Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-12, 14:00   #31
ma-li-na
Zadomowienie

Dot.: elegancki z klasą...

zawsze uwazałam za najbardziej eleganckie perfumy z klasą to Chanel nie wazne czy to NO5 czy modemoiselle mimo ze nie lubie tych zapachów zawsze kojaza mi sie one własnie z taką stylową kobietą z klasą niewiem czemu

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:19   #32
CaliDreamin
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez 321981125346
Eleganckim zapachem z klasą jest La Perla La Perla, przepięky wieczorowy, z szyprową bazą.
Uwielbiam tez la perla eclix
CaliDreamin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:31   #33
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ma-li-na
zawsze uwazałam za najbardziej eleganckie perfumy z klasą to Chanel nie wazne czy to NO5 czy modemoiselle mimo ze nie lubie tych zapachów zawsze kojaza mi sie one własnie z taką stylową kobietą z klasą niewiem czemu
mam Chanel Chance i jestem zadowolona, jednak są zbyt kwiatowe. Teraz potrzebuję czegoś jakby chłodniejszego, tez lekko kwiatowego, zmysłowego
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 13:01   #34
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
mam Chanel Chance i jestem zadowolona, jednak są zbyt kwiatowe. Teraz potrzebuję czegoś jakby chłodniejszego, tez lekko kwiatowego, zmysłowego
Może wypróbuj Kingdom Alexander McQueen - kwiatowo-drzewny z imbirem, nutkami róży i jaśminu.
Możesz też sprawdzić kwiatowo-orientalny Morgan De Toi (różowy pieprz, borówka, czarny jaśmin, ambra)
Polecam też wyżej przez Ciebie wspomniane Mystery Naomi Campbell z hibiskusem, nutką migdałową i w lekko orientalnym klimacie - ja zbierałam za nie komplementy
homyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:08   #35
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez homyk
Może wypróbuj Kingdom Alexander McQueen - kwiatowo-drzewny z imbirem, nutkami róży i jaśminu.
Możesz też sprawdzić kwiatowo-orientalny Morgan De Toi (różowy pieprz, borówka, czarny jaśmin, ambra)
Polecam też wyżej przez Ciebie wspomniane Mystery Naomi Campbell z hibiskusem, nutką migdałową i w lekko orientalnym klimacie - ja zbierałam za nie komplementy
nie wiem czy u mnie w mieście dorwę gdzieś wymienione przez Ciebie zapachy, bo tu mało co mają Mystery jest świetnym zapachem, ale chyba kupię go sobie na zimę
Stary 2006-05-14, 12:37   #36
smerfeta01
Zakorzenienie

a jak pachnie Amarige Givenchy i Organza ?

Edytowane przez smerfeta01
Czas edycji: 2006-05-14 o 12:58
Stary 2006-05-16, 12:08   #37
smerfeta01
Zakorzenienie

Stary 2006-05-16, 12:44   #38
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Oba sa ciepłe , zmysłowe i eleganckie.

A pytanie zadaj na temacie "poszukuję chetnie sie podzielę.." tam napewno znajdzie sie ktoś kto bedzie mogł zrobić dla ciebie próbkę.
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 18:17   #39
smerfeta01
Zakorzenienie

dzięki
Stary 2006-05-16, 21:22   #40
kama kama
Zadomowienie

a mnie się marzy teraz coś z kategorii zapachów klasycznych, eleganckich ale też.. BOGATYCH czyli żółty, ciepły, slodkawo-kwiatowy. Gdyby attraction pachniało mocniej to byłoby to. Ale jest nietrwałe i troche bez charakteru.
Moze Jose? Za słodki. Albo 5th avenue. Albo coś co pachnie jak Splendor tylko zeby byl mniej ulepowy. KOniecznie żółty, ciepły, długotrwały. Chyba sobie ten zapach wymyśliłam i teraz gadam bez sensu
Stary 2006-05-17, 08:06   #41
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kama kama
a mnie się marzy teraz coś z kategorii zapachów klasycznych, eleganckich ale też.. BOGATYCH czyli żółty, ciepły, slodkawo-kwiatowy. Gdyby attraction pachniało mocniej to byłoby to. Ale jest nietrwałe i troche bez charakteru.
Moze Jose? Za słodki. Albo 5th avenue. Albo coś co pachnie jak Splendor tylko zeby byl mniej ulepowy. KOniecznie żółty, ciepły, długotrwały. Chyba sobie ten zapach wymyśliłam i teraz gadam bez sensu
ja też chcę właśnie żółty, ciepły i długotrwały i wymyśliłam za pomocą dziewczyn, że przetestuję :
- Envy
- 5th Avenue
- Amarige
- Organza

w piątek ruszam na łowy
Stary 2006-05-20, 12:44   #42
smerfeta01
Zakorzenienie

właśnie wąchałam Envy..i to niestety nie jest to

za to spodobała mi się "Storia" - taki delikatny, pudrowo-kwiatowy zapach
Stary 2006-05-20, 13:27   #43
kama kama
Zadomowienie

właśnie tak myslałam ze Envy Ci nie podejdzie, patrzac na to jakie inne zapachy Ci się podobają. A Storia na początku pachnie morelową marmoladą! buee:P

przypomniał mi się jeszcze jeden zapach z tych tańszych który może ci podejść- Eclat oriflame. na allegro kosztuje ok.50. To wlasnie taki złoty, ciepły, elegancki i ciepły zapach. sama nie wiem czy się nie skuszę.
Stary 2006-05-20, 14:39   #44
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kama kama
właśnie tak myslałam ze Envy Ci nie podejdzie, patrzac na to jakie inne zapachy Ci się podobają. A Storia na początku pachnie morelową marmoladą! buee:P

przypomniał mi się jeszcze jeden zapach z tych tańszych który może ci podejść- Eclat oriflame. na allegro kosztuje ok.50. To wlasnie taki złoty, ciepły, elegancki i ciepły zapach. sama nie wiem czy się nie skuszę.
muszę zapytać koleżankę-konsultantkę o próbkę dzięki

morelowa marmolada ? hmn... możliwe...fajny ten zapach, taki pudrowy, delikatny...jak nie znajdę nic lepszego to chyba go sobie kupię
Stary 2006-05-20, 16:59   #45
ropuszka
Zakorzenienie

Wlasnie jestem wypachniona Love in Paris Niny Ricci. I powiem Wam, ze to dla mnie zapach z klasa, elegancki. Na poczatku troche kwasny, taki wlasnie zolty. Potem przeobraza sie w piekna kwiatowa i bogata won. Troche swiezy, troche slodki, niektorym moze wydac sie banalny, ale na mnie taki nie jest Radze wyprobowac
ropuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 07:46   #46
smerfeta01
Zakorzenienie

hmn, wypróbuję na pewno
Stary 2006-09-10, 11:12   #47
smerfeta01
Zakorzenienie

odświeżam wątek bo ostatnio znowu naszło mnie na elaganckie zapachy nabyłam Euphorię CK - zakochałam się w tym zapachu, jest śliczny , teraz w aktualnym katalogu Avonu zamawiam sobie kolejny flakonik LBD , który wg mnie jest bardzo eleganckim, stonowanych, trwałym zapachem...Yria, która polecałyście też jest śliczna, ale na mnie woda nie trzymała się zbyt długo ale zapach boski. Envy niestety nie kupiłam, bo jakaś nuta mnie w nim drazniła..a powiedzcie czy Pola Elizejskie mozna uznać za elegancki zapach na wieczór czy raczej taki zwykły na dzień ? jak postrzegacie ten zapach ? czasem pojawia się w super promocji w rossmanie, ale nigdy nie miałam okazji powąchać testera więc nie wiem na co się nastawiać
Stary 2006-09-10, 12:07   #48
agaa13
Zakorzenienie

ja również szukam takiego eleganckiego, uniwersalnego zapachu z klasą, który nie drażniłby nikogo i pasowałby mi:

- do pracy,
- na wieczorne wyjścia z TŻ do restauracji, kino, teatr
- na imprezy typu wesela, imieniny
- na oficjalne spotkania np. rozmowa kwalifikacyjna w sprawie pracy,
- itp.

wiem polecałyście Envy ale on jak dla mnie, może się mylę, jest lekkim zapachem- kojarzy mi się z latem. Uwielbiam ten zapach ale....
nie myślę również o Organzie,która jest intensywnym zapachem i może niektórych drażnić czy też jakichkolwiek perfumy z Avonu czy YR. czytałam o pozostałych zapachach, które polecacie tutaj ale one są zbyt wiecorowe dla mnie albo jakoś nie pasują mi...
a 5th Avenue....?? czytałam o alejce, mam próbkę ale ....sama nie wiem...
chyba mam za duże wymagania....
Stary 2006-09-10, 13:00   #49
Kasiulka22
Zakorzenienie

Dla mnie elegancki i z klasą jest Hugo Boss Deep Red, mój nowy nabytek i zapachowa fascynacja.
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:47   #50
vanilla_blossom
Raczkowanie

dla mnie eleganckim zapachem jest chance chanel

vanilla_blossom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 14:46   #51
m23p31
Raczkowanie

GG do m23p31

Jezeli chodzi o elegancki, nieinwazyjny zapach, to Champs Elysees (Pola Elizejskie) rzeczywiscie sa dobrym pomyslem, zapach jest kwiatowy, ale czuc w nim rowniez owoce, moim zdaniem pełno w nim "swiatla" i "przestrzeni", co czyni ten zapach wyjatkowym, na pewno jest bardzo oryginalny i zwraca uwage. To dosyc nieczeste zjawisko, ze perfumy delikatne, kwiatowe, eleganckie nie sa banalne. Polecam.
Drugi zapach, ktory mi przychodzi do glowy to Addict Fraiche, podobny do klasyka, ale nie jest ciezki ani duszno slodki. KLasyk z dodatkiem powiewu swiezosci, zlamany ozywcza goryczka.
Ze slodszych zapachow, niekoniecznie z powiewem swiezosci, polecam Theoreme, jest elegancka, ma klase, mi kojarzy sie z takim maslanym albo smietankowym zapachem, jest zlamana drzewnymi nutami, takze nie zmeczy, poza tym nie jest z tych co glosno komunikuja o swojej obecnosci, jest i tyle, nieostentacyjnie.
Moim idealem jest Escada Collection, ja tam moglabym ja nosic na kazda okazje, jest przewrotna, ale i elegancka, tylko, ze to rarytas w perfumowym swiatku, a wszyscy wiemy jak to jest z jego zdobyciem...
m23p31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 14:53   #52
m23p31
Raczkowanie

GG do m23p31

Acha, zapomnialam dodac, w stylu Champs sa jeszcze moim zdaniem Yvresse YSL(wczesniej Champagne), zapach kojarzy mi sie naprawde z zapachem szampana, musujacy swiezo-owocowy, ale zaden ulep, wlasnie mozna wyczuc w nim te sama "swietlistosc", co w Polach Elizejskich.
m23p31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 15:35   #53
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vanilla_blossom Pokaż wiadomość
dla mnie eleganckim zapachem jest chance chanel
właśnie niedawno zużyłam flakonik Chance - zapach śliczny, bardzo trwały, niezwykle kwiatowy i ma to coś w "stylu" chanel, taką jakąś charakterystyczną chanelowską nutę, która mnie osobiście bardzo się podoba
Stary 2006-09-10, 17:14   #54
AniaM69
Zadomowienie

Najprędzej na "zapach z klasą" wybrałabym Coco, choć ja jej nie lubię i pozbyłam się flakonu dawno temu. Niemniej jednak podaję pierwsze skojarzenie moje i mojego męża, dla którego COCO to kwintesencja kobiecości i synonim 'prawdziwych francuskich perfum'
AniaM69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:16   #55
vanilla_blossom
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
właśnie niedawno zużyłam flakonik Chance - zapach śliczny, bardzo trwały, niezwykle kwiatowy i ma to coś w "stylu" chanel, taką jakąś charakterystyczną chanelowską nutę, która mnie osobiście bardzo się podoba
moim zdaniem to jeden z ładniejszych zapachów, właśnie taki elegancki, a zarazem młody
a tak poza tym to jedyny zapach chanel, w którym ja sie dobrze czułam, bo inne owszem są eleganckie, ale wydają mi się zbyt poważne i mdlące
ale zemnie niestety chance szybko ulatuje, dlatego raczej nie zostane jego właścicielką

Stary 2006-09-10, 18:47   #56
ETERNITY
Rozeznanie

Ja bym poleciła Glamourous Ralpha Laurena z jednym ostrzeżeniem-trzeba go aplikować dosłownie po kropelce, bo inaczej może zadusić.Niestety za pierwszym razem gdy miałam go na sobie przedobrzyłam i czułam od siebie niesamowicie dokuczliwą woń,aż rozbolała mnie głowa i dosłownie marzyłam żeby szybko wejsć pod prysznic i zmyć to z siebie-to pewnie tuberoza w nadmiarze;podejrzewam,ż e ludzie,którzy byli w pobliżu nie byli zachwyceni...Teraz aplikuję go dosłownie raz..góra dwa razy za uszko i jest git.Jest bardzo trwały wiec nie ma obaw ,że w ciagu dnia wywietrzejeCzuję go na sobie jeszcze wieczorem
ETERNITY jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:49   #57
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ETERNITY Pokaż wiadomość
Ja bym poleciła Glamourous Ralpha Laurena z jednym ostrzeżeniem-trzeba go aplikować dosłownie po kropelce, bo inaczej może zadusić.Niestety za pierwszym razem gdy miałam go na sobie przedobrzyłam i czułam od siebie niesamowicie dokuczliwą woń,aż rozbolała mnie głowa i dosłownie marzyłam żeby szybko wejsć pod prysznic i zmyć to z siebie-to pewnie tuberoza w nadmiarze;podejrzewam,ż e ludzie,którzy byli w pobliżu nie byli zachwyceni...Teraz aplikuję go dosłownie raz..góra dwa razy za uszko i jest git.Jest bardzo trwały wiec nie ma obaw ,że w ciagu dnia wywietrzejeCzuję go na sobie jeszcze wieczorem
Eternity przypomniałas mi o nim.... zawsze mi się ten zapach podobał, wydaje się być taki.......nie wiem jak to ująć ..."dostojny"
Stary 2006-09-11, 10:40   #58
charlotta21
Raczkowanie

Dla mnie z klasą i elegancki jest J'adore ze względu na jego nieinwazyjność oraz subtelność.
charlotta21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 10:46   #59
vanilla_blossom
Raczkowanie

właśnie j'adore! zapomnialam o nim kompletnie... bardzo nieinwazyjny i very elegancki
a może jeszcze sensi armaniego? co wy na to?

Stary 2006-09-11, 11:08   #60
agaa13
Zakorzenienie

zrobiłam listę zapachów, które moim zdaniem można zaliczyć do kategorii elecanckie z klasą.

PRADA
PRRESENCE D'UNE FEMME MONT BLANC
5TH AVENUE
GLAMOUROUS
ENVY

a co wy sądzicie?

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości