Patenty na bycie NAJ :) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-17, 09:46   #3091
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny czym posmarować blizny po ukąszeniach komara i otarciach od butów mam całą lewą nogą w bliznach i otarciach strasznie to wygląda

PanzerKitty jest offline  
Stary 2009-09-17, 10:42   #3092
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym posmarować blizny po ukąszeniach komara i otarciach od butów mam całą lewą nogą w bliznach i otarciach strasznie to wygląda
żelem aloesowym Palomy
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 10:46   #3093
PanzerKitty
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
żelem aloesowym Palomy

Dzięki a po jakim czasie widoczne są efekty W sumie teraz idzie zima więc mam czas do wiosny żeby doprowadzić moje nogi do ładu

PanzerKitty jest offline  
Stary 2009-09-17, 10:53   #3094
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Dzięki a po jakim czasie widoczne są efekty W sumie teraz idzie zima więc mam czas do wiosny żeby doprowadzić moje nogi do ładu
a ja po rozcięciu prawej stopy mam teraz też taką paskudną mam strup. rana się zabliźnia i nie mogę za bardzo nawet tarką doprowadzić jej do porządku bo boli macie może w ogóle jakiś sposób na gojące się rany, blizny??
Stary 2009-09-17, 10:55   #3095
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a ja po rozcięciu prawej stopy mam teraz też taką paskudną mam strup. rana się zabliźnia i nie mogę za bardzo nawet tarką doprowadzić jej do porządku bo boli macie może w ogóle jakiś sposób na gojące się rany, blizny??
Oleje z rokitnika i kocanki są ŚWIETNE.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2009-09-17, 11:00   #3096
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Oleje z rokitnika i kocanki są ŚWIETNE.
ale na co dokładnie?? dostałam jakąś maść i pod żadnym pozorem nie mogę używać dopóki rana się nie zagoi więc wolę zapytać żeby wiedzieć dokładnie...
Stary 2009-09-17, 11:01   #3097
Narc
Wtajemniczenie

Olej z kocanki na czerwone ,pęknięte naczynka. Wyrównuje koloryt

A na rany i blizny też olej tamanu
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 11:03   #3098
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:

czyli na siną skórę po ranie może być ten olejek?? kupię oba w aptece??
Stary 2009-09-17, 11:12   #3099
Narc
Wtajemniczenie

Nie wiem jak z sińcami.. Nie kupisz a w aptece tylko na http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-butters-oils.html

Dziewczyny, czy któreś z tych kapsułek nadają się na maseczkę ? I Ile tych kapsułek trzeba rozpruć ?

1.http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6066-Anana...apsulki_30_szt
2 http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1899-Anana...apsulki_60_szt
( chyba będę musiała poczekać aż Illegale wróci ze szkoły I jeszcze pytanie do Ciebie.. próbowałaś potraktować roztępy mocznikiem? ;> )

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:13
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 11:36   #3100
nynka87
Zakorzenienie

Cytat:
Nie wiem jak z sińcami.. Nie kupisz a w aptece tylko na http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-butters-oils.html

Dziewczyny, czy któreś z tych kapsułek nadają się na maseczkę ? I Ile tych kapsułek trzeba rozpruć ?

1.http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6066-Anana...apsulki_30_szt
2 http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1899-Anana...apsulki_60_szt
( chyba będę musiała poczekać aż Illegale wróci ze szkoły I jeszcze pytanie do Ciebie.. próbowałaś potraktować roztępy mocznikiem? ;> )
aaaa... dziękuję w październiku mam zamiar robić zamówienie na BU więc ten olej pewnie tez zakupię
Stary 2009-09-17, 14:11   #3101
Narc
Wtajemniczenie

A ja dziś buszowałam po ☠☠☠☠☠☠☠ i mam zamiar zakupić przy przypływie gotówki

- glinka czerwona
-linoderm acne krem
-brevoxyl
-kapsułki ananas ( na maskę)
-olejek rycynowy z kroplomierzem w plastikowej butelce (wygodna aplikacja )
-tonik pichtowy
-krem pichtowy
-Gehwol Lipidro, krem, silnie nawilżający do stóp, 20 ml( będę ukręcać z mocznikiem )
-Gehwol, krem dezodoryzujący so stóp
-mgiełka do włosów Radical
-Aloevit, płyn do włosów
-Balsam do paznokci herba studio

:brzyda l:
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 14:33   #3102
Aniela88
Rozeznanie

uffffff przeczytałam cały temat. Wybaczcie że się rozpiszę, ale zainspirowałyście mnie. dzięki WAM Postanowiłam bardziej zadbać o siebie i poznałam wiele nowych superpatentów. Ogromnie dziękuję
moje:
  • nigdy nie zapominam o nawilżeniu:
    *twarzy (2 razy dziennie kremem Babydream z Rossmanna- jak dla mnie idealny- tani, wydajny, ładnie pachnie, nie zapycha. ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM. Używam kremu z nagietkiem oraz tego w niebieskiej tubce- do twarzy i ciała),
    *rąk (po każdym myciu),
    *ust (wiele razy dziennie),
    *stóp.
    Niestety o balsamowaniu całego ciała często zapominam.
    Jak dla mnie idealny do nawilżania ust i dłoni jest krem Nivea, taki najzwyklejszy w granatowym opakowaniu.
  • krem pod oczy rano i wieczorem,
  • prostuję ząbki. Zawsze było moim marzeniem mieć proste zęby, ale nigdy kasy nie było,
    <LI value=1>myję zęby po każdym posiłku. Mam aparat więc muszę. Dodatkowo stosuję płyn do płukania ust- doskonałe odświeżenie. Masuję dziąsła żelem pielęgnującym jamę ustną. Niestety w przeszłości zbyt mocne szczotkowanie doprowadziło do cofnięcia się dziąseł , więc teraz muszę bardzo o nie dbać,
  • często w ciągu dnia szczotkuję włosy- są wtedy takie ładne,
  • używam czekoladowego szamponu Joanna sweet fantasy. Dla mnie ma cudowny zapach. Uwielbiam go.
  • Często rezygnuję z suszarki. Do podnoszenia włosów stosuję wałki. Mam jeszcze wakacje więc jest spoko, ale jak wyjadę na stancję to pewnie będę tym straszyć współlokatorów...
  • Z farbowania włosów nie zrezygnuję, mimo że to niezdrowe. Farbuje na kolor, w którym czuję się super i który doskonale podkreśla moja urodę i osobowość,
  • staram się regularnie malować paznokcie bezbarwną, błyszczącą odżywką- paznokcie się nie łamią i są śliczne,
  • mycie twarzy: łagodnym płynem do higieny intymnej Intimea. Poźniej stosuję Brevoxyl na trądzik i raz dziennie przemywam buzię wacikiem nasączonym mlekiem. Skutek jest taki, że nie muszę stosować żadnych fluidów. Ogólnie jestem raczej zadowolona ze swojej cery. Wcześniej przez trądzik musiałam nakładać fluid, korektor, puder. To bardzo męczyło moją skórę a i tak nie wyglądała dobrze.
  • Raz na jakiś czas masuję usta szczoteczką do zębów i nakładam miód. Usta są potem gładkie i różowe. Niestety naturalnie moje usta są bardzo blade,
  • raz w tygodniu robię peeling całego ciała i staram się robić maseczkę oczyszczającą z polopiryny i w inny dzień odżywczą na twarz z miodu i śmietany.
  • regularnie podcinam włosy żeby wyglądały zdrowo i stosuję patent z wizażu- odżywka przed myciem (KALLOS crema al latte), bo niestety na moje włosy po myciu nie mogę nakładać zupełnie nic, nawet odżywki ze spłukiwaniem, bo mam potem okropne tłuściochy.
  • zawsze używam ulubionych perfum. Lubię też dobierać kolczyki, naszyjniki, korale, okulary do stroju i do nastroju ,
  • przed nałożeniem tuszu na rzęsy nakładam na nie puder dzięki czemu są ładnie pogrubione. Rzęsy maluję dwukrotnie,
  • nie jem po 19,
  • wygoda jest niezwykle ważna, dlatego noszę wygodne buty: adidaski lub balerinki, w lecie japonki. Obcasy 5-7 cm zakładam tylko czasem, mimo że jestem niziuteńka. Zawsze najniższa w towarzystwie, ale to nic, bo...
  • trzeba kochać siebie i akceptować swoje niedoskonałości. Każda z nas jest jedyna i niepowtarzalna. Doceńmy swoje piękno ,
  • cieszę się życiem (następnego mieć nie będę) i doceniam to co mam,
  • niestety jestem slodyczożercą i nie wytrzymuje dnia bez czegoś słodkiego. Ale żeby było zdrowo to ostatnio zamiast batoników wolę zjeść łyżeczkę miodu. Słodziutkie i zdrowe,
  • wycieram buzię ręcznikami papierowymi po każdym myciu,
  • zaczęłam stosować olejek rycynowy na moje pożal się boże żenujące rzęsy, na brwi i paznokcie,
  • od czasu do czasu mieszam żółtko z olejkiem rycynowym i z odżywką i nakładam na skórę głowy (planuję dodawać do tego jeszcze naftę kosmetyczną),
  • rano i wieczorem kapsułki tranu a raz dziennie multiwitamina plusz lub zdrovit,
  • makijaż: puder na nosek- latarnię , rzęsy maluję tuszem maybelline, nad rzęsami i czasem pod czarna kreseczka od polowy powiek, czasem fioletowy cień a na usta mój ulubiony błyszczyk miss sporty,
  • zawsze mam przy sobie: chusteczki, pastę i szczoteczkę do zębów, ibuprom, lusterko, grzebień, puder, bagietkę na wypadek rozmazania się, gumy do żucia, 0,5 l wody mineralnej, pomadkę ochronną, błyszczyk.
  • rano piję ciepłą wodę z cytrynką i miodem. Pycha,
    <LI value=1>zasada: łapki precz od buzi i włosów. Nie wyciskać, nie opierać twarzy na rękach, nie grzebać we włosach. Ja niestety często nie mogę się powstrzymać. Zauważyłam też, że na wyjazdach ze znajomymi staram się nie dotykać twarzy, nic nie wyciskam (no bo jak się pokaże znajomym taka czerwona?) i ze zdziwieniem stwierdzałam zawsze, że praktycznie nic mi wtedy nie wyskakuje. No może jakaś 1 niewielka krostka na tydzień.
  • niestety jestem niecierpliwa i kosmetyki szybko mi się nudzą, więc postanowiłam sobie, że zanim kupie coś nowego to najpierw zużyje to, co mam. Tak żeby nie mieć na półce np. 5 balsamów do ciała do połowy pełnych.
Aniela88 jest offline  
Stary 2009-09-17, 14:43   #3103
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Aniela, gratuluję wutrwałości

Sukces - przekabaciłam koleżankę na i wkrótce złożymy razem zamówienie
Stary 2009-09-17, 14:52   #3104
Aniela88
Rozeznanie

dotka95 dziękuję. Jesteś pierwszą osobą na wizażu, która się do mnie odezwała
Aniela88 jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:08   #3105
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Ja też wkrótce zamierzam przerzucić się w 90% na kosmetyki naturalne, bo żelu pod prysznic sobie nie zrobię Chociaż może...?

Nawet nie myślę nad kupowaniem sklepowych pudrów, boję się, że mi zaszkodzą. Taki bambusowy to co innego

Uzależniłam się też od olejku rycynowego. Muszę się naprawdę wysilać, żeby go nie nałożyć na rzęsy. Ale muszę co jakiś czas robić przerwy, bo przestają reagować.

Mam fioła na punkcie składów kosmetyków i niedługo zbankrutuję na olejach i hydrolatach
Stary 2009-09-17, 15:19   #3106
Narc
Wtajemniczenie

Aniela, musisz na stałe zagościć u nas, to będziemy się do Ciebie odzywać nieustannie XD
przeczytałam cały Twoj post, i .. ja robie to samo, oprocz niejedzenia po 19 i stosowaniem brevoxylu ,ale mam jego zakup w planach
A powiedz, pomógł ci na takie podskórne grudki, o ile je miałaś ?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość

Ja też wkrótce zamierzam przerzucić się w 90% na kosmetyki naturalne, bo żelu pod prysznic sobie nie zrobię Chociaż może...?

Nawet nie myślę nad kupowaniem sklepowych pudrów, boję się, że mi zaszkodzą. Taki bambusowy to co innego

Uzależniłam się też od olejku rycynowego. Muszę się naprawdę wysilać, żeby go nie nałożyć na rzęsy. Ale muszę co jakiś czas robić przerwy, bo przestają reagować.

Mam fioła na punkcie składów kosmetyków i niedługo zbankrutuję na olejach i hydrolatach
DOKŁADNIE Ach, wy moje bratnie duszyczki, wizażaneczki
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:27   #3107
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:
A ja dziś buszowałam po ☠☠☠☠☠☠☠ i mam zamiar zakupić przy przypływie gotówki

- glinka czerwona
-linoderm acne krem
-brevoxyl
-kapsułki ananas ( na maskę)
-olejek rycynowy z kroplomierzem w plastikowej butelce (wygodna aplikacja )
-tonik pichtowy
-krem pichtowy
-Gehwol Lipidro, krem, silnie nawilżający do stóp, 20 ml( będę ukręcać z mocznikiem )
-Gehwol, krem dezodoryzujący so stóp
-mgiełka do włosów Radical
-Aloevit, płyn do włosów
-Balsam do paznokci herba studio

:brzyda l:
A nie wiesz czy ten krem jest do stosowania na cala buzie czy tylko punktoto?
i polecam krem pichtowy- swietne efekty

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:35   #3108
honey1012
Wtajemniczenie

Witam Was dziewczyny

Cytat:

Nie zapycha ?
Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
uffffff przeczytałam cały temat. Wybaczcie że się rozpiszę, ale zainspirowałyście mnie. dzięki WAM Postanowiłam bardziej zadbać o siebie i poznałam wiele nowych superpatentów. Ogromnie dziękuję

moje:
    *twarzy (2 razy dziennie kremem Babydream z Rossmanna- jak dla mnie idealny- tani, wydajny, ładnie pachnie, nie zapycha. ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIM. Używam kremu z nagietkiem oraz tego w niebieskiej tubce- do twarzy i ciała),
Grtuluje ze tak systematycznie dbsz o siebie
Ktory to krem? bo ksiezniczkowy mnie zapchal i teraz szukam czegos co nwilzy a niebede sie po tym swiecic jak... i nie zapcha pomozocie
Dodam ze humektan zapycha mnie

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:35   #3109
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p7703-Linoderm_Acne_krem_18_ml

Na całą chyba,ale malutki jest więc nie wiem ...

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:37
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:41   #3110
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

O nie! Wartość mojego koszyka na BU to 80 zł, a z mazideł 130 zł A jeszcze filtr trzeba kupić...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Zamówię jeszcze olej z kocanki, mam nadzieję, że zlikwiduje "mielonkę" na moich dłoniach, bo mam jej już serdecznie dosyć.
Stary 2009-09-17, 15:46   #3111
daria_
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 6

Cytat:

moge dowiedziec sie wiecej o tym bambusowym pudrze?
daria_ jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:47   #3112
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
O nie! Wartość mojego koszyka na BU to 80 zł, a z mazideł 130 zł A jeszcze filtr trzeba kupić...

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Zamówię jeszcze olej z kocanki, mam nadzieję, że zlikwiduje "mielonkę" na moich dłoniach, bo mam jej już serdecznie dosyć.
Wartość mojego na BU to 100 zł, a na mazidłach poki co 15 ;P ja chyba kupie ten filtr, bo szkoda mi kasy na inny - http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p6022-Derme...ia_60UVAB_50_g

A co to jest mielonka na dłoniach ? xD
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:47   #3113
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Mnie nie pytaj, bo dopiero chcę go zamówić Ale słyszałam wiele powytywnych opinii na jego temat
Stary 2009-09-17, 15:48   #3114
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez daria_ Pokaż wiadomość
moge dowiedziec sie wiecej o tym bambusowym pudrze?
Można kupić na BU. Pudry naturalne są idealne do zmatowienia filtra I nie będą się z nim gryźć. Puder mozemy wykonac tez sami mieszając skrobię kukurydzianą z cynamonem ( ciemniejszy) lub uzywac samej skrobii Do kupienia w spozywczym ;P
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:48   #3115
daria_
Przyczajenie

o kurde! i naprawde tak wszystkiego przestrzegasz?

gratuluje i podziwiam
daria_ jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:50   #3116
Narc
Wtajemniczenie

Nie ma czemu się dziwić, większość dziewczyn robi to samo, a wiele z nich o wiele więcej xD tak to już jest na naszym wizażu
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 15:51   #3117
honey1012
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
Co to za cudo ?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:09   #3118
daria_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
moje:
    *rąk (po każdym myciu),
    *ust (wiele razy dziennie),
    *stóp.
    Niestety o balsamowaniu całego ciała często zapominam.
    Jak dla mnie idealny do nawilżania ust i dłoni jest krem Nivea, taki najzwyklejszy w granatowym opakowaniu.
  • krem pod oczy rano i wieczorem,
  • prostuję ząbki. Zawsze było moim marzeniem mieć proste zęby, ale nigdy kasy nie było,
    <LI value=1>myję zęby po każdym posiłku. Mam aparat więc muszę. Dodatkowo stosuję płyn do płukania ust- doskonałe odświeżenie. Masuję dziąsła żelem pielęgnującym jamę ustną. Niestety w przeszłości zbyt mocne szczotkowanie doprowadziło do cofnięcia się dziąseł , więc teraz muszę bardzo o nie dbać,
  • często w ciągu dnia szczotkuję włosy- są wtedy takie ładne,
  • używam czekoladowego szamponu Joanna sweet fantasy. Dla mnie ma cudowny zapach. Uwielbiam go.
  • Często rezygnuję z suszarki. Do podnoszenia włosów stosuję wałki. Mam jeszcze wakacje więc jest spoko, ale jak wyjadę na stancję to pewnie będę tym straszyć współlokatorów...
  • Z farbowania włosów nie zrezygnuję, mimo że to niezdrowe. Farbuje na kolor, w którym czuję się super i który doskonale podkreśla moja urodę i osobowość,
  • staram się regularnie malować paznokcie bezbarwną, błyszczącą odżywką- paznokcie się nie łamią i są śliczne,
  • mycie twarzy: łagodnym płynem do higieny intymnej Intimea. Poźniej stosuję Brevoxyl na trądzik i raz dziennie przemywam buzię wacikiem nasączonym mlekiem. Skutek jest taki, że nie muszę stosować żadnych fluidów. Ogólnie jestem raczej zadowolona ze swojej cery. Wcześniej przez trądzik musiałam nakładać fluid, korektor, puder. To bardzo męczyło moją skórę a i tak nie wyglądała dobrze.
  • Raz na jakiś czas masuję usta szczoteczką do zębów i nakładam miód. Usta są potem gładkie i różowe. Niestety naturalnie moje usta są bardzo blade,
  • raz w tygodniu robię peeling całego ciała i staram się robić maseczkę oczyszczającą z polopiryny i w inny dzień odżywczą na twarz z miodu i śmietany.
  • regularnie podcinam włosy żeby wyglądały zdrowo i stosuję patent z wizażu- odżywka przed myciem (KALLOS crema al latte), bo niestety na moje włosy po myciu nie mogę nakładać zupełnie nic, nawet odżywki ze spłukiwaniem, bo mam potem okropne tłuściochy.
  • zawsze używam ulubionych perfum. Lubię też dobierać kolczyki, naszyjniki, korale, okulary do stroju i do nastroju ,
  • przed nałożeniem tuszu na rzęsy nakładam na nie puder dzięki czemu są ładnie pogrubione. Rzęsy maluję dwukrotnie,
  • nie jem po 19,
  • wygoda jest niezwykle ważna, dlatego noszę wygodne buty: adidaski lub balerinki, w lecie japonki. Obcasy 5-7 cm zakładam tylko czasem, mimo że jestem niziuteńka. Zawsze najniższa w towarzystwie, ale to nic, bo...
  • trzeba kochać siebie i akceptować swoje niedoskonałości. Każda z nas jest jedyna i niepowtarzalna. Doceńmy swoje piękno ,
  • cieszę się życiem (następnego mieć nie będę) i doceniam to co mam,
  • niestety jestem slodyczożercą i nie wytrzymuje dnia bez czegoś słodkiego. Ale żeby było zdrowo to ostatnio zamiast batoników wolę zjeść łyżeczkę miodu. Słodziutkie i zdrowe,
  • wycieram buzię ręcznikami papierowymi po każdym myciu,
  • zaczęłam stosować olejek rycynowy na moje pożal się boże żenujące rzęsy, na brwi i paznokcie,
  • od czasu do czasu mieszam żółtko z olejkiem rycynowym i z odżywką i nakładam na skórę głowy (planuję dodawać do tego jeszcze naftę kosmetyczną),
  • rano i wieczorem kapsułki tranu a raz dziennie multiwitamina plusz lub zdrovit,
  • makijaż: puder na nosek- latarnię , rzęsy maluję tuszem maybelline, nad rzęsami i czasem pod czarna kreseczka od polowy powiek, czasem fioletowy cień a na usta mój ulubiony błyszczyk miss sporty,
  • zawsze mam przy sobie: chusteczki, pastę i szczoteczkę do zębów, ibuprom, lusterko, grzebień, puder, bagietkę na wypadek rozmazania się, gumy do żucia, 0,5 l wody mineralnej, pomadkę ochronną, błyszczyk.
  • rano piję ciepłą wodę z cytrynką i miodem. Pycha,
    <LI value=1>zasada: łapki precz od buzi i włosów. Nie wyciskać, nie opierać twarzy na rękach, nie grzebać we włosach. Ja niestety często nie mogę się powstrzymać. Zauważyłam też, że na wyjazdach ze znajomymi staram się nie dotykać twarzy, nic nie wyciskam (no bo jak się pokaże znajomym taka czerwona?) i ze zdziwieniem stwierdzałam zawsze, że praktycznie nic mi wtedy nie wyskakuje. No może jakaś 1 niewielka krostka na tydzień.
  • niestety jestem niecierpliwa i kosmetyki szybko mi się nudzą, więc postanowiłam sobie, że zanim kupie coś nowego to najpierw zużyje to, co mam. Tak żeby nie mieć na półce np. 5 balsamów do ciała do połowy pełnych.
o kurde! i naprawde tak wszystkiego przestrzegasz?

gratuluje i podziwiam

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Nie ma czemu się dziwić, większość dziewczyn robi to samo, a wiele z nich o wiele więcej xD tak to już jest na naszym wizażu
ja jak narazie czytam, czytam i czytam i powoli wyciagam wnioski co i jak, bo mi sie jakos tak porobilo, ze cera mi sie strasznie uwrazliwila i nie moge uzywac rzeczy, ktorych uzywalam do tej pory, tak wiec wszelkie naturalne pomysly dla mnie sa jak znalazl
daria_ jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:09   #3119
Narc
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Co to za cudo ?
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p5810-Prode...l_na_noc_50_ml

wersja na dzien i na noc.
Narc jest offline  
Stary 2009-09-17, 16:11   #3120
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Ale wiecie co? Im więcej Was czytam i generelnie forum biochemiczne, tym głupsza się robię Przede mną jeszcze tyle do nauczenia... Szczytem moich marzeń byłoby zamówić na Mazidłach kupę rzeczy i móc zrobić z nich coś sensownego bez używania receptariusza...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości