Co sadzicie o zmianie szamponow! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-06, 08:37   #1
syndi
Raczkowanie

GG do syndi

Co sadzicie o zmianie szamponow!

Witam kobietki.Wiem,ze juz kiedys byl poruszony ten temat.Jednak mnie korci by przedyskutowac od nowa.Otoz czy uzywanie co chwile innego szamponu nieokazuje sie bardziej szkodliwe niz to widac?Otoz moim zdaniem jest szkodliwe.Jesli chodzi o mnie,od kiedy pamietam kazda zmiana szamponu i firmy,przynosila mi tylko lupiez i straszne swedzenie,czasem uczulenie.Stwierdzilam nawet,ze juz niemam zaufanie do kosmetykow kupowanych w marketach,bo mam nawet dziwne gulajki na glowie i wybieram sie do dermatologa.W tej chwili uzylam 2x Nizoral i swedzenie ustalo.Kupilam jeszcze narazie serie Garnier Fructis,bo tylko to mi sluzylo najbardziej,dgy uzywalam regularnie.Za miesiac juz zdecydowalam ze zrobie zakupy kosmetykow profesjonalnych.Uwazam,ze te kosmetyki w sklepach fryzjerskich sa najbardziej autentyczne i oryginalne i ich jakosc jest niepodwazalna...to juz jest moja opinia na ten temat,i raczej niezmienie....dlatego tez wiem,po sobie ze ladowanie na skore co chwile innych skladnikow powoduje roznego rodzaju problemy.Jezeli zmienie pozniej kosmetyk,to po dlugim namysle i dobrej firmy i napewno bede uzywac dluzej.Mysle drogie kobietki,ze to jest warte przemyslenia!
To tak jak z tanimi butami..zalozy sie pare razy i trzeba wyzucac.........niemowie tu,by kupowac czegos szalenie drogiego,a raczej dobrego...prosze przylaczcie sie do dyskusji!!
syndi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 09:13   #2
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274
Dot.: Co sadzicie o zmianie szamponow!

Tak, masz racje wątków na ten temat było mnóstwo.

i.

Szamponu powinno używać sie raczej tego jednego, samego, ale tylko tego, który służy naszym włosom. Powiniem być odpowiedni do ich rodzaju. Lecz po dłuzszym stosowaniu szamponu, włosu przystosowują się do niego i potem włosy już inaczej reagują na ten szampon, i może np. przyrwóci im sie przetłuszczanie. Więc, np. co pół roku rodzaj szamponu powinniśmy zmienić.I tylko na taki odpowiadający włosom, naszym.
Stary 2006-05-07, 07:39   #3
syndi
Raczkowanie

GG do syndi
Dot.: Co sadzicie o zmianie szamponow!

Byc moze wloski przyzwyczajaja sie,jednak juz z doswiadczenia wiem,ze mi zmiana szkodzi jesli jest zbyt czesta.Teraz uzylam Nizoral i jest juz ok.Zmienie jedynie na profesjonalne gdzies za 2 m-ace i mysle o seri z Faruoka"Coctail Fruit"-boowocowe szampony mi sluza,byc moze maja odczyn kwasny...ale cos jest w tym,bo wlosy sa miekkie i zdrowe po nich.Kiedys bym sie zlapala za glowe by dac tyle pieniedzy na szampon i odzywke,jednak jako przyszla fryzjerka,uwazam,ze mozna sobie niezle zaszkodzic takimi zwyklymi,bo jak nie wlos zareaguje to skora.
syndi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości