Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-20, 10:18   #31
kiuka
Raczkowanie

Dot.: Farba jasny brąz

kolorek jest ladny ale czy jest on taki nawet w pomieszczeniach? czy tylko na swietle( mocnym sztucznym i dziennym) , jezeli naprawde tak fajnie wychodzi to trzeba bedzie kiedys wyprobowac, poki co za pierwszysm rozjasnianiem poddadm sie fryzjerce ale pozniej bede musiala sama sie farbowac pozdrawiam
Stary 2006-07-20, 19:15   #32
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

ale po co rozjasniac? wystarczy ta farbka na pewno,kolor w pomieszczeniach tez,to nie bylo robione w swietle duzym,tak tylko wyglada gdyz mam blond pasemka pod spodem
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:54   #33
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

dziewczyny potrzebuje waszej rady

Od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zmiany kolorku włosow (teraz mam farbowany jasny blond) ale chcialam sie przefarbowac na kolor hmm jasny brąz z tym z enie wiem jakies farby uzyc aby wyszedl kolor o jaki mi chodzi , za niedlugo posatram sie wkleic zdjecie a i przepraszam ze sie"doczepiam" do waszego wątku al enie chce tworzyc kolejnych watków pod tym samym tytułem !

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 23:01   #34
Gizmiatko
Zakorzenienie

GG do Gizmiatko

oto kolor ktory chce mniej wiecej uzyskac tylko jaka farba ? jaki to kolor jest dokladnie :|
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asasasas.JPG (13,7 KB, 364 załadowań)

24,07 - nasza data ;]

udało sie -moj wykres
Stary 2006-08-08, 23:11   #35
Gizmiatko
Zakorzenienie

GG do Gizmiatko

znalazłam http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1154253487 chodzi mi o kolor włosów jaki ma ta pani na koncach ten jasniejszy koniec te koncówki jasnieszje

24,07 - nasza data ;]

udało sie -moj wykres
Stary 2006-08-10, 07:07   #36
Maaagdaaa
Raczkowanie

GG do Maaagdaaa

według mnie to jakis ciemny blądzik ale ja to sie chyba za bardzo na tym nie znam
Maaagdaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:41   #37
kamilkaa
Raczkowanie

Do Smile_Smile

ja farbowalam zawsze wloski Joanna "palona kawa" i byl najleszy dla mnie choc roche za ciemny ale i tak fajny a ostatnio farbowalam z innej firm bo chcialam jasniejszy ale tylko polysk rudego na odrostach a reszta prawie bez zmian leko w ploncu polysk rudego i teraz mam juz odrosty moje naturalne odrosty z popszedniego farbowania te niby rudawe noi reszte wlosow ciemny braz...chcialam juz ufarbowac ale moze sie skusze na ta co Ty wellaton ale jak ja mam je zrobic? pierw odrosty jak to mi wyjdzie? bo chce jednolity kolor;/
jeszcze wymyslilam zeby zrobic ta Joanna odrosty i cala reszte zeby kolor byl jednolitychociaz i tak jezeli mam dwa kolory odrostwow to ten przy skorze zawsze wyjdzie jazsniejsz...odczekac kilka dni i wellatonem wtedy juz cale skoro mowisz ze na ciemniejsze wlosy chyci jasniej mam ciemny braz wpada w kawwe prosze doradzcie mi cos jak to zrobic zalezy mi na czasie
kamilkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 17:22   #38
Smile_Smile
BAN stały

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez kamilkaa
Do Smile_Smile

ja farbowalam zawsze wloski Joanna "palona kawa" i byl najleszy dla mnie choc roche za ciemny ale i tak fajny a ostatnio farbowalam z innej firm bo chcialam jasniejszy ale tylko polysk rudego na odrostach a reszta prawie bez zmian leko w ploncu polysk rudego i teraz mam juz odrosty moje naturalne odrosty z popszedniego farbowania te niby rudawe noi reszte wlosow ciemny braz...chcialam juz ufarbowac ale moze sie skusze na ta co Ty wellaton ale jak ja mam je zrobic? pierw odrosty jak to mi wyjdzie? bo chce jednolity kolor;/
jeszcze wymyslilam zeby zrobic ta Joanna odrosty i cala reszte zeby kolor byl jednolitychociaz i tak jezeli mam dwa kolory odrostwow to ten przy skorze zawsze wyjdzie jazsniejsz...odczekac kilka dni i wellatonem wtedy juz cale skoro mowisz ze na ciemniejsze wlosy chyci jasniej mam ciemny braz wpada w kawwe prosze doradzcie mi cos jak to zrobic zalezy mi na czasie
nie wiem na ile te odrosty sa mocne ale moze wystarczy nalozenie najpierw na odrosty a potem na reszte?? ja bym najpierw sprobowala w taki sposob....
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:11   #39
Creatyvna
Raczkowanie

Witam Was serdecznie i od razu proszę o radę!
Jakiś czas temu (niecały miesiąc) zafarbowałam sobie włosy na taki oto kolor:
http://wizaz.pl/forum/picture.php?al...ictureid=28208

Wyszedł odcień, jaki naprawdę mi się podobał i chciałam zostawić go na dłużej. Jednak farba była nałożona na rozjaśniony blond i dziś pozostał po niej już tylko blady odcień.

Chciałabym znowu mieć "normalny" kolor włosów, dlatego myślę o ponownym farbowaniu. Nie wiem, czy opłaca mi się trwać przy tym "rudym", jeśli będę musiała co 2tyg go farbować, bo kolor będzie się wypłukiwał...

Z drugiej strony myślę może o ciemnym blondzie-jasnym brązie (np. odcień, jaki podała koleżanka wyżej - Gizmiatko).
Albo o kolorze jaki znalazłam w innym poście:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1241731036
Nie wiem jednak, czy farba o tym kolorze dobrze przyjmie się na moich "rudawych"włosach.

Bardzo proszę o radę, co byście zrobiły na moim miejscu! Powrót do moich wymarzonych rudych i jeśli tak, to jaką farbą, czy zmiana na jasny brąz i jeśli tak, to jaką farbą?

Bo ja już nie mam kompletnie pomysłu, co zrobić...

I przepraszam za "odkopywanie" wątków, ale znalazłam ten i wydaje się on być dość "na temat" ;-)

Edytowane przez Creatyvna
Czas edycji: 2009-05-08 o 10:32
Creatyvna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości