Patenty na bycie NAJ :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-20, 08:43   #2311
infante
Zadomowienie

Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
bodajże 35 zł za 1,5 h jak się nie mylę
tak niewiele ze tak wiele? no chyba, że miało być 350 ;p
  • mniej narzekania
infante jest offline  
Stary 2009-07-20, 08:46   #2312
sasia73
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
hym.. próbowałam kiedyś z mączką i nie dosc ze mam jasną karnacje to w polaczeniu z mączką ( cienką warstwą) wyglądałam jak trup hym..no jak geisha :PP a ekeftu matu jakos nie bylo, wrecz odwrotnie
Możesz jeszcze wypróbować Dry flo z Mazideł albo zasypkę dziecięcą Babydream.
Moim zdaniem są o niebo lepsze od ziemniaczanki.

sasia73 jest offline  
Stary 2009-07-20, 09:36   #2313
Gosiurek
Wtajemniczenie

Dla mnie mąka ma jeden feler. Jak buzia sie przypoci to mąka nie spływa jak puder, tylko robi się lepka maź przyklejona do buzi (taka warstwa).Ohyda! Ale trzeba przyznać że matuje fajnie, no i przy filtrowaniu to najbezpieczniejsza opcja matowienia
Gosiurek jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:17   #2314
Jutte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez infante Pokaż wiadomość
a ja tak troszke z innej beczki..ile taka przyjemnośc w spa kosztowała?
hym.. jeścli chodzi hotel Gołebieski to odsyłam na ich stronę :P
http://www.golebiewski.pl/
xD mnie to przeraża:P
ale ale ..:P
chyba warto

Cytat:
Napisane przez sasia73 Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze wypróbować Dry flo z Mazideł albo zasypkę dziecięcą Babydream.
Moim zdaniem są o niebo lepsze od ziemniaczanki.
oo super spróbuje kieddyś próbowałam jeszcze kremy "matujące " z tych takich lekkich -
-Nivea Young ( nie robil nic , niby jeszcze nawilżający a wysuszał!)
-Garnier matujący z ogórkiem boajrze ( nawet nawet był , pasował mi.. ale efekt krótki..)
Dax - perfecta gruszkowy - tez niezly ale krótki efekt a makijaż spływał..

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Dla mnie mąka ma jeden feler. Jak buzia sie przypoci to mąka nie spływa jak puder, tylko robi się lepka maź przyklejona do buzi (taka warstwa).Ohyda! Ale trzeba przyznać że matuje fajnie, no i przy filtrowaniu to najbezpieczniejsza opcja matowienia
ech no właśnie .. ;/ ta maź..
cieszę się życiem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-07-20, 11:39   #2315
Vivienne
... ale nie Westwood

Cytat:
taaak dokładnie do Wisły
oo to miło opowiadaj jak było i na co warto iść będę bardzo wdzięczna
bo ja tam taki pasikonik pierwszy raz sobie taką przyjemność dla siebie sprawiam:P
Ja też byłam w Wiśle (pod koniec czerwca) i było naprawdę super! Polecam wszystko! Ja tam spędzałam do 6 godzin każdego dnia. Jeśli masz cellulit polecam basem z hydromasażem, moja skóra po kilku dniach wyglądała o wiele lepiej oczywiście wszystkie baseny polecam oblecieć (sztuczne fale są fajne, można się nieźle pokołysać ), ale jeśli chodzi o te urodowe to polecam sauny- tężnia i jaskinia solna średnio mi się podobały, bo tam tylko się leży, a w saunach jest świetny aromat Polecam ostatnią saunę od wejścia na lewo (nie pamiętam jaka to była) w każdym razie dla mnie była najlepsza Z kolei ta ostatnia w prawo (chyba z ziołami alpejskimi ) była dla mnie najcięższa, cięzko się tam oddychało, nie było tak wilgotno i przez to najbardziej duszno było. W każdym razie ja polecam przejść się do każdej. Ja zaliczałam każdą saunę po kilka minut, a na koniec do groty śnieżnej Wbrew pozorom wcale nie jest jakoś szczególnie zimno, poza tym mozna tam być kilkanaście sekund, więc organizm nie ma czasu się schłodzić Można okładać się tam lodem i śniegiem (wiem, brzmi strasznie, ale jest super ) i skóra jest po tym napięta i robi się jędrniejsza
Jaccuzi (kąpiele borowinowe itp) są 3 i nad każdym wisi kartka na co pomagają. Tutaj też pozaliczałam wszystko, fajnie tak sobie posiedzieć, kiedy woda masuje całe ciało

Ogólnie to chętnie bym tam wróciła i może we wrześniu jeszcze pojadę Tylko tym razem chciałabym do Mikołajek

Cytat:
hym.. jeścli chodzi hotel Gołebiewski to odsyłam na ich stronę :P
http://www.golebiewski.pl/
xD mnie to przeraża:P
ale ale ..:P
chyba warto
Ja byłam gościem hotelowym i wstęp do Tropikany miałam za darmo, ew za drugim razem płaciło się tylko za ręcznik (5 zł). Bo właśnie! Nie bierze się własnych ręczników! Trzeba o tym pamiętać
A i Tropikana to nie jest spa! To takie centrum rozrywki- tam są właśnie baseny, sauny, siłownia, teżnia, zjeżdżalnie itp. Natomiast spa (takie bardziej ekskluzywne) jest dalej, tam są masaże, zabiegi pielęgnacyjne, odnowa biologiczna, kosmetyczka itp. Tam ceny są zabójcze, nie wiem jakie masz fundusze, ale jeśli chcesz tak bardziej rekreacyjnie to polecam Tropikanę

Stanisław Lem

Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2009-07-20 o 20:22
Vivienne jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:18   #2316
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Ja czesto wlasnie jezdzilam do Golebiowskiego jak bylam mniejsza, jako do aqua parku a nie spa A to dlatego, ze mam blisko do Wisly. No i w sumie nie tak drogo tam jest. Juz wtedy interesowalam sie uroda i zdrowiem i lubilam chodzic do tych wszystkich saun, jaccuzi, i tej komory ze sniegiem i ta grota solna, ah
teraz nie mam z kim, kiedy, ani jak tam pojechac...

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline  
Stary 2009-07-20, 13:22   #2317
Jutte
Wtajemniczenie

Vivienne baardzo Ci dziękuję za odp <kwiatek>
dobrze ze mi mówisz o tych saunach bo ja jeszcze nigdy nie byłam;p pójdę na poczatek od na koncu po prawej:P czytałam też, ze w każdej saunie panują inne "zasady" a mianowicie : na golasa, w reęczniku, w stroju:P chociaz kady idzie wg upodobania :P ja raczej planuje w ręczniku :P jak jest we Wiśle ?

mam 5 dni więc mam nadzieje ze zdąze wszystko wypróbować:P

co do Tropikany - tak tak wiem ze to jedynie taki komleks rozrywkowy:P a spa gołębieska jest swoją drogą:P natomiast ja to nawet traktuje jak spa :PP
hymm to dobrze rozumiem ze wstęp na Tropikane jest w ramach opłaty za pokój tak , jako gość hotelowy :P?

a tak na podsumowanie -warto było ?
cieszę się życiem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-07-20, 15:25   #2318
Aninek
Zakorzenienie

GG do Aninek

Wątek jest fantastyczny po prostu,siedzę,czytam i zapamiętuję,co tu można by wykorzystać w niedalekiej przyszłości
Dziewczyny mam pytanie-czy polecacie wizytę u kosmetyczki na oczyszczenie cery?Mam trochę zaskórników i chciałabym się ich pozbyć-co radzicie kompletnemu laikowi?
Aninek jest offline  
Stary 2009-07-20, 17:32   #2319
dontknow
Zakorzenienie

GG do dontknow

na zaskorniki pomaga taka mieszanka: olejek pichtowy + nafta kosmetyczna.
ja robie z dosyc mocnym stezeniem, bo na jedna lyzeczke olejku dawalam jedna lyzeczke nafty chyba..wystarczy lekko namoczyc w tym wacik i trzec, trzec, trzec. najlepiej mocno przez kilka minut- moj wacik czesto jest caly brazowy szczegolnie jak mam kilkodniowa przerwe w uzywaniu.
slyszalam, ze takie oczyszczanie u kosmetyczki jest niebezpieczne. ale nie pamietam DLACZEGO i w tym jest problem

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

sory, zle napisalam. zabieg nie jest niebezpieczny tylko.. bez sensu go robic, bo mozna tylko pogorszczyc sprawe.
ktos kiedys tlumaczyl, ze jak kosmetyczka zacznie ci wszystko wyciskac, to moga zrobic sie blizny. a na dodatek pory po takim zabiegu bardzo ciezko sie zamykaja i jak np. wyjdziesz na dwor, to wiadomo, ze w powietrzu lataja rozne gowienka- pylki, sadza itd. i te otwarte pory wszystko to wsiakna i z oczyszczania nici.. a przeciez nie bedziesz chodzic w masce gazowej^
Stary 2009-07-20, 18:43   #2320
Aninek
Zakorzenienie

GG do Aninek

A gdzie mogę dostać ten olejek i naftę?
Aninek jest offline  
Stary 2009-07-20, 19:45   #2321
madzia38
Raczkowanie

Cytat:
dziekuję heh pierwszy raz jade na cos takiego i moja mum też :P w ogole nigdy jeszcze nie byłam na takich zabiegach ;P
trzeba odpocząć po męczącym roku :PP taka nagroda :PP
ale ale.. spa sobie można zrobic też w domowym zaciszu
chociażby z peelingiem kawowym
Domowe SPA weszło mi już w nawyk i nie czerpie z tego aż takiej przyjemnosci ;] peelingi,maniciure,pedici ure, maseczki itd itd itd jest już moim chlebem .. ee.. prawie że codziennym ;] Dlatego chętnie wybrałabym się do takowego jak Ty i spróbowała czegoś nowego ;]
Życzę samych przyjemności

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
A gdzie mogę dostać ten olejek i naftę?
W Aptece ;]
madzia38 jest offline  
Stary 2009-07-20, 20:29   #2322
Vivienne
... ale nie Westwood

Cytat:
Vivienne baardzo Ci dziękuję za odp <kwiatek>
dobrze ze mi mówisz o tych saunach bo ja jeszcze nigdy nie byłam;p pójdę na poczatek od na koncu po prawej:P czytałam też, ze w każdej saunie panują inne "zasady" a mianowicie : na golasa, w reęczniku, w stroju:P chociaz kady idzie wg upodobania :P ja raczej planuje w ręczniku :P jak jest we Wiśle ?

mam 5 dni więc mam nadzieje ze zdąze wszystko wypróbować:P

co do Tropikany - tak tak wiem ze to jedynie taki komleks rozrywkowy:P a spa gołębieska jest swoją drogą:P natomiast ja to nawet traktuje jak spa :PP
hymm to dobrze rozumiem ze wstęp na Tropikane jest w ramach opłaty za pokój tak , jako gość hotelowy :P?

a tak na podsumowanie -warto było ?
Przepraszam bardzo, po lewej! mam niekiedy problem z kierunkami, haha Tam do sauny się wchodzi tak jak chodzisz w całym kompleksie basenowym- czyli w bikini Ale ja radzę mieć ręcznik, żeby na nim usiąść, albo, żeby mieć ogólnie przy sobie, bo jak się zostawi na wieszaku przy wejściu (ja z TŻem raz tak zrobiliśmy...) to jest możliwość, że ktoś się pomyli (bo wszystkie są takie same- białe albo żółte) i weźmie Twój zamiast swojego . A z tego co mówiła pani w recepcji Tropikany kiedy chcieliśmy je odzyskać, kradzież ręczników to plaga tam

Tak, jesli jesteś gościem hotelowym, to pierwszy (!) wstęp do Tropikany jest za darmo, za następny płacisz 5 zł 9opłata za ręcznik)

Wg mnie warto, ja tam bardzo odpoczęłam Taka nagroda po cięzkim roku akademickim

Stanisław Lem

Vivienne jest offline  
Stary 2009-07-20, 21:11   #2323
Aninek
Zakorzenienie

GG do Aninek

Dziękuję
Aninek jest offline  
Stary 2009-07-21, 08:23   #2324
Aninek
Zakorzenienie

GG do Aninek

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
na zaskorniki pomaga taka mieszanka: olejek pichtowy + nafta kosmetyczna.
ja robie z dosyc mocnym stezeniem, bo na jedna lyzeczke olejku dawalam jedna lyzeczke nafty chyba..wystarczy lekko namoczyc w tym wacik i trzec, trzec, trzec. najlepiej mocno przez kilka minut- moj wacik czesto jest caly brazowy szczegolnie jak mam kilkodniowa przerwe w uzywaniu.
slyszalam, ze takie oczyszczanie u kosmetyczki jest niebezpieczne. ale nie pamietam DLACZEGO i w tym jest problem
Mam pytanie jeszcze-trzesz tym twarz i potem co,jakoś ją myjesz,nakładasz krem?I jak często to robisz?Na wieczór czy to obojętne jest?Pytam,bo chcę to wypróbować i wolę wiedzieć jak najwięcej z góry
Aninek jest offline  
Stary 2009-07-21, 08:58   #2325
dontknow
Zakorzenienie

GG do dontknow

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Mam pytanie jeszcze-trzesz tym twarz i potem co,jakoś ją myjesz,nakładasz krem?I jak często to robisz?Na wieczór czy to obojętne jest?Pytam,bo chcę to wypróbować i wolę wiedzieć jak najwięcej z góry
trę i zostawiam. nic już więcej nie robię- ani nie nakładam kremu, ani nie zmywam..
ja śpię sama, więc mi zapach nie przeszkadza. ale jeśli śpisz z kimś, to możesz usunąć warstwę, chociaż nie wiem czy zapach nie zostanie..
w każdym bądź razie- bez kremu, bez wody. nafta nawilża
Stary 2009-07-21, 11:08   #2326
Jutte
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo, po lewej! mam niekiedy problem z kierunkami, haha Tam do sauny się wchodzi tak jak chodzisz w całym kompleksie basenowym- czyli w bikini Ale ja radzę mieć ręcznik, żeby na nim usiąść, albo, żeby mieć ogólnie przy sobie, bo jak się zostawi na wieszaku przy wejściu (ja z TŻem raz tak zrobiliśmy...) to jest możliwość, że ktoś się pomyli (bo wszystkie są takie same- białe albo żółte) i weźmie Twój zamiast swojego . A z tego co mówiła pani w recepcji Tropikany kiedy chcieliśmy je odzyskać, kradzież ręczników to plaga tam

Tak, jesli jesteś gościem hotelowym, to pierwszy (!) wstęp do Tropikany jest za darmo, za następny płacisz 5 zł 9opłata za ręcznik)

Wg mnie warto, ja tam bardzo odpoczęłam Taka nagroda po cięzkim roku akademickim
okej czyli po lewej :P nie no rozumiem.. my kobiety... xD :P

okej czyli dobrze ze w stroju uff heh tylko trochę mam problem - bo gdzies czytałam ze jak strój ma metalowe elementy to moze żrobicf "pssyytt " na saunie;/ a gdy sie obwine recznikiem to cos da ;/ ? bo moje wszystkie stroje sa takie no z metalowym zapięciem;/

dobrze ze mi mówis zz tymi ręcznikami;p tak ogólem to mam wstręt do takich ręczników hotelowych itd ;p no taka mania no;p heh wolałabym sobie swój zabrać mój pachnący, znany mi i wgl xD :P i przeze mnie tylko wczesniej używany :P

ta.. kazdy chce miec ręcznik z gołebieskiego ..:P echh ;/
tey t ja myslałam ze z tym wejsciem to za kazdym razem jest wcenie hotelu ;/ ee to ja chyba wiecej za ręczniki zapłace a nie za pokój :PP
a ludzie wchodzili ze swoimi :P? czy w ogole można :P? głupia ma mania :P

aj właśnie licze na odpoczynek :P bo całe dnie nie ma mnie w domu w roku bo nie dość ze jedna szkoła to i druga :P i w wgl dojezdzam ;/ wiec w ogole rok bardzo aktywny :P baardzo dziękuję Ci za wszelkie informacje
cieszę się życiem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-07-21, 11:14   #2327
Vivienne
... ale nie Westwood

Moje stroje miały metalowe elementy, ale nic im się nie stało
Niestety, nie można ze swoim, w grę wchodzą tylko hotelowe ręczniki, oni dają je przy wejściu Zobaczysz, jak raz wejdziesz do Tropikany, to nie będzie Ci się chciało wychodzić, na pewno z kilka godzin tam posiedzisz, więc nie przesadzałabym z ceną za następne ręczniki Ja przez 3 dni tylko raz dokupowałam

Stanisław Lem

Vivienne jest offline  
Stary 2009-07-21, 15:27   #2328
Jutte
Wtajemniczenie

to super aajj nie moge sie doczekać :P jutro jadę:PP

ee nie kumam z tymi ręcznikami;p jak chodziłaś 3 dni, to tylko raz dokupowałaś:P?
a tż był zadowolony ?
cieszę się życiem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-07-21, 15:34   #2329
Vivienne
... ale nie Westwood

Cytat:
to super aajj nie moge sie doczekać :P jutro jadę:PP

ee nie kumam z tymi ręcznikami;p jak chodziłaś 3 dni, to tylko raz dokupowałaś:P?
a tż był zadowolony ?
Chodzi o to, że każdego dnia do Tropikany za darmo możesz wejść raz (dostajesz ręcznik przy wejściu). Jeśli wyjdziesz i chcesz wejść jeszcze raz płacisz 5 zł za ręcznik (wtedy za wejście nic).

Ja spędzałam tam tyle czasu, że wystarczyło mi, że raz na dzień tam pójdę (siedziałam wtedy sporo godzin) i tylko raz wyszłam po krótszym czasie, więc następnym razem skorzystałam z powtórnego wejścia, z tym, że wtedy trzeba zapłacić za ręcznik. Tyle

A TŻ był bardzo zadowolony, cieszył się jak dziecko A już szczególnie z bajerów typu zjeżdżalnie

Stanisław Lem

Vivienne jest offline  
Stary 2009-07-21, 18:07   #2330
Jutte
Wtajemniczenie

aa juz rozumiem

na początku myślałam ze za pierwsze wejście w ogole nieplaci sie, a za każde kolejne , w kolejnych dniach juz tak :P ajj ja gapa ;P

dziękuję Ci bardzo za informacje naprawdę mi pomogłaś

kurde wizaż to potęga :P
cieszę się życiem!
Jutte jest offline  
Stary 2009-07-23, 22:46   #2331
My life be like
BAN stały

Ja w tropikanie preferuję sauny, jacuzzi (wspaniale się po nich czuję) a dla frajdy zjeżdżalnię "cebula"- bardzo fajne doznania
My life be like jest offline  
Stary 2009-07-23, 22:54   #2332
Vivienne
... ale nie Westwood

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Ja w tropikanie preferuję sauny, jacuzzi (wspaniale się po nich czuję) a dla frajdy zjeżdżalnię "cebula"- bardzo fajne doznania
Cebula? Czyli która?

Stanisław Lem

Vivienne jest offline  
Stary 2009-07-24, 10:07   #2333
MadameButterfly6
BAN stały

Ktos wczesniej pisal, ze sauna jest dobra na tradzik... A jak to dziala na cere?
MadameButterfly6 jest offline  
Stary 2009-07-24, 12:39   #2334
Oddycham
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Sauna wspomaga usuwanie toksyn z organizmu ...
Ja mam tak ,że na drugi dzień po korzystaniu z sauny na buzi pojawiają się pryszcze a jak one mi poschodzą to później mam na trochę czasu spokój

Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline  
Stary 2009-07-25, 00:59   #2335
201705250937
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Cebula? Czyli która?

Cebula to ta zjeżdżalnie w której najpierw jest się w ciemnym tunelu o ogromnej prędkości a potem wpada się do ogromnej kuli, w której przycisnięci siła odśrodkowa i nurtem wody zataczam koła az wpadamy nagle przez dziure na spodzie kuli na 3,5 m głębokości
201705250937 jest offline  
Stary 2009-07-25, 17:54   #2336
Narc
Wtajemniczenie

To może ja napiszę ;-)

Włosy

Odzywka przed myciem włosów
Fitomed do mycia włosów, albo żel Babydream
Gloria - najlepsza i tania odżywka
Rozszesywanie suchych włosów
Płukanie w zimnej wodzie
zrezygnowałam z farbowania, suszarki i prostownicy
Łykam skrzyp i witaminę a+e
Jedwab Joanny

Ciało
- peeling kawowy
-masaż syrenką
-kąpiel z oliwką
-mycie kostką Dove
-oliwkę wsmarowuję w mokre ciało
-wszelkie balsamy- ulubione Nivea mleczko wygładzające i Neutrogena
-na celulit- syrenka i serum eveline
-serum do biustu Dax- nie widzę wypełnienia,ale fajnie pachnie i wygładza ,skuszę się na serum eveline na pewno
-maseczka z oliwki na stopy uprzednio wymoczone, folia i skarpetki To samo na dłonie tylko z rękawiczkami
-Odżywka do paznokci- ostatnio 2 week Rimmela
-antidral lub atiaxil- ale nie codziennie.

Twarz
-żadnych cudownych 'garnierów'
- do mycia twarzy żel dla dzieci
- jako tonik Borasol lub tonik aspirynowy.
-maseczka aspirynowa
- do nawilżania- Humakten
-na pryszczw- maść cynkowowa
- przymierzam się do dużego zakupu na BU
- filtr.Obecnie Eveline,ale przymierzam się do czegoś porządnego..
- jasny podkład plus puder vipery.
-obowiązkowo pomalowane rzęsy
-tisane do ust

Staram się zdrowo odżywiać i zaczynam ćwiczyć brzuch..Oczywiście jestem wiecznie na diecie.. Ale już mam mniej kompleksów Dzięki Tżetowi pewnie
Narc jest offline  
Stary 2009-07-25, 18:18   #2337
AneczkaBee
Raczkowanie

Ja to kochm pojsc do spa, posiedziec w saunie, w dżakuzi, poplywac, polezec w wodzie, od razu wiecej sily do zycie ; )
AneczkaBee jest offline  
Stary 2009-07-26, 11:47   #2338
magdaSEM
Rozeznanie

W szklance ciepłej wody rozpuszczam łyżeczkę octu jabłkowego i masuję tym ciało i twarz. Ujędrnia i skóra jest bardzo miła w dotyku.
magdaSEM jest offline  
Stary 2009-07-26, 15:02   #2339
My life be like
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Cebula to ta zjeżdżalnie w której najpierw jest się w ciemnym tunelu o ogromnej prędkości a potem wpada się do ogromnej kuli, w której przycisnięci siła odśrodkowa i nurtem wody zataczam koła az wpadamy nagle przez dziure na spodzie kuli na 3,5 m głębokości
Z tym co napisałaś prawie w pełni się zgodzę, ale wydaje mi się, że jak ostatnio byłem to na spodzie kuli jest 2,4 m chyba, że się coś zmieniło.
My life be like jest offline  
Stary 2009-07-26, 17:52   #2340
201705250937
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Z tym co napisałaś prawie w pełni się zgodzę, ale wydaje mi się, że jak ostatnio byłem to na spodzie kuli jest 2,4 m chyba, że się coś zmieniło.

Z tym, żeże ja mówię o HG w Mikołajkach, więc nawet to może już wszystko wyjasniac. Być może od tej pory kiedy patrzyłam to nawet i tam uległo to zmianie
201705250937 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości