Br您owow這se farbowane :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-19, 20:51   #3511
Czarna_Z這郾ica
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 772
Dot.: Br您owow這se farbowane :)

piekne w這ski, rzeczywi軼ie podobne kolorki.

Caramella a jak on wygl康a w rzeczywisto軼i? Mia czerwon po鈍iat?

Edytowane przez Czarna_Z這郾ica
Czas edycji: 2010-09-19 o 20:53
Czarna_Z這郾ica jest offline  
Stary 2010-09-19, 21:02   #3512
Caramella
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 371

taka lekko czerwono-fioletowa
poszukaj mojego postu z tego watku , tam wkleilam tez zdj w swietle naturalnym
who we wish we could be
who we want to be with

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline  
Stary 2010-09-19, 21:49   #3513
Miviki666
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 329
Wpisy w blogu: 1

W豉snie ja nie wiem jak farb mam si pofarbowa. Chcia豉bym taki br您 z tak lekk czerwon po鈍iat tak troche pod ciemny kasztan. I mam do wyboru farby Garnier color & shine Mrozny Kasztan, wellaton gorzka czekolada no i troche zastanawiam si nad Palette ciemna czekolada ale si boje troche.... A wy co my郵icie? Co lepiej wybra?
Stary 2010-09-19, 23:09   #3514
Czarna_Z這郾ica
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Caramella Poka wiadomo嗆
taka lekko czerwono-fioletowa
poszukaj mojego postu z tego watku , tam wkleilam tez zdj w swietle naturalnym

Znalaz豉m Bardzo 豉dnie wyszed ten kolor. Ciekawe jakby wyszed na moich ciemnych w這sach. mo瞠 sie skusz nastepnym razem.

Stary 2010-09-20, 08:50   #3515
Kachula82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 573

Cytat:
zdjecie pierwsze jest moje nie obrazam sie ale nie rozumiem, szukacie odpowiednika mroznej czekolady jakiej firmy? bo sie pogubilam w tych nazwach juz

ale musze Cie Kachula poprawic ja uzylam garnier color&shine a nie casting ale tez mrozny kasztan
No w豉郾ie tak nam帷i豉m. Chodzi這 mi o to, 瞠 kolorek z castinga mo積a znale潭 jako "odpowiednik" w garnierze. Mo瞠 te mro幡e odcienie mi si pomiesza造 ale w wersji zagranicznej nr 415 Castinga nosi nazw: "Iced Chocolate" czyli mro幡a czekolada a u nas ten sam numer nazywa si "mro幡y kasztan". Grom ich wie czemu tak nazw pomieszali. To samo jest przy nr 515. W Polsce to w豉郾ie jest mro幡a czekolada a np w Anglii to: "chocolate truffle"czyli czekoladowa trufla... Teraz ju chyba wiadomo czemu tak mi si wszystko miesza.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Poka wiadomo嗆
W豉snie ja nie wiem jak farb mam si pofarbowa. Chcia豉bym taki br您 z tak lekk czerwon po鈍iat tak troche pod ciemny kasztan. I mam do wyboru farby Garnier color & shine Mrozny Kasztan, wellaton gorzka czekolada no i troche zastanawiam si nad Palette ciemna czekolada ale si boje troche.... A wy co my郵icie? Co lepiej wybra?
No mnie troch zdj璚iami zmyli豉. Je郵i chodzi ci o Palette to na fotce co do陰czy豉 jest jaki rubin a nie czekolada. Par post闚 wy瞠j da豉m fotk po ciemnej czekoladzie ale szamponie 鄴速ym z Palette. Ale z tej farby tego odcienia na stronie oficjalnej nie widzia豉m. I dodam, 瞠 nie ma co si ba tej firmy a w這ski po ich produktach s cudne. Mro幡y kasztan - to fotk masz te w jednym moim po軼ie wy瞠j zdj璚ie nr 1 wiza瘸nki Caramelli. A wellaton gorzka czekolada wychodzi bardzo ciemno. Przynajmniej jak ja szuka豉m czego o niej to nie widzia豉m aby dziewczyny mia造 tak czerwon po鈍iat. Przeszukaj Wiza bo jest nawet w徠ek malutki o tym w豉郾ie kolorze Wellatonu

Aby mi si tak chcia這 jak mi si nie chce...

Kachula82 jest offline  
Stary 2010-09-20, 09:43   #3516
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Czarna_Z這郾ica Poka wiadomo嗆
Znalaz豉m Bardzo 豉dnie wyszed ten kolor. Ciekawe jakby wyszed na moich ciemnych w這sach. mo瞠 sie skusz nastepnym razem.
pewnie podobnie tak jak moje, bo tez mam ciemne wlosy bardzo ciemny braz, farbuje je zeby im nadac refleksow
who we wish we could be
who we want to be with

Caramella jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:25   #3517
sozzi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Cze嗆 dziewczyny!

W豉郾ie dosta豉m farb INTERCOSMO voila 鈔edni br您 opalowy karmel. Bardzo podoba mi si na pr鏏niku, ale mam ciemne w這sy w zwi您ku z tym i obaw czy cokolwiek mi z豉pie. P鏦i co farbuj na pr鏏 jedno pasemko- farbe rozrabiam z oksydantem 9 %. Dam zna jak efekty
sozzi jest offline  
Stary 2010-09-20, 14:25   #3518
Emilia1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 927

a garnier mro幡y kasztan wychodzi 豉dnie? tzn nie ciemno??bo castong strasznie ciemno , jak dla mnie. kiedys robilam tylko takimi ciemnymi ale zesz豉m na soczysty czekoladowy br您 jasny i chce przy nim pozostac...
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-20, 15:08   #3519
Caramella
Wtajemniczenie

emilia1, kilka postow wyzej masz zdj garnier mrozny kasztan
who we wish we could be
who we want to be with

Caramella jest offline  
Stary 2010-09-20, 16:33   #3520
Czarna_Z這郾ica
Wtajemniczenie

Cytat:
pewnie podobnie tak jak moje, bo tez mam ciemne wlosy bardzo ciemny braz, farbuje je zeby im nadac refleksow
teraz jak farbowa豉m t joann to przy czubku mam refleksy ale przy ko鎍ach nie
zreszta spodziewa豉m sie tego.

Edytowane przez Czarna_Z這郾ica
Czas edycji: 2010-09-20 o 16:34
Stary 2010-09-21, 14:23   #3521
Emilia1
Zakorzenienie

a widzisz, Caramella, Kachula mnie zmyli豉 bo przeczyta豉m ze to castong, Twojego postu ju nie doczyta豉m uwa積ie :P ciemno wychodzi.... farbowa豉 na ciemnym br您ie tak???a mia豉 wczesniej czerwony reflex??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-09-21 o 14:24
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-22, 21:16   #3522
Caramella
Wtajemniczenie

wczesniej farbowalam jasnym brazem tez z garniera, lekki czerwony refleks byl ale po mroznym kasztanie sie poglebil i troche zfioletowial
who we wish we could be
who we want to be with

Caramella jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:17   #3523
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
schwarzkopf brillance -aksamitny br您 i ciemny br您

schwarzkopf brillance -aksamitny br您 i ciemny br您
uzywa kto ?
jesli tak to bardzo prosze o opini oraz fotki
ivoncia16 jest offline  
Stary 2010-09-23, 17:20   #3524
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 564

Moje w這sy te tam widze nie obra瘸m sie oczywi軼ie ;p
Mam do was pytanie Mro幡 czekolad malowa豉m ponad 2 msce temu i teraz kolor si spra i jest za nijaki dla mnie. Zstanawiam sie nad ponownym jej u篡ciem ale bardzo spodoba mi si kolorek po Palette, kt鏎y u篡豉 Kachula82
Jak z wymywaniem si koloru? Nadal kolor jest ciemny?
Caramella a jak si spra mro幡y kasztan z garniera?
malachite jest offline  
Stary 2010-09-23, 22:09   #3525
Emilia1
Zakorzenienie

Camella a myslisz ze ja moich jasnych br您 w這skach tez pog喚bi sie reflex czy przyciemni mi je??? tego bym nie chciala ..
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-24, 09:25   #3526
Caramella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆
Caramella a jak si spra mro幡y kasztan z garniera?
hm, ciezko mi powiedziec bo mam naturalnie ciemne wlosy i slabo widac spranie koloru po prostu wyplowial- tak to ujme

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
Camella a myslisz ze ja moich jasnych br您 w這skach tez pog喚bi sie reflex czy przyciemni mi je??? tego bym nie chciala ..
jestem na 99% pewna ze je przyciemni, a potem sie splucze ale nie wiem jak wtedy bedzie wygladac. jak mialam wlosy rozjasnione pasemkami i nalozylam garnier jasny braz ktory jest o ton jasniejszy to wyszedl prawie czarny
who we wish we could be
who we want to be with

Caramella jest offline  
Stary 2010-09-24, 13:10   #3527
Emilia1
Zakorzenienie

to ja nie skorzystam.... moje s odcienia czekoladowego, ale wchodzi w z這to bardziej ni w czerwie , tak mys豉lam zeby zmieni reflex, ale nie chc przyciemnia w豉snie.... nie wiem moze zrobi to mixtonem, tylko po 3 myciach tego nie bedzie....

a gdybym szamponetke lekko czerwon na這篡豉 na w這sy????
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-26, 15:22   #3528
katiees89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Hej dziewczyny ! Potrzebuj pilnie Waszej porady. Ot騜 zbli瘸m si do nast瘼nego farbowania i mam ju dosy swojego spranego rudego koloru. (za陰czy豉m zdj璚ie) Natomiast podczas tegorocznego Bydgoszcz Hit Festiwal zwr鏂i豉m uwag na kolor Edyty G鏎niak. (fotka poni瞠j) Nie ukrywam, 瞠 baaaardzo mi si spodoba i chcia豉bym 闚 kolor mie na g這wie. I teraz pro軸a do Was. Jakim kolorem mog豉bym taki br您 uzyska? Ja my郵a豉m o farbach za陰czonych poni瞠j. Wybra豉m takie ch這dniejsze i ja郾iejsze odcienie, bo i tak rudy pewnie b璠zie mi prze鈍itywa, a farba jak zwykle wyjdzie ciemniejsza.
Licz wi璚 na jaki odzew i pozdrawiam
katiees89 jest offline  
Stary 2010-09-26, 16:11   #3529
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411

Cytat:
Napisane przez katiees89 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny ! Potrzebuj pilnie Waszej porady. Ot騜 zbli瘸m si do nast瘼nego farbowania i mam ju dosy swojego spranego rudego koloru. (za陰czy豉m zdj璚ie) Natomiast podczas tegorocznego Bydgoszcz Hit Festiwal zwr鏂i豉m uwag na kolor Edyty G鏎niak. (fotka poni瞠j) Nie ukrywam, 瞠 baaaardzo mi si spodoba i chcia豉bym 闚 kolor mie na g這wie. I teraz pro軸a do Was. Jakim kolorem mog豉bym taki br您 uzyska? Ja my郵a豉m o farbach za陰czonych poni瞠j. Wybra豉m takie ch這dniejsze i ja郾iejsze odcienie, bo i tak rudy pewnie b璠zie mi prze鈍itywa, a farba jak zwykle wyjdzie ciemniejsza.
Licz wi璚 na jaki odzew i pozdrawiam
To mo瞠 ja spr鏏uj odpowiedzie na Twoje zapytanie, chocia pierwszy raz udzielam si w tym w徠ku. Je郵i chodzi o farby drogeryjne ci篹ko jest uzyska odcie niewpadaj帷y w czerwie/rudo嗆 dlatego, 瞠 wi瘯szo嗆 drogeryjnych br您闚 zawiera pigment z這ty/miedziany/czerwony.
Co do farb, kt鏎e zamie軼i豉 - castingiem kiedy farbowa豉m, wyp逝ka mi si bardzo szybko i na rudo(w ko鎍u to tylko szampon koloryzuj帷y do 24 my, a nie trwa豉 farba). Wydaje mi si, 瞠 z tych dw鏂h jasny br您 by豚y lepszy (600) 0 - to pigmant neutralny, a mro幡y be (713) 1 - popiel, 3 - z這to.
Co do Preference to ci篹ko mi si wypowiedzie, ma niestandardowe oznaczenia. W nazwie widnieje 'opalizuj帷y' - je郵i rzeczywi軼ie taki jest i zawiera pigment fioletowy(opal) to powinno by dobrze. Chocia ze zdj璚ia wygl康a mi na ciep造 odcie.

Aha, wa積a jest jeszcze wysoko嗆 oxydantu, im wy窺zy tym bardziej w這sy wyp逝kuj si na rudo. Wi瘯szo嗆 farb, nawet br您闚 ma oxydanty 9 %, a to troch za du穎. Najlepiej by這by zafarbowa na oxy ni窺zym ni 6%.

---------------------------------------------------------------------

Musz si poprawi, bo troch namiesza豉m. Sugerowa豉m sie zdj璚iem, na kt鏎ym jest wg mnie ciep造 blond i analogicznie podci庵n窸am pod swoj sytuacj, a Ty narzekasz na rudo軼i. To ju inna sprawa. Wcze郾iej pisa豉m, 瞠 pigment opalizuj帷y by pom鏬 - tak, ale je郵i chodzi blond, bo filolet neutralizuje pigment 鄴速y/z這ty. A rudo軼i popiel, czyli niebieski. Fiolet w tym przypadku tak samo jak odcie neutralny, ani nie zaszkodzi, ani nie pomo瞠. No ale lepsze ju to ni k豉嗆 co ciep貫go. W鈔鏚 farb drogeryjnych nie ma popielatych br您闚, s tylko popielate blondy. Dlatego mo積a spr鏏owa czego z 鈔ednich/ciemnych popielatych blond闚(podobno ciemny popielaty blond z Londy wychodzi ciemno i zimno), bo one zwykle wychodz jak br您y. Popielate br您y, kt鏎e zneutralizuj rudo軼i mo積a znale潭 w鈔鏚 farb profesjonalnych. Niekt鏎e s nawet w bardzo przyst瘼nej cenie np. Chantal Prosalon na allegro razem z przesy趾 20 z i maj odcie jasny popielaty br您 5/1.

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:12
rockandrollqueen jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:45   #3530
Emilia1
Zakorzenienie

dziewczyny pytalyscie o fotki, nie mialam aparatu , udalo mi sie zdobyc na wypad do Szymbarku. niestety jakosc nie za dobra , ale widac kolor mniej wiecej, wlosy mam wygniecione, bo poszlam spa z mokrymi, naturalnie mam proste.

na ostatnim zdjeciu swiat這 sie zalamalo, ale kolor jest jednolity (* na tej focie wygl康a jakby byl nier闚ny) w rzeczywistosci tego nie ma.

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:14
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-27, 17:29   #3531
katiees89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
To mo瞠 ja spr鏏uj odpowiedzie na Twoje zapytanie, chocia pierwszy raz udzielam si w tym w徠ku. Je郵i chodzi o farby drogeryjne ci篹ko jest uzyska odcie niewpadaj帷y w czerwie/rudo嗆 dlatego, 瞠 wi瘯szo嗆 drogeryjnych br您闚 zawiera pigment z這ty/miedziany/czerwony.
Co do farb, kt鏎e zamie軼i豉 - castingiem kiedy farbowa豉m, wyp逝ka mi si bardzo szybko i na rudo(w ko鎍u to tylko szampon koloryzuj帷y do 24 my, a nie trwa豉 farba). Wydaje mi si, 瞠 z tych dw鏂h jasny br您 by豚y lepszy (600) 0 - to pigmant neutralny, a mro幡y be (713) 1 - popiel, 3 - z這to.
Co do Preference to ci篹ko mi si wypowiedzie, ma niestandardowe oznaczenia. W nazwie widnieje 'opalizuj帷y' - je郵i rzeczywi軼ie taki jest i zawiera pigment fioletowy(opal) to powinno by dobrze. Chocia ze zdj璚ia wygl康a mi na ciep造 odcie.

Aha, wa積a jest jeszcze wysoko嗆 oxydantu, im wy窺zy tym bardziej w這sy wyp逝kuj si na rudo. Wi瘯szo嗆 farb, nawet br您闚 ma oxydanty 9 %, a to troch za du穎. Najlepiej by這by zafarbowa na oxy ni窺zym ni 6%.

Ja polecam Wellaton . Dzi瘯i niemu od tygodnia, zn闚 jestem br您owow這sa.
Farbowa豉m Wellatonem Naturals, odcieniem(uwaga!) naturalny blond 8/0 na wodzie 4%. (Chcia豉m stopniowo przyciemni ja郾iutki blond dlatego taka farba. Podobno jak na rozja郾iane w這sy od razu polo篡 si ciemn farb mo瞠 chwyci bardzo ciemno, nawet na czarno). Wyszed jasny br您, naturalny - ani ciep造, ani zimny. Min掖 tydzie i kolor nie spra si w og鏊e, rudy nie jest ani troch. P鏦i, co farba mocno trzyma. Jestem bardzo zadowolona .

---------------------------------------------------------------------

Musz si poprawi, bo troch namiesza豉m. Sugerowa豉m sie zdj璚iem, na kt鏎ym jest wg mnie ciep造 blond i analogicznie podci庵n窸am pod swoj sytuacj, a Ty narzekasz na rudo軼i. To ju inna sprawa. Wcze郾iej pisa豉m, 瞠 pigment opalizuj帷y by pom鏬 - tak, ale je郵i chodzi blond, bo filolet neutralizuje pigment 鄴速y/z這ty. A rudo軼i popiel, czyli niebieski. Fiolet w tym przypadku tak samo jak odcie neutralny, ani nie zaszkodzi, ani nie pomo瞠. No ale lepsze ju to ni k豉嗆 co ciep貫go. W鈔鏚 farb drogeryjnych nie ma popielatych br您闚, s tylko popielate blondy. Dlatego mo積a spr鏏owa czego z 鈔ednich/ciemnych popielatych blond闚(podobno ciemny popielaty blond z Londy wychodzi ciemno i zimno), bo one zwykle wychodz jak br您y. Popielate br您y, kt鏎e zneutralizuj rudo軼i mo積a znale潭 w鈔鏚 farb profesjonalnych. Niekt鏎e s nawet w bardzo przyst瘼nej cenie np. Chantal Prosalon na allegro razem z przesy趾 20 z i maj odcie jasny popielaty br您 5/1.
Dzi瘯uj bardzo 瞠 chcia這 Ci si tyle pisa, no i za Twoje fachowe rady Ja to jak farbuj to nie patrz, bior jak捷 farb jak leci a potem znowu ruda jestem No to porozgl康am si za t farb co mi poleci豉. I mam jeszcze pytanie. Czy jest ona dost瘼na w takich sklepach fryzjerskich, czy tylko na allegro ? I czy gdzie mo積a zobaczy palet kolor闚 na internecie??

Edytowane przez katiees89
Czas edycji: 2010-09-27 o 17:34
katiees89 jest offline  
Stary 2010-09-27, 18:55   #3532
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez katiees89 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj bardzo 瞠 chcia這 Ci si tyle pisa, no i za Twoje fachowe rady Ja to jak farbuj to nie patrz, bior jak捷 farb jak leci a potem znowu ruda jestem No to porozgl康am si za t farb co mi poleci豉. I mam jeszcze pytanie. Czy jest ona dost瘼na w takich sklepach fryzjerskich, czy tylko na allegro ? I czy gdzie mo積a zobaczy palet kolor闚 na internecie??
Nie ma sprawy. Sama jeszcze niedawno mia豉m ten sam problem - czymkolwiek bym si nie pofarbowa豉 z drogerii by豉m ruda. A chyba nie tego si oczekuje farbuj帷 w這sy na br您. Wi璚 trzeba by這 zg喚bi troch te tematy.

Co do Prosalonu my郵, 瞠 warto popyta w sklepach fryzjerskich. Pewnie b璠zie dro瞠j ni na allegro, ale zaoszcz璠za si na przesy販e, wi璚 powinno wyj嗆 podobnie. No i do farb profesjonalnych trzeba oddzielnie dokupywa utleniacz - wszystko jedno jakiej firmy, nie pogryz si. Najlepiej 6%, albo 3%. Br您y podobno najlepiej robi na tym najni窺zym, chocia 6% te nie jest z貫, zawsze mo積a rozrobi z wod, 瞠by otrzyma ni窺ze st篹enie. Niby na 6% powinna mocniej trzyma, ale z kolei jak w這s bardziej utleniony to spiera si na rudo. Przy 3% farba mo瞠 wyp逝kiwa si szybciej(ale niekoniecznie) za to nie na rudo. Ja robi豉m 4%. Na szybkie wyp逝kiwanie si farby i rude refleksy p鏦i co nie narzekam(zobaczymy jak b璠zie dalej). Prosalon miesza si z oxydantem w proporcji 1:1 .
Stary 2010-09-27, 19:13   #3533
Emilia1
Zakorzenienie

ja tez farbowalam pro salonem, po wieelu namyslach i jestem zadowolona. kladlam kolor ciemny blond
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-29, 10:03   #3534
katiees89
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
Nie ma sprawy. Sama jeszcze niedawno mia豉m ten sam problem - czymkolwiek bym si nie pofarbowa豉 z drogerii by豉m ruda. A chyba nie tego si oczekuje farbuj帷 w這sy na br您. Wi璚 trzeba by這 zg喚bi troch te tematy.

Co do Prosalonu my郵, 瞠 warto popyta w sklepach fryzjerskich. Pewnie b璠zie dro瞠j ni na allegro, ale zaoszcz璠za si na przesy販e, wi璚 powinno wyj嗆 podobnie. No i do farb profesjonalnych trzeba oddzielnie dokupywa utleniacz - wszystko jedno jakiej firmy, nie pogryz si. Najlepiej 6%, albo 3%. Br您y podobno najlepiej robi na tym najni窺zym, chocia 6% te nie jest z貫, zawsze mo積a rozrobi z wod, 瞠by otrzyma ni窺ze st篹enie. Niby na 6% powinna mocniej trzyma, ale z kolei jak w這s bardziej utleniony to spiera si na rudo. Przy 3% farba mo瞠 wyp逝kiwa si szybciej(ale niekoniecznie) za to nie na rudo. Ja robi豉m 4%. Na szybkie wyp逝kiwanie si farby i rude refleksy p鏦i co nie narzekam(zobaczymy jak b璠zie dalej). Prosalon miesza si z oxydantem w proporcji 1:1 .
A jak z wydajno軼i tej farby? My郵isz, 瞠 tubka wystarczy na w這sy do pasa? Ja w kwestii tych salonowych farb jestem zielona P鏦i co dopiero b璠 zaczyna przygod z nimi
katiees89 jest offline  
Stary 2010-09-29, 12:51   #3535
Emilia1
Zakorzenienie

tuba jest ogromna!!! wystarczy Ci na 2 farbowania! bo prosalon sie rozciencza p馧 na p馧 .
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-29, 13:04   #3536
Caramella
Wtajemniczenie

a ja mam wlasnie na glowie ciemny br您 londy zalezy mi na bardzo ciemnym brazie i zeby sie nie spieral szybko
who we wish we could be
who we want to be with

Caramella jest offline  
Stary 2010-09-29, 14:16   #3537
malachite
Rozeznanie

A taki kolorek czym wyczarowa? wola豉 bym u篡 szamponu koloryzujacego ewentualnie delikatnej farby. Teraz mam w這sy koloru br您 lekko rudawe. piszcie jak wiecie ;]
malachite jest offline  
Stary 2010-09-29, 15:09   #3538
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
a ja mam wlasnie na glowie ciemny br您 londy zalezy mi na bardzo ciemnym brazie i zeby sie nie spieral szybko ______
Kochana, to dobry wyb鏎 bo ja z londy by豉m zawsze zadowolona, KWC tez jest dobre ciemny br您 z londy to prawdziwy soczysty ciemny br您, bardzo blyszcz帷y i d逝go utrzymuj帷y si - wiem bo robilam nim wiele, wiele lat

Cytat:
A taki kolorek czym wyczarowa? wola豉 bym u篡 szamponu koloryzujacego ewentualnie delikatnej farby. Teraz mam w這sy koloru br您 lekko rudawe. piszcie jak wiecie ;]
to ciemny br您ik wychodzi prawie czarny - z delikatn po鈍iat br您u.

wlasnie Caramella robi sobie tym kolorem, ja tez nim farbowalam. londa pokrywa poswiat i ujednolica , ale testowalam z tych ciemnych wlasnie tyoko ciemny br您.

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-09-29 o 15:13
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-09-29, 18:52   #3539
rockandrollqueen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka wiadomo嗆
tuba jest ogromna!!! wystarczy Ci na 2 farbowania! bo prosalon sie rozciencza p馧 na p馧 .
racja, a 120ml za 鄉ieszn cen
Stary 2010-09-29, 19:13   #3540
malachite
Rozeznanie

Hmm... czyli m闚isz 瞠 po Londzie jest taki 豉dny kolor? Troche boje sie 瞠 po ciemnym br您ie b璠e ca豉 czarna .... Ma kto mo瞠 zdj璚ia po tym kolorku?
A Londa Mokka Br您? albo 鈔edni br您? ;]
I jak z trwa這軼i tej farby?
malachite jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
br您owe w這sy, farba, farba do w這s闚

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.