Do dziewczyn z w這sami farbowanymi na czarno :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-05, 10:02   #1
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Do dziewczyn z w這sami farbowanymi na czarno :)

Na jaki kolor zmywa si czarna farba lub szampon koloryzuj帷y?
Wszyscy m闚i, 瞠 豉dnie by這by mi w czarnych w這sach, mam zimowy typ urody, wi璚 chcia豉bym wypr鏏owa. Chyba u篡j na pocz徠ek szamponu koloryzuj帷ego z Mariona, tego na 24 mycia, bo u篡wa豉m 'ciemny br您' i by ok, chocia kiedy si spiera, to zostawa造 mi takie rude przeb造ski.

Czy kiedy zmywa si czarny kolor, to nie zostaje taka ruda po鈍iata?
Z g鏎y dzi瘯uj Wam za odpowiedzi

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 10:27   #2
czekoladka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 075
Dot.: Do dziewczyn z w這sami farbowanymi na czarno :)

Ja kiedy robi豉m granatow czerni - i te wygl康am podobno najlepiej w豉郾ie w czerni (jestem te Zimk ) - jednak nie polecam Ci tego kolorku, chyba,瞠 masz czarne w這ski z natury. Ja mam ciemny br您 i kiedy mialam odrosty, wygl康a這 to tak, jakbym by豉 ciemn blondynk - odrosty baaaardzo r騜nily sie od czarnych wlosk闚, mimo,瞠 mam bardzo bardzo ciemny br您ik z natury Co do spierania - mi si czarny raczej nie spiera wcale (robilam palette -szamponem), ale ja mam jakies dziwne wlosy, bo u mnie farba trzyma kr鏂ej ni szampon Rozumiem Twoje ochotki na czarny kolorek Pi瘯nie wychodzi granatowa czer - tak, jakby wloski byly posypane popio貫m, super wedlug mnie Teraz farbuj br您em (g喚boki szatyn z garniera), ale w czerni (granatowej) czuj si najlepiej . aha - kiedy bedziesz farbowala si t czerni, uwa瘸j, 瞠by pokry WSZYSTKIE wlosy. Ja kiedy jako tak nieumiej皻nie si wyczerni豉m i z pod spodu prze鈍itywal br您 i g逝pawo to wygl康alo Czarny raczej nie spierze Ci si na rudy
Te du瞠 i te ma貫. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas wa積e s psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 10:43   #3
Awris
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
GG do Awris
Smile Dot.: Do dziewczyn z w這sami farbowanymi na czarno :)

Ja mam (mia豉m) naturalny ciemny blond. Ufarbowa豉m si szamponem na 24 mycia i spiera si przechodz帷 przez br您owy... 郵icznie to wygl康a這! W dodatku jedne pasemka szybciej si odbarwia造 inne wolniej.... jak baleja, tylko 瞠 taki bardziej zbli穎ny do naturalnego. Farbowa豉m si naturalnym czarnym Castingiem (chyba Loreala)- nie metalicznym!
Stary 2006-05-05, 10:51   #4
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

a to zalezy czy uzyjesz czarno jakis tam czy sam czarny ja uzywalam czarnego i zmywajac sie caly czas byl czarny tyle ze tracil polysk.
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 11:43   #5
lorinka
Rozeznanie

dzi瘯i Czekoladka, Awris i Moee

U篡j czarnego koloru, taki zwyk造 czarny.

Mo瞠 kto jeszcze ma do鈍iadczenia z czarnymi kolorami na g這wie?

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

Stary 2006-05-05, 12:03   #6
ank@
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

Zwyk造 czarny jest o wiele 豉dniejszy od czarno-niebieskiego, bo jest bardziej naturalny Nosi豉m r騜ne wersje czarnych kolork闚 wiele lat - ostrzegam, jak Ci si znudzi, bd k這poty z pozbyciem si go! Poz tym trzeba pilnowa odrost闚, bo ja郾iejsze odrosty sprawiaj optyczne wra瞠nie "造sinki". Natomiast je郵i chodzi o spieranie, to m鎩 p這wia i szarza, ale nie przechodzi w br您 tylko raczej w... grafit. Ale trwa這 to na tyle d逝go, 瞠 ju i tak robi造 si odrosty i trzeba by這 od鈍ie瘸c kolor. Generalnie czarny jest chyba najwdzi璚zniejszym kolorem, je郵i chodzi o d逝go嗆 utrzymywania si na g這wie i po造sk
ank@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-05, 14:10   #7
lorinka
Rozeznanie

Mam teraz na g這wie szampon koloryzuj帷y na 24 mycia... czarny oczywi軼ie
Oby fajnie wyszed... Troch si boj, 瞠 b璠 staro wygl康a :/

Stary 2006-05-05, 16:04   #8
aniazz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

U mnie najlepiej wychodzi szampon casting zarowno ciemny br您 jak i czer. Paletta mi bardzo os豉bia w這sy a ostatnio pr鏏owa豉m tej welli z fluidem. Nie polecam
Stary 2006-05-05, 21:05   #9
lorinka
Rozeznanie

No i mam 郵iczny czarny kolorek na g這wie bardzo mi si podoba.
Dziewczyny, a s jakie sposoby (szampony czy co...) 瞠by w這sy jak najd逝瞠j by造 takie l郾i帷e i mi瘯kie, puszytste jak po farbowaniu?

Pozdrawiam

Stary 2006-05-05, 22:24   #10
lala77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276
GG do lala77

Hej
Malowa豉m kiedys na czarno paletta i szczerze nie polecam(wiekszo嗆 fryzjerek zreszt te).Maluje na czern juz pare dobrych lat i jedyne co wida przy zmywaniu to to 瞠 wlosy nie maja juz takiego po造sku no i te nieszczesne odrosty lubi natomiast farbe Brillance(czy cos takiego )fajna czer wychodzija ma jeszcze z natury bardzo suche wloski wiec jak dodatkowo nab造szcz w這ski woskiem to ta czer jest jeszcze bardziej g喚bsza i piekniejszaa czernie z ganatem troche sie mi juz znudzily bo wloski niestety jak dla mnie w tym kolorze wygladaja tak jakos sztucznie?!
Stary 2006-05-05, 23:46   #11
a-sea-of-honey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 911
GG do a-sea-of-honey

A ja mialam farbowane Palette dwa razy i bylo lepiej niz Wella, ktorej uzylam raz i wystarczy. Z natury mam ciemnobrazowe wlosy, ostatni raz farbowalam w polowie stycznia (do konca matury nie moge isc do fryzjera ), wiec mam teraz odrosty i nie wyglada to jakos strasznie, ale... planuje wrocic do naturalnego, bo wygladam mniej blado Wada czarnych wlosow jest to, ze po prostu nie mozna pokazywac sie bez makijazu, bo wyglada sie jak trup. Moje czarne sie nie spiera, bo to farba, ale jak robilam szamponem, to przechodzily przez odcienie brazu i bylo OK.
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 12:26   #12
aniazz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Wella niestety ostatnio cos si popu豉, wysz造 mi r騜ne odcienie na w這sach ( a przez fluid mia這 byc tak pi瘯nie). Przy castingu - jak nie pomalujesz to i tak 豉pie r闚nomiernie (przynajmniej mi). U篡wam ciemnego br您u bo czarny jest zbyt ostry jak dla mnie, a przy ciemnym br您ie jest fajny efekt - ciemno ale nie za sztuczno

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.