Br您owow這se farbowane :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-01-04, 14:45   #3031
gold-fish
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 514
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Poka wiadomo嗆
A jaki odcie polecacie 瞠by wyszed mi taki na prawd ciep造 br您, nawet tak konkretnie w rudy mo瞠 wpada? Bo do tej pory wszystkim czym farbowa豉m wychodzi mi zimny br您
Jasny ciemny br您 wpadajacy w rudo/z這ty (przy mocnym 鈍ietle) wychodzi odcie ciemny blond z這cisty z L'oreala Excellence Creme bardzo 陰dny kolorek- trzyma si ponad 5 tygodni

D簑nior maj 2013

Hanna kwiecie 2015
gold-fish jest offline  
Stary 2010-01-04, 14:53   #3032
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 190

Gold-fish masz moze zdjecie??
Merys jest offline  
Stary 2010-01-05, 17:13   #3033
malgonia20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do malgonia20

Cytat:
Napisane przez little_beybe Poka wiadomo嗆
A oto moje farbowane w這ski blond na br您

Pierwsza fotka w sztucznym 鈍ietle, druga na polku ;-)

a czym malowalas w豉oski??
malgonia20 jest offline  
Stary 2010-01-10, 10:50   #3034
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Czekoladowe i jasnobr您owe w這sy - W﹗EK ZBIORCZY

Dziewczyny wpad豉m na pomys 瞠by zalo篡c watek jak w tytule.
Je郵i pomysl sie nie spodoba prosz Moderatora o skasowanie watku
Przebrn窸am przez "Braz zimny czy popielaty" oraz "Br您owow這se farbowane" i dochodz do wniosku 瞠 bardzo wiele dziewczyn marzy o jasnobr您owych i mlecznoczekoladowych w這sach, ale nie takich co wychodza na poczatku czarne, ciemne itd tylko od razu piekne jasne i czekoladowe.

Zamieszczam przykladowe zdjecie.

Zauwazylam tez wiele watkow o jasny braz, w stylu jaki to kolor i jak uzyskac, moze te wszystkie watki powinny ladowac wlasnie w jednym?

Od siebie dodam ze farbowalam wlosy Castingiem Jasny Braz oraz Majirele jasny braz 5,11 + 5,71 oraz mieszanka 5,11 + 7,1 i za kazdym razem kolor byl ciemny, szary i ponury

By豉m dzi w tesco, ogladalam farby maj帷e w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby 豉dna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-10 o 15:34
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-10, 19:43   #3035
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Czekoladowe i jasnobr您owe w這sy - watek zbiorczy

A jesli macie wloski w takim kolorze piszcie koniecznie jak go uzyskalyscie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-11, 12:25   #3036
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 329
Dot.: Czekoladowe i jasnobr您owe w這sy - W﹗EK ZBIORCZY

no to ja moge sie przylaczyc mam na glowie ciemny braz ale mialam juz rozne kasztany, niestety niegdy nie dobrnelam do mojego wymarzonego jasnego brazu zawsze je przyciemnialam, moze kiedys...
ja farbuje z reguly wellaton, garniej londa joanna bo tam widze najladniejsze kolory typu ciemnej czekolady szkoda ze tsak szybko sie spieraja....
Stary 2010-01-11, 13:47   #3037
Agatau88
Zakorzenienie

Witaj Fajnie ze watek powoli zaczyna sie rozwijac.
Widzia豉m Wellatona mleczna czekolada, ale jest chyba dosc ciemny?

Rowniez garnier color&shine - w reklamie jest niby ze Bar Rafaelli uzywa koloru czekolada, na niej ta czekolada jest piekna, a na probniku bardzo ciemna

A Richesse Loreala? Widzialam tam calkiem ladne kolorki

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-11 o 14:22
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-11, 14:16   #3038
domininia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 868

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆

By豉m dzi w tesco, ogladalam farby maj帷e w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby 豉dna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona
Niestety ja tez farbowalam castingiem czekoladowym i nie bylam zadowolona.Im bardziej sie spieral tym bardziej mialam rudo-czerwone wlosy zamiast czekolady...Przez jakis czas szukalam gorzekiej czekolady,jakiegos zimnego odcienia wlasnie zeby uniknac tej rudosci ale poszukiwania nie skonczyly sie sukcesem
domininia jest offline  
Stary 2010-01-11, 14:37   #3039
Agatau88
Zakorzenienie

No widze ze coraz nas wiecej majacych problem z jasnym brazem lub czekoladk, przegladalam palete Majirela i Richesse, moze tak by sie cos znalazlo? Richesse ma dosc ladne kolorki, moze jakby dac refleks opalizujacy to ten kolorek nabra by g貫bi?
Jak macie kochane to wklejajcie zdjecia, na pewno pomog, ja niestety po czekoladzie nie mam zdjec. Aha, robilam kiedys jeszcze Pralina, nic ciekawego
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-11, 19:01   #3040
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Poka wiadomo嗆
bo by mo瞠 jego wyj軼iowy kolor by podobny do naszego? to wcale nie jest bez sensu...

no wi璚 powiem tak: Jestem fryzjerk, mam w豉sny zak豉d od nie dawna bo od nie dawna ale codziennie mam do czynienia z farbowaniem. Raz przysz造 do mnie 3 bli幡iaczki. wszystkie mia造 bardzo podobny kolor naturalny<瞠by nie powiedzie taki sam> 畝dna nie mia豉 uprzednio farbowanych w這s闚. Wszystkie farbowa造 si na ten sam kolor, papka koloryzuj帷a by豉 mieszana w tych samych proporcjach, mimo dok豉dno軼i kolory bardzo si r騜ni造.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Dlatego piszemy na jakie w這sy farbowa造鄉y. A fotki wielokrotnie si przydawa造.
Id帷 Twoim tokiem my郵enia bez sensu by造by pude趾a z farbami obrazuj帷e kolor jaki mo瞠my uzyska.

Zobacz w徠ek ma 101 stron i dalej cieszy si popularno軼i, nie nazywaj go prosz bezsensownym.
jestem fryzjerk i nie potrzebuj pude貫k z obrazem koloru jaki niby ma wyjsc jedna klientka przynios豉 w豉sn farb L'oreal Casting - 鈔edni blond. Wyszed ciemny br您 Wi璚 nie zawsze to co na pude趾u wychodzi na g這wie... Mimo 瞠 na odwrocie s odcienie wyj軼iowe i efekt jaki ma wyj嗆.
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-01-11, 19:23   #3041
maddzia007
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 818

Cytat:
Napisane przez gold-fish Poka wiadomo嗆
Jasny ciemny br您 wpadajacy w rudo/z這ty (przy mocnym 鈍ietle) wychodzi odcie ciemny blond z這cisty z L'oreala Excellence Creme bardzo 陰dny kolorek- trzyma si ponad 5 tygodni

Dzi瘯uj, na pewno wypr鏏uj

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowc

maddzia007 jest offline  
Stary 2010-01-11, 19:31   #3042
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Poka wiadomo嗆
no wi璚 powiem tak: Jestem fryzjerk, mam w豉sny zak豉d od nie dawna bo od nie dawna ale codziennie mam do czynienia z farbowaniem. Raz przysz造 do mnie 3 bli幡iaczki. wszystkie mia造 bardzo podobny kolor naturalny<瞠by nie powiedzie taki sam> 畝dna nie mia豉 uprzednio farbowanych w這s闚. Wszystkie farbowa造 si na ten sam kolor, papka koloryzuj帷a by豉 mieszana w tych samych proporcjach, mimo dok豉dno軼i kolory bardzo si r騜ni造.

jestem fryzjerk i nie potrzebuj pude貫k z obrazem koloru jaki niby ma wyjsc jedna klientka przynios豉 w豉sn farb L'oreal Casting - 鈔edni blond. Wyszed ciemny br您 Wi璚 nie zawsze to co na pude趾u wychodzi na g這wie... Mimo 瞠 na odwrocie s odcienie wyj軼iowe i efekt jaki ma wyj嗆.
Owszem wiemy doskonale o tym b璠a na tym watku, ze kolory cz瘰to r騜ni si od tego co nam wyjdzie na g這wie.

Ten w徠ek jest przydatny r闚nie dlatego, edziewczyny czytaj, 瞠 Casting wychodzi du穎 ciemniej, moja odpowied dotyczy豉 tego, 瞠 dziewczyna uzna豉 ten w徠ek za bzdurny.

Mo瞠 gdyby Twoja klienta odwiedzi豉 ten watek dowiedzia豉by si, 瞠 Casting Ciemny Blond wychodzi cz瘰to jak br您 bo by這 to tutaj maglowane setki razy.

Ale nie farbuj帷 u fryzjera (gdzie dostaj pr鏏ki kolor闚, kt鏎e podobnie jak farby drogeryjne zawsze u mnie odbiegaj od tego co uzyskuj na g這wie) musz si czym sugerowa, zazwyczaj to nazwa (czy blond czy br您 oraz odcie na pude趾u.

Gdyby na pude趾ach nie by這 zdj璚ia to jak niby mia豉bym zakupi farb i czym si sugerowa?
Nie musz by fryzjerk by wiedzie, 瞠 kolor wcale nie musi wyj嗆 mi identycznie, zawsze zak豉dam sobie ewentualn r騜nic.

Po co krytyka w徠ku, kt鏎y niejednej dziewczynie pom鏬, lepiej po prostu go nie odwiedza (bo i po co? skoro to bez sensowne tracenie czasu?)

Kr鏊iczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2010-01-11 o 19:42
MonkaIska jest offline  
Stary 2010-01-11, 20:04   #3043
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka wiadomo嗆
Owszem wiemy doskonale o tym b璠a na tym watku, ze kolory cz瘰to r騜ni si od tego co nam wyjdzie na g這wie.

Ten w徠ek jest przydatny r闚nie dlatego, edziewczyny czytaj, 瞠 Casting wychodzi du穎 ciemniej, moja odpowied dotyczy豉 tego, 瞠 dziewczyna uzna豉 ten w徠ek za bzdurny.

Mo瞠 gdyby Twoja klienta odwiedzi豉 ten watek dowiedzia豉by si, 瞠 Casting Ciemny Blond wychodzi cz瘰to jak br您 bo by這 to tutaj maglowane setki razy.

Ale nie farbuj帷 u fryzjera (gdzie dostaj pr鏏ki kolor闚, kt鏎e podobnie jak farby drogeryjne zawsze u mnie odbiegaj od tego co uzyskuj na g這wie) musz si czym sugerowa, zazwyczaj to nazwa (czy blond czy br您 oraz odcie na pude趾u.

Gdyby na pude趾ach nie by這 zdj璚ia to jak niby mia豉bym zakupi farb i czym si sugerowa?
Nie musz by fryzjerk by wiedzie, 瞠 kolor wcale nie musi wyj嗆 mi identycznie, zawsze zak豉dam sobie ewentualn r騜nic.

Po co krytyka w徠ku, kt鏎y niejednej dziewczynie pom鏬, lepiej po prostu go nie odwiedza (bo i po co? skoro to bez sensowne tracenie czasu?)
nie napisa豉m tego 瞠by si z kim k堯ci ale niekt鏎e dziewczyny uwa瘸j 瞠 jak zobacz fotk i dowiedz si jak farb w這sy by造 malowane to my郵 瞠 b璠 mie taki sam je郵i u篡j takiej samej farby... nawet jak przychodzi do mnie klientka i pokazuje na palecie jaki chce mie kolor to cz瘰to jest tak 瞠 nie u篡wam wskazanej farby tylko zupe軟ie inny odcie a wychodzi po膨dany kolor
Je郵i kogos urazi豉m to przepraszam ale forum te jest po to aby pisa soje opinie a moja jest taka... Gdybym nie by豉 fryzjerk to mo瞠 te bym uwa瘸豉 瞠 zdj璚ie i nazwa farby mi wystarcz...
tofaniutka jest offline  
Stary 2010-01-11, 20:39   #3044
MonkaIska
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 059

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Poka wiadomo嗆
nie napisa豉m tego 瞠by si z kim k堯ci ale niekt鏎e dziewczyny uwa瘸j 瞠 jak zobacz fotk i dowiedz si jak farb w這sy by造 malowane to my郵 瞠 b璠 mie taki sam je郵i u篡j takiej samej farby... nawet jak przychodzi do mnie klientka i pokazuje na palecie jaki chce mie kolor to cz瘰to jest tak 瞠 nie u篡wam wskazanej farby tylko zupe軟ie inny odcie a wychodzi po膨dany kolor
Je郵i kogos urazi豉m to przepraszam ale forum te jest po to aby pisa soje opinie a moja jest taka... Gdybym nie by豉 fryzjerk to mo瞠 te bym uwa瘸豉 瞠 zdj璚ie i nazwa farby mi wystarcz...
Wiec dlatego, 瞠 nie jeste鄉y fryzjerkami i wiemy, 瞠 kolor niekoniecznie musi wyj嗆 taki jak na opakowaniu (bo to wiemy, na prawd wymieniamy si tutaj do鈍iadczeniami. Nikt tu jeszcze nie napisa "mnie kolor wyszed taki wi璚 tobie musi wyj嗆 identyczny".

Jako fryzjerka wiesz zapewne, 瞠 ci篹ko jest uzyska wymarzony br您 farbami drogeryjnymi bo azwyczaj wychodz ciemniejsze na wcze郾iej malowanych w這sach a 瞠 nie wszystkie mo瞠my sobie pozwoli na fryzjera to cz瘰to si siebie radzimy. Zreszt wiele dziewczyn tutaj maluje w這sy farbami fryzjerskimi oraz u fryzjera i podaj sobie numery farb oraz tablice odcieni

OK ka盥y ma prawo do opinii ale ostra krytyka w徠ku nie obra瘸j帷ego nikogo oraz niczego troszk mnie zdziwi豉.

Ko鎍z ju bo to offtopowe troszk i niewiele wnosi do "Br您owow這se farbowane"

Kr鏊iczki
MonkaIska jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:44   #3045
Agatau88
Zakorzenienie

A wrzucilasby fotki po Wellatonie?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-12, 19:55   #3046
Xtase
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 732

Cytat:
Dziewczyny wpad豉m na pomys 瞠by zalo篡c watek jak w tytule.
Je郵i pomysl sie nie spodoba prosz Moderatora o skasowanie watku
Przebrn窸am przez "Braz zimny czy popielaty" oraz "Br您owow這se farbowane" i dochodz do wniosku 瞠 bardzo wiele dziewczyn marzy o jasnobr您owych i mlecznoczekoladowych w這sach, ale nie takich co wychodza na poczatku czarne, ciemne itd tylko od razu piekne jasne i czekoladowe.

Zamieszczam przykladowe zdjecie.

Zauwazylam tez wiele watkow o jasny braz, w stylu jaki to kolor i jak uzyskac, moze te wszystkie watki powinny ladowac wlasnie w jednym?

Od siebie dodam ze farbowalam wlosy Castingiem Jasny Braz oraz Majirele jasny braz 5,11 + 5,71 oraz mieszanka 5,11 + 7,1 i za kazdym razem kolor byl ciemny, szary i ponury

Taki kolorek jak w za陰czniku to moje marzenie
Jak na z這嗆 zawsze jak farbuj wychodz mi jakie z czerwonymi albo rudymi refleksami.
Ostatnio spodoba豉 mi si farba majirel 5,31 jasny br您 z這cisto-popielaty. Zamierzam j kupi jak zmyje mi si m鎩 aktualny kolor, farbowane u fryzjera mieszank farb wella, troch wida na zdj璚iu (nr 1). Reszta to co, co chcia豉bym uzyska
Stary 2010-01-12, 21:00   #3047
Agatau88
Zakorzenienie

A ja pomyslalam ze zrobie pasemko Palette Deluxe (na w nazwie czekolade chyba 655), takie pasemko od spodu i zobacze co wyjdzie. Wiem ze to Palette ale moim wlosom nie szkodzi, a dodam, ze kiedys uzywalam Paleta (ale takiego starszego pare lat temu )

Dziewczyny jak macie czekoladke na glowie piszcie czym ja uzyskalyscie
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-13, 22:07   #3048
xxboo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 389

Ja farbowa豉m w這sy castingiem czekoladowym i wcale nie wyszed czerwony, piekny kolor chcialabym taki uzyskac na farbie do trwalej koloryzacji

PEDAGOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-01-13, 22:38   #3049
Agatau88
Zakorzenienie

A wkleisz fotki po czekoladzie? Najlepie w roznych swiatlach ja farbowalam ta czekolada na platyne, doslownie biale wlosy, mo瞠 mi sie wydawalo ze sa czerwone
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-13, 23:09   #3050
olivcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 877
Wpisy w blogu: 1

Ja kiedy mia豉m taki br您ik(jestem na zdjeciu oczywiscie po prawej) i robi豉 mi fryzjerka czekoladowy plus kawowy Loreal profesjonalne farby jednak, ju nigdy potem nie wysz這 jej to samo :-( a tak lubi豉m ten odcie :-(
olivcia jest offline  
Stary 2010-01-13, 23:38   #3051
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
A wkleisz fotki po czekoladzie? Najlepie w roznych swiatlach ja farbowalam ta czekolada na platyne, doslownie biale wlosy, mo瞠 mi sie wydawalo ze sa czerwone
ja na biale wlosy nalozylam zwykly braz nr 4 a dopiero potem czekolade z castinga. Najbardziej podobaja mi sie przy naturalnym osiwetleniu bo maja zywy i sliczny kolor, drugie zdjecie niestety z kamerki tylko i przy sloncu(tego chce sie pozbyc dlatego szukam trwalej farby, myslalam nad Safira albo loreal ferie)

PEDAGOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-01-13, 23:59   #3052
Agatau88
Zakorzenienie

olivcia, xxboo bardzo 豉dne wloski. Moze wroce do tego Castinga czekolady ale boje sie tego odcienia
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-14, 00:22   #3053
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
olivcia, xxboo bardzo 豉dne wloski. Moze wroce do tego Castinga czekolady ale boje sie tego odcienia
casting szybko sie wyplukuje takze nie ma sie czego bac

PEDAGOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-01-14, 09:15   #3054
Agatau88
Zakorzenienie

xxboo a jak sie czulas po tak drastycznej zmianie?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-14, 10:45   #3055
xxboo
Zakorzenienie

Cytat:
xxboo a jak sie czulas po tak drastycznej zmianie?
wiesz co ja blond wlosy mialam tylko jakies dwa lata wczesniej mialam czarne z taki grubym pasmem blondu, jeszcze wczesniej brazowe a jeszcze wczesniej cale czarne, wiec dla mnie zmiany to nie problem, nie wspominajac ze na wakacje zazwyczaj dekoloryzowalam wlosy na rudy ;D, wlosy zafarbowalam na braz raczej z przymusu, bo kiedy 1 raz robilam blond z czarnych to uzylam rozjasniacza raz za duzo i milam spalone wlosy, sztywne jak kolek ktore przy kazdym dotyku sie lamaly wiec gdy juz je doprowadzilam do stanu uzywalnosci to bylam max przewrazliwiona na ich punkcie;D i niestety kiedy robilam odsrosty to poczulam ze z tylu glowy znow mam max przesuszone wlosy wiec szybko ze strachu zafarbowalam je na braz braz to moj naturalny kolor wiec nie bylo tak zle

PEDAGOG

xxboo jest offline  
Stary 2010-01-14, 11:28   #3056
Agatau88
Zakorzenienie

Jakbym slyszala siebie, caly czas eksperymenty, raz braz raz blond i tak w kolko. Teraz jestem tez tak przewrazliwiona na pukncie wlosow ze odrosty blond robie co 3 mce (jak mam ok 5 cm odrostu)

Moj naturalny kolor to blond tak na poziomie 7, ale kusi mnie taka piekna mleczna czekoladka

Dziewczyny piszcie jesli macie taki kolor!!! Jak widzicie ciezko go uzyskac
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-14, 14:42   #3057
optyma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

a mi sie marzy taki jasny br您ik
http://www.fashioncapital.co.uk/imag...sta%281%29.jpg,
zblizony efekt ale troche ciemniejszy uzyska豉m loreal excellence creme 7.1, niestety za szybko sie wyp逝ka
optyma jest offline  
Stary 2010-01-14, 15:51   #3058
Agatau88
Zakorzenienie

optyma ja uzywalam tez Loreala 7,1 Majirela ale wyszedl sto razy ja郾iejszy niz ten co pokazujesz.
A ten co pokazujesz jest sliczny A ja waham sie nadal nad tym Castingiem czekolad, ka盥emu wychodzi co innego po nim
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-01-14, 16:15   #3059
olivcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 877
Wpisy w blogu: 1

Dziekuje bardzo
Teraz kombinuje jak tu z powrotem taki uzyska bo m鎩 naturalny kolor jest ch這dnym,mysim br您em...

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
nie zacytowa豉m a Tobie chcia豉m odpisac-pozdrawiam
olivcia jest offline  
Stary 2010-01-14, 23:59   #3060
Agatau88
Zakorzenienie

olivcia a znudzila Ci sie juz czekoladka ze chcesz swoj?

A wogole z tego co patrzymal na farby te co maja w nazwie czekolada:

Casting
Garnier C&S
Shwarzkopf Natural&Easy ma chyba migda這wa czekolade
Na pewno Palette rozne maja czekoladki w nazwie
Wellaton mleczna i gorzka
Londa ma cos z czekolada

Najgorsze jest to, 瞠 te "czekolady" to sa raczej takie gorzkie, czarnawe
Agatau88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.