Krem do prostowania w這s闚? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-05-06, 21:25   #1
feanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Krem do prostowania w這s闚?

Czesc dziewczyny Znacie moze jakie dobre (ale tez nie bardzo drogie) 瞠le, kremy czy co do prostowania w這s闚 ( tzn. takie zamiast prostownicy), s造sza豉m o sunsilku- efekt 瞠lazka ,ale zdanie jest co do niego podzielone. W這sy mam raczej poddatne , wywijaj帷e sie na ko鎍闚kach chociaz nieraz mam z nimi straszne problemy
feanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 21:36   #2
ajali
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 192
Dot.: Krem do prostowania w這s闚?

Ja proponuj od篡wk Sunsilk Satin proteins - wygladzaj帷a wlosy. Moje "falowane" wlosy po niej byly gladsze, bardziej proste. Za tak cene, jest niezla Moze ewentualnie przygotowac je do prostowania, lub innego preparatu.

Sunsilk efekt zelazka bez prostownicy jest bezuzyteczny
ajali jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 22:21   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Witaj , ja polec Ci jedwab FAROUK CHI, buteleczka 15 ml( wbrew pozorom niesamowicie wydajny, kolejny nastepca s造nnego Biosilk) kosztuje na allegro ok 8 z.Jest bardzo mocny, mocniejszy w dzia豉niu niz jego poprzednicy. Ta seria zosta豉 stworzona do pracy z prostownicami, ale sama w sobie wspomaga prostowanie. Jesli masz w這sy podatne mo瞠 bc przydatny.
Mozesz jeszcze spr鏏owa z odzywka FAROUK CHI INFRA TREATMENT ( butla 300 ml za ok 36 z) , tak瞠 bardzo wydajna, powiem szczerze , 瞠 moim zdaniem ta odzywka i jedwab + w這sy podatne na uk豉danie mo瞠 wyelminowac prostownic, w moim przypadku po zastosowanu tych produkt闚 prostownica s逝篡 tylko do ujednolicenia fryzury , ale mo瞠 dlatego , 瞠 mam w這sy cienkie i bardzo podatne ( ale g瘰te).
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-06, 23:49   #4
Kadunia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 439

Dobry krem do prostowania w這s闚 jest z Schockwaves

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 11:17   #5
tutusia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 983

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Dobry krem do prostowania w這s闚 jest z Schockwaves
A ja si nie zgodz! Ten krem z Shockwaves to najgorsze 鈍i雟two do prostowania jakie mia豉m!! Na這篡豉m zgodnie z instrukca (a nawet mniej) i mia豉m t逝ste, poklejone, straszliwe w dodtyku i przyklapni皻e w這sy! Nigdy wi璚ej!
tutusia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 11:25   #6
AneciaG
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 069
GG do AneciaG

Cytat:
Napisane przez feanka
Czesc dziewczyny Znacie moze jakie dobre (ale tez nie bardzo drogie) 瞠le, kremy czy co do prostowania w這s闚 ( tzn. takie zamiast prostownicy), s造sza豉m o sunsilku- efekt 瞠lazka ,ale zdanie jest co do niego podzielone. W這sy mam raczej poddatne , wywijaj帷e sie na ko鎍闚kach chociaz nieraz mam z nimi straszne problemy
Je瞠li chodzi o sunsilk to sama nie wiem co o nim s康zi. Mam w domu i czasami nawet 豉dnie wyprostuje, innym razem wog鏊e, a cz瘰to w這sy sa po nim takie jakby t逝ste. Zawsze jak zrobi sunsilkiem to i tak potem jad po w這sach prostownic.
A do prostowania w這s闚 najkepiej podobno u篡wa akrylu. Ale jeszcze nie kupi豉m. Moja fryzjerka poleca豉. Ale efekt i tak nie ten co prostownica.
Stary 2006-05-07, 11:25   #7
Kadunia
Zakorzenienie

To szkoda no ale na kazdego dzia豉 inaczej. Ja zuzy豉m 2 albo 3 opakowania by bardzo fajny wyciska豉m ze 2 - 3 porcje ( a nie jak pisze na opakowaniu 5-7 ) i dawa豉m od po這wy d逝go軼i w這sow ku do這wi lepiej sie prostowa造 by造 mi瘯kie i pachn帷e Teraz nie u篡wam bo wogole zrezygnowa豉m z kosmetyk闚 do prostowania bo zmieni豉m prostownice na lepsza

Stary 2006-05-07, 11:26   #8
Kadunia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AneciaG
Je瞠li chodzi o sunsilk to sama nie wiem co o nim s康zi. Mam w domu i czasami nawet 豉dnie wyprostuje, innym razem wog鏊e, a cz瘰to w這sy sa po nim takie jakby t逝ste. Zawsze jak zrobi sunsilkiem to i tak potem jad po w這sach prostownic.
A do prostowania w這s闚 najkepiej podobno u篡wa akrylu. Ale jeszcze nie kupi豉m. Moja fryzjerka poleca豉. Ale efekt i tak nie ten co prostownica.
Mog豉bys zdradzic co to ten akryl?

Stary 2006-05-07, 11:34   #9
AneciaG
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 069
GG do AneciaG

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Mog豉bys zdradzic co to ten akryl?
Ja w豉郾ie nie za bardzo nie wnika豉m co to jest. Fryzjerka stwierdzi豉 瞠 nie wyprostuje mi prostownic tylko akrylem w豉郾ie. Faktycznie jaki efekt by, ale wydaje mi si 瞠 nadaje si do w這s闚 tylko lekko falowanych, bardziej skr璚onych moim zdaniem nie wyprostuje. Wiem 瞠 mog豉m to u niej kupi, ale co to by豉 za firma, jaka cena i co to by za specyfik to nie mam poj璚ia. Nawet nie wiem czy to mo積a dosta w drogeriach czy tylko u fryzjera. Trzeba by si by這 popyta.
Stary 2006-05-07, 11:37   #10
mysza89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 314

sunsilk krem do w這s闚 "efekt 瞠lazka" prostuje w這sy pod wp造wem ciep豉 z suszarki
Stary 2006-05-07, 11:41   #11
nadia07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 561
GG do nadia07

a ja polecam L'oreal Hot Liss, kosztuje okolo 16-18zl.
Od kiedy go uzywam moje wloski sa boskie. Po wysuszeniu sa o wiele gladsze, nienapuszone jak to bywalo zwykle, ale mimo wszystko uzywam jeszcze prostownicy - ktora przejezdzam zaledwie pare razy.
Wlosy sa delikatne sypkie, zadne tluste czy posklejane.
Polecam (choc nie wiem czy efekt bez prostownicy bedzie tak zadawalajacy).
Stary 2006-05-07, 11:46   #12
feanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

dzieki dziewczyny moze jednak zainwestuje w prostownice zobaczymy
feanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 11:50   #13
jami
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 908

moja siostra uzywa fluidu prostujacego Joanny (taki niebieski) i musze przyznac, ze nir jest zle, ale zalezy jakie masz wlosy-bo za duza ilosc moze je troche obciazac.Ale moim zdaniem prostownicy jednak nic nie zastapi
jami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.