załamanie ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-04, 22:19   #1
honey999
Rozeznanie

Unhappy

załamanie ;(

witajcie. no wiec stalo sie dzisiaj cos strasznego...
od jakiegos czasu okolo1,5 roku maluje wlosy na czarno farba Joanny czarny bez i jestem z niej zadowolona ale ze idzie wiosna chcialam zaszalec postanowilam zrobic jakis ładny brazik i jasne rozswietlajace pasemka..
kolezanka fryzjerka nalozyla mi na glowe dwie saszetki rozjasniaczu Ce Ce i czekalysmy kolo 45 minut...zmywam i szok...prawie w placz...od gory tam gdzie mialam odrosty włosy byly białe ... potem zółte...rdde, braz i na koncu czarne... :/ ;( no ale ok.kupilam farbe dziki kasztan bo tak mi doradzila pani w sklepie i powiedziala jeszcze ze wyjdzie łądny brazik napewnoe nie rudy...no to maluje...zmywam farbe...i załamalam sie... odrosty rude ja u lisa..a reszta czarne...
chyba nie pozostalo mi nic innego jak jutro z samego rana malowac je z powrotem na czarno
dobrze ze kupilam sobie czarna farbe w razie czego
honey999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:57   #2
sylwiaa_
Raczkowanie

Dot.: załamanie ;(

a nie lepiej było iść do fyzjera?zamiast tracić pieniądze na farby i niszczyć włosy nieumiejętnym farbowaniem?
mialam kiedyś podobną sytuację.kupiłysmy z mamą rozjaśniacz,bo zamarzyły mi się pasemka.ich zrobienia podjęła się mama.nałozyła rozjaśniacz na całą głowę a potem przejechała grzebieniem bo sądziła że tam gdzie przeczesała to ściągnęła rozjaśniacz i wyjda pasemka (miałysmy potem z tego ubaw przez kilka tygodni).rozjaśniacz trzymałam 30 min,spłukuję i widzę "piękny",żółto-pomaranczowy odcien.masakra.następnego dnia już o 9 rano siedziałam u fryzjera,zrobiła piękny balejaż i wyszło bardzo fajnie.ale od tamtej pory nic nie robie z włosami w domu.

sylwiaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 08:51   #3
justynka2o
Raczkowanie

ja rowniez jestem po przejsciach z farbowaniem i od ok 3 lat chodze do fryzjera
justynka2o jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 12:23   #4
ank@
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez honey999
witajcie. no wiec stalo sie dzisiaj cos strasznego...
od jakiegos czasu okolo1,5 roku maluje wlosy na czarno farba Joanny czarny bez i jestem z niej zadowolona ale ze idzie wiosna chcialam zaszalec postanowilam zrobic jakis ładny brazik i jasne rozswietlajace pasemka..
kolezanka fryzjerka nalozyla mi na glowe dwie saszetki rozjasniaczu Ce Ce i czekalysmy kolo 45 minut...zmywam i szok...prawie w placz...od gory tam gdzie mialam odrosty włosy byly białe ... potem zółte...rdde, braz i na koncu czarne... :/ ;( no ale ok.kupilam farbe dziki kasztan bo tak mi doradzila pani w sklepie i powiedziala jeszcze ze wyjdzie łądny brazik napewnoe nie rudy...no to maluje...zmywam farbe...i załamalam sie... odrosty rude ja u lisa..a reszta czarne...
chyba nie pozostalo mi nic innego jak jutro z samego rana malowac je z powrotem na czarno
dobrze ze kupilam sobie czarna farbe w razie czego
Jeśli masz dosyć czarnego kolorku, to nie wracaj do niego, szczególnie jeśli już nadwyrężyłaś włoski odbarwianiem! Traz marsz do dobrego fryzjera, troszke zapłacisz, ale wyprowadzi Cię z tego!
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:00   #5
smerfeta01
Zakorzenienie

niepotrzebne takie kombinacje, bo tylko zniszczyłaś sobie włosy, a wiadomo że z czarnych w dodatku farbowanych kolor trudno zmyć mogłaś zastosować farbę rozjaśniającą L'oreala, która rozjaśnia czarne włosy do koloru brązowego bez pomarańczowego odcienia. Teraz pozostaje Ci już tylko dobry fryzjer, który naprawi te "błędy".
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:48   #6
TOMKA
Raczkowanie

Thumbs down Dot.: załamanie ;(

O dobrego fryzjera trudniej ,niz mozna sobie wyobrazić.Własnie wczoraj
wróciłam od fryzjera renomowany salon i co 150 zł w plecy .Miałam być blondynką słoneczną perłową ,a wyszłam szkoda słów, wszystkie kolory oprócz tych słonecznych.Nie ma reguły czy to salon, czy osiedlowy fryzjer
trzeba mieć szczęście do fryzjera, ja go niestety nie mam.Jestem również
załamana bo włosy to mój konik lubię jak są ładne.
TOMKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:54   #7
Milky_quartz
Zadomowienie

Nigdy sama nie pofarbowałabym włosów. Właśnie tak się kończą domowe roboty moja siostra kiedyś farbnęła się na ciemny blond, a wyszły jej marchewkowe pasemka.
Milky_quartz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:19   #8
aajjii
Zadomowienie

ja naszczescie nie mam takich ekscesow w trakcie farbownaia w odmciu ale mzoe to dlatego ze uzwyam ciemnych farb , jakis brazow i te sprawy
ale kiedys mamie robilam pasmeka rozjasnaiczem i tez ladne wyszly a duzo taniej ,a le trzeba gdzies podpatrzec jak to sie robi i wogole

pozdrawiam
aajjii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 09:32   #9
honey999
Rozeznanie

no tak...ale wiecie..nie mam narazie pieniadzy na farbowanie włosow u fryzjera...zreszta to na to samo wyjdzie...bo koleznka ktora mi to robila jest fryzerka tylko gydbym poszla do niej do zakladu to zapliacabym kolo 100 za to :/ a tak zaplacilam tylko za farby...

i znowu jestem czarna
honey999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:41   #10
xgosik
Raczkowanie

honey999: tylko ze jakbyś poszła do zakładu i takby ci wyszło to masz prawo reklamowac i wyjść z takimi włosami jakich oczekujesz a tak wydałaś pieniadze na farby a efekt końcowy żaden
Ja odkąd sama zrobiłam sobie pasemka - jakies 7 lat temu i wyszły mi olbrzymie żółte plamy, a potem chodziłam w kasztanowych włosach i każde spojrzenie w lustro przyprawiało mnie o płacz korzystam tylko z usług fryzjera czasami zadziej bo powodem jest brak kasy ale jednak fryzjer
Choć mamie farbuje włosy juz dobre 9 lat, ale ona zawsze jednolity kolor i to ciemne i mówi ze robie to lepiej niż u fryzjera
Dlatego czasmai warto odłozyć pieniazki i skorzystac z usług fryzjera i poszukać moze tańszego. Ja ostatnio robiłam balejaż na włosach za łopatki w dwóch kolorach i zapłaciłam z obcieciem 70zł w takim zwykłym salonie osiedlowym i musże ci poiwedzieć ze byłam bardzo zadowolona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości