Patenty na bycie NAJ :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-30, 23:42   #1981
*Catherrine*
Zakorzenienie

Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Fanata Pokaż wiadomość
A nie masz przypadkiem sztywnych i grubych włosów?
Mam podobny problem i mimo, iż używam dobrej odżywki i dzięki niej mam włosy w naprawdę dobrej kondycji. Na całej długości są gładkie i bez odstających końcówek, za to na czubku te odrastające żyją własnym życiem i sterczą Żadne pianki i lakiery nie pozwoliły mi jak dotąd mi ich ujarzmić. Z pewnością nie musi to być efektem przesuszenia, możliwość jest również taka, że jest to po prostu wina struktury włosów
mam grube włosy i chyba dosc sztywne bo loki to się na nich nigdy nie utrzymały długo... więc możliwe
Stary 2009-05-31, 01:29   #1982
Vegusia
Rozeznanie

GG do Vegusia

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Ech... Niestety u mnie ten patent odpada...
Mój okres = buzia z niemiłymi niespodziankami + wydęty brzuch jakbym dopiero co zjadła ogromny posiłek
Więc mogę Ci jedynie... pozazdrościć
U mnie raczej niestety podobnie to przebiega
Ale za to po okresie...wtedy pięknienie pod tymi względami. Szkoda tylko, że piersi po skończeniu okresu mam takie małe i super miękkie jak poduszki (a małe mam z natury, więc już w ogoóle porażka )
Vegusia jest offline  
Stary 2009-05-31, 02:07   #1983
tworazka
Zakorzenienie

na bycie naj polecam ... make ziemniaczana nalozona na krem pod fluid smieszne ale skora sie nie blyszczy i puder utrzymuje sie CALY dzien
tworazka jest offline  
Stary 2009-05-31, 11:59   #1984
*Catherrine*
Zakorzenienie

patent na bycie naj: BASEN
Dziewczyny, polecam naprawdę gorąco tę formę aktywności. Pływanie jest świetne dla zdrowia i urody. Stosuję ten patent od stycznia co najmniej raz (a często więcej) razy w tygodniu i czuję się i wyglądam świetnie
Stary 2009-05-31, 13:12   #1985
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
U mnie raczej niestety podobnie to przebiega
Ale za to po okresie...wtedy pięknienie pod tymi względami. Szkoda tylko, że piersi po skończeniu okresu mam takie małe i super miękkie jak poduszki (a małe mam z natury, więc już w ogoóle porażka )
Też nie mam za bardzo "czym oddychać" Ale zawsze noszę porządne, dobrze dobrane staniki push-up + wkładki wypełniające i odrazu biuścik 2 rozmiary większy Myślę, że to jest podstawa I w moim przypadku samoocena leci wysooko w górę
Stary 2009-05-31, 13:21   #1986
mineralka91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
A ja własnie wróciłam z małych zakupów z okazji Dnia Dziecka oczywiście
Tusz GlamEyes Jak ja go uwielbiam
Para nowych kolczyków
I boskei okulary ... Nigdy nie umiałam ich sobie dobrać,praktycznie każde wakacje chodziłam bez okularów ... ;/ wiem,że to nie zdrowie,itd., ale zawsze wydawało mi się,że w każdych wyglądam idiotycznie ! :/ w końcu H&M mnie uratował
Malutkie zakupki,a odrazu humor lepszy W poniedziałek wybieram się jeszcze po jakąs fajną torebeczkę i szpilki na komers ;]
a ja od kilku lat szukam i szukam... chyba nie znajdę idealnych.
przyłaczam się do wątku spróbuje przeczytać cały i potem napiszę wszystkie moje patenty
mineralka91 jest offline  
Stary 2009-05-31, 13:24   #1987
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

A ja noszę okulary takie normalne, bom ślepa jak kret Dlatego nie mogę nosić przeciwsłonecznych, bo nic nie będę widzieć Niby są jeszcze soczewki i mogłabym je nosić pod okulary przeciwsłoneczne, ale jak dla mnie nie opłaca się ich kupować
Stary 2009-05-31, 13:35   #1988
*Catherrine*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maggie93 Pokaż wiadomość
A ja noszę okulary takie normalne, bom ślepa jak kret Dlatego nie mogę nosić przeciwsłonecznych, bo nic nie będę widzieć Niby są jeszcze soczewki i mogłabym je nosić pod okulary przeciwsłoneczne, ale jak dla mnie nie opłaca się ich kupować
Ja tak samo...
Z tym, że ciągle planuję zaczac używac soczewek ale nie mogę się zebrac żeby isc do okulisty który sietym zajmuje... Byłam kilka razy w tamtym roku ale ciągle słyszałam "nie robimy takich badań"..
Stary 2009-05-31, 14:07   #1989
magica
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
GG do magica

Cytat:
Możesz nosić okulary przeciwsłoneczne z dioptriami- to chyba najlepsze rozwiązanie

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline  
Stary 2009-05-31, 14:16   #1990
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Ja tak samo...
Z tym, że ciągle planuję zaczac używac soczewek ale nie mogę się zebrac żeby isc do okulisty który sietym zajmuje... Byłam kilka razy w tamtym roku ale ciągle słyszałam "nie robimy takich badań"..

Ja nie miałam z tym problemu.

W większości galerii są sklepy okulistyczne np. fielmann i tam na miejscu jest okulista, który przeprowadzi takie badanie. Badanie może być płatne ale czasem tak jest, że jak kupisz u nich soczewki to już nie płacisz. Koszt takiego badania koło 40 zł ale może to się zmieniło.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Możesz nosić okulary przeciwsłoneczne z dioptriami- to chyba najlepsze rozwiązanie
Też mam taki problem i powiem, że myślałam o takich okularach ale niestety nie ma zbyt fajnych modeli, takie jak zwykłe okulary, tyle, że ciemne szkła.

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline  
Stary 2009-05-31, 14:24   #1991
*Catherrine*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Ja nie miałam z tym problemu.

W większości galerii są sklepy okulistyczne np. fielmann i tam na miejscu jest okulista, który przeprowadzi takie badanie. Badanie może być płatne ale czasem tak jest, że jak kupisz u nich soczewki to już nie płacisz. Koszt takiego badania koło 40 zł ale może to się zmieniło.
Tak, w galeriach są, ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie o okulistach w tkaich miejscach... Ale w końcu się tam chyba i tak wybiorę bo innego wyjścia nie widzę (mimo okularów hihi ).
Stary 2009-05-31, 14:43   #1992
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Też mam taki problem i powiem, że myślałam o takich okularach ale niestety nie ma zbyt fajnych modeli, takie jak zwykłe okulary, tyle, że ciemne szkła.
Niestety się zgadzam
Widziałam tylko jedną parę okularów, które były całkiem całkiem, ale kosztowały 400 ileś złotych No niestety taką gotówką nie dysponuję
Stary 2009-05-31, 14:57   #1993
madzia38
Raczkowanie

Eh .. to serio dużo za okulary ;/ Ale ja jakos chodziłam zawsze bez okularów całe wakacje i nie rpzeszkadzało mi to chociaz dopiero pewnie będzie jak zobacze,jakie będe miała od tego zmarszczki ;/ Ale dobrze,że już sobie je kupiłam i gitara

PeeS. Sory za off top, ale mam małe pytanko .. Nie ma któraś z Was może jakiejś prezentacji fajnej z religii,którą kiedyś robiła albo coś? potrzebuję koniecznie,żeby miec 6 z religii,a czasu mam bardzo mało,nie wiem czy zdąże i czy dam radę;/ Jakby któraś miała,to serdecznie proszę,żeby mnie poinformowała ^^
madzia38 jest offline  
Stary 2009-05-31, 16:13   #1994
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Tak, w galeriach są, ale słyszałam niezbyt pochlebne opinie o okulistach w tkaich miejscach... Ale w końcu się tam chyba i tak wybiorę bo innego wyjścia nie widzę (mimo okularów hihi ).

No, ja trafiłam w zeszłym roku w galerii dominikańskiej na taką babę co sama chciała mi soczewki do oka wsadzić. Mówiłam, że już kilka lat wcześniej nosiłam ale się uparła, że sama musi mi założyć. Uciekłam stamtąd czym prędzej nawet nie płacąc za badanie. Jakoś nikogo przy ladzie nie było. Ale swoje pierwsze badanie i soczewki miałam u okulisty w pasażu supermarketu korona, tam zapłaciłam za badanie ale 1 parę plus płyn dostałam gratis, więc na jedno wyszło.

Ogólnie odeszłam od soczewek, bo miałam "ćwiartki" i ciężko było mi potem takowe dokupić. Noszę plusy.

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline  
Stary 2009-05-31, 17:44   #1995
dontknow
Zakorzenienie

GG do dontknow

ja tam soczewki noszę z powodzeniem już ponad pół roku- w czerwcu minie rok. właściwie to nie wyobrażam sobie, abym mogła inaczej żyć. bez nich już nie potrafię. o wyjściu na ulicę w okularach nie ma już mowy ;p
no i koszty też wcale nie są takie duże- zamawiam przez Internet i oszczędzam ponad dwie stówy (jeśli miałabym kupować u optyka w moim mieście) - płacę gdzieś 200zł rocznie za same soczewki + do tego jakaś stówka za płyn.
Stary 2009-06-02, 16:25   #1996
Liiii
Zakorzenienie

ja soczewki nosze juz dobre 5 lat i za nic w swiecie nie zameinilabym z powrotem na okulary

Liiii jest offline  
Stary 2009-06-02, 17:33   #1997
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Dziewczyny ratujcie kobietę z problemem!!

Poradźcie bo na samoopalaczowym mi nie odpisuje nikt
Za tydzień mam komers no i wiadomo trzeba się opalić, ale patrząc na pogodę nic nie zdziałam..
Więc zwracam się do Was z 3 pytaniami :

po pierwsze: ile sesji, trwających ile minut musiałabym zaliczyć w solarium, żeby się opalić przynajmniej o 4 tony ciemniej? (teraz jestem bardzo blada, dodam, że mam dużo pieprzyków może to ma jakieś znaczenie ) I na co powinnam zwrócić uwagę w solarium oraz jaki "sprzęt" jest najlepszy tzn. łóżko, czy na stojąco, czy coś jeszcze innego

po drugie: Alternatywą może być opalenizna z natrysku Tylko nie wiem ile to może kosztować? I czy nie pobrudzi biało - czarnej sukienki?

po trzecie: Jeśli dwa pierwsze pomysły nie wypalą, to pozostaje mi samoopalacz Ale też dysponuję tylko 30 - 40zł, więc dużego pola do popisu nie ma Macie jakieś rady w związku z nakładaniem samoopalacza i jaki byście polecały? I ile muszę odczekać, jaką mam pewność, że nie pobrudzi sukienki..

Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie odpowiedzi i rady
Stary 2009-06-02, 20:33   #1998
imposing
Rozeznanie

Cytat:

Za tydzień mam komers no i wiadomo trzeba się opalić, ale patrząc na pogodę nic nie zdziałam..

po pierwsze: ile sesji, trwających ile minut musiałabym zaliczyć w solarium, żeby się opalić przynajmniej o 4 tony ciemniej? (teraz jestem bardzo blada, dodam, że mam dużo pieprzyków może to ma jakieś znaczenie ) I na co powinnam zwrócić uwagę w solarium oraz jaki "sprzęt" jest najlepszy tzn. łóżko, czy na stojąco, czy coś jeszcze innego

po drugie: Alternatywą może być opalenizna z natrysku Tylko nie wiem ile to może kosztować? I czy nie pobrudzi biało - czarnej sukienki?

po trzecie: Jeśli dwa pierwsze pomysły nie wypalą, to pozostaje mi samoopalacz Ale też dysponuję tylko 30 - 40zł, więc dużego pola do popisu nie ma Macie jakieś rady w związku z nakładaniem samoopalacza i jaki byście polecały? I ile muszę odczekać, jaką mam pewność, że nie pobrudzi sukienki..

solarium zabija.
a jeśli jesteś bardzo blada i do tego pieprzyki to takie intensywne opalanie, zwłaszcza w tym nieszczęsnym solarium to jest zwyczajne zabójstwo dla skóry.
nie mam pojęcia, ile opcja nr 2 może kosztować, tak samo nie wiem, jak z brudzeniem, ale samoopalacze niestety mają do tego skłonności.
najlepiej właśnie 'przetrzep' ten samoopalaczowy wątek.
Stary 2009-06-02, 20:41   #1999
201607111632
Konto usunięte

Cytat:

Ja mam taką samą imprezę w ten piątek, niedawno zaopatrzyłam się w balsam stopniowo samoopalający Daxa Wczoraj się nim posmarowałam,zrobię to jeszcze jutro i w piątek,by nabrać troszkę kolorku, mam bardzo jasną skórę. Póki co dobrze się spisuje no i ładnie pachnie
A i koniecznie zrób porządny peeling przed balsamowaniem
201607111632 jest offline  
Stary 2009-06-02, 20:46   #2000
andziuchna
Zakorzenienie

Cytat:

przy skorze z pieprzykami nie wolno chodzic na sol ani sie opalac za dlugo
ja bym polecila balsamy brazujace- tez jestem strasznie blada, ale jak uzywam balsamu wygladam naturalnie, ladnie i zdrowo (ani jak smierc ani jak frytka)
jesli bedziesz uzywala takiego balsamu przez tydzien na pewno bedzie widoczna roznica

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post61735726
andziuchna jest offline  
Stary 2009-06-02, 21:51   #2001
Śnieżka
Zakorzenienie

ja na solarium nie chodze ale jak dziewczyna raz na ruski rok pójdzie kilka razy bo ma komers to tragedia sie nie stanie
z samooapalaczami bym uwazała bo plamy sie robią ...
pogoda jest kiepska na opalanko hmm
ja bym radziła opalanie natryskowe....albo solarka kilka razy i juz
Śnieżka jest offline  
Stary 2009-06-02, 22:40   #2002
ichii
Wtajemniczenie

natryskowe w mojej okolicy kosztuje 60 - 70 zł. koleżanki mnie przekonują, że opalenizna utrzymuje się aż dwa tygodnie, ale jeszcze im nie uwierzyłam w każdym razie wydaje mi się to najwygodniejszą formą opalania - odcień dobierają do koloru cery, więc "opalenizna" wygląda naturalnie.
bałabym się eksperymentować z samoopalaczem na własną rękę przed tak ważną imprezą.
Stary 2009-06-03, 00:49   #2003
adorably
Rozeznanie

też bym była za natryskowym. zrobią ci to profesjonalistki więc wyjdzie równomiernie,a samodzielnie nakładając samoopalacz na dodatek na bardzo jasna skórę możesz uzyskać nieciekawy efekt, zwłaszcza jeśli brak ci wprawy.alternatywą może być balsam brązujący ale ja bym się w to nie bawiła bo wbrew pozorom nawet takim balsamem można się skrzywdzić bez wprawy a i kolor może ci nie podpasować. opalanie natryskowe nie pobrudzi ci sukienki udanej zabawy

adorably jest offline  
Stary 2009-06-03, 11:11   #2004
Liiii
Zakorzenienie

ja polecam tak jak poprzedniczki balsam brązujący ewentualnie możesz pochodzić na solarium z 2 lub 3 razy w odstępach 4-5dniowych i wtedy na to jeszcze balsamik.

Co do spray tan nie polecam z tego względu, że to drogie a opalenizna tak jak szybko powstaje tak szybko znika, dobre jest na wielkie bale

no ale wybór należy do Ciebie.

Liiii jest offline  
Stary 2009-06-03, 18:15   #2005
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Dziękuję wszystkim bardzo za tak liczne odpowiedzi

Zdaję sobie sprawę, że solarium nie jest zdrowe, ale tak jak Śnieżka zauważyła poszłabym tylko aby się opalić na ten komers

Jeżeli opalenizna natryskowa kosztuje 60 - 70zł to jest to dla mnie trochę za dużo, bo już i tak mi drogo wyszła sukienka z dodatkami..

Ktoś tu wspominał o balsamie brązującym z DAXa Możesz podać dokładną nazwę, a najlepiej zdjęcie? I ciekawa też jestem, ile kosztuje i czy nie daje marchewkowego odcienia, jaki miałam niegdyś po balsamie brązującym z Johnsonsa..
Stary 2009-06-03, 18:48   #2006
madzia38
Raczkowanie

Maggie93, kupiłam w tamte wakacje małą tubkę samoopalacza z Lirene.Bardzo fajny i wydajny ;D Efekt był widoczny po jakiejś godzinie?Kupiłam go w aptece za jakieś 40 zł ? Jak wejdziesz i spytasz,to pani Ci doradzą,gwarantuje
Jestem całkowicie przeciwna solarium,nigdy też nie byłam,ale od koleżanek wiem,że jak idziesz na solarium, to panie doradzają Ci, jakie łóżko wybrać, ile minut, bo wszystko zależy od rodzaju cery i od tego,czy byłaś już kiedyś na solarium ...

A tak w ogóle, to taki porcelanowy odcień skóry jest modny, i wcale nie wygląda brzydko !

Tak apropos,też mam w piątek komers ;D
madzia38 jest offline  
Stary 2009-06-03, 19:28   #2007
Opiumalfa
Zakorzenienie

a co to jest ten komers ???
Opiumalfa jest teraz online  
Stary 2009-06-03, 19:40   #2008
201607111632
Konto usunięte

Cytat:

Ktoś tu wspominał o balsamie brązującym z DAXa Możesz podać dokładną nazwę, a najlepiej zdjęcie? I ciekawa też jestem, ile kosztuje i czy nie daje marchewkowego odcienia, jaki miałam niegdyś po balsamie brązującym z Johnsonsa..
To ja
Ten oto balsam ..klik..
Dziś jestem po 3 aplikacji i zacnie to wygląda
W swoim życiu bledziucha przetestowałam sporo balsamów i ten wygrywa

Ajj,już w ten piątek mam komers - bal gimnazjalny.

Przejrzałam prawie cały wątek i wiele rad mi się przyda!
201607111632 jest offline  
Stary 2009-06-03, 20:29   #2009
imposing
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
To ja
Ten oto balsam ..klik..
Dziś jestem po 3 aplikacji i zacnie to wygląda
W swoim życiu bledziucha przetestowałam sporo balsamów i ten wygrywa

Ajj,już w ten piątek mam komers - bal gimnazjalny.

Przejrzałam prawie cały wątek i wiele rad mi się przyda!
i ja też baluję w piątek.
ale ja idę taka, jak zawsze, czyli bladziutka.
chociaż kilka patentów napewno wykorzystam.
Stary 2009-06-03, 20:43   #2010
Maggie93
Zakorzenienie

GG do Maggie93

Dziękuję bardzo jesteście kochane

Zaraz idę kupić balsamik brązujący, sztuczne rzęsy () i żelowe wkładki do bucików
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości