Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-18, 08:03   #2911
milcia23
Raczkowanie

Dot.: Przedłużanie włosów w domu

Dzięki dziewczyny tą grzywke mam od zawsze czasem mam ją dużo dłuższą ale do długich włosów podoma mi się taka krótsza. Wtedy co zdjędłam włosy to dzień wcześniej sobie ją tak przyciełam i jak je zdjełam wyglądałam okropnie bo nie pasowala mi ona do mojej prawdziwej długości włosów. Mi sie też zdaje że teraz jest lepiej ponieważ wyglądają bardziej naturalnie w tych dłuższych i niewycieniowanych czułam się jakby każda dziewczyna która mi się przyglądała wiedziała że mam przedłużone, faceci nie ale kobiety wiadomo - po co się tak gapią przeciesz nie po to żeby podziwiać .

meyham to mnie troche podłamałaś bo wczoraj właśnie sobie tak myślałam że jak będe kupować włosy to właśnie od d_o_n_a. Moje pasemka co prawda są założone po raz drugi i reraz zgrzewy nie są w najlepszym stanie bo są zaciśnięte w innym miejscu ale prawie wcale się nie wyczesują.
Wcześniej jakaś dziewczyna na tym forum pisała o proteinach wtedy się poprawiła że chodzilo o ceramidy, więc pisała że nie wolno używać kosmetyków z ceramidami bo coś niszczą ( nie pamietam dokładne). A jak pamiętam z reklamy pantim-provi ma ceramidy. Nie wiem dokłądnie czy on szkodzi naprawde włosom ale jak chcesz to to sprawdź.

Pozdrawiam

http://www.morusek.pl/ogloszenia/pol...y-oddam-psa/0/ ,

http://www.morusek.pl/ogloszenie/357...ima-na-dworze/ ,

http://www.schronisko.net/

Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego psa!

milcia23 jest offline  
Stary 2007-05-18, 09:00   #2912
truskaffka
Zakorzenienie

mi tam sie w ogole nie podobaja przedluzane wlosy.... moja znajoma ma...i wygladaja no coz... niezbyt pieknie...jakies takie..sianowate i widac ze sztuczne jakies... dziwnie to wyglada
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline  
Stary 2007-05-18, 09:15   #2913
Glamour_girl
Raczkowanie

Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Chcialabym przedluzyc wlosy, ale nie wiem jakiej firmy sa lepsze remy czy la trend?? i czy da sie to jakos sprawdzic u osoby ktora bedzie mi przedluzac wlosy?? bo tak na slowo nie uwierze
Glamour_girl jest offline  
Stary 2007-05-18, 09:54   #2914
extravagans
Raczkowanie

Czesc Dziewczęta.

Właśnie wróciłam od fryzjera i jestem załamana gdyż obcieła mi jakies 10 cm włosów,pocieniowała tak ze ledwo moge je spiąć. Mowiłam ze nie chce krótkich bo zawsze miałam krótkie a od 2 lat staram sie zapuscic...
Chce je teraz przedłżyc i tu mam pytanie o jakis dobry salon w KRAKOWIE.
Prosze o pomoc bo nawet nie mam siły czytac calego watku...
extravagans jest offline  
Stary 2007-05-18, 10:06   #2915
Cczarnula19
Raczkowanie

pewnie jeszcze zaplacilas za usluge majac fryzure nie taka jak chcialas plus smutna minke z powodu utraty zapuszczanych wloskowniektore fryzjerki nadaja sie do strzyzenia ale konskich grzyw lub trawnikaja nie rozumiem mi jak ktos mowil 2cm to scinalam 2cm jak wiecej to wiecej.na twoim miejscu zrobilam bym fryzjerce pozadna rozmowke.przedewszystkim nie powinnas placici za taka zle wykonana usluge.Mnie raz obcinala kolezanka mialam juz dosc dlugie wlosy z racji tej ze ona tez zpuszczala wlosy a zawsze przeklocalysmy sie (na zarty ktora ma dluzsze)ze zlosliwosci obcielam mnie troche powyzej ramion bylam prze wscieklatakze znam ten bol za niecal tydzien przedluzylam wlosy. Jrezeli nie chcesz ingerowac w strukture wlosow klejami itp polecam metode ktora ja mam czyli tasma przyszyta do warkocza>wlosy na tasmie kupisz na allegro a reszte mozna zrobic nawet samemu w domu.proponuje jednak przejzec watki od poczatku.pozdrawiam.
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-05-18, 10:09   #2916
Cczarnula19
Raczkowanie

glamour-girl wydaje mi sie ze lepsze sa remy to jest jakis juz wyzszy standart wlosow.ja mialm kiedys remy i byly o niebo lepsze od tych vco mam teraz (teraz mam humanity hair europejskie nie remy)
Cczarnula19 jest offline  
Stary 2007-05-18, 10:30   #2917
Glamour_girl
Raczkowanie

Cczarnula19 dzieki
Glamour_girl jest offline  
Stary 2007-05-18, 11:18   #2918
Xenia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
mi tam sie w ogole nie podobaja przedluzane wlosy.... moja znajoma ma...i wygladaja no coz... niezbyt pieknie...jakies takie..sianowate i widac ze sztuczne jakies... dziwnie to wyglada
To wspolczuje twojej znajomej . Pewnie wyglada koszmarnie i sie tego wstydzi .Bo skoro Ty kompletny laik w tej dziedzinie to zauwazylas ,to musi miec faktycznie brzydkie te wlosy...
My natomiast jestesmy zadowolone ze swoich a przedluzane mamy tak , ze nikt nie zauwazy i o to w tym wszystkich chodzi .
Ofiary domowych przedluzan , ofiary kiepskich fryzjerek maja wlosy brzydkie i sianowate.
Xenia jest offline  
Stary 2007-05-18, 15:17   #2919
tually
Raczkowanie

Cytat:
meyham to mnie troche podłamałaś bo wczoraj właśnie sobie tak myślałam że jak będe kupować włosy to właśnie od d_o_n_a.
Ja też planowałam od niej kupić włoski :/ No cóż, nie wiem czemu tak się dzieje.

Cytat:
Wcześniej jakaś dziewczyna na tym forum pisała o proteinach wtedy się poprawiła że chodzilo o ceramidy
Nie chodzi jednak o ceramidy a o proteiny. Było sprostowanie do tego Podobno maską z proteinami można nawet ściągać keratynę, ale nie wiem jak jest naprawdę. Proteiny właśnie rozpuszczają zgrzewy, więc to też mogłaby być przyczyna wypadania jeżeli nakładasz odżywkę na nie.

Meyham, wszyscy polecają bardzo Kerasilk do włosów ekstremalnie suchych i ja też planuję zakupić jak będę mieć przedłużone. Ja używam do moich własnych naturalnych włosów takiej odżywki regenerującej (włoska, tylko w hurtowniach fryzjerskich) z olejkiem kokosowym i świetnie sie po tym rozczesują włosy więc mogę to polecić. Poza tym to nie mam za bardzo pojęcia co bardzo nawilża włosy...Jak coś odkryjesz cudownego to pochwal się
tually jest offline  
Stary 2007-05-18, 15:18   #2920
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
To wspolczuje twojej znajomej . Pewnie wyglada koszmarnie i sie tego wstydzi .Bo skoro Ty kompletny laik w tej dziedzinie to zauwazylas ,to musi miec faktycznie brzydkie te wlosy...
My natomiast jestesmy zadowolone ze swoich a przedluzane mamy tak , ze nikt nie zauwazy i o to w tym wszystkich chodzi .
Ofiary domowych przedluzan , ofiary kiepskich fryzjerek maja wlosy brzydkie i sianowate.

Święta prawda. Włosy przedłużone mogą być piękne tylko gdy robota dobrze wykonana i dba się o nie bardziej niż normalnie
tually jest offline  
Stary 2007-05-18, 15:25   #2921
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez N.a.j.a Pokaż wiadomość
Witam
Od jakiegoś czasu zastanawiam się na przedłużaniem..
Ciężko byłoby szukać na ponad 60stronach odpowiedzi na pojedyńcze pytania.. chociaż i tak przeczytałam dużo z wątku.

Część dziewczyn skarżyła się na microringi.. inne nie? Sama niewiem... jeśli ktoś <kto się na tym zna> miałby chwię odpowiedzieć mi na parę pytań

Która metoda jest najlepsza? <napewno są podzielone zdania na ten temat, ale coś wybrać trzeba>

Mam cieniowane włosy <krótsze na górze> i chciałabym 'podczepić' włosy tylko od spodu.. może któraś robiła podobnie?Jakie są wtedy koszta?

Macie może namiary na kogoś dobrego w Warszawie <w miare okazyjnych cenach > ?
Przede wszystkim nie ma najlepszej metody dla ogółu. Wszystko zależy od wykonania, dbania o włosy i własnych preferencji. Niestety trzeba próbować, czytać i dowiadywać się jakie kto miał problemy. Niektóre problemy są oczywiście skutkiem złego wykonania a niektóre nieodłącznym elementem danej metody.

Można oczywiście doczepić tylko na dole, ale to możliwe tylko po tylnej stronie głowy. Koszta zależą przede wszystkim od fryzjerki. Włosów na pewno będzie mniej wykorzystanych więc trochę niższe niż na całą głowę.
tually jest offline  
Stary 2007-05-18, 15:55   #2922
dora90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość

mi się bardzo podobają przedłużane włosy milci - bardzo naturalnie wyglądają i bardzo ładniemyslę że wszystko zależy od tego czy się pofesjonalnie podchodzi do sprawy, tak samo jak niektórym się nie podobają farbowane blondynki, bo się zna akurat takie co mają kaczy blond;p
dora90 jest offline  
Stary 2007-05-18, 16:50   #2923
Renia73
Raczkowanie

ja przedluzalam ostatnim razem w salonie na keratyne i tez mi sie wyczesuja, poprzednio mialam na tasmie i czesciowo racoon i tez sie wyczesywaly wiec tak chyba musi byc skoro wiecej z nas ma ten problem.

jesli chodzi o kosmetyki to w salonie powiedziano mi zeby nie uzywac do przedluzonych wlosow kosmetykow z proteinami wiec znalazlam czerwona subrine w drogeri do wlosow suchych i zniszczonych i jestem zadowolona.
Renia73 jest offline  
Stary 2007-05-18, 18:44   #2924
milcia23
Raczkowanie

To jednak chodziło o proteiny?- to kiepsko
Ja przez cały czas używam balsam z proteinami jedwabiu Profisilk, kupiłam go na allegro razem z jedwabiem. Teraz mam mieszane uczucia czy go nadal używać

dora90 dziękuje ci bardzo, mi się też teraz wydają jak naturalne jak miałam dłuższe to musiałam sie nagimnastykować żeby ukryć przejście ale teraz te włosy wyglądają niemal jak moje i naprawde teraz jestem zadowolona z przedłużenia. Ponieważ już nie staram się na chama nosić długich włosów, nacieszyłam sie nimi a teraz postawiłam na naturalny wygląd i ciesze sie że nie musze zastanawiać sie czy ktoś widzi to przejście ( bo praktycznie go nie ma). Z mikroringami jest podobnie ponieważ jak już wcześniej pisałam mam dużo szerszy rozdziałek zostawiony do przykrycia mikroringów. Praktycznie nawet jak wieje to się nie martwie że jakiś mi wyskoczy. Jednym słowem pełnia szczęścia i beztroski- jak narazie

milcia23 jest offline  
Stary 2007-05-18, 19:15   #2925
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
To jednak chodziło o proteiny?- to kiepsko
Ja przez cały czas używam balsam z proteinami jedwabiu Profisilk, kupiłam go na allegro razem z jedwabiem. Teraz mam mieszane uczucia czy go nadal używać
Pisałam że proteiny rozpuszczają zgrzewy keratynowe. Ty masz microringi więc to nie ma wpływu mozesz spokojnie dalej uzywać...
tually jest offline  
Stary 2007-05-19, 06:37   #2926
__czarna__
Raczkowanie

meyham tak, mam włosy od d_o_n_a na mikroringi ale mi sie nie wyczesują. Mam serie do włosów płynny jedwab z GlissKur ale odżywek używam tylko jak mam czas czyli nie zawsze, a tych bez spłukiwania to już prawie wogole i wlski sa ok
__czarna__ jest offline  
Stary 2007-05-19, 08:03   #2927
milcia23
Raczkowanie

tually dziękuje za odpowiedź , tylko że moje wlosy mają zakończenia do mikroringów zrobione z kreatyny i to właśnie te zakończenia są włożone do ringa więc nie jestem pewna czy ten problem mnie nie dotyczy.

milcia23 jest offline  
Stary 2007-05-19, 08:53   #2928
d_o_n_a
Przyczajenie

Pojawiam sie ja jako d_o_n_a - o ktorej tak duzo tutaj piszecie. Droga Gosiu mowiac, ze dba sie jak o wlasne mialam na mysli uzywanie dobrych kosmetykow a nie tych z rossmana bo one naprawde sa kiepskiej jakosci!!! Z tego co pamietam mowilas, ze kupilas sobie jakas droga odzywke ale z tego co piszesz wcale na to nie wyglada!!! Serie do wlosów Pantene sa beznadziejne i do włosów przedłużanych generalnie sie nie nadaja!
d_o_n_a jest offline  
Stary 2007-05-19, 08:57   #2929
d_o_n_a
Przyczajenie

Włosy doczepione od dołu przy włosach dośc krótkich nie bedą wyglądaly zbyt ładnie....będą się mocno odcinały!
d_o_n_a jest offline  
Stary 2007-05-19, 09:04   #2930
Monisia_666
Rozeznanie

dona to ja mam pytanie co robic zeby te wlosy sie tak nie wyczesywaly?? chyba wszytskie mamy ten problem;/ ty jestes bardziej obeznana moze cos poradzisz??
Monisia_666 jest offline  
Stary 2007-05-19, 09:14   #2931
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dona to ja mam pytanie co robic zeby te wlosy sie tak nie wyczesywaly?? chyba wszytskie mamy ten problem;/ ty jestes bardziej obeznana moze cos poradzisz??
podpisuje się pod pytaniem
tually jest offline  
Stary 2007-05-19, 10:57   #2932
madi195
Raczkowanie

GG do madi195

Hej Kasiu Witamy na forum

Odpisujcie dziewczynki na mój wątek
madi195 jest offline  
Stary 2007-05-19, 12:20   #2933
shapali
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczęta.

Właśnie wróciłam od fryzjera i jestem załamana gdyż obcieła mi jakies 10 cm włosów,pocieniowała tak ze ledwo moge je spiąć. Mowiłam ze nie chce krótkich bo zawsze miałam krótkie a od 2 lat staram sie zapuscic...
Chce je teraz przedłżyc i tu mam pytanie o jakis dobry salon w KRAKOWIE.
Prosze o pomoc bo nawet nie mam siły czytac calego watku...
No właśnie ja mam taki sam problem...Tylko ,że szukam salonu w Gdyni..
Proszę pomóżcie!!!
shapali jest offline  
Stary 2007-05-19, 12:44   #2934
d_o_n_a
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
Powiem tak - rzeczywiście włosy u niektórych wyczesują się mniej u niektórych bardziej...i tak naprawdę trudno jest powiedzieć czemu sie tak dzieje... Być moze jest to rodzaj stosowanych kosmetyków. Czym dlużej nosimy włoski tym wiecej sie wyczesuja....
Tak sie dzieje z keratyna....
Natomiast jezeli mowimy o tulejkach - wloski praktycznie wcale sie nie wyczesuja i pasemka nie spadaja....
d_o_n_a jest offline  
Stary 2007-05-19, 13:51   #2935
nicole1985
Przyczajenie

Czy do zaciskania tulejek trzeba mieć specjalne cążki?? Bo trzeba to zacisnąć na tzw. książeczkę! Na allegro są do kupienia jednak strasznie drogo...
Stary 2007-05-19, 17:18   #2936
d_o_n_a
Przyczajenie

na ksiazeczke??? No prosze zakladam wlosy a pierwszy raz slysze o ksiazeczce
d_o_n_a jest offline  
Stary 2007-05-19, 18:27   #2937
N.a.j.a
Przyczajenie

tually dzięki za odp
oczywiście, ale chodzi mi o metode typu microringi, warkoczyki bez zgrzewania i innych cudów... w miare tanio oczywiście. może w tym temacie możecie mi coś doradzi?

Cytat:
Napisane przez d_o_n_a Pokaż wiadomość
Włosy doczepione od dołu przy włosach dośc krótkich nie bedą wyglądaly zbyt ładnie....będą się mocno odcinały!
d_o_n_a tak zdaję sobie sprawę ale może przybliże Wam o jaki efekt mi chodzi.

- zdjęcie.

btw. ja mam trochę dłuższe włosy naturalne <niż dziewczyna na zdjęciu> takie leciutko za ramiona.. a górę i grzywkę mam obciętą tak samo.. więc mniej-więcej o to chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1179546358_f.jpg (21,6 KB, 98 załadowań)
N.a.j.a jest offline  
Stary 2007-05-19, 18:41   #2938
jstr24
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milcia23 Pokaż wiadomość
tually dziękuje za odpowiedź , tylko że moje wlosy mają zakończenia do mikroringów zrobione z kreatyny i to właśnie te zakończenia są włożone do ringa więc nie jestem pewna czy ten problem mnie nie dotyczy.
niestety dotyczy
jstr24 jest offline  
Stary 2007-05-19, 18:50   #2939
jstr24
Raczkowanie

na ksiazeczke- czyli zacisniecie tulejki na plasko a nastepnie jeszcze raz skladajac plaskie lacze na pol i zacisniecie. specjalne cazki do tulejek maja tak wyprofilowane konce i wyzlobienia ze bardzo ulatwiaja takie zaciskanie tulejek, poniewaz nie sciskaja calkowicie na plasko tulejki a formuja ja w litere v ktora bez problemu mozna zamknac.
takie zacisniecie tulejki daje prawie 100% gwarancji ze pasemko sie nie zsunie...
jstr24 jest offline  
Stary 2007-05-19, 19:01   #2940
tually
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez N.a.j.a Pokaż wiadomość
tually dzięki za odp
oczywiście, ale chodzi mi o metode typu microringi, warkoczyki bez zgrzewania i innych cudów... w miare tanio oczywiście. może w tym temacie możecie mi coś doradzi?

d_o_n_a tak zdaję sobie sprawę ale może przybliże Wam o jaki efekt mi chodzi.

- zdjęcie.

btw. ja mam trochę dłuższe włosy naturalne <niż dziewczyna na zdjęciu> takie leciutko za ramiona.. a górę i grzywkę mam obciętą tak samo.. więc mniej-więcej o to chodzi.
To jest takie typowe emo, wiec bedzie pasowac jak najbardziej tylko z dołu przedłuzone, ale chyba włoski obowiązkowo muszą byc dobrze obcięte
tually jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości