Br您owow這se farbowane :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-08-11, 21:37   #3391
Natalyy
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

hej dziewczynki Mam takie pytanie ostatnio po przegl康ni璚iu tego forum zainteresowa豉m si farbami majirel
http://www.**********.pl/foto_towar/maxi/1299_1.jpg
interesuje mnie odcien podstawowy 7 i 8 , zastanawiam si jaki te w這sy maja po造sk chc uniknac rudo軼i , czerwieni itp
pr鏏owa豉m doczyta si na forum ale niestety nie doszpera豉m si
ps. z g鏎y dzi瘯uj za odpowied i przepraszam je郵i powtarzam si
Natalyy jest offline  
Stary 2010-08-12, 00:31   #3392
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Powiedzmy 瞠 chodzi mi o taki 鈔edni efekt, tak jak wklei豉m na tej mojej wycinance na ostatnim fragmencie
Widze 瞠 ten syoss mahoniowy br您 nawet czarne w這sy 豉pie ale to pewnie naturalne a nie farbowane
Spr鏏owa豉bym ... bo ten kolor mi jest za ciemny ( a potem znajac zycie jakbym rozjasnila to by bylo ze za jasny ), boje sie tylko o odrosty bo tak z 4 cm mam, w odcieniu ciemnego blondu/jasnego br您u i ciekawe jakby z豉pa造 po tym mahoniu.. pewnie na czerwono
No odro軼ik m鏬豚y byc pewnie wyj嗆 bardziej intensywny. Nie 幢e Ci si ten wellaton trzyma swoj drog :P Mo瞠 po prostu teraz spr鏏uj rozja郾i w這sy tak chocia o 2-3 tony?
malachite jest offline  
Stary 2010-08-12, 09:55   #3393
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 816

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆
No odro軼ik m鏬豚y byc pewnie wyj嗆 bardziej intensywny. Nie 幢e Ci si ten wellaton trzyma swoj drog :P Mo瞠 po prostu teraz spr鏏uj rozja郾i w這sy tak chocia o 2-3 tony?
My郵a豉m o tym ale boje sie troche zniszczenia w這s闚. W zesz造m roku rozja郾ia豉m sie na blond i ostro dosta造 po ty趾u. Dopiero co je podci窸am a i tak to jeszcze nie to. Nie wiem czy mi w這sy nie wypadna w koncu
No a wellaton fakt - trzyma ostro. Jak kto chce mie d逝go ciemny br您 - polecam :P
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-08-12, 11:04   #3394
Gipsy123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hello dziewcz皻a mam pytanko: mam w這ski naturalne w kolorze jasny blond, jeszcze nigdy nie by造 farbowane. ostatnio u篡wa豉m 2 razy szamponetki z joanny ciemny blond i kasztanowy br您 i w ogole nie zalapaly, jedynie w這sy lekko zmieni造 odcie. mam niebieskie oczy, karnacja nie jest zbyt jasna bo teraz ladnie opalona, a opalenizna d逝go sie trzyma. mam ochote w koncu zmienic kolor na jakis cieply brazik, nie taki bardzo ciemny, albo kasztan, albo z rudawymi refleksami, sama nie wiem.

co polecacie na pierwsze farbowanie?farba czy szampon?jaka firma?myslicie ze braz to dobry pomysl dla odwiecznej blondynki?

bardzo prosze o opinie
Gipsy123 jest offline  
Stary 2010-08-12, 13:27   #3395
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
My郵a豉m o tym ale boje sie troche zniszczenia w這s闚. W zesz造m roku rozja郾ia豉m sie na blond i ostro dosta造 po ty趾u. Dopiero co je podci窸am a i tak to jeszcze nie to. Nie wiem czy mi w這sy nie wypadna w koncu
No a wellaton fakt - trzyma ostro. Jak kto chce mie d逝go ciemny br您 - polecam :P
Oj co o tym wiem te jaki czas mia豉m bardzo rozja郾ione w這sy i teraz nie odwa篡豉m bym si znowu ich rozja郾i. Chocia powiem Ci 瞠 sama ostatnio na do嗆 ciemne w這sy po這篡豉m Mro幡 Czekolad castinga bo chcia豉m co pod maho/ czekolad og鏊nie co ciep喚go. Na poczatku wysz這 prawie czarno i wcale nie tak czekoladowo jak chcia豉m ale kilku myciach mam pi瘯ny czekoladowy odcien z czerwonawymi refleksami jestem bardzo zadowolona i w這sy do嗆 zja郾ia造 ;]
malachite jest offline  
Stary 2010-08-12, 13:30   #3396
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 816

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆
Oj co o tym wiem te jaki czas mia豉m bardzo rozja郾ione w這sy i teraz nie odwa篡豉m bym si znowu ich rozja郾i. Chocia powiem Ci 瞠 sama ostatnio na do嗆 ciemne w這sy po這篡豉m Mro幡 Czekolad castinga bo chcia豉m co pod maho/ czekolad og鏊nie co ciep喚go. Na poczatku wysz這 prawie czarno i wcale nie tak czekoladowo jak chcia豉m ale kilku myciach mam pi瘯ny czekoladowy odcien z czerwonawymi refleksami jestem bardzo zadowolona i w這sy do嗆 zja郾ia造 ;]
To mo瞠 spr鏏uje z tym kasztanem an騜 sie uda jako tako. Przynajmniej mi odrosty przykryje A jak sie nie uda to wtedy odczekam troche i ten maho na這瞠 - wydaje mi si 瞠 powinien z豉pa a wtedy ju nie bedzie takiej r騜nicy z odrostami.
Na pewno lepsze to ni rozja郾ianie
Ale narazie pomyje jeszcze z 2 tygodnie przeciw逝pie穎wym Bo widze 瞠 chyba co sie ruszy這 i mam coraz wi璚ej tych z這tawych pasemek
czekoladowoo jest offline  
Stary 2010-08-12, 13:34   #3397
malachite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gipsy123 Poka wiadomo嗆
Hello dziewcz皻a mam pytanko: mam w這ski naturalne w kolorze jasny blond, jeszcze nigdy nie by造 farbowane. ostatnio u篡wa豉m 2 razy szamponetki z joanny ciemny blond i kasztanowy br您 i w ogole nie zalapaly, jedynie w這sy lekko zmieni造 odcie. mam niebieskie oczy, karnacja nie jest zbyt jasna bo teraz ladnie opalona, a opalenizna d逝go sie trzyma. mam ochote w koncu zmienic kolor na jakis cieply brazik, nie taki bardzo ciemny, albo kasztan, albo z rudawymi refleksami, sama nie wiem.

co polecacie na pierwsze farbowanie?farba czy szampon?jaka firma?myslicie ze braz to dobry pomysl dla odwiecznej blondynki?

bardzo prosze o opinie
S康ze, 瞠 鄉ia這 mo瞠sz zafarbowa na br您ik Przy jasnym blondzie trzeba uwa瘸c na farb to fakt. Na Twoim miejscu najpierw wybra豉 bym szampon koloryzuj帷y np Garnier C&S, Loreal Casting (ma szerok gam ciekawych br您闚), Joanna Multi Soft. Szukaj co z poziomu 鈔ednich br您闚 4 na jasnych w這sach napewno nie wyjd ciemno. B璠ziesz mog豉 zobaczy czy podobasz si sobie w br您ie i ewentualnie p騧niej przerzucic si na farb
malachite jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:28   #3398
Gipsy123
Przyczajenie

chyba zdecyduje si na garniera solor&shine. wed逝g palety odcieni to moje naturalne jasne blond wloski moge pofarbowac tylko odceniami blondu. a ja bym chciala brazy. co mi wyjdzie na glowie jezeli zrobie sobie np czekolade? czy mam szanse miec takie ciemne jak na opakowaniu?
Gipsy123 jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:49   #3399
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Mi Garnier C&S zmasakrowa w這sy...

Lepiej we Casting.

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:51   #3400
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka wiadomo嗆
Mi Garnier C&S zmasakrowa w這sy...

Lepiej we Casting.
A mi Casting zmasakrowa w這sy lepiej zainwestuj w profesjonalna farbe

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:55   #3401
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Poka wiadomo嗆
A mi Casting zmasakrowa w這sy lepiej zainwestuj w profesjonalna farbe
O no prosz :P
Pecha chyba mia造鄉y

najlepiej id do fryzjera na taka zmian koloru

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-08-12, 19:55   #3402
Gipsy123
Przyczajenie

mniejsza o firme bo sa dobre opinie i o C&S i o Castingu, pewnie zalezy od wlosow, ale czy mam szanse stosujac szampon na ciemny kolor na jasnych naturlanych blond?
Gipsy123 jest offline  
Stary 2010-08-12, 20:22   #3403
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 938

Cytat:
mniejsza o firme bo sa dobre opinie i o C&S i o Castingu, pewnie zalezy od wlosow, ale czy mam szanse stosujac szampon na ciemny kolor na jasnych naturlanych blond?
Prawdopodobnie farba z豉pie nier闚nomiernie, czyli niekt鏎e pasma b璠 ciemniejsze, niekt鏎e ja郾iejsze a niekt鏎ych wog鏊e nie z豉pie. Niestety.
Zgadzam sie z DarkNoir, najlepiej wybierz sie do dobrego fryzjera

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu篡wam kosmetyki, nie kupuj nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-08-13, 00:55   #3404
malachite
Rozeznanie

Cytat:
oczywi軼ie ze tak, ja farbowalam ciemn farb na jasne w這sy, na pude趾u ro積e cuda s ja tam im nie wierze c騜 tu trzeba uwa瘸 bo np czekolada ma cieply czerwony pigment tak瞠 na jasnych w這sach mo瞠 wyj嗆 po prostu rudzielec
malachite jest offline  
Stary 2010-08-16, 15:35   #3405
Cam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Pod陰cz si do w徠ku Mam teraz w這sy w kolorze jasnego popielatego blondu i chcia豉bym je przefarbowa na br您 ale boje si 瞠 wyjd zielone bo ju kiedys tak mia豉m... Jaki odcie br您u na這篡 瞠by w這sy wysz造 豉dne? Czy mo瞠 to by jaki ciep造 odcie np kasztan albo czekolada?
Cam jest offline  
Stary 2010-08-16, 16:48   #3406
Georgie
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 104

Cam- a nie b璠ziesz 瘸這wa豉, 瞠 nie zosta豉 przy swoich blondzie?
Ja radzi豉bym tobie jaki jasny br您 z L'Oreala albo jasny szatyn z Garniera

edit: ja r闚nie chcia豉bym si poradzi jaki kolor i jak farb na這篡, by uzyska kolor jak 3? Obecnie mam na g這wie takie co, czyli nieciekawie, sprany czarny, gdzieniegdzie br您owe, wi郾iowe i rude refleksy i og鏊nie ba豉gan :d

Edytowane przez Georgie
Czas edycji: 2010-08-16 o 17:11
Georgie jest offline  
Stary 2010-08-16, 18:17   #3407
Cam
Raczkowanie

Raczej nie ju zmienia豉m kilka razy kolor w這s闚 i si szczeg鏊nie nie przywi您uje do jednego. Poza tym jad za tydzie na wakacje i chc przyciemni bo ju mam za jasne a na s這ncu zrobi mi si bia貫 a tego baaardzo nie chc. Dlatego chcia豉bym jaki czekoladowy, co z rudo軼i lub lekko z czerwieni. Tylko 瞠by nie wyszed zielony o zgrozo
Cam jest offline  
Stary 2010-08-16, 20:23   #3408
Rei
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 651
GG do Rei

a ja Casting kocham nadal

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-08-16, 20:29   #3409
charlie89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hej !
u篡wam ostatnio castinga- kolor czekolada
i jestem strasznie zadowolona z efektu, chcia豉bym teraz u篡 trwa貫j farby najlepiej o identycznym odcieniu, lub bardzo podobnym.
wiecie mo瞠, kt鏎a farba mog豉by zapewni mi taki sam kolor/efekt?
charlie89 jest offline  
Stary 2010-08-16, 23:19   #3410
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Dziewcz皻a. kiedy-kiedy - bodaj瞠 3 lata temu, wyszed mi kolor taki jak na zdjeciu, kt鏎e <jestem wiza穎w dziewic > mam nadziej, 瞠 uda mi isi zamie軼i. Bardzo zale篡 mi na powrocie do tego kolor, pami皻am, 瞠 mia co wsp鏊nego z palette deluxe 鈍ietlista czekolada chyba 655, ale na w這sy potraktowane wcze郾iej jasnymi pasemkami (z natury - ciemny blond, ciep造 odcie). Znacie trwa貫 farbki zapewniaj帷e taki z這to-rudo-br您owy efekt plus nie terroryzuj帷e w這s闚 zanadto ?http://img838.imageshack.us/img838/9702/p7190344.jpg

tutaj ju po opaleniu si, w niedo嗆 o鈍ietlonym pomieszczeniu

http://img810.imageshack.us/img810/9122/dsc03336x.jpg

b璠 wdzi璚zna - bardziej ni wdzi璚zna Wam za pomoc

oooo, znalaz豉m r闚nie takie zdj璚ie :
http://www.bloblo.pl/image/4487/defa...Lohan+to02.jpg

taki kolorek r闚nie by mnie bardzo uradowa. Dzi瘯i z g鏎y Dziewczyny !

Edytowane przez Martencja24
Czas edycji: 2010-08-17 o 00:04
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-08-17, 23:44   #3411
201702060926
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 93

Cytat:
Napisane przez Natalyy Poka wiadomo嗆
hej dziewczynki Mam takie pytanie ostatnio po przegl康ni璚iu tego forum zainteresowa豉m si farbami majirel
http://www.**********.pl/foto_towar/maxi/1299_1.jpg
interesuje mnie odcien podstawowy 7 i 8 , zastanawiam si jaki te w這sy maja po造sk chc uniknac rudo軼i , czerwieni itp
pr鏏owa豉m doczyta si na forum ale niestety nie doszpera豉m si
ps. z g鏎y dzi瘯uj za odpowied i przepraszam je郵i powtarzam si

Hej, o ile si nie myle odcienie podstawowe to odcienie neutralne, wi璚 nie powinny Ci wyj嗆 rude refleksy. Je郵i si myle prosz mnie poprawi

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Martencja24 Poka wiadomo嗆
Dziewcz皻a. kiedy-kiedy - bodaj瞠 3 lata temu, wyszed mi kolor taki jak na zdjeciu, kt鏎e <jestem wiza穎w dziewic > mam nadziej, 瞠 uda mi isi zamie軼i. Bardzo zale篡 mi na powrocie do tego kolor, pami皻am, 瞠 mia co wsp鏊nego z palette deluxe 鈍ietlista czekolada chyba 655, ale na w這sy potraktowane wcze郾iej jasnymi pasemkami (z natury - ciemny blond, ciep造 odcie). Znacie trwa貫 farbki zapewniaj帷e taki z這to-rudo-br您owy efekt plus nie terroryzuj帷e w這s闚 zanadto ?http://img838.imageshack.us/img838/9702/p7190344.jpg

tutaj ju po opaleniu si, w niedo嗆 o鈍ietlonym pomieszczeniu

http://img810.imageshack.us/img810/9122/dsc03336x.jpg

b璠 wdzi璚zna - bardziej ni wdzi璚zna Wam za pomoc

oooo, znalaz豉m r闚nie takie zdj璚ie :
http://www.bloblo.pl/image/4487/defa...Lohan+to02.jpg

taki kolorek r闚nie by mnie bardzo uradowa. Dzi瘯i z g鏎y Dziewczyny !

Hej! Rzeczywi軼ie super wygl康asz/wygl康a豉 w tym kolorze.
Ja teraz mia豉m niemal identyczny jak Lohan na ostatnim zdj璚iu, a farbowa豉m fryzjersk farb Inebrya na poziomie 7- 鈔edni blond, nie pami皻am dok豉dnie numeru, ale to by造 jakie czekoladowe odcienie. I nie sugeruj si tym, 瞠 to blond, bo to w豉郾ie ciemne i 鈔ednie blondy wychodz jak 郵iczne jasne br您iki o kt鏎e wszyscy tutaj pytaj Popatrz na zdj璚ia, kt鏎e tutaj zamieszczaj dziewczyny, jak ciemno wychodz wszystkie jasne br您y.
I przypominam sobie, 瞠 kiedys mia豉m podobny kolor do Twojego ze zdj耩. Nie mia豉m kasy na fryzjera i kupi豉m sobie farby Wellaton - 4, bo mia豉m b.d逝gie w這sy 3 w odcieniu karmelowa czekolada i 1 jaki b.jasny blond. Najlepiej zajrzyj do w徠ku o karmelkowych w這sach, bo widze, 瞠 podobaj Ci si takie odcienie.
Pozdrawiam
201702060926 jest offline  
Stary 2010-08-18, 08:20   #3412
Martencja24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
GG do Martencja24 Send a message via Skype™ to Martencja24

Dzi瘯i dzi瘯i za wskaz闚ki, tak te zrobi poszperam sobie dok豉dniej, mam nadziej, 瞠 wszystko wyjdzie tak jak bym chcia豉..... z mieszaniem kolork闚 co prawda nie eksperymentowa豉m jeszcze, ale czuje, 瞠 to mo瞠 by m鎩 nast瘼ny krok dzii瘯i raz jeszcze !
Martencja24 jest offline  
Stary 2010-08-19, 15:13   #3413
Cam
Raczkowanie

Po godzinach sp璠zonych na necie w poszukiwaniu idealnej farby zdecydowa豉m si kupi farb Loreal Preference Verginie Jasny Z這cisty Br您 W przysz造m tygodniu b璠 farbowa. Wrzuc zdj璚ia jak b璠 juz po!!
Cam jest offline  
Stary 2010-08-19, 15:20   #3414
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 190

Pomylka malowalam innym odcieniem.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2010-08-19 o 15:27 Pow鏚: b陰d
Merys jest offline  
Stary 2010-08-19, 15:21   #3415
Georgie
Zadomowienie

Cam- w takim razie z niecierpliwo軼i czekamy! Ja jutro r闚nie id po jaki br您ik w ko鎍u... :d

Georgie jest offline  
Stary 2010-08-19, 15:58   #3416
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Cam Poka wiadomo嗆
Po godzinach sp璠zonych na necie w poszukiwaniu idealnej farby zdecydowa豉m si kupi farb Loreal Preference Verginie Jasny Z這cisty Br您 W przysz造m tygodniu b璠 farbowa. Wrzuc zdj璚ia jak b璠 juz po!!
Mi wysz豉 ona tak . Bardzo zadowolona by豉m, w這sy si nie zniszczy造, mia造 pi瘯ny po造sk i refleksy.

Anja92 jest offline  
Stary 2010-08-19, 17:42   #3417
Georgie
Zadomowienie

郵iczny kolor Tobie wyszed! boski, naprawd!
ile farb zu篡豉 na jakiej d逝go軼i w這s闚? bo ja mam takie za ramiona, grube w這sy i zastanawiam si czy 2 farby lepiej nie kupi

Georgie jest offline  
Stary 2010-08-19, 18:09   #3418
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Georgie Poka wiadomo嗆
郵iczny kolor Tobie wyszed! boski, naprawd!
ile farb zu篡豉 na jakiej d逝go軼i w這s闚? bo ja mam takie za ramiona, grube w這sy i zastanawiam si czy 2 farby lepiej nie kupi
Dzi瘯uj . Nie kupuj dw鏂h, nawet na do嗆 g瘰te w這sy za 這patki spokojnie starcza jedno opakowanie. Farba jest naprawd bardzo wydajna .

Poka輳 te m鎩 obecny kolor, czyli ta sama farba tylko 瞠 odcie M1 Caracas. Kolor wygl康a bardziej jak na drugim zdj璚iu. Na pierwszym troch rozja郾i豉 go lampa b造skowa .

Edytowane przez Anja92
Czas edycji: 2010-08-19 o 18:13
Anja92 jest offline  
Stary 2010-08-19, 19:55   #3419
Cam
Raczkowanie

Anja cudny wyszed Ci kolorek po tym virginie ale teraz masz po prostu powalaj帷y odcie!! Zakocha豉m si zastanawia豉m si nad tym caracasem ale na moich jasnych w這sych wyszed豚y pewnie czerwony za bardzo...Nastepnym razem si skusz bo Twoje wlosy wygl康aj ob喚dnie
Cam jest offline  
Stary 2010-08-19, 20:19   #3420
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Anja, masz boski kolor w這s闚 ! jest czego pozazdro軼i, naprawd
super.
Celestia jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.