軼i望 czy nie? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-03, 20:54   #1
kamilkka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

軼i望 czy nie?

od 3 miesiecy mam nowego faceta... chyba po raz pierwszy w 篡ciu sie zakocha豉m problem w tym, 瞠 zbliza sie lato i chce spe軟ic swoje marzenie - ogoli g這w na zero a on jest temu przeciwny... nie wiem co robic?!
chcialam sie takze zapytac czy glowe gol w kazdym salonie czy tylko w meskich? co ile trzeba golic taka glowe ponownie zeby nie zarosnac? czy jesli mam okragla twarz to nie moge byc ' 造sa'?
czy ktoras z was miala kiedys ogolona g這we?

czekam na odp.
wachajaca sie kam
kamilkka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:15   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052
Dot.: 軼i望 czy nie?

Hmm... Nie wiem co Ci doradzi, je郵i chodzi o faceta. Je郵i mu zale篡, to nie zostawi z powodu w這s闚. :P
Natomiast co do samej fryzury. W這sy rosn ok 0,5cm na 2 tyg. M鎩 ch這pak jest 造sy i goli g這w co ok. 2 tyg w豉snie (sam, nie w salonie). W damskich salonach maj golarki, wi璚 spokojnie mo瞠sz tam i嗆. A to czy Ci b璠zie dobrze w takiej fryzurce (a w豉軼iwie jej braku ), bardziej zalezy od kszta速u g這wy ni twarzy. Jak jest kszta速na, okr庵豉, nie jakas jajowata, czy sp豉szczona z ty造, to powinno by ok.
Jak mia豉m 16 lat to te bardzo chcia豉m ogoli g這we (tzw. okres buntu m這dzie鎍zego ), ale IMO nie mam zbyt kszta速nej g這wy, wi璚 poprzesta豉m wtedy na 2cm-owych w這sach.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:24   #3
quenya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115
GG do quenya Send a message via Skype™ to quenya

Jezeli masz okr庵陰 buzie to ja raczej bym nie poleca豉 mozesz wydac si pyzata...Najlepiej by by這 gybys da豉 swoje zdj璚ie! Moze na by wiecej powiedziec. Obecnie mozesz dokonac ma貫go eksperymentu i zwi您a w這sy jaknamocniej do ty逝 w ko雟ki ogon... Jezeli ciasno je zwi捫esz tak ze w這sy bed naci庵ni皻e i znajdowac sie bede przy samej sk鏎ze bedziesz mia豉 obraz tego jak bedziesz wygl康a... A facetem sie nie przejmuj jezeli bedzie Ciebie wart to bedzie potrafi ustosunkowac sie ka盥ej twojej decyzji ale niestety m篹czyzni d逝gie wlosy lubi...a kazda babka czasem chce si szczeg鏊nie swojemu podoba. Mysle ze najw您niejsze w tym wszytskim jest to by czu sie sob !!! A osobi軼ie jakbym si scina豉 na 造so to najpierw bym sobie zrobi豉 dready a potem ogoli豉 jak szalec to szale !
A pozatym to link :
http://www.rtc.pl/~glaca/

"M篹czy積i zazwyczaj pragn byc zawsze pierwsz mi這軼i kobiety; kobiety maj subtelniejszy instynkt i wol by zawsze ostatnia mi這軼i m篹czyzny..."
Oscar Wilde
quenya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:36   #4
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

na 造so? trzeba mie naprawd kszta速n g這w 瞠by m鏂 co takiego szalonego sobie zafundowa A je瞠li chodzi o ch這paka, to chyba nie rzuca si dziewczyny z tego powodu,瞠 chce ogoli g這w Pozdrawiam
Ninedin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 21:46   #5
kamilkka
Przyczajenie

dzieki za odp... zdjecia niestety nie mam, bo siedze na nie swoim komputerku, w nie swoim domku a szkoda..
w gruncie rzeczy ja zawsze mia豉m dlugie w這sy i w moim przypadku < choc mam 21 lat> to faktycznie tez jakis bunt stad ta wielka ochota i okreslanie jako MARZENIE. Echh... w gruncie rzeczy to w這sy odrosna, wiec Tomek Tomkiem i jego zdanie, ale szczerze to boje sie czy bedzie mi to pasowac... bo jak sprawdzic kszta速 g這wy?

goli czy nie? o to jest pytanie! prosze o wiecej odp
Stary 2006-05-03, 21:49   #6
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Kochana Nie g鏊 napewno Cie bedzie kochal dalej nawet 造s, ale pomysl sobie, 瞠 nie bedziesz MU si taka podoba豉. Tzn napewno b璠ziesz ale wiesz jak to jest. Napewno kocha Twoje w這sy i to jak w nich wygl康asz. Jesli jest tak jak napisa豉s, tzn ze zakocha豉 sie naprawd [ i to pierwszy raz w 篡ciu] wi璚 mo瞠 warto zrobic taki krok po鈍iecenia dla ukochanego Co Ci zalezy obi望 te w這ski, mo瞠 nie b璠zie Ci pasowa這 tak itd. a jesli nie obetniesz to napewno b璠ziesz sie bardziej podoba豉 swojemu m篹czy幡ie i napewno doceni 瞠 zrezygnowa豉 z tego marzenia dla Niego Pozdrawiam i daj zna co postanowi豉s
Stary 2006-05-03, 22:05   #7
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 195

S康ze 瞠 je郵i jest to Twoje marzenie to powinna 軼i望!
Je郵i nie teraz to kiedy?
W wieku 40 lat ju nie b璠zie wypada這
I mo磧iwe ze ju nigdy sie nie przekonasz jak to jest .
Oczywi軼ie decyzja nale篡 do Ciebie.
砰cze trafnego wyboru .
Przecie wa積e jest to jak Ty b璠ziesz sie czu豉!
Czerwona_Sukienka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 22:11   #8
sylwiaa_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 181

pfff.ci篹ki problem :P mi by nigdy do g這wy nie przysz這 瞠by ogoli wlosy ale uwa瘸m 瞠 powinna wzi望 pod uwag zdanie faceta.tym bardziej 瞠 3 miesi帷e to nie jest zbyt d逝gi okres i mo瞠 on zechce sobie poszuka jakiej innej dziewczyny,z d逝gimi w這sami.m篹czy幡i to w du瞠j mierze tradycjonali軼i

sylwiaa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 22:50   #9
Dinulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 649

nie r鏏 sobie krzywdy... nie chc Ci urazi,ale wyra輳 tylko SWOJE zdanie. 造se dziewczyny nie s seksowne. ani 豉dne. nawet niewielu ch這pcom tak naprawd taka fryzura pasuje... chcesz by z m篹czyznami mylona...?? w og鏊e nie wyobra瘸m sobie takiej "fryzury",a raczej jego braku nie radzi豉bym Ci robi tego kroku, oczywiscie Twoja wola i zrobisz tak jak b璠zie Ci serducho podpowiada這;P pozdrawiam
Dinulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 22:59   #10
asia^^
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 161

Wydaje mi si, 瞠 zeby miec ogolon g這w trzeba mie konkretny styl i pomys na siebie. Nie wyobra瘸m sobie dziewczyny w sukience, szpilkach i 造sej. C騜, mo瞠 mam ograniczon wyobra幡i
asia^^ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-03, 23:02   #11
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

tak na serio to nie patrzylabym w tym wypadku na nikogo facet jezeli kocha to jest z Toba nie tylko dla wygladu , sama kombinowalam w wlosami ile sie da i nigdy nie patrzylam co na to moj facet i takie tam w koncu to Ty masz sie dobrze czuc i byc zadowolona i szczesliwa Jezeli dobrze sie bedziesz czula to sie nie zastanawiaj w koncu to Twoje marzenie i powtorze co powiedziala kolezanka wyzej w poscie , jestes mloda wiec eksperymentoj bo pozniej juz nie bedzie na to czasu
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 11:46   #12
praline
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 445

a w razie czego jak ci sie nie spodoba sa.... peruki
praline jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 12:10   #13
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Nie 軼inaj si na 造so. To tylko moje skromne zdanie, ale jak dla mnie dziewczyny (ch這pcy w sumie te) ogoleni na 造so wydaj si hm... nie wiem, po prostu nie podobaj mi si. Ale to tylko moje zdanie, chocia w豉軼iwie podzielane przez du膨 cz窷 spo貫cze雟twa.
W ka盥ym razie powodzenia

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 14:07   #14
naughty-girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

hmm, je郵i masz 豉dny kszta速 g這wy i niezbyt pyzat twarz, a przy okazji wiesz 瞠 造sy 貫bek b璠zie pasowa do twojego stylu to czemu nie? kto dobrze napisa 瞠 jak nie teraz to kiedy? jak bedziesz miala 40 lat? ja na twoim miejscu nie goli豉bym g這wy bo kompletnie mi si to nie podoba, ale to twoje w這sy i twoja sprawa na faceta nie zwracaj uwagi,jak kocha to spodobasz mu si z ka盥 fryzur ;] chyba 瞠 to dopiero pocz徠ek znajomosci,wtedy mo瞠sz go odstraszyc nag陰 zmian fryzu... ;>
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 14:49   #15
smerfeta01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 250

ja bym nie ryzykowa豉 pozatym nie podobaj mi si dziewczyny ogolone na zapa趾. Mo瞠 Natalie Portman to pasuje, ale nie ka盥emu ( czyt. Figura )
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 19:57   #16
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Kochana Nie g鏊 napewno Cie bedzie kochal dalej nawet 造s, ale pomysl sobie, 瞠 nie bedziesz MU si taka podoba豉. Tzn napewno b璠ziesz ale wiesz jak to jest. Napewno kocha Twoje w這sy i to jak w nich wygl康asz. Jesli jest tak jak napisa豉s, tzn ze zakocha豉 sie naprawd [ i to pierwszy raz w 篡ciu] wi璚 mo瞠 warto zrobic taki krok po鈍iecenia dla ukochanego Co Ci zalezy obi望 te w這ski, mo瞠 nie b璠zie Ci pasowa這 tak itd. a jesli nie obetniesz to napewno b璠ziesz sie bardziej podoba豉 swojemu m篹czy幡ie i napewno doceni 瞠 zrezygnowa豉 z tego marzenia dla Niego Pozdrawiam i daj zna co postanowi豉s

MOIM ZDANIEM: nie doceni; niestety nie szanuje sie ludzi ktorzy rezygnuja z siebie dla innych. inna sprawa jak mu powiesz "po prostu zrezygnowalam z tego pomyslu, wiem ze sie ucieszysz Kochanie"

a mi sie wydaje ze to wymaga OGROMNEJ ODWAGI! do tego krotkie wlosy mozna potem farbowac i meczyc do woli, bo na koniec szalenstw sie zetnie jeszcze raz na lyso i bedzie odrastac na nowo.

nie ma trafnych wyborow w 100%. ale powinnas byc pewna na 95% ze chcesz.

beda chwile ze bedziesz tesknic do tych kosmykow, beda chwile ze bedziesz sie czula wyzwolona od lokowek, szczotek, pianek.

ps facet bedzie w szoku przez trzy-cztery dni- potem dopiero bedzie mogl ocenic czy rzeczywiscie mu sie nie podobasz.

pozdrawiam i zycze trafnej decyzji
Stary 2006-05-04, 21:39   #17
kamilkka
Przyczajenie

chodzi豉m dzi 7h po mie軼ie szukaj帷 fryzjera... a jak tylko znajdowa豉m to od razu my郵a豉m sobie - nie, to jeszcze nie ten. to by這 okropne!! cala noc o tym my郵a豉m, przegl康a豉m mnostwo stron na ten temat, 軼iagnelam full filmikow zeby moc zobaczyc to od drugiej strony. bylam zdecydowana, az tu ... D茛ㄒㄒ... Wkurzy豉m sie strasznie i o godz 18 zdecydowalam sie wejsc do jednego z salonow. Byl to jeden z tych tanich i obskurnych Ale nie specjalnie zaleza這 mi na ' wygodzie '. Wazne bylo dla mnie zeby uniknac gapi闚 ... Wchodze, siadam, mowie ze na 3mm... A baba na mnie z takimi GAxMI! hehehe, az rumieniec spali豉m. 4 razy pytala sie czy napewno, zaczela ze mna rozmawiac jak by byla psychologiem - co mnie sklonilo do tej decyzji itd. mowila ze nie jedna dziew. chcialaby miec takie wlosy jak ja... blablabla. w koncu sie wkurzy豉m i wysz豉m z jej salonu Z WΜSAMI
posz豉m, kupi豉m golarke, wrocilam do domu - mieszkam u kumpeli. siedzialam tak do 20:30, w koncu namowilam kumpele zeby mi pomog豉 i tak o to przed 21 sta豉m sie wla軼icielka 1mm puszku na g這wie... Achhhhhh, jak mi dobrze!!!!!!!!! Dziekuje wszystkim za odp Czuje sie wspaniale, jakbym z w這sami zrzucila wszystkie problemy...!!! Smieszne, ale jednak Dzieki wszystkim! Dzieki!
kami
Stary 2006-05-04, 21:42   #18
Anulala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298

WITAM

Moim zdaniem to twoje zycie,twoja g這wa i mozesz zrobi z nia co chcesz, nawet ogolic
z drugiej strony musisz sie zastanowi i okreslic tw鎩 styl.Czy jest jednolity?Fryzura m闚i o nas, o naszej osobowo軼i.Dal wielu kobet straci wlosy to jak wyzby sie kobieco軼i.Je郵i ty nie myslisz w tych kategoriach to smia這 zr鏏 to.Bo wa積e jest to zebysmy MY kobiety czy造 sie dobrze w swojej sk鏎ze

Z czas czysto praktycznychje郵i masz d逝gie w這sy to ogolenie g這wy bedzie duuuuuuuuzym szokiem.Taki swoisty suprajs

Pozdrawiam
Anulala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-04, 23:01   #19
sylwiaa_
Raczkowanie

anulala,chyba troche za po幡o
kamilkka,napisz reakcj ch這paka,bo chyba wszystkie jeste鄉y ciekawe

Stary 2006-05-04, 23:24   #20
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 714

kamilkka gratuluje odwagi
ja bym sie nie zdecydowa豉 ale podziwiam ludzi kt鏎ych sta na taki krok
Stary 2006-05-04, 23:27   #21
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 052

Kamilkko, ja r闚niez gratuluje odwagi i ciesz si razem z Tob!
No i napisz, co na to Tw鎩 ch這pak!

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 23:54   #22
Anulala
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 298

Cytat:
Napisane przez sylwiaa_
anulala,chyba troche za po幡o
kamilkka,napisz reakcj ch這paka,bo chyba wszystkie jeste鄉y ciekawe
jak tworzy豉m to jeszcze nie by這 owej odpowiedzi ,a raczej relacji
Anulala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 11:04   #23
sylwiaa_
Raczkowanie

wiem,domyslilam si
pozdrawiam

ps. gdzie ta kamilkka?? :P

Stary 2006-05-06, 11:24   #24
justysia274
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 684
GG do justysia274

Hm.
No w豉郾ie, je郵i tw鎩 facet naprawd Ci kocha, to nie przesanie Ci kocha z powodu ogolonych w這s闚. To w ko鎍u ty sie ogolisz,a nie on, i to jest tylko twoja decyzja. Ty kierujesz swoim 篡ciem. Je郵i sie boisz reakcjii ch這paka to pooprostu nie g鏊 si.
Ale ch這paka doskonale rozumiem,
bo przecie atrybutem kobiety s r闚nie d逝gie w這sy. Wiec mo瞠 przemy郵 to. No i sie zastan闚 czy taka przemiana nie wyjdzie Ci na z貫 ... R騜nie to bywa.
A hmm co do golenia w jakich salonach, to w damskich r闚nie ogol Ci g這wk. Ale przecie istnieja te takie salony fryzjerskie jak : damsko-m瘰kie. Wi璚 z pewnosci ka盥y fryzjer ogoli Ci g堯wk..
Pozdrawiam ;*
I podziwiam twoj odwag (;
Stary 2006-05-06, 13:48   #25
kamilkka
Przyczajenie

jestem jestem
ch這pak przyj掖... w miare normalnie chyba nawet mu sie spodoba這 bo ca造 czas mnie g豉szcze i ca逝je po g這wie dzieki za wsparcie !

pzdr
kamilkka
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.