Br您owow這se farbowane :) - Strona 109 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-14, 22:30   #3241
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez NolSeksTuNajt Poka wiadomo嗆
Przepraszam od razu je郵i pad這 ju to pytanie. Wydaje mi si, 瞠 nawet nie pasuje do tego w徠ku, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie. Wi璚 troch wyrozumia這軼i ludzie .
Mia豉m w這sy w odcieniu jasnego blondu, jaki rok temu zmieni豉m na orzechowy br您. Wiem, 瞠 mo瞠 to zabrzmie strasznie g逝pio..ale znudzi mi si. Ale musze przyzna, 瞠 kolor jest 鈍ietny. Chcia豉bym teraz wr鏂i do blondu. Zastanawia豉m si nad rozja郾ianiem. Jednak boj si, 瞠 spale w這sy, 瞠 b璠 鄴速e i bez wzgel璠u na to jaki kolor po這輳, b璠zie si "zmywa" na 鄴速o,a tego bym nie chcia豉. Tym bardziej, 瞠 w這sy mi ostatnimi czasy naprawd od篡造, zrobi造 si g窷ciejsze, po tym jak 軼ie豉m.
Je郵i kto si na tym zna, ma jakie do鈍iadczenie. Czekam na odp .
Tu znajdziesz odpowiedzi:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389&page=9

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-15, 08:13   #3242
aklina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 719

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Poka wiadomo嗆
Hmm jak ogl康am w necie opakowania tej farby to s takie: 30- Naturalny ciemny szatyn, 40- ciemny szatyn i 43 z這ty szatyn. To kt鏎y najkorzystniejszy b璠zie?
Aha i mam jeszcze pytanie, czy kolor zejdzie szybciej jak b璠 u篡wa prostownicy lub lok闚ki?
Ja robi豉m 40, 30 pewnie wyjdzie czarna
Stary 2010-04-15, 11:19   #3243
rozwa積a_i_romantyczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 669

Cytat:
Napisane przez Zielonka13 Poka wiadomo嗆
Hej, ja w豉郾ie my郵 nad farbowaniem na jaki ciemny br您 co nie b璠zie si 鈍ieci na rudo, bo aktualnie mam takie w這sy na g鏎ze br您 nawet jasny a ko鎍e w這s闚 mam jakie pomara鎍zowo-鄴速e (wygl康a to jakbym farbowa豉 a mi nie wysz這). No a w 鈍ietle tak rudo wygl康aj te w這sy
Mo瞠 wiecie jakie farby dobrze pokrywaj w這sy i og鏊nie nie wygl康aj rudo ani czerwono itp? Chcia豉bym jaki ciemny br您.
Mog poleci Wellaton Naturals kolor Jasny Br您. Na mnie wychodzi ciemny, ch這dny br您, absolutnie bez rudawych refleks闚 nawet w s這鎍u. Kolor nie wyp逝kuje si z ko鎍闚ek (mam do嗆 d逝gie kud造). Zmieni豉m go na ja郾iejszy Orzech Laskowy, bo dla mnie by troch za ciemny.

Edytowane przez rozwa積a_i_romantyczna
Czas edycji: 2010-04-15 o 11:26
rozwa積a_i_romantyczna jest offline  
Stary 2010-04-15, 17:14   #3244
NolSeksTuNajt
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

Dzi瘯i DarkNoir

---> Tenk Ju
NolSeksTuNajt jest offline  
Stary 2010-04-15, 17:32   #3245
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

A mi nikt nie pomo瞠?
Zaciekawi mnie ostatnio Excell 10 - 5,15 czekoladowy kasztan, u篡wa kto? Bo zastanawiam si nad t farb lub castingiem..
malachite jest offline  
Stary 2010-04-15, 18:20   #3246
NolSeksTuNajt
Raczkowanie

Ja osobi軼ie nigdy nie farbowa豉m na taki kolor. Ale moja siostra tak . Na pocz徠ku wyszed jej strasznie ciemny odcie, p騜niej sp逝ka si na 豉dny br您owy kolor, ale te ni by za jasny. Tylko musisz wzi望 pod uwag to, 瞠 jej naturalny kolor to taki mysi. Ni to br您 ni to blond, taki nijaki . Powodzenia .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Aha i jeszcze co, jej odrosty, w wakacje jak "przypiek這" j s這鎍e by造 rude..perfidnie rude .

---> Tenk Ju
Stary 2010-04-15, 21:08   #3247
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Cytat:
Napisane przez NolSeksTuNajt Poka wiadomo嗆
Ja osobi軼ie nigdy nie farbowa豉m na taki kolor. Ale moja siostra tak . Na pocz徠ku wyszed jej strasznie ciemny odcie, p騜niej sp逝ka si na 豉dny br您owy kolor, ale te ni by za jasny. Tylko musisz wzi望 pod uwag to, 瞠 jej naturalny kolor to taki mysi. Ni to br您 ni to blond, taki nijaki . Powodzenia .

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Aha i jeszcze co, jej odrosty, w wakacje jak "przypiek這" j s這鎍e by造 rude..perfidnie rude .
Dzi瘯i a czy kolorek by czekoladowy? Mia ciep貫 refleksy?

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo瞠 kt鏎a kt鏎a farba najlepiej ''w瞠ra'' si we w這sy? Oczyw軼ie chodzi mi o trwa這嗆
malachite jest offline  
Stary 2010-04-16, 11:05   #3248
Niti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆

Mam jeszcze pytanie do wszystkich Wie mo瞠 kt鏎a kt鏎a farba najlepiej ''w瞠ra'' si we w這sy? Oczyw軼ie chodzi mi o trwa這嗆

Najbardziej to pewnie palette, ale tego nikt nie poleca
Niti jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:10   #3249
201701160947
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 8 675
Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Podobno Palette, chocia u mnie by這 tak, 瞠 musia豉m dwa razy na這篡 j, 瞠by pokry ja郾iejsze w這sy no i trzeba powiedzie, 瞠 wysz造 czarne, mimo, 瞠 by to br您. Natomiast 豉dnie mi przykrywa豉 w這sy farba Garnier z serii naturals. Mia豉m br您, bodaj瞠 nr 4. Ale nie radz stosowa na d逝窺z met, strasznie wypada造 mi po niej w這sy...Chyba te najlepiej trzymaj帷e, s jednak najbardziej niszcz帷e.

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2010-04-16 o 14:11
201701160947 jest offline  
Stary 2010-04-16, 16:51   #3250
NolSeksTuNajt
Raczkowanie

Cytat:

Tak, kolor by jak najbardziej ciep造 i naprawd mi si podoba

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Niti Poka wiadomo嗆
Najbardziej to pewnie palette, ale tego nikt nie poleca
TYLKO NIE PALETTE! Ka盥emu odradzam...strasznie mi zniszczy w這sy. Rozmawia豉m te z osobami kt鏎e prze篡造 to samo...tragedia. P騧niej k這poty z regeneracj w這s闚.

---> Tenk Ju
Stary 2010-05-01, 20:54   #3251
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Dziewczyny a mog造by軼ie mi powiedzie czym si r騜ni intensywny 鈔edni br您 od 鈔edniego br您u? :conf used:

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-05-02, 08:42   #3252
monioloma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

hej dziewczyny, mam ma貫 pytanko znudzona od 8 miesi璚y ciemnym br您em planowa豉m co zmieni chodzi mi o uzyskanie jasnego ew. 鈔edniego br您u z po鈍iat miedzian lub podobn ( nie rud ! ) wiecie mo瞠 jak farb uzyskam taki efekt ? :P z g鏎y dzi瘯uj za odpowied ;*
monioloma jest offline  
Stary 2010-05-02, 12:01   #3253
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Cytat:
Napisane przez monioloma Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny, mam ma貫 pytanko znudzona od 8 miesi璚y ciemnym br您em planowa豉m co zmieni chodzi mi o uzyskanie jasnego ew. 鈔edniego br您u z po鈍iat miedzian lub podobn ( nie rud ! ) wiecie mo瞠 jak farb uzyskam taki efekt ? :P z g鏎y dzi瘯uj za odpowied ;*
Ja ufarbowa豉m u fryzjerki na orzechowy br您 czy jaki taki i po 10 myciach mam jasny br您 z refleksami miedzianymi
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2010-05-03, 13:50   #3254
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45

Ja r闚nie odradzam Palette- ja mia豉m w這sy wysuszone na wi鏎 a zamiast br您u wyszed mi czerwony (na szcz窷cie ju go si pozby豉m), z kolei mojej s御iadce zacz窸y wypada w這sy. Kiedy jak powiedzia豉m kole瘸nce 瞠 b璠 farbowa r闚nie powiedzia豉 "ostrzegam przed Palettem". Odradzam te Joann, kolor szybko p這wieje.

Partner binesowy FM Group.

Przysz豉 Pani Kosowa (mi這嗆 znaleziona!!!)

Edytowane przez tekla45
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:52
tekla45 jest offline  
Stary 2010-05-03, 14:22   #3255
psyhe666
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 669

Cytat:
Napisane przez tekla45 Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie odradzam Palette- ja mia豉m w這sy wysuszone na wi鏎 a zamiast br您u wyszed mi czerwony (na szcz窷cie ju go si pozby豉m), z kolei mojej s御iadce zacz窸y wypada w這sy. Kiedy jak powiedzia豉m kole瘸nce 瞠 b璠 farbowa r闚nie powiedzia豉 "ostrzegam przed Palettem". Odradzam te Joann, kolor szybko p這wieje.
ojj tak... Po Palette w這sy mi wychodzi造 gar軼iami i by造 straszzzznie suche... Ale kolor za to trzyma bardzo d逝go
so tr鎩ka maybe.

psyhe666 jest offline  
Stary 2010-05-03, 14:39   #3256
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Czy kt鏎a z Was wie mo瞠, c騜 to za kolor i czym takie cu otrzyma?
Kayako jest offline  
Stary 2010-05-03, 14:41   #3257
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 969

a ja si wy豉mi ostatnio u篡豉m kolor G4 kakao Palette i nie zarejstrowa豉m 瘸dnych nieprzyjemnych prze篡... kolor wyszed 豉dnie, bez rudego, w這sy s nie zniszczone ani nie przesuszone, ani nie wypadaj nadmiernie ale wiadomo ze ka盥e w這sy reaguj inaczej...
Stary 2010-05-04, 18:16   #3258
Brown _ Sugar
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Dziewczyny prosz o rad... Od kilku lat mia豉m pasemka blond z dodatkiem br您u. Ostatnio postanowi豉m zafarbowa si na braz - fryzjer uzy loreal richesse migdalowy kasztan. Na poczatku wlosy by造 koloru czekolady - i ten kolor bardzo mi sie podoba. Po ok. miesiaca w這sy ju sie troche wyp逝ka造 wiec kupilam na allegro te sama farb. Ba豉m si, 瞠 w這sy wyjd ciemniejsze skoro ju mam br您 (co prawda troche sprany) i trzyma豉m tylko 15 min. Niestety prawie nic nie z豉pa這. Chcia豉bym sprobowa jeszcze raz i stad moje pytanie. Czy mam sprobowa jeszcze raz migdalowym kasztanem ale trzymac cale 20 min, czy lepiej kupi jakis ciemniejszy odcien - moze czekoladowy kasztan albo zmrozony kasztan? Farbowa豉 kt鏎as z was tymi odcieniami?
Brown _ Sugar jest offline  
Stary 2010-05-05, 09:37   #3259
noadia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

kolejna fryzjerska pora磬a na g這wie! Wczoraj zafarbowa豉m w這sy kasztanem garniera belle color nr 28. Na opakowaniu i w pr鏏niku pi瘯ny kolor taki ciep造 br您 z miedzianymi refleksami...cudo. Po zmyciu czarna smo豉 z czerwonymi refleksami. Najlepiej nie wychodzi豉bym dzi z domu, naprawd wstydz si tak ludziom pokaza. Zw豉szcza 瞠 takie ciemnie kolory zupe軟ie mi nie pasuj a czerwie to ju w og鏊e...
noadia jest offline  
Stary 2010-05-07, 22:21   #3260
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

dziewczyny mam zagadkSchodz z czerni na ciemny br您, 5 miesi璚y temu po這篡豉m na w這sy ciemny br您 od tamtej pory nie farbuje w這s闚. My豉m w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, p騧niej u篡wa豉m timotei do w這s闚 br您owych i ponowi豉m pr鏏 po這瞠nia na odrosty jakiego br您u po wielogodzinnej lekturze o farbach postanowi豉m po這篡 ciemn czekolad i wyszed rudawy br您.Jaki czas temu podobn metod pr鏏owa豉m zej嗆 z czarnego i k豉d豉m na odrost ciemny br您 kt鏎y zawsze wychodzi jak 鈔edni br您 i teraz historia si powt鏎zy豉.I zaznaczam 瞠 to nie jest przyzwyczajenie do czerni prze co mo瞠 mi si wydawa ten br您 jest za jasny on naprawd jest jaki za jasny
Mo瞠 spr鏏owa za miesi帷 drzewem hebanowym lub hebanowym br您em?
Za przeczytanie moich wypocin i za pomoc z g鏎y bardzo dzi瘯uje.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2010-05-08 o 01:19
Agula 88 jest offline  
Stary 2010-05-08, 12:02   #3261
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny chcia豉bym si przefarbowa na br您 a konkretnie na z這ty br您 Garniera Color Naturals. Chcia豉bym mniej wi璚ej wiedzie jak ten kolorek wychodzi na w這sach i czy farba jest mocno szkodliwa dla w這s闚
Stary 2010-05-10, 16:32   #3262
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny strasznie podoba mi si kolorek Ani Przybylskiej w wywiadzie u Wojew鏚zkiego. http://www.youtube.com/watch?v=NH0l4zGw5L0&NR=1
Na zdj璚iach wychodzi do嗆 czarnawo ale na filmiku wida lepiej odcie. Czy to jest ciemna czekolada lub co w tym stylu? Kiedy czyta豉m, 瞠 Ania nie stosuje mocnych farb tylko szampony lub farby bez amoniaku. Wiecie co da這 by mi taki odcie i jest bez amoniaku? Mocno si zastanawiam nad w豉郾ie takim kolorkiem.

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-05-10, 17:04   #3263
DontSaySorry
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 687

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny chcia豉bym si przefarbowa na br您 a konkretnie na z這ty br您 Garniera Color Naturals. Chcia豉bym mniej wi璚ej wiedzie jak ten kolorek wychodzi na w這sach i czy farba jest mocno szkodliwa dla w這s闚
zapewne wyjdzie Ci rudobr您

a farby garniera zazwyczaj nie niszcz w這s闚, jedynie szybko si wyp逝kuj
Stary 2010-05-10, 17:36   #3264
Tycikata
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka wiadomo嗆
ja niedawno farbowa豉m tym Garnierem. w這sy nie s po nim zniszczone(w moim przypadku), a nawet s bardziej mi瘯sze w dotyku i l郾i帷e, nie tylko zaraz po farbowaniu
za陰czam fotke - kolor nawet nawet mi si podoba chocia zaraz po farbowaniu by豉m w軼iek豉 bo wydawa這 mi si 瞠 maj za du穎 bordowego pigmentu ale ogolnie farba jest ok, chociaz jak dla mnie nie jest to jeszcze "ten" m鎩 kolor

- Loesje
Tycikata jest offline  
Stary 2010-05-11, 13:42   #3265
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Dziewczyny poniewa po pytaniu o Przybylskiej si nic nie dowiem najwyra幡iej to mo瞠 kt鏎a z Was wie co na temat dw鏂h odcieni z Palette Shampoo. Stosowa造軼ie mo瞠 odcienie nr 231 jasny br您 lub 244 czekoladowy br您?

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-05-11, 15:54   #3266
judge
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 110

Nie polecam Londa color naturals "czekoladowy br您" odrosty wysz造 w ciep造m rudym kolorze
Stary 2010-05-11, 20:58   #3267
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez judge Poka wiadomo嗆
Nie polecam Londa color naturals "czekoladowy br您" odrosty wysz造 w ciep造m rudym kolorze
potwierdzam i r闚nie nie polecam
Agula 88 jest offline  
Stary 2010-05-11, 21:15   #3268
Braunie1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Czesc kochane dziewczyny, moze ktoras z Was mi pomoc?
Obiecalam mojej siostrze pofarbowac wlosy i kazalam zdac sie calkowicie na mnie , kupi豉m Hi. Richesse 5.3. Teraz sie zastanawiam czy nie jest to za jasna farba i czy przyjmie sie na jej wlosach koloru sredniego sp這wia貫go brazu ( nie farbowane). Mam u siebie oksydant 9% ( ja farbuje majirel)no i kusi mnie czy moze troszke nie dodac do richesse, by byl efekt. Z drugiej strony to wbrew zaleceniom, richesse ma swoj elewator. Jezeli ktoras ma doswiadczenia w tym temacie to pliss, dajcie mi znac! Farbuj sister w pi徠ek i chc by wyszla szcz窷liwa :0
Braunie1980 jest offline  
Stary 2010-05-14, 23:52   #3269
niepogoda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

cze嗆 dziewczyny, a mo瞠 kt鏎a z was poradzi jak uzyska taki oto kolor marze?
http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-do...72361.html?i=5

mam w這sy troch ja郾iejsze, wyblak貫 po wieeelu ro積ych farbowaniach. zale篡 mi na ch這dnym odcieniu
niepogoda jest offline  
Stary 2010-05-16, 11:18   #3270
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ja mam taki naturalny, wi璚 niestety nie pomog z farb
Meadow jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.