"造se placki" na g這wie po z造m przed逝瞠niu w這s闚 POMOCY :((( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-03, 01:23   #1
azylek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 106
Unhappy

"造se placki" na g這wie po z造m przed逝瞠niu w這s闚 POMOCY :(((

Czesc
Przedluzylam sobie miesiac temu wlosy i odradzam to osobom z cienkimi delikatnymi wlosami, ktore sama mam. Efekt koncowy byl taki, ze polowa pasemek mi sie powyrywala (doslownie) z moimi wlasnymi hairs'ami (( reszte sama zdjelam, ale wlsoy mam w stanie tragicznym. Mam "造se placki" na glowie, szczegolnie z tylu, doslownie masakra jestem zalamana boje sie ze te wlosy wogole mi nie odrosna, bo przez takie obciazenie sie same powyrywaly i mogly uszkodzic brodawki wlosowe. Wiem ze musze isc do dermatologa, bo te placki sa zaczerwienione i piek. Jak przeczytalam ze wzrost nowego wlosa trwa od 3 do 6 lat to sie przerazilam!!!! Od ok poltora tyg lecze sie na wlasna reke, stosuje Waxa- nie wypadaja mi po nim wlosy, wrecz sa w swietnej kondycji ( oczywiscie te ktore pozostaly), wmasowuje seboradin niger Lotion i Sp Wella Energy Serum, jem Vitapil i Zincas, pije drozdze ropz w mleku, myje szamponem Radical i SP Welli Repair.Dodaje niekiedy olejku rycynowego do waxa i wlosy sa po prostu boskie!! Moj problem to polowa glowy w plackach, z ktorych boje sie ze nie wyrosna nowe wlosy pomimo tylu Dopalaczy, co myslicie Kochane? Wyrosna??( jestem zrozpaczona ..

Karmah - Just Be Good To Me
azylek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 10:32   #2
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka
Dot.: "造se placki" na g這wie po z造m przed逝瞠niu w這s闚 POMOCY :(((

Witaj
Azylek-bardzo Ci wsp鏂zuje ja sama kiedys chorowa豉m na przed逝zenie ale sie z tego wyleczy豉m.Czytaj帷 Twoj watek mia豉m napisac o olejku i Waxie,ale skroo juz to stosujesz to nic innego Ci nie doradz,mysle ze to spos鏏 wart spr鏏owania,tym bardziej,瞠 Wax jest polecany osobom po chemioterapii.Czy wlosy odrosn to zalezy od tego w jakim stopniu zosta造 zniszczone czyli jak bardzo uszkodzone.Napewno teoch czasu to potrwa teraz pozostaje uzbroic si w cierpliwo嗆 i dzia豉
Pozdrawiam
Stary 2006-05-03, 16:30   #3
iza73
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 857

Azylek naprawde wspolczuje,wiem co to moze oznaczac dla kobiety.Niestety nie jestem w stanie Ci pomoc -nigdy nie mialam podobnego problemu.Mysle ze "zabiegi"ktore teraz stosujesz przyniosa szybkie efekty w postaci pieknych wloskow(zycze Ci tego)Wlosy moim zdaniem powinny odrosnac,cebulki wlosow sa wstanie sie regenerowac.Moze udaj sie prosze do odpowiedniego lekarza-niema to jak fachowe spojrzenie na problem.Moze przepisze Ci jakis preparat i oceni sytuacje.Trzymam kciuki,przesylam pozdrowienia,pisz co bedzie dalej.
iza73 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:50   #4
azylek
Raczkowanie

Musze udac sie do dermatologa bo skora mojej glowy musi zostac zbadana fachowym okiem. Pozostaje tylko nadzieja na odrost nowych wloskow w tych miejscach. Mam tylko nadzieje ze to nastapi szybciunio. Bede relacjonowac na biezaco z efektow. We wtorek ide do dermatologa i zobaczymy co mi powie. Oby udalo sie uratowac moje przyszle wloski pozdrawiam mocniutko, piszcie jesli przyjdzie wam cos do glowki n owego, albo ktos kto mial podobny problem..

Stary 2006-05-04, 10:00   #5
anastazjaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 666

Do dermatologa biegusiem!!!! Ja mam przed逝瘸ne w這sy ale u normalnej fryzjerki normaln metod. Bez rzadnych klei ring闚, ani innych 鈍i雟tw. Po prostu wplatana ca豉 ta鄉a w moje w這sy, wi瘯szo嗆 na potylicy. Tylko u nas w polsce stosuje si jesczze matkie metdy przed逝瘸nia z klejami, plastikiem i metalem. FU!!!!! Bardzo wsp馧czuj, powinna poda t "fryzjerk" do s康u!
My郵e, 瞠 dermatolog przepisze cijakie ma軼i i wszystko b璠zie dobrze. TRZYMAM KCIUKI I CIEPLUTKO POZDRAWIAM !!!
anastazjaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 00:21   #6
azylek
Raczkowanie

no tez mam taka nadzieje, we wt ide do dermatologa i zobaczymy, zdam relacje z tej wizyty. Czy nie ma nikogo kto mialby podobny problem nie zalamujcie mnie dziewczyny... Buziaki trzymajcie sie cieplutko, musi byc dobrze

Stary 2006-05-10, 23:56   #7
azylek
Raczkowanie

Smile Dot.: "造se placki" na g這wie po z造m przed逝瞠niu w這s闚 POMOCY :(((

jestem po wizycie u dermatologa iii nie mam sie co martwic bo wloski odrosna, mam juz meszek w tych miejscach co wypadly co dziwne wogole go nie widac nawet pod lupa!! (pewnie przez to ze mam jasne wloski) a czuc w dotyku w niektorych miejscach ciesze sie niezmiernie!!! mam stosowac nadal waxa bo jest very good a potem jak mi sie skonczy to kupic Lapicort E (jakos tak). powiedziala ze potrzeba c zasu bo nie ma srodka ktory jest w stanie naprawde przyspieszyc porost wloskow wiadomo ze mozna stosowac wiele "przyspieszaczy" ale na ogol poprawiaja stan wlosow a wzrost jest podobny. Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!! wiem ze to solidne pol roku pracy z moimi wloskami, ale coz za bledy trzeba placic waxu uzywam czasami nawet codziennie jak mam czas. nic mi sie po nim nie dzieje, ale zeby mi szybciej rosly to tez nie widze sa lsniace i mieciutkie. Moja znajoma po chemioterapii uzywala i mowi ze ok 3 miesiace i dopiero nowe wloski zaczely rosnac, wiec CZAS CZAS ijeszcze raz CZAS!! ale bedziemy wytrwale. Wax wzmacnia cebulki, wiec jesli ktos ma swoje geste, nie przezedzone wlosy to uwaga bo moga wypadac po jego zastosowaniu, gdyz wax ma za zadanie odrost zdroych wlosow a te ktore sa oslabione wypadna i w ich miejsce wyrosna nowe, to dlatego duzo osobom "lec" po nim wlosy. Dermat powiedz ze nie ma sensu tyloma tabl sie faszerowac, najpierw wax, potem ten plyn co zapisala i wtedy mam sie zglosic na wizyte i leczenie juz od wewnatrz. Buziaki dla Was dziewczyny !! pozdraiwam mocniutko________________ __

Stary 2006-05-11, 00:10   #8
iza73
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 857

Widzisz dobrze sie skonczylo!Ciesze sie ze jestes na dobrej drodze.Powodzenia!
iza73 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-11, 00:22   #9
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

Cytat:
Napisane przez azylek
jestem po wizycie u dermatologa iii nie mam sie co martwic bo wloski odrosna, mam juz meszek w tych miejscach co wypadly co dziwne wogole go nie widac nawet pod lupa!! (pewnie przez to ze mam jasne wloski) a czuc w dotyku w niektorych miejscach ciesze sie niezmiernie!!! mam stosowac nadal waxa bo jest very good a potem jak mi sie skonczy to kupic Lapicort E (jakos tak). powiedziala ze potrzeba c zasu bo nie ma srodka ktory jest w stanie naprawde przyspieszyc porost wloskow wiadomo ze mozna stosowac wiele "przyspieszaczy" ale na ogol poprawiaja stan wlosow a wzrost jest podobny. Nawet nie macie pojecia jak sie ciesze!! wiem ze to solidne pol roku pracy z moimi wloskami, ale coz za bledy trzeba placic waxu uzywam czasami nawet codziennie jak mam czas. nic mi sie po nim nie dzieje, ale zeby mi szybciej rosly to tez nie widze sa lsniace i mieciutkie. Moja znajoma po chemioterapii uzywala i mowi ze ok 3 miesiace i dopiero nowe wloski zaczely rosnac, wiec CZAS CZAS ijeszcze raz CZAS!! ale bedziemy wytrwale. Wax wzmacnia cebulki, wiec jesli ktos ma swoje geste, nie przezedzone wlosy to uwaga bo moga wypadac po jego zastosowaniu, gdyz wax ma za zadanie odrost zdroych wlosow a te ktore sa oslabione wypadna i w ich miejsce wyrosna nowe, to dlatego duzo osobom "lec" po nim wlosy. Dermat powiedz ze nie ma sensu tyloma tabl sie faszerowac, najpierw wax, potem ten plyn co zapisala i wtedy mam sie zglosic na wizyte i leczenie juz od wewnatrz. Buziaki dla Was dziewczyny !! pozdraiwam mocniutko________________ __

a pisalam/mowilam ze wszystko bedzie w porzadku ciesze sie razem z Toba
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-11, 00:30   #10
azylek
Raczkowanie

Smile Dot.: "造se placki" na g這wie po z造m przed逝瞠niu w這s闚 POMOCY :(((

dzieki dziewczyny za te slowa bo naprawde podtrzymuja mnie na duchu wloski czuje w niektorych miejscach pomimo ze golym okiem ich nie widac:P bede pisac co i jak papa pozdrawiam

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.