Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-03, 20:08   #2611
Anika-na
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 11
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Z włoskami czuje sie coraz lepiej.Kupilam sobie tabletki ineow ale kurcze pierwsza dawk zwymiotowalam;/ Czy ktoras tez tak miala?Chce wzmocnic moje wlosy a innego sposobu nie widze.Pani Reniu kupilam tez ten sampon z goldwela,jest swietny niestety odzywki nie bylo juz.Sprobuje tutaj dostac.Fryzjerka namwila mniena nowa czewona wersje golwella ale jest beznadziena zostaje na wlosach i je obciaza,placza sie po nich.Narazie kupilam z Loreala zolta taka na lato.I jest swetna.Fakt droga 70zl i dostepna tylko w salonach ale polecam.Fajne sa po niej wloski przedluzone.

Kurcze dalej mnie sora glowy swedzi medzy zgrzwami.Moze to wina odzywki?Dziewczyny tez tak mialyscie?
Anika-na jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:11   #2612
eevvaa
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Renia73 przykro mi że musiałaś zdjąć pamiętam że twoje włoski były bardzo ładne, i miałaś je kupione jak dobrze pamiętam z zagranicy, szkoda.
A ja zato narazie nie mam problemu jeśli chodzi o wszystko, tylko kołtuny sie robią. To znaczy jak zrobie włosy prostownicą to są ok moge je mieć cały dzień rozpuszczone i nic się nie dzieje ale jak mam faleowanie np od warkocza to dramat zaraz robią mi się jakieś tornada z tyłu. A kombinuje z tymi falowanymi włosami bo wyglądają one wtedy bardziej naturalnie. Jak myślicie co zrobić żeby włosy się tak nie plątały, przecież jak są proste to jest dobrze to czemu nie mogą być choć trochę falowane.
miałam podobnie jak pierwszy raz zrobiłam sobie loki- włosy z tyłu zaczęły się plątać- nie rozumiem dlaczego jak mam proste to nic takiego się z nimi nie dzieje...

eevvaa jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:15   #2613
Renia73
Raczkowanie

zrobily mi sie dwa okropne koltuny nie moglam ich rozczesac.
racoon u mnie byl ok ale tasmy nigdy wiecej.koszmar!!!!!!!!!!!
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:24   #2614
eevvaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Renia73 Pokaż wiadomość
zrobily mi sie dwa okropne koltuny nie moglam ich rozczesac.
racoon u mnie byl ok ale tasmy nigdy wiecej.koszmar!!!!!!!!!!!
I pewnie w salonie będziesz robiła nowymi włoskami, bo te się pewnie nie nadają. A plątały Ci się podczas noszenia?

eevvaa jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:36   #2615
tually
Raczkowanie

Czyli się potwierdziło że dobór metody zależy głównie od gustu(no pomijając jakość, bo czasem ktoś może mieć po prostu kiepsko zrobione).
tually jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:42   #2616
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tually Pokaż wiadomość
Skoro tyle osób poleca goldwella to będzie to konieczne

Reniu, prosiłabym o fotki keratyny i wrażenia. Sama chce na keratynę sobie zrobić

Z tą taśmą to mnie troszkę zdziwiłaś bo na tym drugim wątku z doświadczeniami chyba chwalono taśmę. W każdym razie ja i tak jestem w 100% zdecydowana na keratynę.

Szczerze mówiąc lubię oglądać zdjęcia gwiazd i jak zobaczyłam zdjęcie Nicole Richie z jej nowymi przedłużonymi włosami to mi sie strasznie spodobały. Ma właśnie na keratynę/racoona, widać to na załączonym zdjęciu. To mnie troszkę przekonało do tej metody
wiesz co mnie przekonal racoon ale ze w wawie jest drogo to zrobie na keratyne koszt nieduzy bylam , rozmawialam i sie umowilam zobaczymy jak sie sprawdzi.
tasmy przeszkadzaly mi jak sie opuscily nie moglam zrobic wyzej kycyka bo sie marszczyly. racoon byl swietny nie wykruszal sie i nie zmienil u mnie koloru .
ide jutro na 17 fotki wrzuce pewnie w sobote o ile cos sie nie zmieni.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 20:46   #2617
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
Renia73 przykro mi że musiałaś zdjąć pamiętam że twoje włoski były bardzo ładne, i miałaś je kupione jak dobrze pamiętam z zagranicy, szkoda.
A ja zato narazie nie mam problemu jeśli chodzi o wszystko, tylko kołtuny sie robią. To znaczy jak zrobie włosy prostownicą to są ok moge je mieć cały dzień rozpuszczone i nic się nie dzieje ale jak mam faleowanie np od warkocza to dramat zaraz robią mi się jakieś tornada z tyłu. A kombinuje z tymi falowanymi włosami bo wyglądają one wtedy bardziej naturalnie. Jak myślicie co zrobić żeby włosy się tak nie plątały, przecież jak są proste to jest dobrze to czemu nie mogą być choć trochę falowane.
wiesz co ostatnio fryzjerka powiedziala mi ze wlosy sie nie koltunia tylko pusza te przedluzane i mozna kupic sobie cos na puszenie i wygladzanie w spreyu a dodatkowo beda ladnie blyszczec.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-03, 21:19   #2618
Monisia_666
Rozeznanie

z tego co ja wiem to odzywek nie mozna na zgrzwy klasc a jesli tak robisz to moze cie glowa od tego swedziec bo ciezko jest wyplykac odzywke ze zgrzewow( przynajmniej tak mi sie wydaje
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-03, 21:27   #2619
Anika-na
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to odzywek nie mozna na zgrzwy klasc a jesli tak robisz to moze cie glowa od tego swedziec bo ciezko jest wyplykac odzywke ze zgrzewow( przynajmniej tak mi sie wydaje
Monisia nie laduje odzywki na zgrzewyAle robia maske i nakladajc recznik cos tam zawsze splynie na mokrych wlosach Nie ma innej mozlwsci.Staram sie plukac wlosy dokladnie...nie wiem
Anika-na jest offline  
Stary 2007-05-03, 21:51   #2620
Xenia
Rozeznanie

Ja tam na keratyne nie narzekam i pamietam zanim sie zdecydowalam na jakakolwiek metode tez mialam watpliwosci . Mialam znajome ,ktore narzekaly na inne metody wiec zdecydowalam sie na keratyne. Jak fryzjerka uformuje malenki , estetyczny zgrzew to nie jest zle .
Po kilku miesiacach noszenia zgrzewy te zaczynaly mi sie robic bialawe i kruszyc a niektore lepkie od niewlasciwej pielegnacji no ale ja sie w ogole nie dziwie , bo normalnie to juz dawno trzeba isc na odnowe a ja czekalam nie wiadomo na co.
Teraz tez juz sie umawiam na kolejny raz , na keratyne .Innej metody tutaj nie chce , no chyba , ze skusze sie kiedys na Raccon ale dopiero jak bede kiedys w poblizu pani Reni.
Keratyne zdejmuje sobie sama ,wiec dla mnie to tez komfort.
Ps. Po diabla tylko kupowalam caly zestaw do przedluzania keratynowego i skompletowalam wszystko co trzeba .Sama nie mam odwagi przedluzyc , bo mam lewe rece a kolezanki i moj maz sie wycofali ,pomimo cwiczen i instrukcji.
Chyba bede musiala to opylic.
Xenia jest offline  
Stary 2007-05-03, 23:56   #2621
Anika-na
Raczkowanie

Dziewczyny male pytanko
Czy w miejscu gdzie wylecialo mipasemko i zostal placek wyrosa mi włosy???Czy ten placek zostanie juz łysy????????
Anika-na jest offline  
Stary 2007-05-04, 06:17   #2622
meyham
Raczkowanie

Renia73 idziesz do tej osoby co myślę?

Ja jestem tylko z jednej rzeczy niezadowolona Włosy mam przeraźliwie suche, twarde na końcówkach i niemiłę w dotyku. Ale tylko końcówki - jakies 5-7 cm. Reszta jest ładna... I nie wiem co zakupić do odżywienia włosów Mam już 3 maski.. jak tak dalej będę kupowała i testowała to będę mogła założyć sklep z odżywkami uzytymi 2-3 razy...
meyham jest offline  
Stary 2007-05-04, 06:48   #2623
tually
Raczkowanie

Zastanawiam się nad tymi kołtunami. Mam koleżankę która ma swoje własne włosy do 3/4 pleców (już chyba ze 3-4 lata) są falowane i mają skłonności do puszenia. Bardzo rzadko chodziła na co dzień w rozpuszczonych właśnie dlatego ze się plątały. Zwykłe miała warkocz albo taki zwijany kok. Może to po prostu wina długich włosów z małym dodatkiem większej podatności na kołtunienie się przedłużanych.

Xenia szkoda trochę tego sprzętu.

Moja ciocia postanowiła sobie przedłużyć ale nie kupić specjalnie sprzętu. "Pięknie" to wyszło. Włosy miała na taśmie i sama cięła. Mąż jej to przyklejał klejem na gorąco (takie co są w sklepach budowlanych) i takim samym wkładem budowlanym(nie da się rozpuścić żadnym acetonem czy płynem). W końcu wyszło na to że te włosy strasznie się wysnuwały, a ona musiała wyrywać zgrzewy razem ze swoimi bo inaczej się nie dało. Ma teraz łyse placki z tyłu głowy i planuje przedłużyć ale już normalnie. Niezły z niej kaskader
tually jest offline  
Stary 2007-05-04, 09:43   #2624
Monisia_666
Rozeznanie

wyrosna tylko troche to potrwa- cm w miesiac
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-04, 09:46   #2625
Monisia_666
Rozeznanie

ojj odwazna ta ciocia...
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-04, 12:05   #2626
enya32
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marzen75 Pokaż wiadomość
Mam rzadkie włosy i cienkie.Próbowałam tetodą Micro Rings ale widać mikroringi nawet wtedy gdybym związała je w kitkę.Mieszkam w Głogowie niedaleko Lubina.Może zna ktoś taką metodę i pordzi mi coś lub fryzjerkę która by się tego podjęła.
Polecam metodę włoski przyszyte do warkoczyka.
też mam dość rzadkie włoski i zgrzewy keratynowe czasem było widac.
Mało tego - po zdjęciu keratyny - niestety zgubiłam ich jeszcze trochę -(
Renia namówiła mnie na taśmę przyszytą do warkoczyka i jestem ZACHWYCONA.
Czuję się z tym bardzo komfortowo, nic mi nie wystaje, miłe w dotyku, wyglądające bardzo naturalnie. Nie swędzi mnie głowa, nic mnie nie ciągnie i nie przejmuję się zgrzewami, kołtunami, nakładaniem odżywek z ominięciem zgrzewow, sauną, solarium itp bzdurami. szkoda życia tylko na to by pol dnia pielgnować włosy
Jestem także aktualnie w Londynie gdzie ostatnio trochę wieje i nie czuję się jakoś niekomfortowo. poprostu w przeciwieństwie do keratyny - mam świadomość tego, że nic mi nie wystaje I druga rzecz - że nie są tak obciążone pojedyńcze pasemka a cały warkoczyk więc siłą rzeczy to się inaczej rozkłada. Ach i zapomniałabym dodać - brak ingerencji jakiejkolwiek chemii - bo tak czy inaczej - czy to keratyna czy inna bzdura - zdrowe to nie jest. Bo to co zostaje na włoskach po zdjęciu też trzeba czymś usunąć.
Naprawdę polecam

A tak na marginesie - Svinecka...porozmawiamy o stanie twoich włosków jak będziesz zmuszona zdjąć je całkowicie łacznie z resztkami kerawaxu.
Ja miałm na keratynę, która jest mnniej "plastikowa". Owszem - pasemka schodzą jak masełko...ale to co jeszcze tam zostaje i do czego miałaś z powrotem przyklejone nowe pasma - to już inna bajka.
Płakać się chce jak wyczesuje się tą resztkę.
Także powodzenia przy zmianie włosków bo cudów nie ma
enya32 jest offline  
Stary 2007-05-04, 14:46   #2627
marzen75
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź. Niesłyszałam o tej metodzie która mi zaproponowałaś.Ale czy metoda ta nadaje sie nawet na bardzo rzadkie włosy a w szczególności na samym srodku głowy??????I czy dostałabym namiary na Panią Renie?????
marzen75 jest offline  
Stary 2007-05-04, 17:38   #2628
lily_m.c.
Przyczajenie

cześć Dziewczyny
to mój pierwszy post na tym forum, od dłuższego czasu śledzę ten wątek i...
mam pytanko do mieszkanek Warszawy - czy korzystałyście z usług
salonu Art Of Hair przy ul.Stawki 4a ? ( www.artofhair.pl ). Jeśli tak, jakie są Wasze opinie na temat tego salonu?
Piszę o tym w wątku dotyczącym przedłużania włosów, ponieważ właśnie to mi się marzy (dopóki moje nie urosną ), a właśnie ten salon sprzedaje na allegro swoje usługi w tym zakresie po bardzo przystępnych cenach. ( http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1624644 ) No i może właśnie któraś z Was, bądź Wasze Znajome tam sobie przedłużały włoski??
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
lily_m.c. jest offline  
Stary 2007-05-04, 19:00   #2629
Anika-na
Raczkowanie

Dziewczyny obiecalam fotkeTo naraze jedna nie wiem czy sie pojawi

PIC_0284 [640x480].JPG
Anika-na jest offline  
Stary 2007-05-04, 19:25   #2630
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Anika-na no boskie po prostu
Svinecka jest offline  
Stary 2007-05-04, 19:53   #2631
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lily_m.c. Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny
to mój pierwszy post na tym forum, od dłuższego czasu śledzę ten wątek i...
mam pytanko do mieszkanek Warszawy - czy korzystałyście z usług
salonu Art Of Hair przy ul.Stawki 4a ? ( www.artofhair.pl ). Jeśli tak, jakie są Wasze opinie na temat tego salonu?
Piszę o tym w wątku dotyczącym przedłużania włosów, ponieważ właśnie to mi się marzy (dopóki moje nie urosną ), a właśnie ten salon sprzedaje na allegro swoje usługi w tym zakresie po bardzo przystępnych cenach. ( http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1624644 ) No i może właśnie któraś z Was, bądź Wasze Znajome tam sobie przedłużały włoski??
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
dzis bylam w tym salonie i zrobilam sobie wloski na keratyne , przy mnie byly jeszcze dwie inne dziewczyny i tez przedluzaly. wloski sa ok ,zobaczymy jak bedzie dalej.
ja wzielam sobie falowane dl.50 cm.na moja glowke weszlo100 pasemek ,wiecej sie nie dalo bo nie bylo gdzie.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-04, 20:03   #2632
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meyham Pokaż wiadomość
Renia73 idziesz do tej osoby co myślę?

Ja jestem tylko z jednej rzeczy niezadowolona Włosy mam przeraźliwie suche, twarde na końcówkach i niemiłę w dotyku. Ale tylko końcówki - jakies 5-7 cm. Reszta jest ładna... I nie wiem co zakupić do odżywienia włosów Mam już 3 maski.. jak tak dalej będę kupowała i testowała to będę mogła założyć sklep z odżywkami uzytymi 2-3 razy...
nie ,bylam w salonie na stawki 4a w tej samej cenie co u tej dziewczyny , metoda keratyna - mam wloski lekko falowane 100 pasemek weszlo mi na glowe gdyz mam mala glowke i wiecej sie nie zmiescilo.
zobaczymy jak beda sie sprawowaly po kilku myciach, ale coz wiadomo to nie sa nasze wloski i zawsze beda troche gorsze.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-04, 20:05   #2633
Renia73
Raczkowanie

MEYHAM

mi w salonie powiedzieli zeby kupic loreal taki miodowy do suchych wlosow bez protein bo to zabija wloski - dostepne w drogeri.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-04, 21:00   #2634
lily_m.c.
Przyczajenie

Cytat:
dzis bylam w tym salonie i zrobilam sobie wloski na keratyne , przy mnie byly jeszcze dwie inne dziewczyny i tez przedluzaly. wloski sa ok ,zobaczymy jak bedzie dalej.
ja wzielam sobie falowane dl.50 cm.na moja glowke weszlo100 pasemek ,wiecej sie nie dalo bo nie bylo gdzie.
dziekuje Ci slicznie za odp !!! mam kilka pytanek, jeśli znajdziesz chwilke na odp będę baaaaaaaaardzo wdzięczna.

1. czy moglabys mi jeszcze napisac ile Cię to kosztowało? Tak jak u nich w cenniku na stronce, czy tak jak na allegro?
2. czy "kupowalas" u nich przedłużenie na allegro, czy tak po prostu sobie zamowilas wizyte w tym salonie na przedłużanko?
3. na allegro najtansze przedluzanie u nich to jakies 400zł, czy jest to realna i ostateczna cena, czy też muszę wliczyć w to jeszcze jakieś koszty ukryte??
4. dobrze się czujesz w tych włoskach, które Ci założyli? (czy nie widać tak znacząco różnicy między Twoimi naturalnymi, a tymi przyczepionymi??)

Jeszcze raz dzieki śliczne za odp
lily_m.c. jest offline  
Stary 2007-05-04, 21:43   #2635
Renia73
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lily_m.c. Pokaż wiadomość
dziekuje Ci slicznie za odp !!! mam kilka pytanek, jeśli znajdziesz chwilke na odp będę baaaaaaaaardzo wdzięczna.

1. czy moglabys mi jeszcze napisac ile Cię to kosztowało? Tak jak u nich w cenniku na stronce, czy tak jak na allegro?
2. czy "kupowalas" u nich przedłużenie na allegro, czy tak po prostu sobie zamowilas wizyte w tym salonie na przedłużanko?
3. na allegro najtansze przedluzanie u nich to jakies 400zł, czy jest to realna i ostateczna cena, czy też muszę wliczyć w to jeszcze jakieś koszty ukryte??
4. dobrze się czujesz w tych włoskach, które Ci założyli? (czy nie widać tak znacząco różnicy między Twoimi naturalnymi, a tymi przyczepionymi??)

Jeszcze raz dzieki śliczne za odp
mnie kosztowalo 499 zl. przy dl.50 cm i ilosci 100 szt zadnych dodatkowych kosztow.
zamowilam wizyte w salonie - pojechalam dobralismy kolor i umowilam sie na doczepienie.jak pojechalam wloski juz na mnie czekaly.
cene ustalisz na miejcu przy doborze koloru, moja cena sie nie zmienila przed zalozeniem i po nim zostala taka sama. po zalozeniu troszke mi podcieli dla ladnego wygladu . nie ma zadnej roznicy kolorystycznej .
jak pojedziesz to ci pokaza jakie to wloski bo maja do wgladu.
wloski sa bardzo ladne ,jesli chodzi o uczucie to mnie troszke ciagna bo zgrzewy sa zrobione przy samej skorze ale to mija po kilku dniach - to normalne.nie wolno myc glowy przez 24 godz. i uzywac kosmetykow z proteinami.szczotke jaka trzeba czesac pokaza ci na miejcu mozna kupic w drogeri.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-04, 22:39   #2636
lily_m.c.
Przyczajenie

Cytat:
mnie kosztowalo 499 zl. przy dl.50 cm i ilosci 100 szt zadnych dodatkowych kosztow.
zamowilam wizyte w salonie - pojechalam dobralismy kolor i umowilam sie na doczepienie.jak pojechalam wloski juz na mnie czekaly.
cene ustalisz na miejcu przy doborze koloru, moja cena sie nie zmienila przed zalozeniem i po nim zostala taka sama. po zalozeniu troszke mi podcieli dla ladnego wygladu . nie ma zadnej roznicy kolorystycznej .
jak pojedziesz to ci pokaza jakie to wloski bo maja do wgladu.
wloski sa bardzo ladne ,jesli chodzi o uczucie to mnie troszke ciagna bo zgrzewy sa zrobione przy samej skorze ale to mija po kilku dniach - to normalne.nie wolno myc glowy przez 24 godz. i uzywac kosmetykow z proteinami.szczotke jaka trzeba czesac pokaza ci na miejcu mozna kupic w drogeri.
No to wygląda bardzio dobrze Dzięki śliczne Renia73 , że opisałaś mi wszystko. Naprawdę bardzo cenne informacje i dzięki temu troche więcej odwagi nabieram co do tego przedłużenia hihi
Będę musiała sobie jakoś to zorganizować sensownie, ponieważ jestem z Łodzi. Ale to tak bliziutko w sumie, że tym się akurat nie ma sensu martwić!
Mam nadzieję, że się wszystko uda Dzięki raz jeszcze !!!
lily_m.c. jest offline  
Stary 2007-05-04, 22:57   #2637
Anika-na
Raczkowanie

Renia73
Napisz prosze jak Twoje samopoczucie dalej co do keratyny.A jak twoje naturalne włosy?Słabe, mocne?

Renihair-A jak moje włosy zachowywalyby sie przy tasmie doszywanej na warkczyk??to samo?Moze przy wziętej wiekszej ilosci włosow trzymalyby sie lepiej??? rozjasniane były półroku temu moze wiecej takze sa duzo nizej niz zgrzewy.Kurcze nie chce rezynowac z włoskow..(( Moze metoda nie da mnie?Jem te ineov ale zanim zaczną dzialac to fiu fiu...

Dziewczyny,które sa w Angli:
Czy znacie jakis dobry srodek na wlosy od zewnatrz na wzmocnienie??
Anika-na jest offline  
Stary 2007-05-05, 06:24   #2638
tually
Raczkowanie

Anika-na śliczne włosy. Wyglądają bardzo naturalnie.

Reniu, masz może fotki? Ciesze sie ze jesteś zadowolona- to podbudowało moją decyzję o przedłużeniu na keratynę
tually jest offline  
Stary 2007-05-05, 07:49   #2639
meyham
Raczkowanie

o tym mówisz?

Czyli tego też nie mogę używać?

Edytowane przez meyham
Czas edycji: 2007-05-05 o 09:24
meyham jest offline  
Stary 2007-05-05, 08:02   #2640
wybujana
Wtajemniczenie

dziewczyny a czy wiecie moze gdzie w TYCHACH można przedłuzyc włosy? i ile to kosztuje oczywiscie ;]

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości