Solarium :/ - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-09, 10:19   #1471
patbar
Zadomowienie

Dot.: Solarium :/

Mam pytanie odnosnie skory pod oczami. Wiadomo, ze skora tam jest bardzo wrazliwa i cienka. Czy stosujecie jakies specjalne preparaty pod oczy do opalania? Jesli tak, to jakie polecacie?
patbar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:43   #1472
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie skory pod oczami. Wiadomo, ze skora tam jest bardzo wrazliwa i cienka. Czy stosujecie jakies specjalne preparaty pod oczy do opalania? Jesli tak, to jakie polecacie?
ja nic nie stosuje przecież i tak zakłada sie okularki
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 11:55   #1473
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

ja tez nic nie stosuje;p i okularkow nie zakladam

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!

blondi19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:47   #1474
Pusiakg_1987
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
ja nic nie stosuje przecież i tak zakłada sie okularki

a nie masz później jasnych odbitych okularków odbitych na twarzy ??

Pusiakg_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 14:02   #1475
deser czekoladowy
Wtajemniczenie

Ja używam takiego kremu do opalania firmy Onyx- anty anging. Brązuje, przyspiesza opalanie, no i chroni przed zmarchami. Polecam.
Stary 2009-04-09, 15:04   #1476
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Zadna z Was nie stosuje filtru na twarz przed opalaniem w solarium??

nie zaszkodzi mi połączenie filtr 50+ i solarium?

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:30   #1477
deser czekoladowy
Wtajemniczenie

Nie stosuje się kremów z filtrem na solarium. Broń Boże krem do opalania na słońcu!!!
Stary 2009-04-09, 15:38   #1478
Pusiakg_1987
Rozeznanie

Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987

Tak jak dziewczyny wyżej powiedziały, że NAJLEPIEJ stosować kosmetyki solaryjne.

Pusiakg_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 16:03   #1479
inc0rrect
Zakorzenienie

a czym grozi zastosowanie blokera na solarium??

no kosmetyki solaryjne nie dzialają tak jak chce...nie uchronią twarzy przed opaleniem...
ja twarzy nie moge opalac
a bez solarium to same słonce mnie nie opali

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
Stary 2009-04-09, 17:56   #1480
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pusiakg_1987 Pokaż wiadomość
a nie masz później jasnych odbitych okularków odbitych na twarzy ??
Nie, nie mam

innc0rect, hm w czym problem? Poproś babki żeby wyłączyła lampy na twarz i opalisz tylko ciało. Ale to tylko w leżących chyba...
Stary 2009-04-09, 18:10   #1481
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie mam

innc0rect, hm w czym problem? Poproś babki żeby wyłączyła lampy na twarz i opalisz tylko ciało. Ale to tylko w leżących chyba...
nie ma problemu jesli chodzi o leżące, ale te promienie do twarzy też dojdą...i tak sie opale, dlatego oprocz tego chce tym filtrem sie posmarowac

Stary 2009-04-09, 18:18   #1482
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie ma problemu jesli chodzi o leżące, ale te promienie do twarzy też dojdą...i tak sie opale, dlatego oprocz tego chce tym filtrem sie posmarowac
ee nie przesadzaj Jak sie wyłączy te górne lampy to twarzy raczej nie opali. Filtry nie nadają sie do stosowania w solarium wiec moim zdaniem smarowanie sie nimi jest bez sensu tym bardziej przy wyłączonej lampie . No ale nie wiem, rob jak chcesz.

A może jak sie tak bardzo boisz to oprócz wyłączenia lamp przykryj czymś twarz?

Edytowane przez QsQs
Czas edycji: 2009-04-09 o 18:19
Stary 2009-04-10, 00:46   #1483
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

zgadzam sie z toba jak wyl krany to cie nie opali.. to nie jest slonce ze odbija na takie odleglosci ;p;p nie przesadzajmy.. a twarzy nie przykrywaj bo sie spocisz;p

Stary 2009-04-10, 11:10   #1484
201606210931
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez verochka Pokaż wiadomość
Z ta pupą to faktycznie jest kaszana, ale raczej logiczna-przecież to na pupie sie lezy na łózku, prawda? ;> Wiec jest to czesc ciala która ma najwiekszy kontakt z lampami. radze skrócic czas opalania albo po polowie czasu obracac sie na brzuszek.

Kosmetyki solaryjne nic tu nie dadzą, poniewaz ich zadaniem jest z reguły przyspieszac opalanie, a nie je spowalniać. Bardzo dobre sa kosmetyki firmy Tanny Maxx i Emerald Bay-polecam zwlaszcza te drugie. Maja fajne zapachy, na allegro mozna dostac kazdy rodzaj.
Dla osób, które jeszcze nie sa czekoladowe polecałabym takie mleczko do opalania w solarium, firmy Emerald bay, nazywa sie Definetely Dark. jest naprawde wspaniale, bardzo mocno nawilza skórę, przez co nie jest wysuszona na wiórek, ladnie pachnie, wiec po wyjsciu z solarium nie ma problemu z tym nieciekawym "zapaszkiem" i wiadomo, ze dobrze nawilzona skóra szybciej sie opala, tak więc polecam.

Pozdrawiam, mam nadzieje ze pomogłam którejs z Was
verochka a czy to cudo można stosować też na twarz czy lepiej nie?
U mnie jest taka sytuacja, ze brzuch i plecy opalają się błyskawicznie przy czym nogi i dekolt zostają blade.
Chciałabym to zastosować właśnie na nogi i dekolt ale przy tym co z twarzą ? Szyja opalona a twarz bledziuchna
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 11:53   #1485
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
ee nie przesadzaj Jak sie wyłączy te górne lampy to twarzy raczej nie opali. Filtry nie nadają sie do stosowania w solarium wiec moim zdaniem smarowanie sie nimi jest bez sensu tym bardziej przy wyłączonej lampie . No ale nie wiem, rob jak chcesz.

A może jak sie tak bardzo boisz to oprócz wyłączenia lamp przykryj czymś twarz?
Cytat:
Napisane przez blondi19 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z toba jak wyl krany to cie nie opali.. to nie jest slonce ze odbija na takie odleglosci ;p;p nie przesadzajmy.. a twarzy nie przykrywaj bo sie spocisz;p

ok może przesadzam ale dermatolog pod zadnym pozorem nie pozwala mi opalac twarzy... no i się przestraszylam, chodze z filtrem 50+ wszedzie gdzie się da itd

ale i tak zamierzam z 5 razy wogole przed wakacjami pojsc pozniej juz nie chodzic
więc to niewiele

edit: aa i bardzo polecam te filtry na twarz, bo brak opalania zrobily z moją twarzą cuda! Jeszcze nigdy nie mialam tak wyrówanego kolorytu i tak ładnego koloru , czysty bronzik, ale ja ogólnie mam twarz ciemną

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-04-10 o 12:05
Stary 2009-04-11, 23:49   #1486
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

no ja mam koloryt straszny ale nie wiem czy to po tradziku czy przez opalanie;/

Stary 2009-04-12, 08:51   #1487
olguska
Raczkowanie

a co do koloru po solarium ja pamiętam jak raz miałam taki ciemny brąz jak te latynoski ale poszłam do łazienki umyłam twarz mleczkiem i całe waciki był brązowe. normalnie mi opalenizna schodziła, a byłam na normalnym solarium
Stary 2009-04-12, 12:20   #1488
Deborah100
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
a co do koloru po solarium ja pamiętam jak raz miałam taki ciemny brąz jak te latynoski ale poszłam do łazienki umyłam twarz mleczkiem i całe waciki był brązowe. normalnie mi opalenizna schodziła, a byłam na normalnym solarium
U mnie w mieście też było/jest takie solarium Kiedyś jak byłam u kosmetyczki to jedna babka narzekała, że poszła i wieczorem pod prysznicem cała opalenizna się zmyła

A wczoraj byłam w dobrym solarium i trochę doznałam szoku z dnia na dzień podrożało z 80gr na 1zł
Moja mieścina liczy z 20tys mieszkańców to już sobie wyobrażam co dzieje się w miastach wojewódzkich.
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:50   #1489
Monisia_1331
Rozeznanie

U mnie solarium na które ja chodzę kosztuje 7zl,10zl,12zl za 10 min,no i opalają tak jak cena rosnie,te za 7 opala szybko i opalenizna szybko schodzi,te za 10 opala dość szybko i opalenizna długo trzyma, no i za 12 to już luksus bo opalenizne ma się szybko i bardzo długo na sobieOgólnie te solarium na które ja chodziłam to jest naprawdę I klasy,mozna sobie kawke zrobic,gazetkę poczytac,są kanapy i jest 8 łóżek w tym jedno stojące TURBO na które lepiej nie chodzić dłuzej niż 8 minniestety nie mieszkam juz w PL tylko za granicą i tutaj mamy cholernie słabe łóżka i opalenizna zaraz schodzi

"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 15:42   #1490
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

no tuby dobrze opalaja

Stary 2009-04-12, 15:58   #1491
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
U mnie solarium na które ja chodzę kosztuje 7zl,10zl,12zl za 10 min,no i opalają tak jak cena rosnie,te za 7 opala szybko i opalenizna szybko schodzi,te za 10 opala dość szybko i opalenizna długo trzyma, no i za 12 to już luksus bo opalenizne ma się szybko i bardzo długo na sobieOgólnie te solarium na które ja chodziłam to jest naprawdę I klasy,mozna sobie kawke zrobic,gazetkę poczytac,są kanapy i jest 8 łóżek w tym jedno stojące TURBO na które lepiej nie chodzić dłuzej niż 8 minniestety nie mieszkam juz w PL tylko za granicą i tutaj mamy cholernie słabe łóżka i opalenizna zaraz schodzi

no tak teraz to idzie się na solarium i luxus

kurcze już we wszytskich łóżkach te okulary co się ogląda teledyski (gdzie setki teledyskow do wyboru ) dostęp do internetu, tv, chyba tam są jeszcze jakies filmiki jak dbac o urode, prawda?? te mgiełki zapachowe różne zapachy do wyboru ;d jeszcze spryski wodą ;d masz wszytsko co chcez;]

przyjejmniej sie nie nudzisz ale z drugoej strony jak ktos idzie na 10min to zanim załapie jak tym urządzeniem operować to już koniec opalania ;d

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-04-12 o 16:01
Stary 2009-04-12, 18:35   #1492
laylaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
no tak teraz to idzie się na solarium i luxus

kurcze już we wszytskich łóżkach te okulary co się ogląda teledyski (gdzie setki teledyskow do wyboru ) dostęp do internetu, tv, chyba tam są jeszcze jakies filmiki jak dbac o urode, prawda?? te mgiełki zapachowe różne zapachy do wyboru ;d jeszcze spryski wodą ;d masz wszytsko co chcez;]

przyjejmniej sie nie nudzisz ale z drugoej strony jak ktos idzie na 10min to zanim załapie jak tym urządzeniem operować to już koniec opalania ;d
wow szkoda że u mnie w mieście nie ma takiego wypasionego solarium

niedawno byłam w jednym salonie i w kabinie nie było okularków z braku laku położyłam na oczach płatki kosmetyczne, ale więcej raczej się tam nie wybiorę.

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 19:13   #1493
witaminka
Rozeznanie

hej dziewczyny tez zaczelam chodzic na solarium bylam 2x po 5min i narazie zero fektu ale jeszcze pcozkeam

zalezy mi na opaleniu twarzy i ramion dekoldu to lepiej na stojące isc?? wydawalo mi sie ze po lezacym na drugi dzien czulam ze mi tak gorąco jest a po tym stojącym nic a niby mocniejsze.

napiszecie moze na jakie uządzenia chodzicie jakie polecacie? ja chdoze na to stojące MegaSun T200 z plyta wibracyjna ( podkloga cala skacze na boki i podobno miesnie ud nog i brzucha sie cwicza ale ja myslalam ze dostane zawału jak przez 5 min mi to tak szalało myslałam ze piersiątka mi sie urwią
Stary 2009-04-13, 13:48   #1494
Monisia_1331
Rozeznanie

Ergoline - w całym salonie w tym co ja chodziłam mają te łóżka...chyba z 3 starsze są takie bez bajerów...no a reszta bardzo nowoczesna...z natryskami itp jeśli macie okazje opalać się na tych łózkach to ja polecam.

"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:34   #1495
witaminka
Rozeznanie

no ergoline sa bardzo dobre
Stary 2009-04-13, 16:23   #1496
olguska
Raczkowanie

moją koleżankę nic nie brało na lezącym. poszła raz na stojąca to od razu się opaliła. ja to używałam przyspieszacza do twarzy... niektórzy nawet na lezącym zsuwają się na dół na te mocniejsze lampy bo zawsze na twarz i dekolt są lżejsze, ale nie polecam... w sumie raz tak zrobiłam i fakt że skóra się szybko opaliła ale nie za taka cenę :/
Stary 2009-04-16, 15:44   #1497
blondi19
Zadomowienie

GG do blondi19

ja sie opalalam na ergoline 600 nie za mocne nie za slabe ale fajnie opala

Stary 2009-04-16, 16:29   #1498
inc0rrect
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
wow szkoda że u mnie w mieście nie ma takiego wypasionego solarium

niedawno byłam w jednym salonie i w kabinie nie było okularków z braku laku położyłam na oczach płatki kosmetyczne, ale więcej raczej się tam nie wybiorę.

wlasnie tez na ergoline chodze, napewno gdzieś w Twoim miejscie albo w okolicach jest solarium z ergoline ;d bo bardzo czesto je spotykam

Stary 2009-04-16, 18:27   #1499
witaminka
Rozeznanie

ja wczoraj jak bylam na lezącym to zsunełam sie nizej i faktycznie dekold mi zlapało to jak zawsze lapie brzuch czyli super no i twarz tez mocno.... ale ja chodze raz w tygodniu na 7 minutek bo sa mocne lampy wiec nic chyba mi nie bedzie :P

patrzcie co wlasnie znalazłam... MASAKRA

http://www.*************/zabilo-ja-solarium/

nie da sie otworzyc wpiszcie w wyszukiwarke "zabiło ją solarium" i bedzie reportaż o Zita Farrelly :/

Edytowane przez witaminka
Czas edycji: 2009-04-16 o 18:32
witaminka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 21:27   #1500
patbar
Zadomowienie

Czytalam o tej kobiecie, szok. No ale korzystac z solarium 2 razy dziennie nie miesci mi sie w glowie.
patbar jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
opalanie, solarium

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości