koniec Lumene ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-23, 19:46   #31
aisne
Zadomowienie

Dot.: koniec Lumene ?

Uff...dobrze, ze to tylko zmiana opakowań bo dopiero zbieram na bazę do cieni i w pierwszej chwili sie wystraszyłam
aisne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 22:35   #32
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Cytat:
Napisane przez aisne
Uff...dobrze, ze to tylko zmiana opakowań bo dopiero zbieram na bazę do cieni i w pierwszej chwili sie wystraszyłam
Czytanie ze zrozumieniem rulez!
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 23:17   #33
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

to gdzie ja bede kupowac ta genialna baze pod cienie
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 13:56   #34
annemon
Zadomowienie

Kilka dni temu byłam w Naturze w Zielonej Górze i zauważyłam, że stoisko Lumene jest znowu zapełnione po jakimś czasie wiania pustkami. Wydaje się, że wszystko wróciło do normy, bo nie ma już tam zniżek na kosmetyki tej firmy (a szkoda, bo zawsze kupuję tam puder prasowany i sypki, które dość dużo kosztują). Opakowania się nie zmieniły, ceny raczej też te same.
annemon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 20:03   #35
annemon
Zadomowienie

Podbijam wątek, bo to, co napisałam 3 miesiące temu, jest nieaktualne. Kolorówka Lumene zniknęła z 2 Natur, w których często robiłam zakupy (jedna w Zielonej Górze, druga w Szczecinie). Czy któraś z was natknęła się na Lumene w innych drogeriach? Jedna wizażanka pisała w jakimś wątku, że spotkała coś z Lumene w A'proposie. W okolicach mojego miejsca zamieszkanie nie ma tego sklepu. Znacie jakieś inne miejsca?
Stary 2006-12-14, 00:12   #36
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Podbijam wątek, bo to, co napisałam 3 miesiące temu, jest nieaktualne. Kolorówka Lumene zniknęła z 2 Natur, w których często robiłam zakupy (jedna w Zielonej Górze, druga w Szczecinie). Czy któraś z was natknęła się na Lumene w innych drogeriach? Jedna wizażanka pisała w jakimś wątku, że spotkała coś z Lumene w A'proposie. W okolicach mojego miejsca zamieszkanie nie ma tego sklepu. Znacie jakieś inne miejsca?
Ja widziałam dziś w GC pełną szafę i faktycznie trochę się opakowania pozmieniały. W żadnych sieciówkach nie rzuciło mi się nic z Lumene w oczy
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 10:17   #37
aaliyah
Zakorzenienie

"Fińska marka LUMENE powraca do portfolio Baltic Company
(4 kwietnia 2006)
Firma Baltic Company ponownie dołączyła do swojego portfolio fińską markę Lumene. Przez ostatnie trzy lata za dystrybucję i marketing produktów Lumene odpowiadał polski oddział koncernu Noiro, który w marcu zakończył działalność w Polsce.

W ofercie marki Lumene znajduje się obecnie szeroka gama nowoczesnych produktów do pielęgnacji twarzy, ciała oraz kosmetyków do makijażu.

Opiekę nad marką powierzono Małgorzacie Osmańskiej, która poprzednio również zajmowała się marką Lumene w filii Noiro Polska. Za działania PR, reklamę i promocję marki odpowiedzialne są Olga Jezierska oraz Małgorzata Misiło.

Baltic Company - dystrybutor marek kosmetycznych IsaDora, Artdeco, Revlon, Pupa, Lumene, zapachów Jackpot, Sergio Tacchini, kosmetyków do pielęgnacji włosów Thicker Fuller Hair, Zero Frizz, SoBlonde. Firma istnieje od 1990 roku. Niebawem jej portfolio powiększy się o nową markę, nieobecną dotąd na rynku polskim."

Koko miala racje. Ta nowa marka to moze byc Anytime - linia dla nastolatek. Dla zainteresowanych link: http://www.anytime.fi/
aaliyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 15:30   #38
kaledonia
Zakorzenienie

Muszę odwiedzić Galerię Centrum zatem Choć jak znam życie to tam będzie drożej niż Lumene bywało w Drogerii Natura.Tam jest wszystko drożej
Stary 2006-12-16, 13:50   #39
annemon
Zadomowienie

Dzięki za odpowiedzi. W takim razie trzeba jechać do GC. Niestety do najbliższej mam prawie 200 km (Wrocław lub Szczecin). Cóż, rozejrzę się jeszcze w mniejszych drogeriach, nieraz właśnie w takich natykam się na coś, czego bezskutecznie szukałam gdzieś indziej.
Stary 2007-04-07, 17:03   #40
martinka_m
BAN stały

podbijam watek

czy wiecie gdzie jeszcze mozna dostac Lumene PODKŁAD MATT TOUCH SPRAY on (w warszawie badz w necie) ?? ostatnio rozgladalam sie po paru drogeriach i nie znalazlam byly inne podklady lumene ale tego w spreyu nie na razie znalazlam na stonce www.mojekosmetyki.pl ale wolalabym kupic w realu, badz porownac ceny w innych sklepach interenetowych.
martinka_m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 18:19   #41
annemon
Zadomowienie

Martinka, a w jakich drogeriach widziałaś Lumene?
Stary 2007-04-07, 19:43   #42
martinka_m
BAN stały

Cytat:
Martinka, a w jakich drogeriach widziałaś Lumene?
w dwoch sklepach z kosmetykami w KDT, i w podziemiach pod rotunda. na pewno byly podklady, ale czy inne komsmetyki tej firmy to nie recze bo rozgladalam sie za podkladami.
Stary 2007-04-07, 20:01   #43
annemon
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
w dwoch sklepach z kosmetykami w KDT, i w podziemiach pod rotunda. na pewno byly podklady, ale czy inne komsmetyki tej firmy to nie recze bo rozgladalam sie za podkladami.
Dzięki. A czy te drogerie miały jakieś konkretne nazwy, typu Rossmann? A może to były małe bezimienne drogerie?
Stary 2007-04-07, 20:09   #44
martinka_m
BAN stały

dubel
Stary 2007-04-07, 20:11   #45
martinka_m
BAN stały

Cytat:
Dzięki. A czy te drogerie miały jakieś konkretne nazwy, typu Rossmann? A może to były małe bezimienne drogerie?
niestety nie wiesz, to takie lokalne, niefirmowe sklepiki. domyslam sie ze tez poszukujesz podkladu lumene? ja produkty (podklady) tej firmy znalazlam tylko w sklepie internetowym, ale akurat interesujacego mnie koloru nie ma
Stary 2007-04-07, 20:16   #46
annemon
Zadomowienie

Cytat:
niestety nie wiesz, to takie lokalne, niefirmowe sklepiki. domyslam sie ze tez poszukujesz podkladu lumene? ja produkty (podklady) tej firmy znalazlam tylko w sklepie internetowym, ale akurat interesujacego mnie koloru nie ma
Tak myślałam, że to takie bezimienne sklepiki. Tak się składa, że mam ten podkład w sprayu, najjaśniejszy odcień Vanilla (kupiłam ponad rok temu w Naturze), ale używałam go tylko latem, bo ten odcień był trochę za ciemny/żółtawy dla mnie zimą. Zresztą niedługo wypróbuję go ponownie, może jednak okaże się dobry.
Stary 2007-04-07, 20:23   #47
martinka_m
BAN stały

Cytat:
Tak myślałam, że to takie bezimienne sklepiki. Tak się składa, że mam ten podkład w sprayu, najjaśniejszy odcień Vanilla (kupiłam ponad rok temu w Naturze), ale używałam go tylko latem, bo ten odcień był trochę za ciemny/żółtawy dla mnie zimą. Zresztą niedługo wypróbuję go ponownie, może jednak okaże się dobry.
hmm a masz moze porownanie do tego podkladu ale nr 2 ? czy nr 2 jest o wiele bardziej ciemniejszy( bo ten odcien jest dostepny w sklepie w necie)? ja mam raczej jasna cere, ale nie naleze do tych najjasniejszych. a gdybys nie byla jednak zadwolona z tego podkladu, to daj znac, moze sie jakos wymienimy?
Stary 2007-04-07, 20:30   #48
annemon
Zadomowienie

Cytat:
hmm a masz moze porownanie do tego podkladu ale nr 2 ? czy nr 2 jest o wiele bardziej ciemniejszy( bo ten odcien jest dostepny w sklepie w necie)? ja mam raczej jasna cere, ale nie naleze do tych najjasniejszych. a gdybys nie byla jednak zadwolona z tego podkladu, to daj znac, moze sie jakos wymienimy?
Nie mam porównania do innych odcieni, bo zawsze interesują mnie tylko najjaśniejsze, prawie białe. Wiem, że na stronie Lumene są odcienie ich podkładów, zaraz znajdę linka.
Myślę, że jakoś zużyję ten podkład do końca, choćby tylko na czoło, z niewiadomych powodów u mnie w tym miejscu kolor podkładu zawsze najlepiej stapia się ze skórą. Poza tym ten podkład dobrze matuje skórę, więc tym bardziej będzie dobry na czoło, ewentualnie na całą strefę T.

Dopisek: byłam przed chwilą na stronie Lumene i nie ma już tam tego w sprayu, ale są odcienie jego odpowiednika w tubce. Są one chyba takie same, jak w tamtym: http://www.lumene.com/default.asp?do...cumentId=14233.
Stary 2007-04-07, 20:37   #49
martinka_m
BAN stały

Cytat:
Nie mam porównania do innych odcieni, bo zawsze interesują mnie tylko najjaśniejsze, prawie białe. Wiem, że na stronie Lumene są odcienie ich podkładów, zaraz znajdę linka.
Myślę, że jakoś zużyję ten podkład do końca, choćby tylko na czoło, z niewiadomych powodów u mnie w tym miejscu kolor podkładu zawsze najlepiej stapia się ze skórą. Poza tym ten podkład dobrze matuje skórę,
więc tym bardziej będzie dobry na czoło, ewentualnie na całą strefę T.

Dopisek: byłam przed chwilą na stronie Lumene i nie ma już tam tego w sprayu, ale są odcienie jego odpowiednika w tubce. Są one chyba takie same, jak w tamtym: http://www.lumene.com/default.asp?do...umentId=14233.

o dzieki w takim razie pozostaje mi tylko wybrac sie do sklepu, i porownac sobie ten w tubce ale bede szukac na wizazu dalej gdzie sie tylko da
Stary 2007-04-07, 20:38   #50
annemon
Zadomowienie

Cytat:
o dzieki w takim razie pozostaje mi tylko wybrac sie do sklepu, i porownac sobie ten w tubce ale bede szukac na wizazu dalej gdzie sie tylko da
Nie ma sprawy, powodzenia.
Stary 2007-05-02, 18:42   #51
giancarla
Raczkowanie

Witam!
Chciałam zagadnąć Warszawianki, czy w Galerii Centrum jest dostępna baza pod cienie Lumene?
Kiedyś kupowałam w Drogerii Naturze w Grodzisku Maz., ale to se ne vrati...
A może jest dostępna w Pruszkowie lub w Grodzisku gdzieś? Będę szalenie wdzięczna za jakąś informację. W tej chwili wykańczam tubkę już "po terminie", a bez tego produktu o makijażu oczu mogę zapomnieć...
giancarla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:28   #52
Potwolek
Raczkowanie

Unhappy Dot.: koniec Lumene ?

Gdzie we Wrocławiu można dostać Skin couture puder? Pytałam w drogerii na rynku, ale już nie mają i powiedzieli że teraz jest nowy- mineralny- jakoś inaczej sie nazywa- czy ktoś go używał? Prosze o wiadomość gdzie można jeszcze kupić starą wersję??
Potwolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 12:34   #53
Zahran
Raczkowanie

Odświeżam wątek - czy coś wam wiadomo o losie tej marki w Polsce? Odkąd Galeria Centrum upadła i zlikwidowała swoje sklepy nie mogę trafić na kosmetyki Lumene. Czy wiecie, gdzie można je teraz kupić w Warszawie, bo może źle szukam?
Zahran jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości