Patenty na bycie NAJ :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 11:07   #3241
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ja też nie... gdzie ją można dorwać? xD ja dziś kupiłam dwa szampony venity i maskę poprzednia maska była super mam nadzieję,że ta z jedwabiem i keratyną też się sprawdzi ;-) i silikonów nie ma ;P
a koniecznie do wlosow potrzebuje jeszcze glorii, kallossa i oleju z pestek winogron i migdalowego.. i vatiki jak to zgromadzę będę happy ;D
znalazlam na helfy.pl , napisalam w poprzednim poscie
a na ebayu proszek z tego i olejek
zanim jednak to kupie pojde na rynek (pakistanski) moze beda mieli
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:51   #3242
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
znalazlam na helfy.pl , napisalam w poprzednim poscie
a na ebayu proszek z tego i olejek
zanim jednak to kupie pojde na rynek (pakistanski) moze beda mieli
domyslam sie,ze gdzies byla o tym mowa, ale ostatnio nie czytam po kolei wszystkiego

dziś dostałam mocznik i zastanawiam się czy wasz mocznik ( Sweet Pea, Illegale) też był taki grudkowaty ? Znaczy jest w proszku,ale są też sklejone bryłki,które trzeba rozgnieść.
Dodałam trochę do humaktenu ale nie widzę roznicy.. moze za malo ? ale chyba nie..
teraz okręciłam też wiekszą ilosc,z najzwyklejszym kremem i zalaz naloże na pięty.
chyba spodziewałam się cudu.. a poki co, na twarzy nie czuje super nawilzenia. zobaczymy na noc..moze dodam trochę wiecej
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:51   #3243
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
maski z aspiryny (dodaje do nich maslanki).
Też właśnie robię z maślanką, ale z tego względu, że nigdy nie mam w domu jogurtu naturalnego, który jest zwykle dodawany przez dziewczyny do aspirynki. Skoro nie tylko ja tak robię to zapytam, czy maślanka dobrze wplywa na cerę ?
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 12:59   #3244
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
Też właśnie robię z maślanką, ale z tego względu, że nigdy nie mam w domu jogurtu naturalnego, który jest zwykle dodawany przez dziewczyny do aspirynki. Skoro nie tylko ja tak robię to zapytam, czy maślanka dobrze wplywa na cerę ?
ktoś ostatnio pisał,że przemywa twarz maślanką wpływa pewnie podobnie jak mleko i jogurt
w każdym razie,czasem dodaję do aspiryny wody, a czasem jogurt.. i z jogurtem lepsze efekty,na pewno.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:12   #3245
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
dziś dostałam mocznik i zastanawiam się czy wasz mocznik ( Sweet Pea, Illegale) też był taki grudkowaty ? Znaczy jest w proszku,ale są też sklejone bryłki,które trzeba rozgnieść.
Dodałam trochę do humaktenu ale nie widzę roznicy.. moze za malo ? ale chyba nie..
teraz okręciłam też wiekszą ilosc,z najzwyklejszym kremem i zalaz naloże na pięty.
chyba spodziewałam się cudu.. a poki co, na twarzy nie czuje super nawilzenia. zobaczymy na noc..moze dodam trochę wiecej
Też mam mocznik. Zamówiłam od razu większe pudełko. Starczy mi chyba na rok. Dodaję odrobinę do mieszanki HA+olej jojoba na noc. Dopiero od 2 dni, ale podoba mi się. Kryształki od razu rozpuszczają się w mieszance. Mam nadzieję, że działa.
I też ma bryłki, to chyba normalne.

Zamawiałam też spirulinę. O mAtko. Jaka zieleń. I śmierdzi... odchodami chomika. Dzisiaj zrobię maseczkę. Ponoć trudno wytrzymać smród, ale ja jestem zaprawiona w "chomikowych zapachach". Zresztą czego się nie robi dla urody.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 13:34   #3246
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
domyslam sie,ze gdzies byla o tym mowa, ale ostatnio nie czytam po kolei wszystkiego

dziś dostałam mocznik i zastanawiam się czy wasz mocznik ( Sweet Pea, Illegale) też był taki grudkowaty ? Znaczy jest w proszku,ale są też sklejone bryłki,które trzeba rozgnieść.
Dodałam trochę do humaktenu ale nie widzę roznicy.. moze za malo ? ale chyba nie..
teraz okręciłam też wiekszą ilosc,z najzwyklejszym kremem i zalaz naloże na pięty.
chyba spodziewałam się cudu.. a poki co, na twarzy nie czuje super nawilzenia. zobaczymy na noc..moze dodam trochę wiecej
moj mocznik tez ma brylki (w koncu przyszlo 120gram)
dodaje do kremu i do podkladu- jest roznica. krem, ktory w ogole nie nawilzal zaczyna ladnie nawilzac i nie musze stosowac niewiadomo ilu specyfikow
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 15:26   #3247
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

*Catherrine* drożdże pije się codziennie przez 3 miesiące

Narc mój mocznik też ma dużo grudek. Ja go dodaję dość dużo teraz do kremu, nie wiem ile to jest %, ale tyle ile mi odpowiada. Dawałam różne proporcje, zależy od rodzaju skóry (ja miałam bardzo przesuszoną, w niektórych miejsach się łuszczyła ;/, na szczescie juz jest w porzadku ) musisz potestować i sprawdzić. Do pięt to w ogóle go nie żałuj, wtedy są najlepsze efekty
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 15:59   #3248
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Narc dzięki za odpowiedź
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 16:15   #3249
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

do pięt dodałam dużo i widzę efekt nałożyłam grubą warstwę, folię i skarpetki na dwie godziny
pięty mam jaśniejsze, gładsze i jak przejechałam paznokciem to zobaczyłam miękki naskórek,który się złuszczył więc działa

do kremu na twarz na twarchyba za mało dodałam
na dniach psikacz zrobię z mocznikiem,aloesem i keratyną, tylko muszę dorwać butelkę z psikadłem
chyba kupię po prostu wodę utlenioną 50 ml w sprayu,dla samej butelki ;D 2 żł kosztuje hehe

teraz się przymierzam do kwasów z Bu tylko tonik chcę zamówić i jakiś hydrolacik

Edytowane przez Narc
Czas edycji: 2009-09-23 o 16:35
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:03   #3250
Maggie93
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie93
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: głównie Dubaj
Wiadomości: 3 050
GG do Maggie93
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
Jakie wkładki do butów polecacie najbardziej? Zgubiłam gdzieś stare, zresztą i tak nie byłam z nich jakoś bardzo zadowolona, a zbliżają mi się otrzęsiny i zamierzam spędzić cały wieczór w 12cm obcasikach
W każdym razie żelowe Scholla odpadają
__________________
moje życie stewardessy
Małgosia jestem
Maggie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:10   #3251
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a z jakiej strony zamawiacie mocznik?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 18:41   #3252
justiqs
Przyczajenie
 
Avatar justiqs
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

wypróbuje odżywkę na rzęsy, bo ostatnio wypadają.

moja kosmetyczka powiedziała, żeby uważać z zieloną glinką i np po 20 roku życia jedynie punktowo stosować.

na włosy polecam oliwe z oliwek, wspaniale odżywia
justiqs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 18:57   #3253
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ja też nie... gdzie ją można dorwać?
Ja dotychczas kupowałam swoją w BU ale ostatnio Limaria wprowadziła ją do Mazideł, więc teraz będę kupować ecliptę u niej.
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
a koniecznie do wlosow potrzebuje jeszcze glorii, kallossa i oleju z pestek winogron i migdalowego.. i vatiki jak to zgromadzę będę happy ;D
mam i glorię i kallosa
Obie odżywki są świetne, a ich cena śmiesznie niska. Tylko ten zapach Kallosa... dla mnie to jakaś pomyłka - pachnie dokładnie tak, jak lody waniliowe (tyle, że o wiele intensywniej). Producent naprawdę przesadził z ilością aromatu. Jest tak słodko, że aż mdli.
Cytat:
Napisane przez dragon_she Pokaż wiadomość
zanim jednak to kupie pojde na rynek (pakistanski) moze beda mieli
ecliptę najłatwiej znaleźć w hinduskich sklepikach, ale u Pakistańczyków też na pewno będzie. Lepiej kupić u nich niż niepotrzebnie płacić za przesyłkę.
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
dziś dostałam mocznik i zastanawiam się czy wasz mocznik ( Sweet Pea, Illegale) też był taki grudkowaty ? Znaczy jest w proszku,ale są też sklejone bryłki,które trzeba rozgnieść.
tak tak
w moim moczniku też są takie nietrwałe, łatwo rozlatujące się grudki
taka już chyba jego uroda
Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a z jakiej strony zamawiacie mocznik?
ja zamawiam z Mazideł
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i

Edytowane przez SweetPea
Czas edycji: 2009-09-23 o 18:59
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 19:41   #3254
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
ja też nie... gdzie ją można dorwać? xD ja dziś kupiłam dwa szampony venity i maskę poprzednia maska była super mam nadzieję,że ta z jedwabiem i keratyną też się sprawdzi ;-) i silikonów nie ma ;P
a koniecznie do wlosow potrzebuje jeszcze glorii, kallossa i oleju z pestek winogron i migdalowego.. i vatiki jak to zgromadzę będę happy ;D
a co to za maski venity kupujesz??
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
*Catherrine* drożdże pije się codziennie przez 3 miesiące

Narc mój mocznik też ma dużo grudek. Ja go dodaję dość dużo teraz do kremu, nie wiem ile to jest %, ale tyle ile mi odpowiada. Dawałam różne proporcje, zależy od rodzaju skóry (ja miałam bardzo przesuszoną, w niektórych miejsach się łuszczyła ;/, na szczescie juz jest w porzadku ) musisz potestować i sprawdzić. Do pięt to w ogóle go nie żałuj, wtedy są najlepsze efekty
mój krem do stóp który stoi w zapasie i którego to nie miałam jeszcze okazji wypróbować, ma na 2 miejscu składu mocznik, czy może być dobry??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 20:02   #3255
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

nynka87 na pewno jest dobry, mocznik jest świetny jeśli na drugim miejscu, to pewnie wystarczające stężenie... a na opakowaniu nie pisze ile % tego mocznika?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 20:18   #3256
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
nynka87 na pewno jest dobry, mocznik jest świetny jeśli na drugim miejscu, to pewnie wystarczające stężenie... a na opakowaniu nie pisze ile % tego mocznika?
na moim opakowaniu nie ma w ogóle informacji po polsku to kremik z oriflame, oto jego opis ze strony producenta:
Heel Relief Cream - Krem wygładzający pięty
Specjalista przynoszący ulgę suchym, popękanym piętom. Jego wyjątkowa formuła na bazie mocznika, wzbogacona masłem shea i prowitaminą B5, służy intensywnemu nawilżeniu, by zmiękczyć i wygładzić suchą, twardą i zrogowaciałą skórę na piętach*. 75 ml* testowany na bardzo suchej, zrogowaciałej skórze pięt przez 99 osób
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2009-09-23 o 20:20
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 20:32   #3257
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Może być fajny Pogadam ze swoją koleżanką konsultantką
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:12   #3258
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Może być fajny Pogadam ze swoją koleżanką konsultantką
tak w ogole to sklad jakby ktos byl zainteresowany
Lista składników >> AQUA, UREA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DI-C12-13 ALKYL MALATE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, SODIUM CITRATE, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CAPRYLIC/CAPRIC/SUCCINIC TRIGLYCERIDE, CETEARETH-12, PANTHENOL, CITRIC ACID, DISODIUM ETHYLENE DICOCOAMIDE PEG-15 DISULFATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CYCLOHEXASILOXANE, C12-13 ALCOHOLS, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, XANTHAN GUM, PARFUM, PROPYLPARABEN, MENTHA PIPERITA OIL
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 10:55   #3259
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ja robię sobie wlaśnie tydzień bez wyciskania niedoskonałości i bez dotykania twarzy. Właśnie zbieram całą silna wolę i się pilnuję. Narazie do końca września, a potem mam nadzieję dłużej...
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 11:40   #3260
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przychylam się do niewyciskania, czaje się na jeden preparat firmy kanebo - podobno super oczyszcza pory i może nie będę musiała już tłamsić mojej już i tak wytłamszonej buzi Lecę zmyć makijaż, bo już dzisiaj niegdzie nie wychodzę
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:43   #3261
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, z gory przepraszam za glupie pytanie, ale jestem poczatkujaca...

Kupuje sobie na ZSK zel hialuronowy, mocznik i hydrolat rumiankowy.
Mam zamiar robic sobie z tego miksturke na moja barrrdzo przesuszona i wrazliwa twarz.
Ale powiedzcie, czy kazdego dnia trzeba sobie mieszac odrobine tych trzech skladnikow i dawac na twarz czy mozna zrobic od razu jakas wieksza ilosc, wlozyc do pudeleczka i trzymac w lodowce?

Mam nadzieje, ze mi pomozecie
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:13   #3262
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Przychylam się do niewyciskania, czaje się na jeden preparat firmy kanebo - podobno super oczyszcza pory i może nie będę musiała już tłamsić mojej już i tak wytłamszonej buzi Lecę zmyć makijaż, bo już dzisiaj niegdzie nie wychodzę

a ja lece zaraz przemyć twarz mlekiem . Niewyciskanie jest naprawdę dobre, nieraz się o tym przekonałam, ale niestety zwykle jestem niecierpliwa i wszystko wyduszam . Zrobiłam sobie tabelkę, gdzie bede zaznaczać dni, w których nie wyciskałam. Poza tym związałam włosy, bo w nich też zawsze grzebię . A co to za preparat, że tak z ciekawości zapytam?
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 12:45   #3263
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
nynka87 na pewno jest dobry, mocznik jest świetny jeśli na drugim miejscu, to pewnie wystarczające stężenie... a na opakowaniu nie pisze ile % tego mocznika?
ja dodaje mocznik z mazidel do rzadszych balsamow i emulsji O/W ( olej woda)- cos fantastycznego, co dzieje sie ze skora
kilka procent mocznika w kosmetyku ma działanie nawilżające (4-9%), a powyżej 10%-złuszczające.

mocznik najlepiej rozpuszcza się w wodzie, slabiej w alkoholu.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 14:21   #3264
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Kupuje sobie na ZSK zel hialuronowy, mocznik i hydrolat rumiankowy.
Mam zamiar robic sobie z tego miksturke na moja barrrdzo przesuszona i wrazliwa twarz.
Ale powiedzcie, czy kazdego dnia trzeba sobie mieszac odrobine tych trzech skladnikow i dawac na twarz czy mozna zrobic od razu jakas wieksza ilosc, wlozyc do pudeleczka i trzymac w lodowce?

Mam nadzieje, ze mi pomozecie
hydrolat+żel hialuronowy+mocznik to najczęściej używana przeze mnie miksturka. Robię jej sobie zawsze po 5 ml (w maleńkim pojemniczku po którejś z próbek) i taka porcja wystarcza mi na kilka użyć. Przyznam Ci się szczerze, że nawet nie trzymam jej w lodówce, ale normalnie na półce (zazwyczaj są to dwa a czasami nawet trzy dni) i jak na razie nie zauważyłam jakichkolwiek skutków ubocznych takiego postępowania...
__________________
Wszystkie kręciołki - te falujące i te sprężynujące, zapraszamy do dyskusji w wątku o naturalnych falach i lokach i do zamieszczania zdjęć w dzienniku regeneracji naturalnych fal i loków
Typ moich włosów: 3b/F/i
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 15:29   #3265
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
hydrolat+żel hialuronowy+mocznik to najczęściej używana przeze mnie miksturka. Robię jej sobie zawsze po 5 ml (w maleńkim pojemniczku po którejś z próbek) i taka porcja wystarcza mi na kilka użyć. Przyznam Ci się szczerze, że nawet nie trzymam jej w lodówce, ale normalnie na półce (zazwyczaj są to dwa a czasami nawet trzy dni) i jak na razie nie zauważyłam jakichkolwiek skutków ubocznych takiego postępowania...
Dziekuje

Hydrolat powinno trzymac sie w lodowce, wiec wydaje mi sie, ze taka miksturke tez moznaby bylo do lodowki wrzucic choc w sumie 2-3 dni to malo
A jak robisz takie 5 ml to skad wiesz ile dac tam hydrolatu, ile zelu a ile mocznika?
Boje sie, ze jak wsypie za duzo mocznika to mi twarz sie zluszczy
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 15:50   #3266
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Aniela88 Pokaż wiadomość
a ja lece zaraz przemyć twarz mlekiem . Niewyciskanie jest naprawdę dobre, nieraz się o tym przekonałam, ale niestety zwykle jestem niecierpliwa i wszystko wyduszam . Zrobiłam sobie tabelkę, gdzie bede zaznaczać dni, w których nie wyciskałam. Poza tym związałam włosy, bo w nich też zawsze grzebię . A co to za preparat, że tak z ciekawości zapytam?
Kanebo, Sensai Silky Purifying, Pore Clarifying Essence (Esencja zweżająca pory) poczytaj w KWC, nie miałam próbki,ale zaryzykuję, teraz testuję Idealista EL, jedno, co mogę stwierdzić, to, to,że nie zapycha, może minimalnie oczyszcza pory, jak kupię i potestuję Kanebo to dam znać

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Z wyciskaniem i włosami mam to samo, chwila silnej woli , a potem odpuszczam , ale teraz biorę się za siebie...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:07   #3267
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

magtru powodzenia . Widzę, że ten kosmetyk ma wysokie oceny na KWC.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:26   #3268
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dzięki! Za Ciebie też trzymam kciuki i życzę silnej woli!!!
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 19:21   #3269
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

nynka87 bardzo fajnie wygląda ten krem, zamówie go koniecznie, bo akurat mam katalog
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 20:19   #3270
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja dziś zakupiłam 2 kremy z serii babydream: do skóry wrażliwej i krem dla księżniczek
Na razie użyłam na noc tego do wrażliwej, pierwsze wrażenie: "ojej, on nie pachnie"
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.