Br您owow這se farbowane :) - Strona 112 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-07-04, 18:26   #3331
daisyxx
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833
GG do daisyxx
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

Cytat:
Napisane przez bella_luna Poka wiadomo嗆
czyta豉m, 瞠 brazowa farba na jasnych blond w這sach wyjdzie cieniejsza ni na opakowaniu. a fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 mi wyjdzie jasniejsza o 2, 1 ton ni na opakowaniu wi璚 jak to w ko鎍u jest?
moim skromnym zdaniem lepiej zda sie na fryzjerke ,bo wzmianka napisana gdzie mo瞠 byc zwyk豉 bujda ,ale mo瞠 wypowiedza sie bardziej obeznane wiza瘸nki

ja obecnie mam hebanawa czer z L'oreal casting juz drugi raz sie nia farbowa豉m i zapragne豉m mie brazik no wiec kupi豉m maho tej samej firmy zobaczymy jaki wyjdzie..
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2010-07-04, 18:45   #3332
Lilly22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

hej dziewczyny!
wczoraj zafarbowa豉m w這sy Lond kolor "mokka br您" jest dosc ciemna ale bez rudych refleks闚, a cz瘰to mialam tak ze przy glowie mia豉m rudawe. W這ski mi瘯kie, jestem baaardzo zadowolona
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-07-04, 18:54   #3333
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny!
wczoraj zafarbowa豉m w這sy Lond kolor "mokka br您" jest dosc ciemna ale bez rudych refleks闚, a cz瘰to mialam tak ze przy glowie mia豉m rudawe. W這ski mi瘯kie, jestem baaardzo zadowolona
gratuluje trafnego koloru
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2010-07-04, 19:23   #3334
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Cytat:
Napisane przez bella_luna Poka wiadomo嗆
czyta豉m, 瞠 brazowa farba na jasnych blond w這sach wyjdzie cieniejsza ni na opakowaniu. a fryzjerka powiedzia豉 mi, 瞠 mi wyjdzie jasniejsza o 2, 1 ton ni na opakowaniu wi璚 jak to w ko鎍u jest?
Zale篡 czy mowa o w這sach jasnych blond - rozja郾ianych czy naturalnych Na rozja郾ianych na bank br您 wyjdzie niemal瞠 jak czer ale oczywi軼ie szybko si sp逝cze. Je郵i chodzi o naturalne jasne blond to farba chwyci ja郾iej

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez daisyxx Poka wiadomo嗆
moim skromnym zdaniem lepiej zda sie na fryzjerke ,bo wzmianka napisana gdzie mo瞠 byc zwyk豉 bujda ,ale mo瞠 wypowiedza sie bardziej obeznane wiza瘸nki

ja obecnie mam hebanawa czer z L'oreal casting juz drugi raz sie nia farbowa豉m i zapragne豉m mie brazik no wiec kupi豉m maho tej samej firmy zobaczymy jaki wyjdzie..

Jak zafarbujesz tym mahoniem to poka rezultaty
Ja r闚nie sie do tej farbki przymiarzam
malachite jest offline  
Stary 2010-07-04, 19:38   #3335
Czarna_Z這郾ica
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 772

Mi tez sie juz znudzi m鎩 kolor w這s闚. Od dobrych paru lat farbuj ciemnym br您em czyli podchodz pod czarny i marzy mi sie jakis 豉dny br您ik ale wizja dekoloru mnie odstrasza.
Czarna_Z這郾ica jest offline  
Stary 2010-07-04, 21:51   #3336
daisyxx
Rozeznanie

GG do daisyxx

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆
Zale篡 czy mowa o w這sach jasnych blond - rozja郾ianych czy naturalnych Na rozja郾ianych na bank br您 wyjdzie niemal瞠 jak czer ale oczywi軼ie szybko si sp逝cze. Je郵i chodzi o naturalne jasne blond to farba chwyci ja郾iej

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Jak zafarbujesz tym mahoniem to poka rezultaty
Ja r闚nie sie do tej farbki przymiarzam
oczywi軼ie ,ze poka瞠
Gor帷o polecam jest naprawde swietna mi pokrywa doskonale odrosty
[*]
daisyxx jest offline  
Stary 2010-07-05, 09:08   #3337
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny!
Mozesz wkleic zdjecie jak wysz這 ?
arzd帷 jest offline  
Stary 2010-07-05, 15:16   #3338
Lilly22
Zadomowienie

nie mam narazie aparatu :/ ale postaram sie spr鏏owa telefonem jak b璠zie wida to wkleje, a jak nie to w weekend bo bede miec doj軼ie do aparatu
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-07-05, 15:21   #3339
xsxs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 569

u mnie mokka br您 trzyma si ponad miesi帷... zero rudo軼i.. ale jak dla mnie to nie jest br您 ale czer.
dla kogo warto 篡. <3

xsxs jest offline  
Stary 2010-07-06, 13:41   #3340
Lilly22
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xsxs Poka wiadomo嗆
u mnie mokka br您 trzyma si ponad miesi帷... zero rudo軼i.. ale jak dla mnie to nie jest br您 ale czer.
no to fajnie 瞠 tak d逝go trzyma oby u mnie by這 tak samo eee moje czarne nie s, sa ciemne to fakt ale jest po造sk br您u i najwa積iejsze 瞠 nie ma tego rudego farba kosztowa豉 ok 10z a pamietam jak castingiem robi豉m to niedo軼 瞠 farba droga, rude przy g這wie to jeszcze mi w這sy wysuszy豉 - nigdy wi璚ej tego badziewia! A co do fotek to w weekend zrobie i wkleje, bo na tym moim telefonicznym aparaciku nic nie widac
Lilly22 jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:31   #3341
tekla45
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 149
Wpisy w blogu: 20
GG do tekla45

Odkry豉m ostatnio 鈍ietn od篡wk do w這s闚, Oriflame Hair X, w這sy s mi璚iutkie a kolor nie p這wieje.

Co do farb- nie zawsze te z g鏎nej p馧ki s najlepsze i tyczy si to te innych produkt闚.

Partner binesowy FM Group.

Przysz豉 Pani Kosowa (mi這嗆 znaleziona!!!)
tekla45 jest offline  
Stary 2010-07-06, 20:45   #3342
neheszta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 644

Oooo mog造by軼ie mi doradzi jaki to kolor w這s闚?
Bardzo podoba mi si Adriany kolorek

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2010-07-06 o 21:05
neheszta jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:03   #3343
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Ja nied逝go mam zamiar zrobi eksperyment, czekam tylko a w這sy troch odpoczn i dotychczasowy kolor troch bardziej si zmyje chce zmieszac gorzk czekolad na poziomie 3 z orzechem w這skim z poziomu 4 瞠by otrzyma, mam nadziej, jaki ciekawy br您ik na poziomie 4

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:26   #3344
Kayako
BAN sta造

Wiadomo軼i: 3 676

Cytat:
Napisane przez neheszta Poka wiadomo嗆
Oooo mog造by軼ie mi doradzi jaki to kolor w這s闚?
Bardzo podoba mi si Adriany kolorek
A mi si podoba Tw鎩 na avatarze Mo瞠sz zdradzi, czym to uzyska豉? (chyba, 瞠 to nie Ty jeste na avatarze)
Kayako jest offline  
Stary 2010-07-06, 21:29   #3345
neheszta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 644

Cytat:
Napisane przez Kayako Poka wiadomo嗆
A mi si podoba Tw鎩 na avatarze Mo瞠sz zdradzi, czym to uzyska豉? (chyba, 瞠 to nie Ty jeste na avatarze)
niestety to nie moje
neheszta jest offline  
Stary 2010-07-16, 23:42   #3346
Braunie1980
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

POmocy!
Dziewczyny, ja naprawd potrz瘽uje pomocy.
Za豉czam zdj璚ie , ktore mnie zalamalo. Pisalam juz tu i przy innych tematach, umieszczajac historie moich wlosow po dekoloryzacji czarnej - z fotkami.
Tak, chcialam chlodny braz,,, wyprobowalam 3 rodzja farby - po majirel. kolestone, teraz allwaves * najgorsza) 7.1. NIby popiel a co widac??
Jestem zalamana, zrobic demakijaz? Nie chce chodzic w rudych wlosach !!!!!!!!!!!!!! Uzywam oksydantu 9% i ostatnio 2 x dalam farbke na cale wlosy w nadziei ze zniknie rudosc (( PLISSS, jakies rady?
Braunie1980 jest offline  
Stary 2010-07-19, 18:54   #3347
breda19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Cytat:
Napisane przez Braunie1980 Poka wiadomo嗆
POmocy!
Dziewczyny, ja naprawd potrz瘽uje pomocy.
Za豉czam zdj璚ie , ktore mnie zalamalo. Pisalam juz tu i przy innych tematach, umieszczajac historie moich wlosow po dekoloryzacji czarnej - z fotkami.
Tak, chcialam chlodny braz,,, wyprobowalam 3 rodzja farby - po majirel. kolestone, teraz allwaves * najgorsza) 7.1. NIby popiel a co widac??
Jestem zalamana, zrobic demakijaz? Nie chce chodzic w rudych wlosach !!!!!!!!!!!!!! Uzywam oksydantu 9% i ostatnio 2 x dalam farbke na cale wlosy w nadziei ze zniknie rudosc (( PLISSS, jakies rady?

Moim zdaniem g堯wny b陰d jaki pope軟i豉 to by這 u篡cie oksydantu o tak wysokim procencie (9%). Powinna by豉 zastosowa oksydant o st篹eniu 3 a maksymalnie 6 %. Oksydant 6% s逝篡 do farbowania tzw ton w ton lub rozja郾ienia kolorku o 1 ton. Natomiast 9% woda utleniona (oksydant) rozja郾ia kolorek o 2-3 tony st康 twoja rudos W zasz造m roku farbowa豉m samodzielnie w這sy w domu farb Allwaves kolorem ciemny blond. Kolor z gamy odcieni podstawowych , neutralnych czyli teoretycznie zero rudo軼i. Ale 瞠 ja nauczona doswiadczeniem, 瞠 farbki lubia wychodzi za ciemne uzy豉m oksydantu 6% czyli ju ni窺zego ni tw鎩 a jak widz ty u篡豉 farby z poziomu 7 ja z 6 czyli tw鎩 kolor ju by ja郾iejszy. Ko鎍z帷 w徠ek mojego farbowania w這sy wysz造 mi w豉郾ie rudawe ry瞠, 鈍i雟kie, jak kto woli Pobieg豉m do fryzjerki by na這篡 now farb i opowiedzia豉m jak uzyska豉m sw鎩 kolorek. Fryzjerka powiedzia豉 w闚czas, 瞠 niepotrzebnie kolor rozja郾i豉m 6% oksydantem, 瞠 trzeba by這 u篡 3%. St康 tw鎩 kolor pewnie wyszed przek豉many inny ni w palecie kolor闚. Je郵i chodzi o porad to w mojej sytuacji fryzjerka powiedzia豉 瞠by nie kombinowa z tymi w這sami i ich nie m璚zy nazbyt tylko poczeka cho熲y miesi帷 a kolor sam zacznie si wyp逝kiwa i p這wie i wtedy my郵e o nast瘼nej koloryzacji. Pozdrawiam i g這wa do g鏎y. Czasem takie rudosci s lepsze ni smolista czer kt鏎a mia陰 by fajnym jasnym br您em
breda19 jest offline  
Stary 2010-07-22, 19:00   #3348
Kalpana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 363

Chc osi庵n望 kolor do嗆 ciemnego br您u Szukam farby, kt鏎a nie b璠zie si szybko zmywa i da mi DΣGOTRWAΧ efekt. Bardzo dobrze by by這, gdyby nie by這 瘸dnych czerwonych ani niebieskich refleks闚. Aktualnie mam w這sy farbowane farb Joanny Multi Cream "41 Czekoladowy br您", kt鏎y si zmy po kilku myciach i teraz jest jaki taki jasny br您 Prosz o rady

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-23, 18:57   #3349
monioloma
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

pewnie si powt鏎z, ale naprawde polecam Londa Mokka Br您
monioloma jest offline  
Stary 2010-07-25, 10:34   #3350
Kalpana
Zakorzenienie

Przegl康a豉m opinie o Londa Mokka Br您 i bardzo du穎 os鏏 pisze, 瞠 szybko si zmywa.... A ja szukam czego bardziej d逝gotrwa貫go..... Jakie rady?????

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-25, 11:04   #3351
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 777

Ja z takim pytaniem. Mam w這sy w odcieniu ciemnego br您u ( eh te czarno wychodz帷e farby). Myje je ca造 czas przeciw逝pie穎wym szamponem i miejscami troche poja郾ia造. No ale ju mam spore odrosty.
Chcia豉m na這篡 t farbe - http://img.bazarek.pl/43770/6412/226...daa7e3e87b.jpg

My郵icie 瞠 jest chocia male鎥a szansa 瞠by mi te w這sy ta albo jakakolwiek inna farba rozja郾i豉 o ten 1 ton w豉軼iwie?? To ju by mi wystarczy這 Nie chce u篡wa rozja郾iaczy i niszczy w這s闚 bo i tak s podniszczone do嗆 sporo. Zreszt co to za sens jak i tak pofarbuje na ciemno.

Nie wiem co zrobi bo podobno farba farby nie rozja郾i, a mi chodzi naprawde o niewielkie rozja郾ienie tego br您u. 疾by nie by a tak ciemny, ci篹ki...
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-07-25, 13:54   #3352
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Ja z takim pytaniem. Mam w這sy w odcieniu ciemnego br您u ( eh te czarno wychodz帷e farby). Myje je ca造 czas przeciw逝pie穎wym szamponem i miejscami troche poja郾ia造. No ale ju mam spore odrosty.
Chcia豉m na這篡 t farbe - http://img.bazarek.pl/43770/6412/226...daa7e3e87b.jpg

My郵icie 瞠 jest chocia male鎥a szansa 瞠by mi te w這sy ta albo jakakolwiek inna farba rozja郾i豉 o ten 1 ton w豉軼iwie?? To ju by mi wystarczy這 Nie chce u篡wa rozja郾iaczy i niszczy w這s闚 bo i tak s podniszczone do嗆 sporo. Zreszt co to za sens jak i tak pofarbuje na ciemno.

Nie wiem co zrobi bo podobno farba farby nie rozja郾i, a mi chodzi naprawde o niewielkie rozja郾ienie tego br您u. 疾by nie by a tak ciemny, ci篹ki...
Co to za farba, 瞠 Ci si nie zmy豉????

Skoro masz odrosty, to my郵, 瞠 troch ja郾iejsza farba powinna Ci z豉pa. No i mo瞠 jakie p逝kanki rozja郾iaj帷e i przebywanie na s這鎍u?

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-25, 16:49   #3353
misia00
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 599
Wpisy w blogu: 3

Mam do was pytanko mam brazowe wlosy zawsze robilam czekolada catingiem ale juz sie wyplukaly po wakacjach chcialabym taki odcien jak na zdjeciu??

Tak brazowo rudawy-jak uzyskac taki kolor?
moze macie jakies wyprobowane farby?

Jak nie podobny to choc w podobnej tonacji

Zawsze farbowalam szamponem lub castingiem moze powinnam farba??

prosze o rade
Stary 2010-07-25, 17:13   #3354
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 777

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
Co to za farba, 瞠 Ci si nie zmy豉????

Skoro masz odrosty, to my郵, 瞠 troch ja郾iejsza farba powinna Ci z豉pa. No i mo瞠 jakie p逝kanki rozja郾iaj帷e i przebywanie na s這鎍u?
Wellaton - 字edni Br您
Wysz豉 na pocz徠ku jak czarna z br您owym po造skiem.
2,5 miesi帷a i nadal jest tak ciemna 瞠...
Wyp逝ka豉 si tylko z miejsc gdzie od pocz徠ku chwyci豉 s豉biej (nier闚no na這篡豉m).
Myje przeciw逝pie穎wym szamponem i nic. Jak znajde jakie zdj璚ia moge wklei.
Generalnie kolor jaki zostaje to typowy ciemny br您, wydaje mi si 瞠 raczej o ch這dnym odcieniu ale nie jestem pewna. Podejrzewam 瞠 gdybym dba豉 o nie jak o farbowane w這sy to kolor wcale by nie zszed

Na pocz徠ku by豉m zachwycona efektem bo kolor wyszed naprawde 郵iczny, ta czer wymy豉 si po 2-4 myciach i pozosta pi瘯ny g喚boki br您 Ale nadal bardzo bardzo bardzo ciemny :P
Wi璚 ostrzegam Ja 瘸逝je ze nie wzi窸am jednak Jasnego Br您u.
Ale kolor po prostu do mnie nie pasuje i dlatego chcia豉bym zej嗆 o ton ni瞠j. A jak nie to trudno Narazie wymywam wymywam...
Napali豉m sie na jaki orzechowy br您

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2010-07-25 o 17:25
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-07-26, 18:11   #3355
Kalpana
Zakorzenienie

To jak mo瞠sz, to wklej zdj璚ia

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-27, 13:09   #3356
Zyciowagra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

w豉snie ja mam takie pytanie . wruci豉m 2 miechy temu do naturalnego br您u i mialam 豉dny kolor a teraz tak mi sie spra ;/ mam jakisc ciemny blond gdzie niegdzie ;/ jak byscie mi poradzi造 farbe zebym miala teraz taki kolor jak ta dziewczyna http://www.kozaczek.pl/img_users/1238921971.jpg bo wiem ze palett trzeba jasniejsze kolory kupywac . prosze doracice mi farbe
Stary 2010-07-27, 17:44   #3357
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zyciowagra Poka wiadomo嗆
w豉snie ja mam takie pytanie . wruci豉m 2 miechy temu do naturalnego br您u i mialam 豉dny kolor a teraz tak mi sie spra ;/ mam jakisc ciemny blond gdzie niegdzie ;/ jak byscie mi poradzi造 farbe zebym miala teraz taki kolor jak ta dziewczyna http://www.kozaczek.pl/img_users/1238921971.jpg bo wiem ze palett trzeba jasniejsze kolory kupywac . prosze doracice mi farbe
Bardzo podobny kolor otrzyma豉m farbuj帷 w這sy t farb: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...loryzujacy.htm kolorem bodaj瞠 jasny br您 z這cisty, ale na pocz徠ku by du穎 ciemniejszy, dopiero kiedy si troch zmy, kolor by taki jak na zdj璚iu, kt鏎e wklei豉.

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-28, 18:47   #3358
xsxs
Rozeznanie

Kalpana ja r闚nie polecam mokk br您 ! farbowa豉m ni moje w這sy w maju teraz mamy koniec lipca a kolor jaki by - taki jest
polecam ci j, je瞠li chcesz mie bardzo ciemny kolor w這s闚.
przez pierwsze tygodnie w這sy s czarne, p騧niej s br您owe chod i tak moim zdaniem wpadaj w czer
dla kogo warto 篡. <3

xsxs jest offline  
Stary 2010-07-28, 22:03   #3359
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xsxs Poka wiadomo嗆
Kalpana ja r闚nie polecam mokk br您 ! farbowa豉m ni moje w這sy w maju teraz mamy koniec lipca a kolor jaki by - taki jest
polecam ci j, je瞠li chcesz mie bardzo ciemny kolor w這s闚.
przez pierwsze tygodnie w這sy s czarne, p騧niej s br您owe chod i tak moim zdaniem wpadaj w czer
A ten kolorek wygl康a tak jak na Twoim avku?

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2010-07-28, 22:05   #3360
xsxs
Rozeznanie

nie teraz ju jest ja郾iejszy. no ale tak wygl康a造 na pocz徠ku
dla kogo warto 篡. <3

xsxs jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.