w sumie to nie zniszczyły mi się, troszkę wypadło ale to chyba normalne. A narazie daję sobie spokój bo znudziły mi się długie włoski teraz mam ochotę na jakąś fajną fryzurkę

tez miałam przedłużone włosy tą metoda wlaśnie dzisiaj je zdjelam! i jestem zadowolona
redzina jest offline  
Stary 2007-05-01, 20:23   #2585
Xenia
Rozeznanie

milcia23 wiedz , ze ja wieczny krytyk i osoba , ktorej malo co sie podoba i ciezko mi dogodzic mowie Ci , ze ...fajnie masz zrobione. Podobaja mi sie te wlosy . Wygladaja jak naturalne swoje , roznicy sie nie dopatrzylam a skoro nie widac na pierwszy rzut oka to dobrze , bo wszyscy Ci , ktorzy Cie mijaja na ulicy tez jej nie znajda.
Nie wiem jak to wyglada przy skorze ale wierze , ze jak dobrze zakryjesz mikroringi to bedzie niewidoczne w ogole.
Mi osobiscie podoba sie bardziej wersja po myciu ,wlosy falowane . Ja mialam identyczne i zawsze wgniotlam w nie odzywke , ze pozniej zostawaly tak jak mniej wiecej po mokrej wloszce.
Super!
Xenia jest offline  
Stary 2007-05-01, 21:37   #2586
Cczarnula19
Raczkowanie

po prostu masz super te wloski naprawdw
ja tez mam przedluzone metoda na tasme warkoczyk przyszyty,robilam to u srednio znajacej sie na rzeczy fryzjerce i dlatego rowniez jestem srednio zadowolona nitka mi puscila w jednym miejscu i musze sobie poprawiac...a samymi wlosami jestem przerazona ta tasma wogole nie trzy,ma tych wloso jak czesze to wylatuje cala szczotka wlosow szok!!!
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-05-02, 08:07   #2587
meyham
Raczkowanie

milcia bardzo ładnie

Mam pytanie, czy to prawda że nie można stosować kosmetyków z alkoholem?
Bo coś jest nie tak - mam strasznie suche włosyu mimo że nakładam maskę z jedwabiem Dove i myję takim samym szamponem, a później nakładam jedwab.Końcówki są suche i sztywne, aż nieprzyjemne czy to normalne? może mam zniszczone końcówki i powinnam je podciąć? Już nie wiem..a drażni mnie to bo jestem perfekcjonistką i nie chcę by tak było
meyham jest offline  
Stary 2007-05-02, 08:56   #2588
Monisia_666
Rozeznanie

meyham wszytskie wlosy robia sie sztywne poparu myciach ja tez bylam na pocztku zalamna bo jak wyjelam wlosy z paczki byly take sliczne blyszczace i mieciutki ale teraz nie sa juz takie suche jak na poczatku moze ja sie przyzyczailam ale one tez sa bardziej miekkie i nawilzone od masek i odzywek niestey to chyba problem kazdej z nas e te wlosy nie sa takie miekkie jak na poczaku no i to cholerne wyczesywanie się ... ehh
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-02, 08:57   #2589
Monisia_666
Rozeznanie

a zapomniala o najwazniejszym alkoholu nie mozna jesli ma sie zgrzewy ( keratyna, kerawax , roccon) bo rozpuszcza zgrzewy pozdrawiam
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-02, 08:58   #2590
Monisia_666
Rozeznanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ammbra kazdy tak ma to wkoncu dodatkowy ciezar dla naszej glowy spoko pare dni i sie przyzwyczaisz, mi spalo sie zle 2 noce 3 juz byla ok powodzenia
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-02, 09:46   #2591
Ammbra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ammbra kazdy tak ma to wkoncu dodatkowy ciezar dla naszej glowy spoko pare dni i sie przyzwyczaisz, mi spalo sie zle 2 noce 3 juz byla ok powodzenia
to mnie pocieszylas) spalo mi sie o dziwo w miare dobrze tylko na plecach sie nie dalo, troche jeszcze wlosy ciagna ale jest lepiej , wczoraj mialam wrazenie mi odpadna moje wlasne wlosy
Ammbra jest offline  
Stary 2007-05-02, 17:07   #2592
Karolicha
Przyczajenie

Reniu
Pytałam sie na privie ale nie było odpowiedzi. Przypuszczam że jesteś po prostu zawalona emailami.
Może więc odpowiesz mi tutaj ile kosztuje u ciebie przedłużanie i zagęszczanie włosów tak do pasa ( mam rzadkie włosy ) zależnie od rodzaju włosów i metody? Którą metodę poleciłabyś ? Czy będziesz kiedyś w Warszawie ?
Karolicha jest offline  
Stary 2007-05-02, 17:38   #2593
dora90
Przyczajenie

Question Dot.: Przedłużanie włosów w domu

witam wszystkiech dora jestempierwszy raz na wizażumilcia naprawdę śliczne włosy
bardzo chciałabym przedłużyć włosy na microringi, ale trochę mnie martwi co się może dziać po ich zdjęciu... wymyśliłam więc sobie żeby przedłużyć tylko tylną część włosów, z przodu zostawić naturalne... co o tym myślicie? oczywiście te przedłużone też bym pocieniowała odpowiednio żeby się nie odznaczały znacząco
dora90 jest offline  
Stary 2007-05-03, 08:06   #2594
meyham
Raczkowanie

Monisia_666, no to fajnie bo 98% szamponów, masek, odżywek jest na alkoholu

Więc ja już nie wiem co mam kupić Stosowałam Dove - do kitu, teraz kupiłam Sunsilka, bo pamiętam że kiedyś mi ładnie włosy odżywił - zobaczymy. A czekam na maskę z jedwabiu do zniszczonych włosów - ciekawe jak to pomoże.

Jak nie to kupię L'oreala...

Renia73, a Ty gdzie kupiłaś tą Joanne? Nie mogę nigdzie znaleźć Ani w Realu, ani w Albercie ani nigdzie

Aa Dora, to raczej nie zda efektu, bo za mało włosów będziesz miała przedłużonych i będą takie jakby strąki. Przedłóż powiedzmy do "połowy" głowy w pionie i zobacz efekt.

Edytowane przez meyham
Czas edycji: 2007-05-03 o 08:08 Powód: dodałam zdanie
meyham jest offline  
Stary 2007-05-03, 08:29   #2595
Monisia_666
Rozeznanie

meyham wiem ze prawie wszystko ma alkohol wiec nie ma co przesadzac tylko nie wolno tych szamnponow zostawiac na wlosach pzez dlugi cza i ie wolno masek na zgrzewy nakladac to absolutnie jest zakazane renia kiedys polecala szampon cream of natura tu jest link http://www.wlosyonline.pl/index.php?...891c636f718867 mowila rez o masce z gold wella do wlosow extremealnie suchych i dziewczyny tez polecaly ze dobra na tej stronce masz duzo kosmetykow do wlosow przedluzanych powiem wam ze ja uzuwam szamponu gliss kur z jedwabiem na przemian z szamnponem z kadusa ( tylko w salonie kupicie) a maski uzuywam granatowej z dove lub z tej z goldwella i jestem zadowolona puki co heh
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:04   #2596
tually
Raczkowanie

Ja moge dodać że używam już długo (ok.3-4 miesiecy)odżywki : KREM REGENERUJĄCY MilMil Professional, własnie ztej strony co podała Monisia_666 i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie nie mam przedłużonych ale planuję. Włosy się naprawde świetnie rozczesują i są mięciutkie. Mogę porównać do waxa o tyle że nie ma po tej odżywce takiego połysku. Sprawdzałam teraz skład-jest alkohol ale na zgrzewy się nie daje odżywek więc moge polecić. Na tej stronie http://www.wlosyonline.pl/product_in...891c636f718867
jest bardzo droga. Ja kupuję w hurtowni fryzjerskiej 500ml za 18 zł, ale są też balsamy za 16.

Jak już sobie przedłuże to będę używać na zmianę z waxem.
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:08   #2597
Monisia_666
Rozeznanie

tually wax podobno nie jest dobry na przedluzopne wlosy - tak mowily dziewczyny na forum ze do swoich wloskow jest super ale do przedluzonych sie nie sprawdza bbo on stymuluje cebluki do tego zeby"braly pokarm" z komorek ciala ale te wlosy nie maja cebulek wiec efekty sa mizerne
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:11   #2598
tually
Raczkowanie

Czyli sprawdzi się ta odżywka, bo ona nie stymuluje :P mam zastępstwo. A to z goldwella naprawdę takie dobre? Musiałabym popytać w hurtowni po ile...
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:34   #2599
Monisia_666
Rozeznanie

tak goldwella polecam jest troche droga bo zaplacilam za nia 55zl ( moja mama ma studio fryzjersie wiec kupilysmy od prezedstawiciela) ale godna polecenia nadaje sie tez do naturalnych wlosow moja mama zregenerowala sobie nia rzjsnianie zniszczone wlosy a teraraz sa mieciutkie i blyszczace
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-03, 10:37   #2600
marzen75
Przyczajenie

Mam rzadkie włosy i cienkie.Próbowałam tetodą Micro Rings ale widać mikroringi nawet wtedy gdybym związała je w kitkę.Mieszkam w Głogowie niedaleko Lubina.Może zna ktoś taką metodę i pordzi mi coś lub fryzjerkę która by się tego podjęła.
marzen75 jest offline  
Stary 2007-05-03, 11:25   #2601
tually
Raczkowanie

No to chyba zakupię, jak już będę miała przedłużone włosy, a chcę tak za 2-3 tygodnie...
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:00   #2602
Renia73
Raczkowanie

ja tez polecam goldwella jest swietny uzywam od 2 miesiecy .

MEYHAM
te odzywke kupilam w osiedlowej drogeri.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:09   #2603
Renia73
Raczkowanie

zdielam dzis wlosy.

TASMY przyszywane do warkocza to tragedia mialam dwa ogromne koltuny a moze raczej dredy - koszmar.
maz zdejmowal mi 3 tasmy ponad godzine - NIE POLECAM , teraz wiem dlaczego nikt ich nie chce zakladac.
RACOON zdejmowalam jakies pol godz. zmywaczem z acatonem .
potem rozczesywalam i troche mi wypadlo.zgrzewy racoon nie zniszczyly mi wlosow.
jesli chodzi o wlosy sa takie same jak przed zalozeniem - nie ulegly zniszczeniu.

jutro jestem umowiona na keratyne w salonie za nieduze pieniadze sprawdze te metode .
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:10   #2604
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
A teraz już mi włosy wyschły i miałam przez godzine zapleciony warkocz, efekt podoba mi sie chociasz te końcówki po warkoczu są proste jak druty. Pozdrawiam
bardzo ladnie nic nie widac .fajne sa takie pofalowane.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:25   #2605
tually
Raczkowanie

Skoro tyle osób poleca goldwella to będzie to konieczne

Reniu, prosiłabym o fotki keratyny i wrażenia. Sama chce na keratynę sobie zrobić

Z tą taśmą to mnie troszkę zdziwiłaś bo na tym drugim wątku z doświadczeniami chyba chwalono taśmę. W każdym razie ja i tak jestem w 100% zdecydowana na keratynę.

Szczerze mówiąc lubię oglądać zdjęcia gwiazd i jak zobaczyłam zdjęcie Nicole Richie z jej nowymi przedłużonymi włosami to mi sie strasznie spodobały. Ma właśnie na keratynę/racoona, widać to na załączonym zdjęciu. To mnie troszkę przekonało do tej metody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nic.JPG (33,5 KB, 118 załadowań)
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:36   #2606
eevvaa
Zakorzenienie

BubiGirl ja dzisiaj zmywałam racoona zmywaczem z acetonem- zajęło mi to ok. pół godz. Narazie usunęłam pasemka tylko z boków, bo w tych miejscach były najbardziej widoczne.

eevvaa jest offline  
Stary 2007-05-03, 18:49   #2607
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
zdielam dzis wlosy.

TASMY przyszywane do warkocza to tragedia mialam dwa ogromne koltuny a moze raczej dredy - koszmar.
maz zdejmowal mi 3 tasmy ponad godzine - NIE POLECAM , teraz wiem dlaczego nikt ich nie chce zakladac.
RACOON zdejmowalam jakies pol godz. zmywaczem z acatonem .
potem rozczesywalam i troche mi wypadlo.zgrzewy racoon nie zniszczyly mi wlosow.
jesli chodzi o wlosy sa takie same jak przed zalozeniem - nie ulegly zniszczeniu.

jutro jestem umowiona na keratyne w salonie za nieduze pieniadze sprawdze te metode .
Reniu a dlaczego zdjęłaś włoski?

Ja dzisiaj zmywałam racoona z boków, bo łączenia stały się widoczne i ogólnie przeszkadzały mi te "paprochy"
Mam na głowie 2 taśmy i jeszcze racoon na dole, ale w najbliższym czasie powracam do taśmy gdyż dla mnie metoda ta jest lepszym rozwiązaniem.

eevvaa jest offline  
Stary 2007-05-03, 19:05   #2608
tually
Raczkowanie

Może właśnie dlatego zdjęła że miała kołtuny nie do rozczesania...

eevvaa, jesteś zadowolona ze swoich włosów, czy masz jakieś zastrzeżenia. Muszę sie dowiadywać jak najwięcej zanim sama sobie zrobię.
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 19:45   #2609
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Może właśnie dlatego zdjęła że miała kołtuny nie do rozczesania...

eevvaa, jesteś zadowolona ze swoich włosów, czy masz jakieś zastrzeżenia. Muszę sie dowiadywać jak najwięcej zanim sama sobie zrobię.
tually do taśmy nie mam żadnych zastrzeżen- co prawda na początku jedna taśma ( ta najniższa) sporo mi się zsunęła i szybciej wymagała korekty ale później założyłyśmy ją wyżej i wszystko trzymało się jak trzeba
Jak do tej pory nie zrobiły mi się żadne kołtuny ani dredy.

Co do racoona mam sporo zastrzeżeń. Przede wszystkim zgrzewy kruszyły mi się i w ciągu miesiąca wypadło mi ok. 7 pasemek Z ciemnych łączeń zrobiły się żółte i przez to stały się widoczne. Pasemka ciągnęły mi włosy i bałam się że wyrwą się te moje Mało komfortowa metoda- przynajmniej dla mnie.

eevvaa jest offline  
Stary 2007-05-03, 19:54   #2610
milcia23
Raczkowanie

Renia73 przykro mi że musiałaś zdjąć pamiętam że twoje włoski były bardzo ładne, i miałaś je kupione jak dobrze pamiętam z zagranicy, szkoda.
A ja zato narazie nie mam problemu jeśli chodzi o wszystko, tylko kołtuny sie robią. To znaczy jak zrobie włosy prostownicą to są ok moge je mieć cały dzień rozpuszczone i nic się nie dzieje ale jak mam faleowanie np od warkocza to dramat zaraz robią mi się jakieś tornada z tyłu. A kombinuje z tymi falowanymi włosami bo wyglądają one wtedy bardziej naturalnie. Jak myślicie co zrobić żeby włosy się tak nie plątały, przecież jak są proste to jest dobrze to czemu nie mogą być choć trochę falowane.

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości